Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Kamyczku najpierw lykal androwit, a od kilku miesiecy fertilman, wit c ,wit e i magnez, dodatkowo w lutym mial kuracje 90dniowa ale to juz mu moja gin cos przepisala na recepte, a teraz to tak jak pisalam juz tylko fertilman plus witaminy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Dziewczyny, jak teraz przeczytałam wasze wpisy, to widze ze sprawy idą do przodu choc moze wy tak tego nie odczuwacie, bo wiadomo - nie ma upragnionego efektu. Jednak każda z was działa, nie stoi w miejscu, coraz wiecej wiecie o swoich organizmach i pomagacie im. Super! Zaciazycie na pewno :) Ja moge sie pochwalić, ze nosze dziewczynkę :) Widziałam niepodważalne dowody i jestesmy bardzo szczęśliwi. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku idę jeszcze w czwartek wieczorem, zobaczyć jak się historia rozwinęła. Bardzo bym chciała żeby się udało, i tak jak mówisz to by był najlepszy prezent ever! Dziś już nie boli mnie prawy jajnik, więc być może pęcherzyk już pękł, a kochaliśmy się wczoraj późno wieczorem, mam nadzieję, że nie za późno i że wszystko będzie ok. Na teście owulacyjnym druga kreska wczoraj i dziś coraz bardziej wyraźna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka zamawiasz fertilman na necie? On kupe kasy kosztuje z tego co czytam. Sarilec gratulacje, bedzie mala rozrabiara. Dopiero ci gratulowalysmy dwoch kresek a teraz juz plec znasz. Boze jal ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej,hej. Aga tak wypoczelam,aczkolwiek duzo chodzilismy i zwiedzalismy.Czuje sie w miare dobrze,dziekuje. Odebralam wynik genetycznego.Markery w normie.Ryzyko wad niskie i mam nadzieje,ze sie potwierdzi za ok.25 tyg. :) Dziewczyny trzymam kciuki,widze,ze czas na owulacje wiec do dziela! Oby byla owocna dla Was!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec a ktory jestes tydzien?? U mnie po ostatnim usg wychodzilo by dzisiaj rowne 15 tygodni.Za dwa tyg.mam wizyte,moze tez cos bede wiedziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Justyneczka, dzisiaj 19t2d Tobie spokojnie wyjdzie juz płeć o ile maluszek pozwoli. Moja córeczka utrudniała to na wszelkie sposoby, ale na ostatniej wizycie była bardzo bezwstydna ;) Za tydzień połówkowe i sadze, ze tylko potwierdzi co juz wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To podejrzenia byly juz wczesniej tak? Czy dopiero teraz sie okazalo? Kolo 20 tyg.to juz baaaardzo prawdopodobne rozpoznanie :). No zobaczymy,synek pokazal sie dopiero w 26 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Sarelic super, bedziesz miala dziewuszke :-) kamyczku ja kupuje w aptece , aczykolwiek nie maja tego na stanie i w ciagu kilku godzin mi sciagaja a koszt to ok 50zl za 30tabletek wiec tanie nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Czesc dziewczyny! Jestem po polowkowym. Wszystko w jak najlepszym porzadku :) Dzisiaj okazało się, ze bedzie dziewczynka. Brzuszek widac:) 3,5 kg na plusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta0912
Sarilec i AnnaMaria widzę, że jakiś wysyp dziewczynek. U mnie lekarz też obstawiał na dziewczynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluję dziewczynek właśnie Marta z ust mi to wyjęłas same dziewuszki? Nitka co u ciebie ile do @ ci zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Dziękuję dziewczyny :) Kurde, niech Wam rosną te pęcherzyki i pękają kiedy trzeba! Trzymam kciuki!!! AnnaMaria, bardzo się cieszę, że wszystko ok u Ciebie. Będziemy miały córeczki! Na ile oszacowali wagę Twojego bobo na badaniu? Justyneczka, nie bądź taka pewna ;) U mnie wszyscy mówili będzie chłopiec, przeczucia miałam takie same.. I jest córeczka :D Mała zawsze miała patent na ukrycie się, więc nie było nic wiadomo wcześniej. Dopiero w 19tyg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie mi chyba pękł za szybko i obawiam się że się spóźniliśmy, ale chyba już czas nie świrować