Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Hej :) no właśnie nie ma normalnej @... mam drugi dzien plamienia takie małe bardzo... takie brunatne nic wicej. pobolewa mnie czasem podbrzusze ale bardzo lekko. Piersi juz prawie wogóle nie bolą, Zrobiłam dzisiaj test i nic. Poczekam czy sie @ rozkreci. Jedyne co to spie całe dnie ciezko mi sie ogarnąc czy skoncentrowac... Miło sie czyta o waszych fasolkach:D bedzie dobrze dziewczyny, zdrówka wam dużo życzę i szczęśliwego rozwiązania. Czy któraś jeszcze testuje niebawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej.Dzis 32 dc. Maomi jutro zrobie chyba test...albo w sobote.Dzisiaj bolal mnie w nocy brzuch .wiec poczekam 2 dni czy to nie zwiastun @... Ale szczerze mowiac nie sadze bym byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka kto wie może się udało :-) trzymam kciuki Skarlet u ciebie zapowiada się ciekawie moze się jednak udało poczekaj i zobacz czy ssie rozkręci :-) a u mnie koniec wczoraj @ zaczęły się staranka będą codzienne tak jak gin nakazał fakt nie mamy takich temperamentów ale może taka technika się uda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam nadzieji na ciąże. raczej sie obawiam że coś nie tak jest ze mną. oby sie rokręciła@. Agnieszka żeczę Tobie powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek151
Czesc kochane. Kurde nie wiem co robic bo dzis mnie znow zaczal brzuch bolec tak jak na okres :/ dol brzucha bardziej. Zazylam nospe i zobacze czy mi przejdzie. Myslicie ze to normalne i to moga byc te wiazadla? Czy lepiej jechac na IP? Nie wiem jaki bol powinien byc normalny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek ja mam bóle po bokach i nie jest to mocny ból bardziej uczucie takie jakby coś się ciągło ... ja na twoim miejscu zadzwoniłabym do lekarza ... nie można bagatelizować żadnych dziwnych objawów a ja bym nospy nie brała gdyby naczynka mi nie pękały bo z wiązadła i nie było tak źle... duspathon brałam 3 tabletki i brałam o 7 rano o 14 i o 22 żeby był odstęp wiec jak masz 2 tabletki to rano i wieczorem powinnaś brać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
A co do wagi itp to ja miałam wszystko robione w 9 tygodniu wtedy też miałam podany termin porodu :-) wiec to było moje 2 spotkAnie .... wtedy też robiłam badania krwi wiec spokojnie dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek, a mocne te Twoje bóle? mnie tez ostatnio nawiedzaja, ale tak z przerwami a jak zmieniam pozycje to przestaja i obejdzie sie bez tabletek, napisz czy zadzwonilaś do lekarza? czy byłas na ip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bóli w dole brzucha jak na okres i podobnych to ja miałam takie w 1 trymestrze i nie zwiastowały niczego złego :) Podobno moga się zdarzać, choć faktycznie warto dmuchac na zimne i jak coś niepokoi to konsultować się z lekarzem. Odklejająca się kosmówka jest dość częsta chyba, dużo razy o tym słyszałam. Trzeba leżeć, leżeć, leżeć a wszystko wróci do normy :) Polecam też brać magnez - magneb6 - specjalny dla ciężarnych, nawet 3x dziennie U mnie spoko. Wszystkie badania do porodu do wody wyszły dobrze. Teraz już tylko czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie znowu rwie w podbrzuszu :\ Test zakupiony czeka na swoj moment . Co to bedzie,co to bedzie.... Gabi ! Co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi wlasnie ja nie wiem co jest dziwnym objawem a co normalnym. Ale zazylam ta jedna nospe i przeszlo. Jak jutro bedzie bolal to zadzwonie do gina. A mowksz ze lepiej nospy nie brac na wlasna reke? Nawet jezeli to by byla jedna tabletka dziennie? Sory za te pytania ale jestem zielona w tych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta nie mocne ale uciazliwe byly, dlatego zazylam nospe i przeszlo i nie dzwonilam do gina ale jak sie jutro powtorza to zadzwonie