Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Witam, szukam po necie informacji o objawach ciazy i trafilam tutaj. Moze wy pomozecie. Czytalam pierwszych 25 stron i juz mi sie nie chce. Dzis mam 24 dc a cykle 28. W tym tyg pojawilo sie u mnie ciagniecie podbrzusza i czasami klucie jajnika. W piatek w ustach mialam sam metal a dzis chodze do kibelka co chwile i non stop bym jadla. czy ktoras tak miala? Jestem po 4 poronieniach ostatnie w lipcu i zastanawiam sie czy nie zaczynam sobie zas wkrecac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
H86 zostało c***arę dni więc chyba lepiej poczekać i zrobić test. 4 poronienia to dużo a czy wiesz dlaczego tak się dzieje robiłaś jakieś badania ? TSH ? Hormony? Czy masz ustalony jakiś plan działania ze swoim lekarzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi nie wiadomo dlaczego tak jest maluch nie chce się mnie trzymać :). Jestem już po jednym in vitro, badania miałam już wszystkie bo do procedury bez tego ani rusz. M. też ma wszystko ok. Szukam już wszedzie co może być nie tak ale zbytnio mi nie idzie. Wiem że @ ma być w czwartek więc to naprawdę już nie długo ale najgorsze to czekanie i ból w podbrzuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Atomka...super się bawiłam, szkoda że tak szybko minęło:) Testowałam wczoraj wieczorem, negatyw, przeziębienie jest, @ brak. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) miałam cały weekend zajęty więc nadrabiam dziś zaległości na forum :) byliśmy na zakupach i wróciliśmy z..... wanienką do kąpania dziecka :) mamy tak nieustawny pokój że ciężko coś było dopasować :) jedyne co, to chyba na szafę się zdecydowaliśmy, ale dokąd mąż okupuje pokój dziecka to nie będziemy jej kupować bo nie będzie jej gdzie wstawić :) same dylematy :) a tak z bieżących spraw to dziś popołudniu idę na wizytę do gina :) kamyczku jak było w odwiedzinach u szwagierki i maluszka? zaraziłaś się?:) kiedy będziesz robić to badanie tsh?na początku cyklu, czy później? jeśli boisz się że zastrzyk nie zadziała to może poproś gina o wizytę kontrolną 3 dni po podaniu zastrzyku - tak dla pewności :) Evi wiem że może to nie brzmi zbyt rozsądnie ale może spróbuj popołudniu umyć okna? ponoć to też skuteczna metoda :) dobrze że chociaż wymioty odpuściły to możesz nacieszyć się miłą końcówką ciąży :) atomka widzę że Twój awatar powrócił :) pojawiły się u Ciebie jakieś nowe objawy? pytałaś o żelazo - biorę je w tabletkach dwa razy dziennie godzinę przed posiłkiem - jest to upierdliwe bo muszę czekać ze śniadaniem godzinę a czasem aż mnie mdli z głodu, no a popołudniu z reguły zapominam wziąć o czasie, więc jem późnym wieczorem i potem zagryzam czymś małym po godzinie :) a co do dolegliwości to żelazo ma właściwości "zapierające" - na szczęście staram się jeść rzeczy lekkostrawne i nie odczuwam żadnych boleści, niemniej "na kibelek" chodzę raz na 4-5 dni, więc wszystko zalega mi w jelitach. Nie wiem jak bym sobie z tym radziła gdybym na co dzień miała zaparcia, chyba tylko lewatywą ;-) annamaria a Ty jak sobie radzisz z żelazem? :) Kamila dostałaś @? jak się miewasz po weselu?:) Blanula jak się miewasz? wyzdrowiałaś czy nadal się kurujesz? robiłaś może ponownie test?:) justynka jak się miewasz? :) mdłości nadal nie zaatakowały z pełną mocą? Nelina masz z tymi wynikami zgłosić się do gina czy sama je sobie robiłaś, tak dla własnej wiedzy? moja siostra też miała wiecznie problemy z anemią i dostała w ciąży krwawienia w 9 tygodniu, ale nic się nie stało, po kilku dniach na