i sprawdzić za dwa tygodnie. Gratuluje Bobasków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarilec w rodzinie mojego jest tendencja na chlopakow,sam jest jednym z trojki ;). Moja gin.w 12 tyg.powiedziala,ze przez chwile moglo sie jej cos tam wydawac ale stanowczo za wczesnie na stwierdzenie.Poza tym w 12-13 tyg.narzady sa niemal takie same.Dobre ok i sprzet wypatrzy niezna cz na roznice.No musze czekac 2 tyg.na wizyte w 17 tyg.Moze sie pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry wszystkim przyszłym mamom :) Jestem studentką Psychologii i prowadzę badania dotyczące obrazu siebie i funkcjonowania zawodowego kobiet ciężarnych. Wszystkie mamy, które są w pierwszej ciąży, w 2 lub 3 trymestrze, które nie przebywają na zwolnieniu lekarskim a dalej są aktywne zawodowo proszę o pomoc. https://docs.google.com/forms/d/10_Tg8fS5zHs5Xu6Hy2FdwSVsn_CtgGs-ooUF4tiyAsY/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link Każda uzupełniona ankieta jest dla mnie na wagę złota. Z góry dziękuję! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec wazy 275 g :) Mi wszyscy mowili, ze bedzie chlopak. Kazdy :) Ja wiedziałam, ze jak wszyscy sa tak nastawieni to będzie odwrotnie i oczywiscie tak bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
U mojego taty były same baby , SIS ma chłopca i mi też mówili ze tak będzie a jest dziewczynka więc nie ma reguły co będzie to będzie... moja ma 1300 :-) maomi , kasiek co tam u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem zadowolona mój kochany idzie dziś na badanie nasienia jestem w szoku idzie sam bo mówi ze nie jestem mu potrzebna myślałam że będzie się wstydził a tu takie zaskoczenie ciesze się ze idziemy o krok dalej. Chociaż jedno będzie jasne :-) chyba się jednak nie boi jak myślałam że się boi ze może będą źle wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Hej dziewuchy. Jestem 8dni po owululce (ale nie sprawdzonej.u gina) od wczoraj mam biegunke srednia w wieczorem ogarnęły mnie deszcze goraco temp nawet 38.8 . Czy moze to byc implantacja? Czytalam ze jakies dziewczyny tak mialy.. ehh ale pewnie to grypa zagadkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Aga to supeer :) moj tez ma sie wybrac w .sierpniu a ja na.monitoring chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super wiesci :-D :-D fajnie Twoj mezczyzna sie zachowal :-) to teraz czekamy na wyniki :-) kasik byc moze to implantacja ale wcale nie musi , wiesz jak to jest, i cos temp za wysoka chyba :-/ nie pamietam czy dziewczyny pisaly ze im az tak mocno poszla temp w gore bo to przeciez juz jest goraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to będziemy czekać ciekawe jak długo mają to być badanie nasienia i morfologia czyli chyba rozszerzone prawda,? kasik może się udało ja też czasem miałam zawirowania w żołądku i nic z tego ale może faktycznie u ciebie to implantacja niech powiedzą dziewczyny co miały podobnie :-) no ja monitoring miałam i jest wszystko ok. ciekawe co zrobimy jak wyniki nasienia wyjdą ok to pewnie skieruje mnie na droznosc jajowodow a to już większy wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Aga ssdze ze grypa zagadkowa hehe za wysoka temperatura. Zreszta z cyklu na cykl zawsze nadzieja jest ale jak zwykle nic z tego :(No to n daj znac jak mu poszly te badania hhe @ma byc za 5 dni wiec jak przyjdzie to i ja na.monitoring sie umowie. A raczej na wizytę i powiem mu co.i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Agnieszka badanie drożności jajowodów refunduje NFZ więc jest możliwość oszczędzenia sobie paru stówek, tylko pytanie ile się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatny gin ci nie da skierowania na nfz trzęba iść państwowo do gina. Mój był dziś na badaniu nasienia ale z tego stresu zapomial spytać kiedy wynik hehe bo ma dostać na maila jak myślicie ile się czeka badanie rozszerzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×