Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Olilila my chcemy u ciebie 2 kreseczki w sobotę tak ma być i już ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
a może cykl mi sie teraz wydłuzył i na @ tak boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Reni84, dziękuję ze tak we mnie wierzysz ;* jutro zrobię też test to może juz coś wykaże :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Lenna22, ale może jednak to ciąża i jeszcze nie pokazuje test ? :) idź jutro na betę, ona Ci od razu wykaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam czekam na te magiczne II kreseczki u was :D Mi sie zaczynaja chyba dopiero dni plodne :P ehh najwazniejsze ze za oknem ostatnio wita słoncze az sie chce życ :) jak dawno mnie tu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilila już tak dawno już nie było 2 kreseczek i zadowolonej minki ;-) Ja dzisiaj miałam mieć monitoring a gin na zwolnieniu ;-( ale jestem zła na niego wiem wiem choroba nie wybiera,ale akurat dzisiaj powiedział,ze mam się nie martwic po niedzieli już będziemy obserwować.On myśli,ze wszystko gra skoro była biochemiczna to jajeczko pęka tylko nie trafiamy bo tylko w weekendy moj jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka będzie dobrze, jakoś sie z tym pogodze . A task wgl dziewczyny zycze wam powodzenia i zycze wam tych II kreseczek. Niedlugo dzien kobiet to moze z terj okazji ktoras bd miała prezent który bd zawierał te II kreseczki :-D bądźcie dobrej myśli to najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no zobaczymy jutro pójdę moze wynik już po południu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Lenna22 to czekamy na wyniki :) myślę że będziesz miała dla nas dobra nowinę ;) a ja jak narazie zdycham, tak mnie boli brzuch.. i to niestety raczej na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzis po mojej pracy pakujemy mojego ukochanego a potem będziemy spedzec resztę czasu i nawetnie bbędziemy tel oodbierać bo musimy sie na cieszyć ostatnimi chwilami i musi nam to wystarczyć gdzies na 3miesiace :-( *Atak poza tym dziewczyny chcialam sie was zapytac o cos. Bo zawsze u mnie @ trwała 5dni tak normalnie a 6-7dzien to wiecie te resztki splywaly i potem juz koniec było a nie dość ze ten cykl wgl sama sobie wydaje mi sie ze byl dziwny to trwał 27dni i ze teraz @ trwała u mnie tak 3 dni a dzis oogólnie jest 4 Dzien @ ale teraz juz lecą te resztki co zazwyczaj miałam 6-7dnia.. I wgl ta @ była Cally czas taka słabsza bo zawsze mam taka mocna a tym razem słabo tzn o polowe. Heh To jest norma? Czy moze to jest spowodowane kwasem foliowym bo od miesiąca go biore dopiero. Przeciez roilam badania i wykazały ze niby wszystko jest dobrze... Co o tym myślicieli dziewczyny? Bo dla nie wydaje sie to jakieś takie dziwne... :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renii nie zapomnialam :) oo juz dawno nie bralam kwasu .. ale biore i biore i nic to nie dało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zapomnialam nie :P ja tez bralam bralam kilka miesiecy ten kwas i w zajsciu nie pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi to ja mam taki okres jak Ty teraz :) na moją @ wpływa absolutnie wszystko, i rowniez wpływal kwas foliowy i wtedy @ nie byla taka straszna:) a moze poprostu w tym cyklu endometrium miałas cieńsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 moze masz racje odkąd biore kwas foliowy to przy @ tak nie umieram hmm przemyślałam to i może faktycznie coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz pojechal ale w sobote będzie :) płodne sie dopiero zaczynaja :) niby wg obliczen owulacja ma byc dopiero we wtorek ale jego nie bedzie :( ale narazie o tym nie myśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 nie zastanowiłam się wcześniej może faktycznie tak działa kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez prawdopodobnie wtorek-środa chociaż trudno obliczyć przy moich @ a staranka tez tylko w weekend mam cicha nadzieje,ze tym razem się uda może żołnierzyki przetrwają ;-) Ten cykl biorę na spokojnie co ma być to będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni tez sie postaram na spokojnie zreszta zaczełam cwiczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik92 ja tez ćwiczę z Mel b naprawdę to pomaga daje kopa i endorfiny działają kiedyś tak było codziennie a przez te 6 miesięcy siebie odpuściłam bez ćwiczeń w razie fasolki i poszło w boczki a wiosna tuz tuz dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Może mi coś podpowiecie w mojej sytuacji bo sama nie wiem czemu tak jest. Okres mam zazwyczaj co 28-30 dni i zawsze objawami przed @ był głównie ból piersi kilka dni wczesniej i silny ból podbrzusza, ale tylko w pierwszym dniu miesiączki, także cały dzień byłam na tabletkach, a na następny dzień już było ok. Teraz czyli od dwóch cykli coś się pozmieniało. W tamtym cyklu tydzień przed @ miałam bóle jajnika prawego (co nigdy mi sie nie zdażyło), nie jakieś straszne no ale mnie pobolewał co kilka godzin no i doszły też do tego bóle podbrzusza takie jak w dniu okresu, ale bardziej łagodne i potworny ból piersi także ciężko było spać w nocy. Miałam nawet taką nadzieję, że może się udało zajść w ciąże, no ale jednak @ przyszła tylko, że była mniej obfitsza niż zwykle.W tym cylku jest podobnie, okres mam dostać w niedziele/poniedziałek a od poniedziałku znów pobolewa mnie jajnik i podbrzusze, a dzis do tego zauważyłam sporo białego i gęstego śluzu. Nie nastawiam się na nic, bo i tak pewno znów się nie udało, ale dziwi mnie ta zmiana i trochę się denerwuję czy wszystko ok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już zostałam sama.. :( Mąż musiał już jechać bo jeszcze na firmę po coś i potem na lotnisko :( Już mi go zabrali na 3 miesiące :( Już za nim tęsknie :( ** A co do tamtego to możliwe ze właśnie ten kwas foliowy by mi wyregulował cykle? Bo kiedyś miałam różnie raz 30, potem 35 i tak co chwile inaczej aż teraz te dwa ostatnie cykle są te same bo jeden 28 dni a drugi 27 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi wiem ze ciezko... 3maj sie Kochana :* a co do kwasu foliowego to byc moze Ci wyregulowal, bo ja tez po nim widzialam roznice... moni ale o co wlasciwie pytasz? bo bole po owu, jesli na usg bylo okej, nie są niczym strasznym a śluz bialy oznacza ze masz dni nieplodne... u kazdej znasz co jakis czas cos sie w cyklach zmienia, kwestia psychiki, leków, nastawienia itp... a jak sie tak wsłuchuje w organizm to wtedy cuda sie dzieją :) blondi a daleko wyjechal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×