kroplówkach wyszła ze szpitala, tylko potem już brała zastrzyki z żelazem żeby uzupełnić niedobory bo miała problem z jego wchłanianiem - co podobno było przyczyną anemii i krwawienia. staraj się nie olewać tego, bo w ciąży niestety bardziej odczuwa się skutki niedokrwistości Nitka jak się czujesz? ja spodnie ciążowe - typu jeansy z elastyczną gumą w pasie, ale bez dodatkowego materiału - kupiłam na bazarze za ok 50zł/szt - mam dwie pary i raczej starczą do końca ciąży :) cieszę się że sposób z zakwaszaniem żołądka Ci troszkę pomógł :) już niebawem mdłości całkiem Ci miną i odżyjesz :) Justynia nie sądzę żeby trzy testy ciążowe mogły się mylić - jesteś w ciąży :) gratuluję!!! g86 ja nie miałam prawie żadnych wyraźnych objawów, ale każda kobieta inaczej odczuwa ciążę i niekiedy każdą kolejną ciążę odczuwa inaczej - życzę Ci żeby to były objawy ciąży, ale żeby się o tym przekonać musisz poczekać do terminu @ i zrobić test :) mam nadzieję że test wyjdzie pozytywny i tym razem ciążą się utrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Maomi te badania robiłam na polecenie ginekologa, natomiast spodziewałam się kiepskiej morfologii bo zawsze miałam z tym problem. Zdaję sobie sprawę, że w ciąży jest to ryzyko, ale informowałam lekarkę, że miałam problemy z niedokrwistością wiele lat. Miałam kiedyś też robione testy na przyswajalność żelaza no i niestety nie przyswaja mi się. W swojej diecie mam dużo produktów bogatych w żelazo, no ale to dużo nie daje. W sob. jadę na powtórną morfologię plus żelazo (te badania już robię na własną rękę). Mam zapisany kompleks witamin w którym jest zawarte żelazo więc liczę na to, że jakoś przetrwamy tę ciążę i dziecku nie będzie niczego brakowało :) Justynia gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi dzięki ja też mam taką nadzieję :) Na początku forum czytałam wypowiedzi że jest ono szczęśliwe mam nadzieję że sama się o tym przekonam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale sie rozpisałyscie witam nowe dziewczyny justynka20 gratulacje 2 kreseczke nelinka mecza cie te mdłosci ale to znaczy ze masz prawidłowwa ciaze tak mi lekarz powiedział mdłosci powinny sie pojawiac choc w niewielkim stopniu ale powinny byc ja z cora mialam do 6 miesiaca ale to było wymiotowanie w pracy nawet w autobusie wszedzie nic nie jadłama z z zoładka szło ech a teraz mam delikatnie ale to dopiero 5 tydzien w czwartek mam wizute bede wiedziec ktory od lekarza tydzien i czy jest wszystko ok kamyczek maomi jak sie czujecie zycze wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelina
Hej dziewczyny, dziś czuję się okropnie. Cały czas chce mi się wymiotować i nic mi nie pomaga :( do tego boli mnie brzuch ale to pewnie dlatego, że zbliża się termin @ gdybym nie była w ciąży. Dziś powiedziałam szefowi, że jestem w ciąży. Teraz poszedł do kierownika produkcji i jednocześnie kadrowego, skonsultować czy będą szukać kogoś na zastępstwo czy będą próbowali znaleźć jakieś inne rozwiązanie. Trochę nie chciałabym, żeby ktoś tu przychodził mnie zastąpić bo wiem, że wtedy już nie będę miała do czego wracać, bo jak ktoś popracuje tu rok, to mnie zwolnią i zostawią tę z zastępstwa. Blanula jak tam samopoczucie? Dziewczyny, która teraz testuje? Jak się miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina mam nadzieję że wszystko będzie dobrze u Ciebie :) ja też mam witaminy z żelazem, ale jednak jest ono ciężko wchłaniane i nie wystarczyło, muszę brać dodatkowo :) g86 dołącz do nas :) zawsze fajnie jest się wygadać komuś