Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Powiedzial ze jak sie dziecko urodzi to bedzie dawal pieniadze na niego. Ale teraz ze moge chodzic na NFZ do lekarza a nie prywatnie i ze jak chce prywatnie to moja sprawa. Wiec nie ma co liczyc ze mi da :( dlatego szczerze wolalabym zeby mnie nie badal zebym nie musiala mu placic. A od rodzicow tez nie chce ciagnac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Evi ja mam termin na piątek sobotę jeszcze trochę i się okaże :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie chwaliłam ostatnio ze plamien niema to wywołałam wilka z lasu dzis sie pojawilo troche za wkładce,nie dużo ale jest wiec juz wiem ze kolejny cykl do kitu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
To już nie długo Agnieszka :-) kasiek ja rozumiem i nie chciała bym być na twoim miejscu bo wydaje mi się że takie badanie w twoim przypadku jest ważne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
U mnie tez przed chwila brazowa plama na wkladce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, do tej pory nic nie miałam. Po prostu mam bardzo długa pierwsza fazę, druga faza jest w porządku. To mój drugi tak długi cykl, "normalnie" mam po ok 50 dni. Moja gin najpierw chciała mi dać antykoncepcję na wyregulowanie, kiedyś kiedyś brałam i mi pomogło, pózniej po odstawieniu miałam przez rok regularnie. Ale teraź chce ciazy wiec nie zgodziłam sie na anty. Teraz wymyśliłyśmy ze od drugiego dnia cyklu bede brac clo na stymulację jajnikow i wywołanie owulki i monitoring a potem da mi progesteron i takim tez sposobem skróci mi sie cykl. Jesli to nie pomoże to juz nie wiem:( Evi No wlasnie jak sie nie uda to z tym clo wchodzimy. Zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Nitka, zaczynasz clo od tego cyklu?? Sa tego jakies skutki uboczne? Jutro msm lekarza moze tez go na takie roze namowie. Rozumiem, ze podanie clo (jaka jest pelns nazwa??) ma wywolac owulacje zeby byla szybciej i zeby na pewno byla? Masz brac clo od 2 dnia cyklu przez ile dni? Duphaston dopiero po stwierdzinej na monitoringu owulacji, dobrze rozumiem? I az do @ lub jej braku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Clostibelgyt clo (nam nadzieje że dobrze napisałam) . Stosowanie jest różne i zależy od cykli ja brałam od 5 do 9 . Monitoring rozpoczęła od 11 dc i pomiędzy 15-16dc nastąpiła owu 17dc duspathon. Nowe leki nowy cykl nowe nadzieje i Sie udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarodziejka clo to clostilbegyt i stymuluje wzrost pecherzykow, ja biore od 5 do 9dc, a po owu czyli kolo 16dc przez 10dni duphaston, potem mowia zeby zatestowac i jak ciaza to brac dalej a jak nie to czekac na okres, ja nie testuje odrazu po skonczeniu duphastonu tylko czekam na termin @ bo moze wyjsc blada kreska przed terminem ale nie musi wiec szkoda kasy na testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nazwa to Clostylbegyt. Nie znam skutków ubocznych, pare osób tu na forum bralo, wiec moze one cos więcej powiedzą. Sprawdziłam w zapiskach i mam brac od trzeciego dnia cyklu przez piec dni po jednej tabletce. Potem powinna nastąpić owulacja, bedzie monitoring czy pecherzyki pękają, bo niestety przy clo lubią nie pękać i robi sie wtedy torbiel, jesli na monitoringu gin widzi ze nie peka to dostajesz zastrzyk na pęknięcie. I potem włącza progesteron na ewentualne podtrzymanie ciazy, jesli ciazy nie ma to przestajesz brac progesteron i czekasz na@. A potem od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej dziewczyny dziękuję za gratulacje ale chyba znowu będzie kicha bo moja beta dzisiejsza 17,45 :-( ostatnio też była niska bo 16,75 :-( brak słów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełna nazwa to Clostylbegyt. Nie znam skutków ubocznych, pare osób tu na forum bralo, wiec moze one cos więcej powiedzą. Sprawdziłam w zapiskach i mam brac od trzeciego dnia cyklu przez piec dni po jednej tabletce. Potem powinna nastąpić owulacja, bedzie monitoring czy pecherzyki pękają, bo niestety przy clo lubią nie pękać i robi sie wtedy torbiel, jesli na monitoringu gin widzi ze nie peka to dostajesz zastrzyk na pęknięcie. I potem włącza progesteron na ewentualne podtrzymanie ciazy, jesli ciazy nie ma to przestajesz brac progesteron i czekasz na@. A potem od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek wiem na jakies 90 % ze ojciec w trakcie ciazy tez powinien dawac na dziecko...wyprawka,witaminy,badania...wszystko ma