Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Lenna22
dziewczyny a miała któraś z was może kiedyś taką przypadłość że jak wydmuchiwała nos to pojawiały sie takie malutkie żyłkowate skrzepy krwi?? mam to od 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi a tak wogole to dobrze ze jednak byl u lekarza i ze to nic powaznego :-) mozesz mu kupic androvit i niech lyka przez 3 miesiace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka wiesz on ma takiego dziwnego szefa on juz tak ma ze nagle powiadamia pracownikow ze na następny dzien wyjeżdżają i nie interesuje go to ze oni maja rodziny i wgl.. Jakos będę musiala wytrzymać.. Ja w tym czasie porobię badania jakie trzeba jeszcze (amozejuz nie będę musiała) no i zobaczymy.. Tym bardziej ze na prawdę to pierwszy taki długi wyjazd no i właśnie być moze w święta będę sama ale mam nadzieje ze zjada.. No ja tez bardzo sie cieszę ze byl teraz można być spokojniejszym.. **Lena ja tak mam zawsze gdy długo mam katar i byłam z tym u lekarza i powiedziano mi ze jak sie ma katar to tam te żyłki i to wszystko sie osłabiai moze lekko ppękać ale u mnie jak juz właśnie widzętakie skrzeoki itp to wiem ze za chwke zacznie sie potok krwi bo mam bardzo ssłabe naczyniakkrwionośne w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
blondi a ja takie coś mam pierwszy raz nigdy nie leciała mi krew z nosa kataru to już w sumie nie mam a wyczytałam gdzieś na stronie że <<>> jeżeli oczywiście jestem w ciąży bo dzisiaj też mi się nie udało jechać na tą bete a test negatyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
nie wkleiło mi sie tamto chodziło mi o podniesiony poziom estrogenów i progeststeronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi pewnie ze dacie rade , jak sie ludzie kochaja to przetrwaja,wszystko :-) a jak sie tak mocno zateskni to,potem taki,ogien jest hehe wiem co mowie :-P Lenna ja na krwi z nosa sie nie znam:-/ a juz tym bardziej jak kto jest w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Lenna chyba jednak musisz się zebrać i iść na hcg i do gina :-) niech sprawdzi czy wszystko jest ok :-) jak Ty dziewczyno wytrzymujesz w tej niepewności? :-) blondii na pewno będzie Ci ciężko na początku, ale jak zostaniesz z nami to podtrzymamy Cię na duchu i pomożemy Ci przetrwać te trzy miesiące do powrotu ukochanego :) P.S. gratuluję dobrych wyników badań :-) ja się dziś dowiedziałam że mój mąż załatwił sobie urlop na ten sam czas kiedy ja mam, żebyśmy mogli spędzić kilka dni razem :) a ciesz mnie to tym bardziej że będą to moje dni płodne :-) monii123, baletka, kasik92, kosiax co u Was? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
bo ja jestem cierpliwą osobą:) ale jutro sie wybieram juz na badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna ja rozumiem cierpliwość tak na dzień, dwa po terminie @, ale tyle czasu ?!?!?! :-) idź na to badanie krwi i daj nam znać :-) nie trzymaj nas w niepewności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna22 może spóźnia ci się tylko @ tak jak mi w ostatnim cyklu niestety umów się do gina niech sprawdzi co jest grane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi wytrzymasz chociaż będzie ciężko moj jest tylko w weekendy bardzo tęsknie,ale jak sie kogos kocha to sie przetrwa wszystko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no wyjaśni trzeba iść i zrobić ale moja znajoma była w 6 tyg ciaży a test jej wychodził negatywny więc nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna22 jestem taka ciekawa czy rośnie w tobie fasolka ;-) Może tak byc moja siostra bardzo późno dowiedziała się o ciąży prawie w 5 miesiącu okres miała,kompletnie nic nie czuła,przytyła troszkę dopiero w 5 zatrzymała się miesiączka wiec zrobiła test i 2 kreseczki poszłam z nią do gina a on powiedział,ze to już ponad 4 miesiąc nawet nie wiesz jaki to był szok do tej pory zastanawiamy się jak to możliwe gdyż miesiączkę ma zawsze bolesna i intensywna .Piersi jej nie bolały tylko urosły i brzuszek do końca ciąży nie miała objawów a chłopczyk duży ponad 4kg i zdrowy już ma 2 latka ;-) Zycie zaskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna nie znam sie na tym bo nie mam żadnychdzieci i nie slyszalam... Blondyneczka, Maomi, Reni jakośdamy rade na pewno. Bardzo sie kochamy i nasza mmiłość przetrwa wszystko każda rozłąkę ale i tak juz chce mi sie płakać bo on wyjeżdża co prawda jednak w nocy ale nie będzie go tak dlugo :-( ale dam rade, dla niego wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Powiedzcie mi, czy temperatura może wzrosnąć przed okresem ? :) Co o tym myślicie? Powinna pójść w dół przed @, tak zawsze też bylo... hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Blondi1 jak cie będziesz miała nas, razem z nami przetrwasz rozłąkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ale strasznie bolą mnie plecy na dole i to mnie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Blondi1 to będzie długa i ciężka rozłąka.. Ale z nami zawsze będzie Ci łatwiej ;) A na weekendy nie może zjeżdżać do domu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Lenna22 a ile już po terminie jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia z ta spadajaca temperaturą przed okresem to jest różnie, dodatkowo kazdy cykl jest inny , u mnie czasami temp spadala juz 3dni przed @ a czasami tylko kilka godzin przed... natomiast niektóre dziewczyny mówily ze temp spada im dopiero podczas @, a nawet czasami z jej końcem, wiec to naprawde róznie bywa... Blondi damy rade:) ja wiem ze CI sie płakac chce bo ja naprawde znam ten ból a naleze do osób bardzo wrazliwych, ja to juz dzien przed jego wyjazdem połakiwałam, a w dzien wyjazdu i w momencie rozłąki to wogole nie bylo sensu sie malowac, ale to przechodzi z dnia na dzien i wbijasz sie w pewien rytm i zaczynasz odliczac dni do powrotu Ukochanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia mi podczas ostatniej @ temp.spadla w 2-3 dniu wiec chyba jest różnie bo wcześniej 3 dni przed @ wiec nie wiem od czego to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Ale właśnie mi wzrosła... I to dla mnie jest dziwne.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilila nie da rady na weekendy zjeżdżać bo jak to jego szef mmówi strata czasu i ze sie nie opłaca... Dam rade. Bd ciężko na pewno ale dam rade. Blondyneczka jakoś to bbedzie... Dzięki dziewczyny za słowa otuchy... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilila to możne będzie szczęśliwa nowina :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Rano mierzyłam.. zaraz po przebudzeniu. A @ mam dostać w sobotę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi pewnie ze jakos to bedzie a nawet powiem Ci że dobrze będzie;) zobacz ile tutaj dziewczyn ma rozłąki z mężczyznami swoimi i daje rade:) mi to najbardziej jest zal ze nie mozemy sie starac co miesiac ... no ale jak to sie mówi co nas nie zabije to nas wzmocni :) Olilia a ja slyszalam ze podczas implantacji jest spadek temp a potem wzrost, moze u Ciebie juz jest ten wzrost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
To by było zbyt piękne żeby się udało. I nawet się nie łudzę Reni84 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
No to poczekamy, zobaczymy :) dzięki wam bardzo za info :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×