Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Hej Dziewczyny :) Jestem Tu nowa:D Staramy sie z mezem o dzidziusia. w sumie jest to pierwszy cykl w ktorym staramy sie o dzidzie po przerwie. Poroniłam półtora roku temu w sumie to okazało sie puste jajo płodowe. Potem lekarz odkrył braki progesteronu i miałam baaaardzo nieregularne cykle a teraz moje cykle sie unormowały. Biore luteine od 18 dc i wszytko jest ok z miesiączką. Jestem obecnie w 22 dc a mam cyle 30-31 dniowe. teraz nie moge sie doczekac kiedy zrobie test :D od trzech dni mam straszne bole głowy od wcoraj pobolewało podbrzusze a dzisiaj kluja jajniki i pobolewa podbrzysze i głowa i kreci mi sie trche w głowie. No i nic mi sie nie chce takie jakies zmeczenie. Nie chce sie nakrecac ale mam nadzieje ze sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik929- nie ma co sie załamywac, chociaz jak widze kolejna oja znajoma albo przyjaciółka jest w ciazy to tak jakos kłuje w serduszku. ale trzeba proowac i sie starac :) bedzie dobrze zobaczysz:D A i mam Pytanie bo mam taki stan podgoraczkowy, i ciagle mi jest goraco... miałyscie podobnie? Bo mi wiecznie zimno jest a tu teraz taka odmiana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik - znam to uczucie bo moje 2 bliskie kumpele sa w ciazy i wiem po sobie ze troszke czlowiekowi smutno. Ale damy rade i my :) ScarletKate - ja na ogol zawsze mialam tak ze cieplo mi bylo, a teraz czasem mam tak ze zatrzesie mnie zimnem i czuje sie taka osowiala, a z reguly jestem bardzo zywiolowa:) przespalam dzisiaj cale popoludnie i nawet nie wiem kiedy sie 19 zrobila heh. Takze moze jestesmy wszystkie na dobrej drodze tylko jeszcze nie swiadome tego ze to juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate - ja robilam 2 testy wczoraj - jeden o 8 rano a drugi o 13. Oba pozytywne z tym, ze kreski jeszcze blade, ale widoczne. A dzis mialam troche stesu bo na bieliznie zauwazylam blade brazowe plamki, a w moczu ani na papierze nic nie bylo i do tego podbrzusze pobolewa co jakis czas. I boje sie zeby nie przyszla jednak @ a jutro rano badanie krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie plamienia to normalne w ciąży są na początku :) Oraz pobolewanie. Bedzie dobrze obaczysz:D Ja mam jeszcze 9 dni do okresu... Nie wiem czy wytrzymam z testem.... :P Gratuluje :D I trzymam Kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia @ mialam 20.02 i wczoraj byl 31 dc, ja mam dlugie te cykle po 32-34 dni. Niby wyliczylo mi ze teraz powinnam miec dopiero za 4 dni @ ale raczej nie trzymam sie telefonicznego kalendarzyka tylko tego co sama na kartce zapisuje bo zazwyczaj np jak mialam 20.02 no to powinn najpozniej dzis dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ScarletKate - no wlasnie najgorzej jest czekac i wytrzymac, ja tez myslalam ze to moze byc z testem za wczesnie no ale cos pokazalo. Jutro sie okaze ale tez juz jak na szpilkach jestem i denerwuje sie przez te plamki ale pojawily sie wczesniej a teraz nic tylko ten brzuch tak nyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ScarletKate
Ja muszę jeszcze z tydzień poczekać. Ale mam takie przeczucie że się udało. Ale mogę się mylić :-P Raczej okresu już nie dostaniesz. Mój gin mówił że testy mogą się mylić gdy są negatywne ale nie gdy są pozytywne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby tak ale jednak wole sie nie nastawiac w razie co:) po wynikach bety bd juz mogla swietowac. Poza tym co do objawow to ogolne zmeczenie, jestem jakas spokojna a to u mnie dziwne, zylki blekitne na piersiach i bol piersi i sutkow i ten brzuch. Glownie wlasnie dokucza mi brzuch i piersi. Mam nadzieje ze i ty za pare dni powiesz ze tez udalo sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze ze nie dodal sie post wiec pisze jeszcze raz... co do objawow to ogolnie zmeczona jestwm i spokojna, brzuch ten dokucza i piersi i sa bardzo wrazliwe sutki. I narazie tyle chyba:) ciekawa jestem ile czeka sie na wynik z bety bo nawet ty ScarletKate wydaje mi sie ze moglabys zrobic juz betw z krwi ona pewniejsza i mozna ja robic duzo wczesniej niz test. No chyba ze eytrzymasz jeszcze te pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekend i po weekendzie :( znowu w pracy. od wczoraj były staranka test owulacyjny pokazał wczoraj + wiec działamy z moim kochanym. ale biorę jeszcze dwie ostatnie czopki wiec nie wiem czy to coś da :( a jak u was ktoś też idzie podobnie jak ja 16 dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka - trzymam kciuki:) Ja wlasnie wracam z bety, wyniki po 15. Tylko niepokoi mnie to, ze w przychodni jak poszlam do wc to pojawila sie krew :( nie wiem co myslec i nie wiem czy wynik nie wyjdzie mylacy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ja poczekam. Do dnia miesiączki. Pati939 bądź dobrej myśli :-D czekamy na wiadomość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka5g ja idę prawie jak ty dziś u mnie 15dc i od wczoraj bol piersi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie martwie ze nie mam bólu piersi.. sa lekko powiekszone ale nie bola.. moze za wczesnie. Któraś z was tak miała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Czesc dziewczynki. Pati daj znac jak Beta. Scarlet nie martw sie o piersi. Mnie w pierwszej ciayz wogole nie bolaly a i zadnych zylek nie widzialam . Teraz raz bola a raz nie. Od razuz aczynam panikowac i szukac w necie to Moj mi pow ze zabierze mi neta :D Bo od razu zaczynam panikowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
a Ty Pati masz zdjecie testow obu zrobionych ? Moze Nam podeslesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamyslona myszka - na peewno dam znac jak tylko wyniki odbiore ok 16 bo m zajecia :) ale strasznie sie denerwuje bo mam zqbrawiony mocz na lekkie bordo i na papierze raz mam a raz nie latam nonxstop do wc bo sie martwir. ScarletKate moje piersi na poczatku tylko soe powoekszyly a za pare dni zaczely bolec i dalej bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamamma
ja miałam przez jakieś dwa trzy dni straszny ból brzucha tak mniej wiecej jak przed okresem i w tym samym czasie tylko troszkę mocniejszy. Taki że miałam problem z zaśnięciem. I wielkie nabrzmiałe piersi które w dodatku swedziały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge podeslac bo juz wczesniej myslalam zeby Wam pokazac ale aktualnie jestem na tel na necie i nie wiem jak je wstawic tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslona_myszzka
Pati to moze od razu do gin . Beta swoja droga. Plamienie moze byc nie grozne :) Ale gin zawsze cos doradzi, ewentualnie profilaktycznie przepisze Ci luteine, tak jak mi, mimo ze nie mialam zadnych plamien tylko skarzylam sie na bole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×