Iczozord ale ja zaczelam 2 trymest wiec nie wiem czy moga takie bole byc? Niby czytalam troche na necie ze to normalne bo sie macica rozciaga ale tez wlasnie te gorsze rzeczy ze to grozilo poronieniem ale nie mam zadnego plamienia. A duzo leze zeby sie to lozysko podnioslo wiec mysle (mam nadzieje) ze sie nie odkleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kasiek nospa nie zaszkodzi. Chodziło mi o to że ja nie biorę nospy ze względu na jakieś bóle bo takich nie miałam... zrobisz co chcesz ale ja pewnie wolałabym to sprawdzić u lekarza mi jeszcze przepisał magnez 2 razy dziennie... iczozord to już nie długo :-) ja już od paru dni wyraźnie czuje ruchy dziecka :-) to moja pierwsza ciąża wiec nie wiedziałam czego się spodziewać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka ty chyba masz coś nie tak z tymi cyklami z tego co pamiętam to nasz nieregularne może wybierz się z tym do ginekologa? bo takie cykle mogą utrudniać zajscie w ciążę. Iczozord to powodzenia i szczęśliwego rozwiązania ci życzę :-) blondyneczka a co u ciebie? kiedy wraca twój kochany? Skarlet eh szkoda maj nie był dla nas szczęśliwy :-( idziemy dalej razem. U mnie są staranka odrazu a w środę do gina na monitoring żeby na 100 procent potwierdzić owulacje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Cześć dziewczyny. Długo sie nie odzywałam, za duzo zmian w życiu, a jak wracam wieczorem do domu to padam jak mucha i nic mi sie juz nie chce. Musiałam zmienić gino, wiec w sumie pierwsza wizytę miałam wczoraj. Widziałam bijące serduszko :) zarodek wielkości 0.84cm i wg usg to 6t6d. Termin porodu 20 grudnia wg ostatniej @, wiec jest rozbiezność. Wszystko wyglądało ok, gino mnie uspokoiła. Dziwne, ze nie chce sprawdzać mi progesteronu nawet? Kolejna wizyta początek czerwca. Minęły mi mdłości. Piersi takie cięższe, ale tez bez bolu. Czuje sie lepiej juz 1-2 tyg temu. Niby wypada sie cieszyć, ale juz wiem ze ciężarna zawsze sobie cos wynajdzie haha :) Z tego co czytałam żadna mamusia nie dołączyła po testach, ale wierze ze niedługo posypią sie dobre informacje :) Aha. Mega ślinotok mam. Jak szczeniaczek. Pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Agnieszka dwaj znać jak z tym monitoringiem przynajmniej wszystkiego Sie do wiesz i czy pęcherzyki nie SA przerośnietę itp... sarilic a dlaczego miał by badać progesteron ? Mi też nie badali ani moim koleżankom bo się pytałam.... w ogóle one nie miały w ogóle badań na HIV i kiłę ... no ale u nas lekarze na NFZ są totalnie do bani ostatnio kokeżanka wylądowała w szpitalu bo uszkodził jej czop i wyleciał z krwią .... dużo nerwów itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Evi, Jakoś tyle sie tu na forum naczytałam o progesteronie, ze uznałam to chyba za test standardowy.. Czyli jak nie ma wskazań, to nie sprawdza? Duzo pytań do niej miałam, a potem wiadomo, z przejęcia połowy nie zadałam. Piersi tez mi nie badała. Miałam tylko usg. Jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarilec ciesze sie ze ujzalas swoja fasolke z bijacym serduszkiem:) i ze wszystko dobrze. Ja miałam badanie piersi i usg, reszte badan dopiero na nastepnej wizycie, bo za wczesnie, tyle uslyszalam, u mnie 5 tyg z hakiem, nie widzialm niestety jeszcze swojego malenstwa za malutki pewnie był, moj planowany poród to niby 1 styczen ło matko, ale tak mnie poinformował gin. maomi co tam u ciebie? kasiek bóle mineły? anitka jak samopoczucie? za reszte trzymam kciuki, zeby nastepny cykl był owocny:) pozdrawiam i miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
ja pierwsze badanie miałam tyko usg. coś około 9 tc miałam zrobić badania ; morfologia,HCV, HIV, VDRL, glukoza, TOXO ING i IGM, P-ciała, mocz :) no wszystko napisałam bo znalazłam kartkę hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenna22
