Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość kamilusia122
Dziewczyny dziś mój 8 dzień po owulacji. 2 dni temu czułam intensywnie prawy jajnik, wczoraj ból jak na @ a dziś już go prawie wogole nie czuje... Czyżby Ciąży nie było... :-( piersi nie bolą ani nic :-( tylko nieraz coś mnie w nich zakluje a te uklucia podobne są do bólu laktacyjnego, pamiętam jak karmiłam i pierwsze zassanie dziecka sprawiało właśnie taki ból. Co o tym myślicie bo ja już zalamka... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Wczoraj tylko co się położyłam to w każdej pozycji czułam z prawej strony poniżej pępka takie pulsowanie zupełnie niebolesne. Niewiem czy to jelita pracowały czy co ale cały dzień tak miałam tylko podczas leżenia. Od dwóch dni jak siedzę i pije kawkę to mnie podbrzusze pobolewa i mam parcie na stolec. Niewiem co jest może mam coś z jelitami . Mam stwierdzone tyłozgięcie macicy może dlatego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem ok przypuszczalnie 10 dni przed @ i od 3 dni strasznie w każdej sytuacji burczy okropnie w brzuchu ale obciach dziewczyny nie ważne czy zjem coś czy nie to tak się dzieje ale jaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
tak robiłm 2 dni po spodziewanym okresie i nic więc stwierdziłam że okres mi sie spużnia albo mi się cykl wydłużył a tu tydzień pużniej zaczełam wymiotować za 2 tyg poszłam go gin i 8 tyffdzieńbył w 10 poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena000
Lenna22 strasznie mi przykro,ze poroniłas,moja znajoma miala podobna sytuacje poroniła i teraz jest znowu w ciąży tym razem wszystko przebiega ok ;) dziewczyny dziś nie robiłam z rana testu uznałam,ze skoro wyszedł negatyw to nie jestem w ciąży mam zamiar powtórzyć za ok tydzień tak dla pewności, dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamiusia ja też mam tylozgiecie i nic takiego nie mam. Ale może to jelita bo tak też miewam i myślałam że to ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam tyłozgięcie możne to jednak utrudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
No niestety nie ma dzidziusia za to krwawienie powrucilo i to chyba jakis okres w odcinkach ale trzeba myslec pozytywnie jak nie teraz to za jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej kobietki.Ja dostalam dzisiaj @ ,a wczoraj umowe na pol roku,wiec mam zielone swiatlo ;) nie ma zbyt dlugo czasu na starania ale zawsze cos.Teraz podchodzimy do tego z glowa,co bedzie to bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyłozgięcie podobno troszke utrudnia droge plemniczkom... Lenna przykro mi... tak wlasnie myslałam ze to okres i ze testy nie kłamią... Justyneczkaa i do boju :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RODZYNECZKA111
dziewczyny jestem 4 dni po owulacji i czuje troche skurcze jak podczas @ czy to moze byc zagniezdzanie czy jeszcze za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyneczka przy tylozgieciu trzeba po stosunku polezec na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Hej dziewczyny :) dłuuugo nie zaglądałam więc wybaczcie ale nie będę wszystkiego czytać... Justyneczka super, że masz umowę :) teraz działajcie :) ja się nie udzielałam i nie zaglądałam bo byłam mega chora, skończyło się antybiotykiem. Córka to samo. I tak w kółko... jak nie Ona to ja, jak nie ja to Ona... masakra! Na szczęście już po wszystkim. Nadal nie znam płci lokatora :( w poniedziałek mam USG i mam nadzieję, że rozchyli nóżki ;P a jak reszta mamusiek ? :) staraczki trzymam mocno kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Ja w poprzednich ciazach zawsze za pierwszym strzałem zachodzilam także moje tyłozgięcie co do zapłodnienia nie ma nic do rzeczy. Tylko te parcie na stolec którego wcale nie ma... Popołudniu przez kilka godz czułam ze za chwile @ dostane brzuch mnie bolał słabiej niż na @ ale ten ból nie pozwalał mi spokojnie naczyń pomoc i co chwila zgaga. Zgaga to może dlatego że mam bakterie helicobakter pylori w żołądku. Kiedyś bardzo cierpialam z jej powodu bo wieczna zgaga i ból żołądka ale już od kilku miesięcy zgagi nie miałam a teraz znów... Dziś 8 dpo test mi wyszedł negatywny. Powtórzę za dwa dni bo w każdej ciąży mi wychodziły kilka dni przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam, ja czekam na @ do 3-4 i wtedy bedzie wiadomo. Na razie czuje sie jakbym miala dostac @ i nawet krzyze mnie lekko bola... czesciej siusiam ale ja tak czasami mam ... do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Travelka jak też częściej siusiam przed @ to chyba wina progesteronu. Justyneczka to do boju kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki ! Zazdroszcze tym co juz chodza w ciazy,bo tez bym chciala chwalic sie ciazowyn brzuszkiem latem,a gdybym teraz zaszla to raczej zima,ale by wycyrklowac nastepne lato na porod musialabym zajsc za pol roku!! I tak zle i tak niedobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia1906
