Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowany 25

Jak facet ma poderwać faceta

Polecane posty

A co Ci do tego o której chodzę spać? :) To trenuj...kick-boxing. Ja bym powiedział wprost o sobie i że on mi się podoba gdyby mi zależało a koleś by się do mnie umizgiwał...ale czy ten Twój kolega to robi? A może Ty za mało czasu spędzasz z heterykami lub już sam zatraciłeś zdolność odróżniania typowych gejowskich umizgów od zwykłej (nie-seksualnej) kumpelskiej życzliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym zalewie idiotyzmów (ech, ta kafeteria...) powiem Ci tak; wychodzisz z błędnego założenia, że w knajpach są tylko ludzie szukający seksu i jednorazówek. Pewnie jest ich większość, ale nie wszyscy. Podobnie z fellow. Co wcale nie znaczy, że jest łatwo kogoś poznać. Ze znajomościami internetowymi jest w ogóle kiszka, bo nie wyczujesz czy jest chemia. Może się pisać superfajnie, a jak przyjdzie do spotkania to nie ma tego czegoś i pozostaje rozczarowanie. Spotkanie w "realu" ma tę przewagę, że od razu wiesz czy jest wspólny "przelot". Ja swojego byłego faceta poznałem właśnie w dyskotece i spędziliśmy razem niemal 13 lat. Niestety od 3 jestem sam i powoli tracę nadzieję, że jeszcze kogoś poznam, no ale widać tak ma być. Ci co tu piszą, że rozpoznasz czy kolega jest gejem po zachowaniu niewiele o ciotkach wiedzą i mają ich nieco wybiórczy obraz. Owszem są przegięci, ale nie wszyscy. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że są oni mniejszością. To wyjdzie samo. Jeśli jest "z branży" to wyjdzie to samo prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyjdzie samo, dlatego że tacy "normalni" jaki piszesz nie wyróżniają się na co dzień bo...nie chcą. Wg mnie to są oni właśnie takie ćwoki-p***y (za przeproszeniem) - boją się że ktoś się o nich dowie czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Nic mi do tego, o której chodzisz spać, napisałem ot tak sobie dla podtrzymania rozmowy. Akurat trenowałem kilka lat, ale co innego. Zdaję sobie sprawę, że w knajpach i na czacie mogą zdarzyć się wyjątki (w końcu sam tam zabłądziłem), ale nie mam zdrowia na to, żeby je wyszukiwać. To jak szukanie igły w stogu siana. Normalny to dla mnie taki, który przyznał się rodzinie i bliskim znajomym a ze swoimi upodobaniami się nie afiszuje, więc na pewno się nie da tego określić na podstawie krótkiej znajomości. Aha, nie, ten koleś się do mnie w żaden sposób nie umizgiwał, wtedy bym tu nie pisał, nie sądzisz? Zwyczajnie jest miły. Typowo gejowskie umizgi... zazwyczaj były wulgarne niestety. A z heterykami spędzam prawie cały czas, w pracy mam dwóch gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż. Taki nasz los że jesteśmy w p*********j mniejszości tej całej mniejszości seksualnej...nie szukaj, ktoś Ci każe? Jak nie będziesz to nigdy nie znajdziesz, bo jak? Będziesz podrywał wszystkich tych kolesi na przysłowiowej ulicy którzy Ci się spodobają? xP Życzę powodzenia... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Jakoś na razie podoba mi się tylko jeden i to nie poznany na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
No i dlaczego od razu na ulicy,na forach internetowych (tylko nie branżowych), w jakichkolwiek neutralnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co z tego skoro nawet nie wiesz czy jest homo...i czy by chciał być z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie masz neutralne miejsce, gdzie geje nie boją się siebie? Hm. Ja nie znam takiego poza typowo gejowskimi (pubami, klubami) gdzie można kogoś spotkać. W jednej pracy znałem jednego, ale nigdy nie rozmawiał z nikim na tematy inne niż służbowe i w ogóle czuć było że się odcina od reszty otoczenia...zresztą nie był w moim typie. A tak to wszędzie geje się ukrywają, jak mówisz "nie obnoszą", bo nie mówią wprost że podobają im się faceci a nie laski lub ze mają już kogos. Bądź w tym kraju "normalnym"...ten kraj nie jest przyjazny gejom jesli chodzi o budowanie zdrowych relacji miedzy nimi. Liczy sie tylko by sie spotykac, ale ukradkiem by ktos nie zauwazyl, tylko p oto by sie p******* a jutro juz sie nie pamietac. Skoro są Ci "normalni" geje tylko nie siedzą na takich portalach czy nie chodza do takich pubów to co robia i gdzie sa? bredzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Pisałeś w dwóch tematach, gdzie się wypowiadałem. Ale mnie nie zrozumiałeś. Nie ma takich miejsc i ubolewam nad tym. Pisząc miejsca neutralne, miałem na myśli nie typowo gejowskie, a zwyczajne. Zastanawiam się, w jaki sposób tam kogoś poznać, bo w miejscach branżowych nie ma to dla mnie sensu. Nie musisz się ze mną zgadzać. Oczywiście masz rację że ten kraj nie jest przyjazny gejom i że właśnie z tych powodów nie mamy przykładów normalnych relacji, a miejsca, gdzie można się wyżyć. Gdzie są Ci normalni geje? Pewnie