Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kasik922
Na ile blondyneczka? Kochana moj pojechal dzis wraca w poniedzialek i w nocy znow jedzie na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ehh dziewczyny na pewno wam ciężko tak jak mężowie wyjeżdżają mi by było by smutno ...trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
A no smutno smutno ale oni tez tesknia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik mam nadzieje ze wroci do mnie na majówke, a jak sie nie uda to dopiero go zobcze za 7tygodni :( ale juz kombinujemy zeby pracowal na miejscu ... a teski sie strasznie... to jest nie doopisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Blondyneczka moj dopiero zaczyna id poniedzialku na dluzej tak to tez go niebylo ale krocej.. ehh to jest nie do opisania co ja czuje jak spalismy ostatnia noc dzis i ranek to myślenie ze jedzie go nie bedzie :( jeszcze jakbysmy mieli dzieciaka to inaczej a tak to ehh. Od poniedzialku zaczne cv roznosic bo oszaleje w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik u nas bylo tak samo, jak wczoraj sie kladlam to ze łzami w oczach ze to ostatnia noc przez rozłąką, a dzis od rana ze to ostatnie śniadanko, ostatnia wspolna kawka przed wyjazdem... i jestem nawet na tym samym etapie co TY : szukam pracy i mam nadzieje ze szybko ją znajde i moj M wroci do mnie na stale... a czy gdyby bylo dziecko rozłąka bylaby łatwiejsza? dla mnie nie... dziecko nie zastapi mi męza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
no z ta pracą.. Nie rozłąka nie byłaby łatwiejsza bo zawsze sama, sama przy dziecku . ale bym miała się kim zając , bo siedzenie w domu caly czas do puki pracy nie znajde to równa się z myśleniem .. Mówi że mi psiaka kupi ale co mi z psiaka ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
to całe zycie to chyba tylko polega na gonitwie za lepszym życiem bo oczywiście pracy na miejsu za rozsadne pieniądze cięzko znależć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik trzeba wierzyć. Ja się też przymierzam do zmiany pracy, ale mój lekarz na razie prosił żeby nie podejmować życiowych decyzji (nerwy/stres). Wiem ze znajdę coś jak dojdę do siebie i poczuje się naprawdę dobrze. Chyba ze wcześniej zajde w ciążę ;) Wiara i nastawienie potrafią zdziałać cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik, blondyneczko przykro mi że musicie znosić te rozłąki :-( najciężej jest pewnie wieczorami :-( dziecko nie zastąpiłoby męża, ale pewnie na tyle wypełniłoby czas że dni mijałyby Wam szybciej.głowa do góry dziewczynki - oni na pewno nie chcieliby żebyście się smuciły, robią to dla Was :-) Evi ja to się na testowanie nie nastawiam, chyba że @ by mi się spóźniła to może 22 kwietnia się skuszę na test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
U mnie dzisiaj bóle jak na @ .. gdzie od porodu od którego minęło dwa lata nie miałam żadnych objawów typu ból brzucha przed miesiączka jak i w trakcie. . Nic nie czułam. A teraz co jakiś czas mnie tak zaboli. . :/ A W nocy zawijałam się z bólu od żołądka aż na dół ból. . :/ jutro mam dostać @ zobaczymy co to będzie . A co u was kobitki ? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
U mnie @ przypada na wtorek i jestem go pewna bo objawow ciążowych nie odczuwam. We wtorek chce zrobic sobie ogolne badania pod kątem hormonów bo nie wiem czy nic tam mi się nie poprzestawiało po odstawieniu hormonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
*Tabletek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Ja jako takich tez objawów ciążowych nie mam. Zastanawia mnie ten ból miesiączkowy którego od dwóch lat nie czułam wgl. Chociaż przy pierwszej brzuch mnie bolał na okres a okres się nie pojawił :D wiec czekam na rozwój wydarzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko nie za wcześnie na bóle przed@? może masz skurcze z innego powodu ?:-) mnie coś troszkę ciągnie po prawej stronie w okolicy jajnika ale to wina męża ;-) Blanka i jak się u Ciebie sytuacja rozwija? :-) będziesz robić test jutro jak @ nie przyjdzie? annamaria trzymam kciuki żeby @ nie przyszła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi chyba ja tak mam ze skurcze takie delikatne pojawiaja sie tydzien przed @, one sa naprawde delikatne i tylko kilka razy w ciagu dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że to jednak inny powód ;-) mnie dopadło przesilenie wiosenne - nie mam na nic siły i ciągle bym coś jadła :-/ muszę spędzić trochę czasu na słońcu i naładować baterie bo ledwo żyję :-) ale teraz tylko dwa dni do pracy i wolne do końca tygodnia :-) pośpię w końcu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi gdybym ja w tym cyklu zaciazyla to bylby cud a ja w cuda nie wierze :-P tylko ta infekcja jakas dziwna, bo wczoraj nie bylo po niej sladu, a dzis od popludnia znow czuje lekki dyskomfort, mimo ze caly czas smaruje kremem, moj organizm jest nie do ogarniecia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka 123
Jak nie przyjdzie @ jutro to we wtorek zrobię. . Musze najpierw iść po ten test :) teraz wieczorem znowu ból brzucha .. tylko to takie dziwne boli mnie z 15 minut i przestaje. Jutro się odezwę jak się sprawy mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi u mnie 6 dni do @ tj 28dnia. Ale od wczoraj mam od czasu do czasu dziwne Uczucie w podbrzuszu jak na początki@. Ale w takim stresie jak teraz to byłby cud, gdyby coś się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh maomi ja mam podobnie. Od 2 dni wszystko mnie denerwuje nawet narzeczony, który chce mnie przytulać i całować. No i ciągle mam jakieś problemy gastryczne... blondyneczko a co tobie się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baletka u mnie to sie standardowo cuda dzieja :-P 2 dni temu przez jeden dzien najpierw mnie w srodku laskotalo, potem bolalo a na koncu swedzialo, na noc poszedl lactovaginal i masc i rano po bolach nie bylo sladu az do dzis, tylko dzis w malym stopniu i to z przerwami bo, raz czuje raz nie... jesli to jakas infekcja to bardzo dziwna... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×