Cześć dziewczynki! To znów ja. Piszę...bo chciałam się poradzić. Jestem w drugim cyklu po poronieniu i mam kłopot.... cykle wydłużyły mi się do 33-34 dni. Teraz jestem w 11dc i zauważyłam delikatne brązowe plamienia... wczoraj wieczór pobolewał mnie brzuch jak na miesiączkę i też delikatnie plamiłam brązowym śluzem, po nocy cisza - a teraz znów. Plamienia są naprawdę minimalne i ból podbrzusza też, ale martwi mnie to - czy któraś z Was spotkała się z czymś takim? owulację napewno wykluczam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ! dziękuję tym, które odpisały mi ostatnim razem.. jakoś nie byłam wstanie tu zajrzeć przez ten czas. Tak jak pisałam mam krwiaka 2x2cm nad jajem płodowym, teraz w czwartek umówiona jestem do kontroli. Leżę i łykam duphaston i luteinę. Niestety czuje, jak moje objawy ciążowe znikają.. ból piersi, rozciąganie macicy, nudności i ospałość... nie czuję się już w ciąży i obawiam się, że w czwartek nie usłyszę dobrych wieści. Nikt nie rozumie, mówią, że pesymistka ze mnie, ale nie mogę się uspokoić. Wewnętrzny niepokój nie daje.. jeżeli moje przypuszczenia okażą się słuszne, pewnie tu wrócę na starania na parę miesięcy.. a myślałam, że czekanie na zajście to było najtrudniejsze co mnie spotkało.. a odpowiadając.. Niusia ja miałam coś podobnego często przed tym właściwym śluzem płodnym, czasami takie plamienie trwało z 3 dni. Czytałam, że to takie "odczopowanie" śluzu płodnego, może się zdarzać. Żaden ginekolog nie zwrócił mi uwagi żeby było w tym coś niepokojącego. Chociaż nie wiem jak to jest po poronieniu, cykle pewnie trochę się zmieniają... Kamilusia poczekaj trochę i zatestuj i daj znać jaki wynik:) Rodzyneczka niby wszędzie piszą, że po 6 dniach , ale może miałaś owu wcześniej? Justyneczka, gratuluję umowy i owocnych starań życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq faktycznie zanikanie objawów może być niepokojące ale powiem Ci, że w obecnej ciąży objawy bardzo szybko mi zanikły. Mdłości zanikły chyba w 8 tyg... czy nie wiem ale trwały bardzo krótko i przeżywałam tak jak Ty. Piersi też raz były pełne raz nie. Był taki czas, w sumie chyba przed 10 tyg jeszcze, że nie miałam absolutnie żadnych objawów, żadnego rozpierania w brzuchu - nic. A po wizycie u lekarza okazywało się, że wszystko OK. Także nie wiadomo. Nie możesz jakoś wcześniej pójść na usg żeby się trochę uspokoić? Racja, takie plamienie przed owulacją może świadczyć o odczopowaniu szyjki macicy, która zaczopowała się jeszcze takim lekko krwawym śluzem. Tak samo odejście wód płodowych przed porodem może się wiązać z lekkim plamieniem bo właśnie czio śluzowy może być lekko zabarwiony. Jesli jednak będzie się to utrzymywać dłużej skonsultuj sprawę z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Justyneczka geatulacje że udało ci się z umową :-) niunia jeżeli będą to jakieś dłuższe plemienia to zawsze możesz zapytać się Gina czy masz powód do niepokoju natomiast fajnie że już wracasz do starań. Moniq znam ból czekania i powiem ci że byłam nastawiona na to że się nie uda i rozczarowanie nie było tak duże.... za to pamiętaj nadzieja umiera ostatnia więc trzymaj się kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Dzisiaj mam 41 dzien przy cyklach z reguły 34 d. i zobaczylam 2 kreseczki na tescie o czulosci 10. I mam do was takie pytanie bo od ostatniej @ licze 5t6d i czy jak jutro pojde do gina to moze mi juz cos powiedziec czy jeszcze jest za wczesnie. moja owu wystepuje w granicach 20dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli bylby to faktycznie 5 tydzien to powinnas juz zobaczyc pecherzyk na usg:-) Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ mialam 20 stycznia. ale ja mam owu pozniej bo mam dłuzsze cykle. a serduszko juz bedzie widoczne czy jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee, serduszko troszke pozniej.Okolo 7 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
JEST JEST JEST!!!!!!!!!!!!! Powtórzyłam test!!! Dwie kreski!!!! Jestem 4 dni przed @, ostatnio też mi wyszedł 4 dni przed @ ale w 8 tc poronilam. Czy myślicie że jak teraz pójdę do gina prywatnie to da mi coś na podtrzymanie??? Bo trochę się boje powtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, żeby wyliczyć faktyczny wiek ciąży (skoro wiesz kiedy była owulacja) to policz dni od owulacji do dziś i dodaj dwa tygodnie. Tak wyliczają aparaty u ginekologa bo zakładają z góry, że owulacja była 14 dnia cyklu przy cyklach 28dniowych (nie wiem czemu się lekarze jeszcze trzymają tego schematu :P). Justyneczka eh no gdyby to się tak dało fajnie zaplanować :) Chodzenie w zimie w ciąży nie jest takie złe pod warunkiem, że to nie końcówka. Największy problem to płaszcz :P Ale ja kupiłam w szperaczku płaszcz ciążowy wełna z kaszmirem za... 40zł ;-) W normalnym sklepie zapłaciłabym krocie, ubrania ciążowe są niestety straszliwie drogie. Każdy czas na ciążę ma swoje plusy i minusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu jeszcze zapomniałam dodać, że jak już sobie obliczysz to serduszko z zarodkiem zobaczysz najwcześniej w połowie 6 tyg (różnie to u różnych osób bywa), pęcherzyk na pewno wcześniej ale lepiej poczekać do 7 tyg aby juz na penwo zobaczyć serce i zmierzyć zarodek :) KAMILUSIA gratulacje!!!!!:) Idź po duphaston lub luteinę, to na pewno nie zaszkodzi a jeśli ma Cię uspokoić to wręcz pomoże :) Mój lekarz nie widział wskazań żeby mi to podawać ale jak go poprosiłam to przepisał bo widział, że się denerwuję. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×