robią to, co ja, czyli pracują, mają jakieś hobby i normalne życie, nie wierzę, że wszyscy siedzą po czatach i darkroomach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W neutralnych miejscach nie spotkasz takiego geja, bo jak on ma wtedy spotkać Ciebie? Popatrz najpierw na siebie. Popatrz na to z czyjejś perspektywy. Zacznij od siebie. Nie wszyscy chodzą do gej-klubów i nie wszyscy siedzą po darkroomach. Generalizujesz i to strasznie. Ja miałem okazję pójść na randkę (nie jedną) do neutralnego miejsca, w centrum miasta. To jest problem, wiem bo większość gejów na takiej randce bardzo się peszy, boi, wstydzi, nie chce rozmawiać, poci się...a część nawet napala. Realia polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Naprawdę Cię nie rozumiem. W neutralnych miejscach jak najbardziej możesz spotkać takiego geja, tylko nie będziesz wiedział, że jest gejem, prawda? Więc pytanie, jak to ugryźć. Nie mówię o randkach, tylko zwyczajnych codziennych sytuacjach. Serio to dla Ciebie jest coś dziwnego, kiedy ktoś "napala się" na Ciebie na randce? Jeśli mu się podobasz... co w tym dziwnego. Normalna fizjologiczna reakcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego Ci mówię - zastanów się nad sobą. Jak Ciebie poznać?! No jak?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego Ci piszę - zastanów się nad sobą. Jak Ciebie poznać?! No jak?! Skoro Ty sam tego nie chcesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pedal ma poderwac innego pedala w celu przeczyszczenia kanalu analnego swoim malym penisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie normalne sa objawy speszenia, uśmiechy, miłe gesty...ale jak się poci tak ze mu pot po twarzy cieknie, ślini się czy przesuwa stół w moją stronę i nie patrzy mi w oczy tylko mówi patrząc gdzieś w bok......to nie. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gej i normalność wykłucza się wzajemnie, to że jesteście w znacznej mniejszości o tym świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Oczywiście że jesteśmy normalni tylko w znacznej większości nieświadomi tego. Polecam sesje z dobrym psychologiem, poznanie rozwój siebie i dlaczego nieraz tak błędnie odbieramy sygnały otoczenia. Agresja minie, bo jest uleczalna. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze kiedys w pracy (w sklepie) do faceta powiedzialam ,,prosze pani,, mial pierscionki na kazdym palcu i duze wystajace klipsy na uszach- skad moglam wiedziec ze to facet? nastepnym razem przyszedl z ,,kolega,, to zatrybilam o co chodzi Czy wy geje musicie sie zachowywac i ubierac jak debile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Mnie? Normalnie. Ja poznaję dość dużo ludzi w różnych miejscach - w windzie, w sklepie osiedlowym, parku, bibliotece. To, że nie chodzę do knajpy albo nie rozmawiam na czacie to mnie dyskwalifikuje? To wg Ciebie sprawia, że niby nie można mnie poznać?! To co Ty opisałeś to jakaś skrajnie dziwna dla mnie reakcja, nigdy się z czymś takim nie spotkałem. Gość 10:25 - ten facet był bardzo specyficzny, pewnie jakaś subkultura. W knajpie może zachowują się jak debile, ale ubrani są przeciętnie, może z wyjątkiem tych "modnych i mega zadbanych" - ale Wy laski to przecież lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj znajomy jest gejem i wyjechał z Polski bo tu był nieakceptowany zarówno przez otoczenie jak i samą rodzinę .. Wiem, że tam kogoś poznał, ale w innych krajach jest to chyba nieco prostsze niż u nas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie wniosę nic nowego do tematu, ale napiszę, że z przyjemnością się Ciebie czyta. Do tej pory postrzegałam gejów jako tych, o których piszesz, że nie chciałbyś mieć z nimi do czynienia. Pierwszy raz spotykam kogoś takiego, jak Ty. Gdyby wszyscy mężczyźni homo zachowywali się podobnie, odbiór społeczny byłby o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Dzięki serdeczne. Jako jednostka nie czuję się szczególnie dyskryminowany, bliscy znajomi wiedzą i nadal mnie lubią ;) niektórzy dalsi znajomi, którzy wydawali mi się bardziej otwarci również, nigdy (co może wydawać się dziwne) nikt mi krzywdy nie zrobił, nie wyzywał, nie pobił, choć bardzo mocno się z moimi preferencjami nie ukrywam (tzn. nie chwalę się nimi, ale w dyskusjach nie kryję swego zdania). Nikogo nachalnie nie podrywam... Teoretycznie nie powinienem budzić negatywnych emocji. Ale i tak istnieje obawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie jako geja. Bo przecież stereotyp u nas dalej panuje że wszyscy są hetero i cis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ah jak chciałbym poznać jakiegoś chłopa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany 25
Zauważyłeś chyba, że w Polsce mamy dużo stereotypów, nie tylko dotyczących gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×