kto ma podobne "problemy" :) dawaj znać jak tam Twoje objawy i jak wyszedł test :) jestem już po wizycie - mała ma 1334gr i ładnie rośnie :) tak jak myślałam dostałam znów receptę na żelazo i za miesiąc mam się zgłosić na kolejną wizytę :) blondyneczko co u Ciebie?dawno się nie odzywałaś - wszystko ok? kasiek922 jak wyszły wyniki badań męża? byliście na wizycie? co powiedział lekarz? Doris jak się miewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny u mnie dalej mdłosci i sluz i tak wkółko ale kiedys to minie pocieszam sie a wy dziewczyny jak sieczujecie maomi nelinka mam nadzieje ze u was jest wszystko w porzadku mam nadzieje ze dojdzie ten wpis bo 3 raz juz pisze buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 wstrzymaj sie z testem i oczywiscie napisz co wyszło! Skoro piszesz ze jestes po in vitro to na pewno Cie przebadali. I nikt nie znalazł przyczyny Twoich poronień? Kurcze.. Trzymaj sie kobietko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G86 najgorsze jest to czekanie. Im bliżej terminu @ tym jest gorzej. Z objawami to jest tak, że mogą oznaczać ciążę, tego ci życzę, mogę być normalnym objawem drugiej fazy cyklu, który za każdym razem może się trochę różnić, a czasami tak bardzo chcemy czegoś ze nasz organizm płata nam figle i czujemy i obserwujemy to co byśmy chciały zauważyć. Wiesz ile dni temu miałaś ovu? Bo widziałam w necie że dziewczynom wychodził pozytywny test ciążowy najwcześniej po 10 dniach od ovu. Oczywiście najlepiej zrobić po terminie@ albo jeszcze później ale wiadomo jak to jest z tą naszą cierpliwością. Powodzenia życzę. Justyna gratulacje, mam nadzieję że to dla ciebie dobra wiadomość. Daj znać jak tam samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Justynkaa z tymi mdłościami i prawidłową ciążą to nie byłabym tego taka pewna - niewielkie mdłości miałam jeszcze przed terminem @, później masakra, potrafiłam obudzić się o 3 w nocy z odruchem wymiotny, najeść się nie mogłam bo rzyg, jak patrzyłam na słodycze z kilometra to rzygałam, do tego cały garnitur ciążowych dolegliwości a okazało się, że w pęcherzyku ciążowym czarna dziura. Nawet jak jechałam na zabieg usuwania pęcherzyka to miałam jeszcze mdłości wiec jestem dowodem na to, że mocno nasilone objawy ciążowe nie gwarantują sukcesu. Pewnie to sprawą indywidualna. Maomi u mnie wszystko dobrze, powoli do przodu :) - co prawda przez zawirowania z przedokresowym plemieniem nie wiem dokładnie który to dzień cyklu ale z obserwacji wynika, że jestem w okresie okołoowulacyjnym wiec postanowiliśmy z m, że podziałamy i zobaczymy co z tego będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski maomi jak najbardziej bede szla sprawdzac czy po zastrzyku pekl, moj gin jest az do obrzydzenia dokladny wiec na pewno i ta wizyte mi zagwarantuje. a u szwagiergki fajnie, dzidzi takie malutkie jak sie go bralo na rece to az strach uszkodzic hehe. moja tesciowa szaleje tak jak przy mojej corce ze zlotymi radami. ale ten typ tak ma, wspolczuje szwagierce. justynka wszystko ok, mam jeszcze @ wiec jeszcze czas na wszystko. dluzy mi sie niesamowicie. juz bym chciala byc w polowie cyklu. z wymiotami jak doris pisze to tez tak nie do konca zr gwarantuja prawidlowy rozwoj ciazy. ja mialam male mdlosci przez krotki okres a moja szwagierka haftowala jak kot do 6 miesiaca. obie mamy zdrowe dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja historia nie jest po to żeby kogoś straszyć czy dołować, po prostu nie jestem zwolenniczką teorii, że w przypadku kobiet i sytuacji, w których udział biorą hormony jest zawsze tak a nie inaczej - nie jesteśmy robotami, nawet to, że coś było w jednym cyklu albo w jednej ciąży nie musi pojawiać się w drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej jestem po wizycie i w wielkim szoku. Dwa pęcherzyki i dwa bijące serduszka. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana Doris niestety teraz co druga kobieta poronila a to przez tabletki antykoncepcyjne stres w pracy chemia wszystko sie kupuje w sklepach to nie to co kiedys nasze mamy pola uprawialy w ciazy teraz antykoncepcja jest a kiedys nie bylo Tyle s lmdlosci sa to prawidlowe objawy ciazy a u ciebie byl inny powod utraty z jakies przyczyny niestety jest Tyle szkodliwych przyczyny w tych czas ach ze nie do wiemy sie tego nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Kamilusia ale cudownie, gratuluję kochana :) Który to tydzień? Doris powodzenia w działaniu. Niestety każda z nas jest inna i nie da się niczego przewidzieć. Maomi fajnie, że mała ładnie rośnie :) U mnie 22 dc, niby 6 po ovu. Nie chcę zwracać uwagi na żadne objawy, bo to raczej za wczesnie i już się nie chcę nakręcać. Zapisuję oczywiście sobie na wykresie różne uwagi, ale raczej abym za miesiąc wiedziała, że tak jest, że to nie oznacza wcale ciąży. Kusi mnie aby w piątek zrobić test, to byłby niby 10 dzień po owu. Przegladałam zdjęcia testów z ovufriend i widziałam, że dziewczyny miały już w 10 dniu po ovu jakiś ślad drugiej kreski. Oczywiście im dalej tym lepiej. Były mocniejsze. Ale sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelina a będziesz na razie pracować, czy idziesz na zwolnienie? Jak tak źle się czujesz, to ciężko Ci będzie wyyrzymać w pracy. Życzę powodzenia, aby Ci się ułożyło w pracy po Twojej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka5g czasami trzeba się wyszaleć, ostatnio posmakowałam w pysznym drinku - sok pomarańczowy, likier mailubu i grenadyna - pycha ... polecam. I wiecie co, chybsa sobie zrobię małego drinka, a co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia gratuluję! :) super wieści :) pewnie troszkę zaskoczona byłaś? :) oby tylko teraz wszystko było dobrze :) dbaj o siebie kochana :) atomka poczekaj lepiej z testem, chyba że masz zapas tych paskowych z allegro to nie masz co sobie żałować ;-) tylko wiadomo że jak wyjdzie negatywny to Cię zasmuci, ale i tak w niego nie będziesz do końca wierzyć, więc zastanów się czy warto się stresować :) Doris podziałaś nigdy nie zaszkodzi :) jakby nawet nic z działań nie wychodziło to jest to tak przyjemne że nie ma co sobie żałować ;-) kamyczku fajnie że wizyta u rodzinki się udała :) ani się obejrzysz a też będziesz swoją kruszynkę brać na ręce :) teraz czas szybko Ci zleci od wizyty do wizyty :) Nelina nie martw się na zapas tym na co nie masz wpływu - nie zmienisz decyzji szefostwa jakakolwiek by ona nie była, dbaj o siebie teraz, żebyś nie przypłaciła tej pracy zdrowiem :) głowa do góry, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi...@ nadal nie ma ani jej objawów, spóźnia się a to do niej nie podobne. Czasami mi tylko mokro. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
7 tydzień wg usg . Oba żywe zarodki. Zaslablam na fotelu i zaczęłam plakac. Dwujajowa ciąża, poród początek czerwca. Mój mąż w pracy jeszcze nic nie wie. Dwa tygodnie temu był tylko jeden pusty pęcherzyk a teraz widziałam dwa... Boże jak ja sobie poradzę... Zawsze chciałam trójkę dzieci a tu będzie czwórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×