Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

iczozord tez mi sie tak wydaje ale mamy mocne łozko wiec da rade:P ale sama jestem pod wrazeniem bo nie sadzilam ze cokolwiek ubędzie... a tu tak miło sie zaskoczyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Blondyneczka aale efekty fajne :) mam nadzieje ze sie i mi uda bo wakacje tuz :D staram sie 5 razy w tyg cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja jakos tego nie widze aczykolwiek ciuchy inaczej leza i jakos tak mi lzej:P teraz mam okres to dokładne pomiary zrobie jak juz sie skonczy:) i zostawie tą karte jako czynnik motywujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, odebralam wynik beta hcg krwi i mam 108 co z tabeli polozna rozczytala jako 2-3 tydzien. Plamienie ustaje wiec mam nadzieje ze bd ok. Wizyta umowiona ale dopiero na przyszly wtorek. Polozna tez powiedziala ze takie plamienia sa normalne zwlaszcza jak ktos ma obfite miesiaczki i dlugie cykle. Ja tak mam wlasie i piwiedziala ze w pierwszych tyg plamienie moze sje pojawiac w terminie okresu. Jednak gdyby sje przemienilo w krew zywa i skrzepy no to na ip. Lece na zajecia pote na fotosik.pl wstawie zdj testu i wyniku bo ktoras chcialaz was:) do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Pati gratuluje :) Blondyneczko idziemy podobie bo ja mam dzis 5 dc:) Wrocilam dzis do pracy po urlopie i juz mi sie nic nie chce:) Baletko co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :) jednak ten strach lekki jest przez te plamienia, ale staram sie myslec pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi, Blondyneczka, Agnieszka i reszta kobitek, ktore ostro dzialaja trzymam kciuki zeby to dla was byl TEN cykl :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej kobietki ile czytania uhuhu... Pati gratuluję. Kasiek jak tam Twoje plamienia juz lepiej? Dziewczyny dziś z czystej ciekawości zbadalam sobie szyjke macicy, jest twarda ale na tyle otwarta ze prawie pół palca wskazującego bez problemu wlozylam i jak chwile tam trzymałam to takie pulsowanie czułam a po wyjęciu na palcu miałam strasznie dużo śluzu rozciągal się, był podobny do plodnego tylko mleczny (plodny mam zawsze przezroczysty). Od poronienia w czwartek miną 2 tyg. Zastanawia mnie czemu ona jest aż tak mocno otwarta, w owulacje nigdy aż tak otwartej nie miałam a teraz aż się zlękłam. Czy któraś miała coś takiego i może mi coś doradzić czy to coś niepokojącego? Piersi bolą nadal, wczoraj mnie zemdliło po placku, czasami się zastanawiam czy naprawdę poronilam bo objawy ciąży są nadal... Do lekarza idę za 2 tyg dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Moje posty się nie dodawaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Dzialamy dzialamy jeszcze dzis bo maz jedzis jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem wam ze dziś boli mnie brzuch jak na @ to chyba znaczy ze jest owulacja chyba dziś :) będę działać i to ostro jak mój wróci z pracy :) w poprzednich cyklach nie czułam takich boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Kasik Agnieszka dajcie czadu dziewczyny!! a po stosunku radzę poleżeć 10 min z nogami do góry, najlepiej oparte o ścianę i tylek blisko ściany taka a'la swieca . Moja kumpela tak robiła bo też dość długo się starali i na wakacje ma rodzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia dziewczyny pisały kilka stron wczesniej ze im dopiero po 1 okresie po poronieniu znikły objawy... Dziewczyny działajcie :) widze ze w okresie światecznym bedzie kilka testowanek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Coś mnie teraz brzuch zaczął boleć w czwartek będzie 14 dni od rozpoczęcia krwawienia to dziś jest 11 dzień być może owulacja zbliża się wielkimi krokami. (zawsze mam 14 dc). Pierwszy dzień krwawienia poronnego mogę uznać za pierwszy dzień cyklu? Cholera wie jak się liczy po poronieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilusia tak pierwszy dzien krwawienia to 1 dzień nowego cyklu. Pati gratuluję ! :) Iczozord oczywiście ze @przyszła :)moje przeczucia mnie nie mylą i biust tez nie. Ale jest mi coraz trudniej. Każda myśl o ciąży sprawia że mam łzy w oczach. liczę ze w tym cyklu się uda. i chce dać nam trochę zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki jeszcze raz :) ej ja tez slyszalam, zeby po stosunku lezec z nogami w gore i choc to moze smieszne to sama tak robilam :) zadzialalo widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Ja pierwszy raz wczoraj lezalam :p maz :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati gratuluje :) kamilusia tak lepiej, juz nie plamie :) ale mam jakies zle przeczucia bo nie mam żadnych objawow, doslownie nic mi sie nie dzieje, tak jak przed ciazą :( a wizyte dopiero ma 2 kwietnia, zwariuje do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - niektore kobietki nie maja objawow takze spokojnie:) i dziekuje:) ja tez juz nie plamie prakrycznie tam moze jakies male kropeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati brawo gratulacje :) Ja też plamiłam mniej więcej w terminie miesiączki, w sumie nawet pojawiła się krew ale szybko minęło i już nie wróciło :) Kamilusia szyjka się rozwiera nie tylko od hormonów ale także pod wpływem np nasienia, Jeśli się teraz staracie to może być jego zasługa. Baletka chyba masz fokusa na ciążę jak ja po poronieniach. Odetchnij sobie głęboko :) Odpowiedni czas na pewno wkrótce nadejdzie, jak nie w tym cyklu to w kolejnym. Wiem, że chcesz jak najszybciej. Jednocześnie radzę się dużo relaksować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie leżałam do góry z nogami ale po stosunku kładę poduszkę pod pupę albo na brzuch się kładę. to dziewczyny działamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×