Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Justyneczka to przepraszam, brak poprzedniego naszego forum uniemożliwia weryfikacje pewnych moich pogmatwanych wiadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Lenna22 i jak tam ? Byłaś na becie hcg? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
nie byłam nie wyrobiłąm się ale od jutra robie sobie wolne i ide:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny ale piersi strasznie bolą najmniejszy dotyk sprawia mi ból a już niedajboże jak się o coś udeże to łzy w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Lenna22 Ty to naprawdę jesteś niemożliwa, ja to już bym na Twoim miejscu dawno poszła, nie wytrzymałabym tak długo w tej niewiedzy :) A u mnie dziewczyny nadal @ nie zawitała.. ;) przy ostatnim cyklu tez mnie tak długo zwodziła.. także nadal na nią czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
prędzej czy później i tak sie dowiem a alkocholu nie pije sporadyczne przypadki więc i tak jak by był dzidziuś to mu nie zaszkodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Lenna22 w takim razie trzymam kciuki za dzidziusia ! I czekamy na wieści ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Dziękuje Ci bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
Lenna 22 - zadzwiasz nas wszystkich, że tak na spokojnie sobie czekasz :) my wszystkie pewnie już dawno siedziałybysmy w laboratorium heh :) Blondi - bardzo Ci współczuje nerwów i stresów jakie przezywasz ale jestem pewna, że wszystko się dobrze skończ y i juz niebawem będziecie mieć slicznego bobaska!! Kochane, czy miewacie bóle owulacyjne ? jesli tak to obserwujecie je przed owulacją, w trakcie czy raczej po ? Wiem, że część dziewczyn robi monitoring więc na pewno wie coś więcej na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mama olenki ja miałam monitoring i było tak że dzień po owulacji przez 5 dni odczuwałam bóle jajnika z którego pękło jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evi pęka pęcherzyk a nie jajo:P jajeczko jest w srodku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Wiem ale ja cały czas się śmiałam że mam jajo myślę że i tak każdy to rozumie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrozumie zrozumie tylko to tak śmiesznie brzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami tak samo mogłabys zapytac czy ból zęba moze świadczyc o ciązy... sorry za takie porównanie ale tak zabrzmialo Twoje pytanie... wiec może ale nie musi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam innaczej czy 9 dni po stosunku moga wystepowac juz objawy ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu wiemy już że wszystko może ale nic nie musi :p w sumie tak można podsumować ten wątek :D Bo większość z nas miała w którymś z cykli bankowe objawy ciąży a ciąży nie było ;) W sumie to zastanawiam się nad tym czy przypadkiem współżycie w czasie płodnym, czyli w obecności płodnego śluzu dzięki któremu plemniki dostają się głębiej do naszego organizmu nie wywołuje właśnie tych różnych pseudociążowych dolegliwości - bóle jajników i okolic, dyskomfort podbrzusza itp. Takie mam jakieś przeczucie bo u mnie te wszystkie mylące objawy właśnie zaczęły się wtedy gdy zaczęliśmy się starać. Wcześniej nigdy nie współżyliśmy w dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaOleńki dziękuję za wsparcie.. Ale takie niestety życie jest że jak już człowiek myśli że wszystko jest na dobrej drodze i sie wszystko dobrze układa to zawsze dzieje sie coś nie pożądanego :( Blondyneczka jakoś żyje z dnia na dzień i ciągle siedzi mi to w głowie.. Wiesz mój kochany niby stamtąd wrócił ale pracuje na firmie normalnie i w piątek miał mieć wolne ale szef powiedział ze ma nikłe szanse na wolny dzień bo tu mają sporo pracy :( Zawsze coś nie tak jest .. Ehh .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami to zalezy czy stosunek byl w owulacje, bo jesli mowa o owulacji i 9dniach po niej to mogą, po owulacji w dniach od 4 do 12dpo nastpeuje zagnieżdzenie i wtedy to można czuc poprzez ból lub ciągnięcie aczykolwiek nie kazda dziewczyna czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami - mogą. Mam koleżankę, która w każdej ciąży objawy ma już w pierwszym tygodniu od owulacji. Ja miałam objawy w pierwszej ciąży praktycznie od zapłodnienia - tzn objawy hmm nazwałabym to różnicami w stosunku do poprzednich cykli. Ale ból jajnika 9 dni po stosunku (domniemam że stosunek był w okolicach owulacji) może świadczyć też o zbliżającej się miesiączce. Niestety te objawy nie są swoiste i wszystkim nam nie pozostaje nic poza czekaniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie za 5 dni mam dostac okres. 2 dni temu dostalam tez obfitego sluzu ktory wydaje mi sie troche ustepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze stosunek byl przerywany i nie doszlo do wytrysku w mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami co do sluzu to moja Pani doktor mówi zeby po owu to sie tym nie sugerowac zbytnio bo śluz sie moze zmianiac z godziny na godzine i oddziałowuje na niego kilka czynników... ja mialam rozne cykle raz bylo sucho a raz mokro nawet tydzien przed @... ale nadzieja jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małami a Wy sie staracie o dziecko czy nie? Bo jeśli nei to pamiętaj, że stosunek przerywany to nie jest żadna metoda antykoncepcji a jej zawodność wychodzi średnio w 25-50% przypadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małami ze stosunku przerywanego mozna zaliczyc wpadke ale nie jest to duzy procent i wiele par stosuje takie zabezpiecznie aczykolwiek wiadomo ze przed wytryskiem równiez wypływa z mężczyzny sperma i w niej są plemniki, szansa jest na zajscie w ciaze ale znacznie mniejsza niz przy normalnym stosunku ale jak wiadomo do zapłodnienia potrzebny jest tylko jeden plemnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×