Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Nitka_
U mnie tez wisiało i wisiało! Ode mnie normalnie bierze 100 za wizytę a za monitoring 50 od wizyty. Blondyneczko super ze wyniki wyszły dobre:) Ja byłam na monicie i 11 dc był pecherzyk 14 mm ale 13 dc był nadal taki sam ale za to drugi podgonić i miał 12 mm i w drugim jajniku sie cos działo wiec moze cis jednak urośnie, kolejny monit w poniedziałek, czeka mnie intensywny weekend!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny :-) wiec dzialamy dalej, clo zaczynam znow za kilka dni i monit okolo 10dc :-) kasik ja place za wizyte 100plus 50 za usg za kazdym razem Nitka fajnie, dzialaj dzialaj, i dawaj znac jak w pon na monitoringu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris32
Kasik ją płaciłam za wizytę plus USG za pierwszym razem 200zl, później za każde USG 150 zl więc wyszło 500zl za cykl :). Teraz czekam na @ i skoro wiadomo,że pęcherzyki pękają to zrobię max 2 USG, zawsze to taniej. Jeżeli lekarz prowadzi własną praktykę to można się z nim dogadać na jakąś zniżkę ale mój ginekolog pracuje w klinice więc nie mogę tak przykombinować, jak Twój ma swój gabinet to radzę spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to całe szczęście. Już sama nie wiem co pisałam. W każdym razie 3 dzień @ i musiałabym umówić się na monitoring, ale jakoś nie mam epy dzwonić do tej ginki. Tymczasem czekamy na owu, która nie wiadomo czy w ogóle ma miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka to dobre wiesci :-) nitka działajcie... może akurat taka zmiana klimatu wpłynie pozytywnie... u mnie monitoring kosztował 20 zł ale cała seria w cyklu wychodziła ok 100 zł a monitoring miałam w 2 cyklach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
dziekuje kochane za info :) myśle ze musze pomyśleć i sie zabrac w sierpniu lub wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
ja juz w domu! dodawalam wpisy ale nie było ich widać. ja nie płaciłam wogole za monitoring tylko za pierwszą wizytę 150 zł a ma monitoringu byłam 3 razy. ktoś testuje na dniach bo nie jestem na bieżąco? ?? Blondyneczka super to teraz dzialajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Jak tam testujące?! Kciuki zaciśnięte mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dopiero dziś widzę Wasze wpisy, nie wiem co się dzieje z tym forum :/ jak się miewacie dziewczyny? która testuje na dniach? w jakim etapie cyklu jesteście?:) pozdrawiam i życzę Wszystkim udanego weekendu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilusia122
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj jestem 6 dzień po owu. Testu nie robie, postanowiłam sobie ze tym razem zrobię dopiero jak okres mi się będzie spóźnial 2 dni. Od owulacji bolało mnie ciągle Podbrzusze a dzisiaj spokój... Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Hej dziewczyny, ja mam dzis termin @ ale cisza narazie. Zatestowalabym ale siem bojem :) jak nie przyjdzie @ jutro to w pon zrobie sikanca. Raczej mi sie spoznia niz to ciaza, kompletnie zadnych objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek kto wie :-) ja nie liczę ze się udało q tym miesiacu bo przytulanko było tylko raz w tych dniach a dlaczego to wiecie ale jakoś tak nie myślę o ciąży w tym miesiącu trzymam kciuki za testujace :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale od przytulanka nie zachodzi sie w ciąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek ja też nie miałam żadnych objawów z wyjątkiem tego że po owu cały tydzień bolało mnie jak na @ wiec lepiej nie doszukiwać się objawów bo może ich po prostu nie być :-) a no Agnieszka wspominałaś że nie mieliście jak działać ale teraz po urlopie możecie działać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzis 8 dc i zastanawiam się kiedy mam owulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec, maomi jak zyjecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maDZIUNIAma
HEJ! najbardziej na świecie chciałabym być mamą! dlatego nie wiem czy to autosugestia i sama sobie wmawiam objawy czy faktycznie coś się dzieje usmiech.gif , towarzyszy mi ciągłe uczucie wilgoci i ból podbrzusza jak na @ chociaż nieco lżejszy, poza tym przez kilka dni dawały mi o sobie znać jajniki (szczególnie lewy). Dziś dzień spodziewanej @ a ona nie przyszła. Cykle mam długie (34 dni) ale raczej regularne. Nie chciałam testować, bo stwierdziłam, że się za bardzo nakręcam i skoro podbrzusze boli to pewnie @ przyjdzie lada moment. Wstrzymam się chyba do poniedziałku z testem usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziunia myślę żebyś się wstrzymała z tydzien czasu, powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny to czekamy w poniedziałek na dobre nowiny! Aga jak tam po urlopie? Co ciekawego w Warszawie zwiedzaliscie? Jeju u Was tez tak gorąco?? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilusia będę trzymać kciuki żeby się udało :) kamyczku zrób test :-) daj znac koniecznie jak wyszedł :) oby były dwie kreseczki :) agnieszka taki psychiczny odpoczynek każdemu się przydaje :) a kiedy masz termin @? :) wróciłaś już do pracy czy nadal urlopujesz?:) Evi jak się miewasz? jak sobie dajesz radę w te upały? :) annamaria u mnie wszytko po staremu :) siedzę na razie w domu i czekam do poniedziałkowej wizyty :) potem urodziny męża i może gdzieś pojadę na kilka dni, np do rodziców :) dziś odpoczywałam przy wiatraku na którym zawiesiłam wilgotną ściereczkę bo nie dało się oddychać przez ten skwar :) a jak tam u Ciebie ? madziunia zrób test :) nie ma sie co zastanawiać i bać :) autosugestia czasami potrafi namieszać w cyklu bo można sobie przez ten stres zahamować okres :) trzymam kciuki za pozytywny wynik :) gościu z 17:02 a ile dni trwa Twój cykl? z owulacją nie jest wszystko takie oczywiste i czasami jest wcześniej lub później niż w 14 dniu, najlepiej sprawdzić to przez monitoring :) blondyneczko robiłaś już badania hormonów? kiedy masz najbliższy monitoring? blondi jak się miewasz? Justyneczko co tam u Ciebie?gratuluję dobrych wyników badań na ostatniej wizycie i mam nadzieję że wyniki testu pappa również wyjdą dobrze :) Nitka jak tam starania? mąż nie daje się namówić? doris lenka jak się miewacie? doszłyście już troszkę do siebie? gabi gje nadal czekasz na poród czy może już masz maluszka przy sobie ?:) Beatrice co tam u Ciebie? aneta, kasiek151, kasik92, scarletkate, sarilec, marlena, małami83, julita1987, olciaz89, mikaja887 co tam u Was słychać? iczozord jak się miewasz? jak tam Karolek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi ja dzisiaj podobnie jak ty leżałam przy wiatraku :-) dopiero wieczorem jechalismy na zakupy bo kupiłam strój kompielowy w FF :-) za tydzień wyjazd nie mogę Sie doczekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Maomi i reszta dziewczyn. Jak dobrze wiecie to za każdą z was trzymam zawsze mocno kciuki żeby każda z was zobaczyła w końcu te II upragnione kreski. Maomi pytasz co u mnie. Wiec szczerze mówiąc do kitu. Bo nie dość ze boje sie wyników tego badania/zabiegu, to teraz 15.07 miałam wypadek i prawdę mówiąc dopiero teraz tu do was zajrzałam bo prędzej nie miałam na to głowy i musiałam sie pozbierać, od dnia wypadku nie moge normalnie spać dlatego teraz tu zajrzałam do was. Co prawda wypadek nie był z mojej winy ale sprawca wypadku nie chce sie przyznać do winy i być może czekają mnie sprawy w sądzie a własne auto pójdzie do kasacji na złom bo nie nadaje sie do naprawy.. :( Wiecie co wam powiem? Powiem Wam, że jak się sypie w życiu to powoli wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobilam test , oczywiscie negatywny. W zwiazku z tym mam pytanie, czy jesli sie spoznia tzn ze owu sie przesunela? Blondi ty to masz przeboje, nic ci sie nie stalo? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej gdybyś zrobiła HCG, bo z moczu to może nie wyjść. Mi ostatnio gin mówiła o takich terminach badań że hoho. Ja myślałam ze HCG można zrobić już 3 dni po teoretycznej implantacji, a ona na to, że gdzieś tam jeszcze później, już nie pamiętam. A z moczu to już w ogóle późno. Wiem, że na testach pisza, żeby najwcześniej w dniu spodziewanej, ale może poziom HCG być za niski i nie wyjsć, a na krwi będzie widać szybciej. Więc albo idź jutro na HCG, albo czekaj jeszcze i może powtórz we wtorek rano jeśli nadal nie będzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czuje się ani na ciążę ani na @, więc pewnie zaleje mnie z zaskoczenia. poczekam, zobaczę. najdłuższy cykl miałam 29 dni, zwykle mam co 26 , więc zostaje jeszcze dwa dni teoretycznie. jest jeden plus jak to nie ciąża: mąż zrobi bad nasienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi u mnie względnie ok, już nic mnie nie boli. Czekam na @ bo mam przyjść w połowie pierwszego naturalnego cyklu i zobaczyć czy wszystko się wygoiło i jest tak jak powinno być. Zastanawiam się kiedy po zabiegu można się już kochać i opinie w necie są bardzo różne. Czy którejś z Was o podobnych doświadczeniach ginekolog mówił coś na ten temat? Kamyczku czytałam gdzieś, że faza lutealna (poowulacyjna) jest stała, to pierwsza faza cyklu decyduje o jego długości - wydłuża się pierwsza część, przesuwa się owulacja a w związku z tym cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elo Elo Kobiety moja połówka twierdzi że bolą ją piersi na tydzień przed morzem czerwonym będę ziomkiem tatuśkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×