u mnie 38 dc a @ nadal brak jak do tej pory najdłuższy cykl trwał 33 dni ten już38 niedługo to będe miałą cykle po 50 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko przykro mi że się nie udało, ale z Twoimi nieregularnymi cyklami to może się owulacja przesunęła i jeszcze się może okazać że jednak się udało :) scarlet nie smuć się, kolejny cykl przed Tobą :) na pewno niebawem się uda :-) kasiek na tych bólach się nie znam ale mam nadzieję że wszystko będzie ok :) a jak tam narzeczony? jakaś poprawa nastąpiła w jego zachowaniu? Marlena który masz dc? :) kiedy następne starania? wybierasz się na monitoring? agnieszka działaj i daj nam znać jak tam po monitoringu :) blondyneczko szybko minie ten miesiąc, ani się obejrzysz a będziecie znów razem :) sarilec gratuluję serduszka na usg :) mi nie dał gin skierowania na żadne badania, dopiero 14 mam iść po skierowanie ale o progesteronie nic nie wspominał więc raczej nie masz się o co martwić, chyba że masz problemy z tarczycą to wspomnij o tym na kolejnej wizycie :) lenna Ty też masz cyrk z tymi cyklami :( może porozmawiaj z ginem o clo i duphastonie? być może pomogłyby Ci jakoś? iczozord cieszę się że już wszystko dobrze u Ciebie :) skoro już wspomniałaś to zapytam - czy do porodu w wodzie trzeba jakieś specjalne badania robić?:) Evi super że czujesz już ruchy malucha :) a który to tydzień ciąży? :) kiedy masz kolejną wizytę? przy okazji zapytam... jak przeżyłaś tą koszmarną glukozę? boję się że zwymiotuję to bo po małym cukierku mam już dość cukru i ogólnie słodki smak mółby dla mnie nie istnieć a tu taki ulepek do przełknięcia... podobno można to z sokiem z cytryny rozrobić? ja nadal walczę z mdłościami... w dzień i w nocy... piersi bolą, zwłaszcza w nocy przy zmianie pozycji i wstawaniu i podczas chodzenia po schodach:) czuję się jak flak i dziękuję Bogu że nie muszę chodzić do pracy bo nie wiem jak bym wysiedziała :) P.S. może któraś z Was zna jakiś magiczny sposób na mdłości? blondi, kasik, nitka, anitka co tam u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maomi mnie pomaga na mdlości i pełność ze 3 pasterki imbiru zalane wodą przegotowaną poslodzone miodkiem, ale ty słodkiego nie dasz rady, wiec mozesz i gorzkie, lub też z herbatką rumiankową imbir, wypróbowałam na mnie działa, łagodzi napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Hej dziewczyny U mnie dni plodne pelna para , wg kalendarza t_time w sobote mam miec owulacje , wiec trzeba jakos przekonac małża zeby piwska za duzo nie pil hihi. Cos mnie brzuch nie boli w tym cyklu na owulke, hmmmm 18Maja mam wizute u ginka, zobaczymy czy wszystko ok, moze zaproponuje monitoring? Lena zrob nastepny test jutro z rana, niekiedy testy wykazuja kilka dni po @ Powiedz ile ty sie starasz? Za reszte lasek trzymam kciuki w kolejnym miesiacu staran, Ciezarnym zycze duzo zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Wydaje mi się że wymioty trzeba po prostu jakoś przetrwać :-) zobaczysz jeszcze trochę i objawy będą po mału maleć i piersi reż nie będą tak bolały.... 2 trymestr jest o niebo lepszy :-) ja nie miałam jeszcze glukozy do picia dopiero mnie to chyba czeka i sama nie wiem jak to zrobię bo koleżanki mówią ze jest mefa ble ble :-) dasz rade kochana jeszcze trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Ja z ta moja kosmowka chodzę do pracy bo w domu bym zwariowala. Mam takie szczescie ze moim szefem jest mama wiec wszyscy mocno mnue wyreczaja żadnego dzwigania, noszenia itp...itd a jeszcze w ciagu dnia mam mozliwosc godzinnego lezakowania w czasie usypiania maluchów ( pracuje w przedszkolu). A po powrocie do domu już tylko leży a chlopak mi wszystko donosi :) We wtorek ide na badania z krwi wszystkie a w czwartek na kontrole z ta moja kosmowka to bedzie już polowa 8 tygodnia :) Milego tygodnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×