swoja cene.Wiem,bo u mnie w bliskim otoczeniu byl taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jakiś zwariowany dzień z tymi plamiebiami ja plamien nie mogę tego nazwać tylko taki śluz zabarwione lekko na brąz miałam przed chwila albo idzie @ albo niespodzianka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stresuje się przed jutrzejszym odbiorem wyniku bety, @ miała być 21.05 Test robilam 25 i negatywny byl. Będziemy sie z mezem cieszyc oczywiscie z dzieciątka jakby było, ale mam wieeelkiego stresa. Czy u którejś z Was tak bylo ze mimo negatywnego testu byla ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justyneczka też mi się tak wydaje że partner kasik powinien jej pomóc ale bardzo często tak jest jak jest ... on sam powinien zaproponować pomoc a widać że ma to w d**** .... ciekawe ile będzie dawać jak dziecko będzie bo moja SIS dostawała 300 zł a nie ma co się oszukiwać co za to kupisz dziecku... każdy pragnie dzidzi ale to też odpowiedzialność za kogoś itp my temat związku kasik rozmawiałyśmy już na tamtym forum zdania były podzielony ale stało się jak stało życzę ci dużo siły... i poszukaj wsparcia w rodzinie bo i tak przyjdzie dzień że będziesz musiała ich poprosić o pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamiusia a ile jesteś po @ ? a byłaś u gina juz na pierwszej wizycie bo nie pamiętam. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Dziewczyny, jutro ma wizyte u ginekologa no bo 45 dc a dzis dostalam brazowych plamien, takich jakby suchych bez sluzu etc (przepraszam za opis) takie ciemne brudzenie. Jak myslicie, moge to uznac za okres a co za tym idzie odwolac jutrEjsza wizyte czy isc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziejkatoja
Wiecie co, wkurzaja mnie ci lekarze, chodze prywatnie, wiedza ze sie staram, ze mam nieregularne cykle i kurde zaden nie zaproponowal mi tego co lekarz Nitki, czyli clo, monitoring, duphaston. Kurwa czy to dla mńich takue trudne zeby pomyslec, czy czlowiek wszystkiego musi dowiadywac sie sam, na forum i podpowidac rozw lekarzom no rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evi, nie czytalam wstecz za co przepraszam ale czy tobie tez udalo sie zajsc w ciaze po clo? W ktorym cyklu z clo? I jaki u ciebie byl problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to znowu ja. Dawno mnie tu nie było ale obiecałam nie jednym dziewczynom dać znać jak w końcu coś u mnie ruszy. Tak więc ruszyło coś malutkim krokiem tzn mam już umówioną wizytę na 26 czerwca na to badanie kolposkopii i potem jak odbiorę wyniki sie okaże co dalej a jak to wyjdzie dobrze to w tedy czeka mnie tylko jeszcze badanie kontrolne z cytologi w lipcu. Także teraz spokojnie muszę ten miesiąc znieść bez stresów żeby mi się @ nie przesunęła bo na to badanie nie mogę mieć @ muszę być po lub przed a termin @ mam na 22.06 także mam nadzieje że będę już po. Czy może lepiej kupić coś z apteki żeby szybciej dostać @ ?? Jak myślicie? Bo muszę to badanie najpóźniej zrobić do końca tego miesiąca a jeśli nie wstawię sie na umówioną wizytę to znowu będę miesiąc czekać a nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Gościu ja miałam pco wyniki wszystkie idealne nasienie dobre jedna ciąża stracona i okazało się że nie mam owu. Po 1 razie z clo zaszła, Naomi też udało się za 1 razem. Nie na każdegotak działa clo że za 1 razem Sie uda ale my miałyśmy widocznie szczęście itp ja myślę że jak ktoś Sie stara dłuższy czas to lekarz sam powinien zaproponować badania leki itp a nie czekać na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejki, niestety niektórzy lekarze tacy sa. U mnie niby minął rok bezowocnych starań ale gon juz wczesniej proponowała clo. Zobaczymy. Dziewczyny idę dzis badać progesteron, zobaczymy co w trawie piszczy. Czuje ze sie nie udało i clo mnie nie minie... Żadnych boli trochę piersi mnie bola i ma sluz biały śle to wszystko to normalne na druga fazę.. Juz łapie dola;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ale weź pod uwagę ze @ może ci się przesunąć i trafisz akurat na wizytę. a w aptece wogole są jakieś leki na przesunięcie? jeśli dostaniesz na czas to powinnaś być po. nie wiem co to u mnie było wczoraj jednorazowy sluz lekko brązowy przy podcieraniu może coś uszkodziłam bo badałam szyjkę sobie paznokciem. ale znając życie to pewnie znak że @ nadchodzi. chociaż zawsze miłam plamienie blisko @ ale czerwone na dzień przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×