Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Margaretka1986
Witajcie, nie chciałam zakładać nowego tematu bo wołałam już taki znaleźć. Wy jesteście już doświadczone. Staram się o dziecko 4 cykl, owulacje miałam ok środy/czwartku czyli tydzień temu. Dziś boli mnie brzuch jak na okres (do okresu 10 dni) i czasem zakłuje w okolicach jajników. Z czym ten ból może być związany? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Tam wyzej znowu zapomnialam zmienic nick :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość własnie i u mnie cos sie poprzestawiało wczoraj jadłam ser z pomidorem i cebulka pozniej zupka krem z brokułów ale stwierdziłam,ze to nie to i upiekłam ciasteczka owsiane hmm dzisiaj ser biały z miodem a teraz plaster boczku ale ciągle mam ochote na sos pomidorowy ostry z kurczakiem,nie wiem sama co bym zjadła szukam szukam i nie wiem aj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Margaretka to widze ze jestes w podobnej sytuacji jak ja. Mysle ze pozostaje nam jedynie to czekanie przez tydzien jeszcze :-) A ilu dniowe masz cykle ? I skad wiesz ze akrat kolo srody mialas owulacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
reni ja siedze w pracy i mam taka ogromna ogromna ochote na mieso drobiowe z kebaba z frytkami i sosem mieszanym z ostrym :-D i czycham az sie zrobi troche spokojnie zebym mogla sobie wyskoczyc zamowic...dziwi mnie to..bo nieraz potarfilam zjesc sniadanie o 7 i nastepnie jadlam dopiero obiad po 18 a dzis.... miedzy 7 a 8, cztery wielkie kanapki ze wszystkim co mozliwe...juz o 10 znowu glodna wiec musialam zjesc hot-doga i wypilam puszke coli...a od 12 juz boli mnie brzuch z glodu i doslownie mi w nim burczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myszko, robiłam testy owulacyjne i wyszła owulacja, dwa dni wcześniej niż teoretycznie powinnam, bo powinnam mieć w piątek. Cykle mam nieregularne ale w granicach normy. Pierwszy po odstawieniu tabletek byl 34 dniowy a tak to 26, 28, 30. Więc liczę że cykle mam niej więcej 28/29 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
No ja tez tak licze w granicach 28/29.. wiec teoertycznie ten stosunek 14 dc powinien cos zdzialac przy odrobinie szczescia. Zastanawiam sie czy gdyby owu faktycznie wypadla w srode i w ten sam dzien doszlo do zaplodnienia..to co oznaczaly te silne bole jajnikow, podbrzusza i krzyza przez krotka chwile w piatek rano. Bo tez tak mysle ze owu mogla sie przesunac i wlasnie mogla byc w piatek..a wtedy to te plemniczki z wtorku wieczora raczej nie dotrwaly ..:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
MOze i tak byc. ale mysle ze naprawde cos w tym jest. Bo caly Nasz organizm sie zmienia wiec i Nasze kubki smakowe tez :) Ja bynajmniej w ciazy wlasnie tak mialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margaretka1986
Myszko, u mnie owulacja była 13/14 dc a przytulanki były 12/13/14. Więc nawet jeśli owulacja byłaby 15/16 to może plemniki dałyby radę? Tylko zastanawiam się skąd dziś u mnie taki ból i ćmienie w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 Ja nie wyolbrzymiam apetytu i nie wiąże z żadnymi objawami raczej z wiosna,być może tak się poprzestawiało i kazda z nas czasami ma ochotę na coś ale nie wie na co prawda;-) Tylko czemu nie mogę się najeść dzisiaj tego nie rozumiem i od rana wypiłam ponad 2 litry wody +kawę która była jakaś mydlana nie wiem jak to nazwać wiec wylałam i zrobiłam nowa bo myślałam ze mleczko się zepsuło ale znów to samo,dziwne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale też pamiętam jak czułam się będąc w ciąży biochemicznej i zupełnie inaczej sie czułam wiec to raczej chodzi o nadchodzącą wielkimi krokami @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówie ze sie tym na nakrecacie a mimo to piszeciez ze to dziwne ze kawa nie smakuje tak jak zawsze... wyluzujcie troszke, nawet jesli zobaczycie dwie kreseczki w tym cyklu to na objawy jest troche za wczesnie, oczywiscie powiecie ze kazdy organizm jest inny ale przewertujce kilka stron i kazda z dziewczyn miala kilka cykli gdzie jedzenie nie smakowalo albo byly mdlosci... a to wszystko dlatego ze za mocno sie wsłuchujemy w swoj organizm a nasz organizm jest na tyle mocny ze jesli wmówimy sobie ze kawa nie tak smakuje jak trzeba to ona bedzie nie tak smakowac jak trzeba :) troszke wylyzujcie Dziewczyny bo zwariujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Margaretka wiec mysle ze u Ciebie ciaza jest bardziej mozliwa niz u mnie wiec trzymam kciuki. Ja w sumie jak tak analizuje wszystko to chyba zupelnie juz stracilam nadzieje .. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spinam się blondyneczko i nie nakręcam bo jak by tak było to co miesiąc jakieś objawy występowały he ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Czyzby znowu moj post zaniknal/zawiesil sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Moja beta 4.03 wynosiła 16,75 a dziś 1,20. :-( krwawienia brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Kurcze Kamilusia dziwne to. Nie chce Cie straszyc ani zalamywac ale na Twoim miejscu wybralabym sie do gin jak najszybciej. Bo przeczytalam gdzies ze takie wzrost i spadek bety moze oznaczac ciaze pozamaciczna... :-/ :-( W ktorym dniu cyklu robilas bete po raz pierwszy ? A kiedy ta co spadla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Ta co spadła dziś a tamta w 27 dc. Cykle co 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) powtorzylam dzis bete. mam pytanie czy jej przyrost jest prawidlowy beta z 9.03: 32792,00 a beta z dzisiaj: 52783,00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Kamilusia i co zamierasz z tym zrobi teraz ? zapisalas sie moze do gin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki wynik oznacza brak ciąży wiec spokojnie ale i tak trzeba isc do gina sprawdzic czy wszystko jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość ja ci nie pomogę bo nie znam się na przyroście bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Kamilusia przykro mi:(a ktory masz dzis dzien cyklu? Zadzwon najlepiej do gina i zapytaj co dalej robic- czekac na @ czy umowic sie na wizyte Gosciu spora ta twoja beta jak na poczatek ciazy:)a moze beda blizniaki?:) Renii kiedy testujesz? Blondi co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie nie taki poczatek :) tylko od ost @ to 7tc, ale mysle ze to bedzie na przelomie 5 a 6 :) tylko nie wiem czy przyrost jest prawidlowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Nie wiem może powinnam do szpitala jechać. Jak chodzę to boli mnie jajnik juz od paru dni powinno mi to już dać do myślenia taki ból jakby kolka . Ale przy takiej becie okres juz chyba powinnam dostać? Może ta luteina mi hamuje krwawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza może poczekam spróbuję się wykurować jeszcze w domu :( kamiusia kurde przykro mi może umów się jednak do gina? Reni może za testuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×