Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

U mnie dziś 20dc @ powinna być w niedziele 5kwietnia od dziś pobolewanie podbrzusza,uderzenia goraca i wewnętrzny dziwny nie pokój zupełnie jak przed @ choć jeszcze zawczesnie na objawy zbliżającej się @,plamien niema ale ciiii abynie zapeszyć :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
Bo zapomniałam:P miałam rano zrobić test i zapomniałam no ale @ nie przyszła jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Lenna my tu od rana czekamy na wiesci od Ciebie a Ty w takim dniu zapomnialas test zrobic :-P oj Ty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Lenna trzymasz nas w napieciu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
tak się zajęłam sprzątaniem i gotowaniem że zapomniałam:) przypomniałam sobie jak się dotknełam piersi które bolą bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna to dobrze wrózy ze zapomnialas:) jutro test bedzie pewniejszy :) 3mam kciuki za 2 kreseczki :) maomi widzisz kazda inaczej reaguje na leki :) zgadza sie, pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ojejj jakie słodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
Dziewczyny pomocy!!! Przeziębiłam sie mam goraczke, gardlo mnie boli i uwaga plecy na dole, tak jakby krzyże promieniujące do pośladkow i dzwonilam do gina co mam robic i kazal kupic mi paracetamol i aspiyne tą najslabsza, ale ja jestem w szoku czy mozna zazywac aspiryne w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Lenna i jak tam? Pewnie znow zapomnialas zrobic tesciora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaOleńki
hej kochane! Gratuluje nowym mamusiom i trzymam kciuki za kolejne kreseczki :) Mam pytanie do dziewczyn zazywających luteinę. od którego dnia cyklu ja bierzecie? Mi gin zalecił od 16 do 25 dnia tylko, że wiem, że luteina jeśli jest przyjmowana przed owulacją hamuje ją. I tak też się u mnie stało. Mam cykle nieregularne 30-36 dniowe, wzięłam 16 dnia cyklu i owulacja nie nadeszła, śluz płodny zanikł na nastepny dzień i testy owu cały czas pokazywały 1 kreskę. Nie wiem co robić w kolejnym miesiącu :( Ciekawa jestem czy chociaż okres przyjdzie po odstawieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!! Serdecznie gratuluję nowym mamusiom i trzymam kciuki za kolejne "kreseczki" :) Mam pytanie do dziewczyn zażywających luteinę. Od którego dnia cyklu ja bierzecie? Mi gin zalecił na regulacje cyklu od 16 do 25 dnia z tym, że wiem, że luteina wzieta przed owulacją hamuje ją i tak też się u mnie stało w tym miesiącu. Cykle mam nieregularne 30-36 dniowe i po wzięciu luteiny 16 dnia od razu zanikł mi śluz płodny i testy owu już do końca pokazywały 1 kreskę. Nie wiem co robić w następnym miesiącu. W poprzednią ciąże zaszłam po 3 miesiącach brania luteiny i w pierwszym miesiącu prób czyli chyba ona od kolejnego miesiąca reguluje co ? i teoretycznie kolejny cykl powinien być krótszy ? z owulacją przed 16 dniem ? Nie wiem czy dobrze to rozumiem.... pomóżcie bo boję się, że znów nie dojdzie do owulacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik929
Mamaolenki mi zalecil tak.jak tobie od 16dc przez 10 dni z tym ze ja mam regularne miesiaczki+\- 1 dzien wiec owulacje mam przed ich braniem. A skoro wiedzial ze maszmasz ok 30 dniowe to wg mnie powinien ci przesunac je na pozniejsY dziec cyklu zeby owu sie odbyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie chyba cykl diabli wzieli,pojawiło się jasnoczerwone plamienie,jestem zalamana :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Mamaoleńki ja na twoim miejscu pogadałałbym z lekarzem żeby odbył Sie monitoring cyklu... w tedy będziesz wiedziała czy dochodzi do owu i jeżeli będzie to od razu po niej brać luteine. Jak narazie branie luteiny w ciemno może nic nie dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny Jutro mam termin @ :) ja na razie zero jakich kolwiek plamień, piersi mocniej bolą i mam taki zmienny humor ze sama mam siebie dość wszystko mnie drażni podówjnie... wiecej jem a jak jestem głodna to mnie mdli. jednak chyba zrobie test dopiero we wtorek albo srode dla pewnosci jesli nadal okres nie nadejdzie:D Lenna chyba bardzo zajeta dzisiaj :) A My czekamy na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Gin zlecił Luteinę od 18 do 27 dnia cyklu:) A cykle mam 30dniowe:) i jest jak na razie ok :) biore tak trzeci cykl juz a w tym pierwszy raz sie staramy z luteina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna??? :) Świętujesz??? Nie wolno nas tak trzymać w niepewności! x MamaOleńki - no właśnie, magiczne myślenie lekarzy o idealnych cyklach :) Dziś miałam w ręku tablicę pokazującą średnią długość cykli u kobiet w wieku rozrodczym i wynika z niej, że najczęściej występują cykle 27dniowe a większość mieści się w przedziale 24-39. Połowa z tych kobiet 16dc jest przed owulacją więc standardowe branie luteiny mające pomóc u połowy pacjentek będzie BLOKOWAĆ OWULACJĘ!!! Czy jest tu choć jedna dziewczyna, której lekarz przed zbadaniem hormonów lub podaniem np luteiny spytał kiedy ma owulację lub sprawdził to poprzez monitoring? :?/ MamoOleńki, możesz zacząć brać luteinę dopiero jak testy owulacyjne bedą wychodzić negatywne, bądź zacząć mierzyć temp i przyjmować lek od 3ciego dnia rano wyższej temperatury :) Monitoring to też dobry pomysł ale bardziej kłopotliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Dziewczyny, przyznaje ze nie przeczytałam wszystkiego bo bardzo dużo się tutaj dzieje. Dzisiaj mój M oświadczył mi się :) Wyrecytowal do tego napisany prze siebie wiersz, który obiecał mi 2 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nobrawoooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!! :d :d :d :d pochwal się pierścieniem! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Baletka gratuuuuuuulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!! :D Kurcze az mnie wzieło na wspomninia jak sie moj oswiadczał :P DUUUŻO SZĘŚCIA I MIŁOŚCI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Baletka Gratuluję ;* Dużo dużo miłości wam życzę :) i cierpliwości dla drugiej połówki ;p czasem się przydaje;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×