Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Nitka_25
Evi jak po wizycie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
iczozord ja juz od 13 dni temperature mam 37,01 ale niestety beta <2 gin nie wyklucza cazy i jesli za 10 dni nie przyjdzie @ to mam znow zrobic test,ale nie mam żadnych objawów tylko w sobote bylam mega zmeczona,ale juz przeszlo. Nie zapowiada sie @ jestem skolowana totalnie i jak by wyszly dwie kreseczki to byl by cud nad cudami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowa
Dzieki za odp moze rzeczywisvie powinnam zrobic bete bo to dziwne i troche sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
gośćnowa ja na twoim miejscu bym sie nie zastanawiala tylko leciala szybko na bete skoro piszesz,ze nie masz @ tylko plamienia wiec sie nie zastanawiaj i jutro idz na bete napisz wynik :-) Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka jak spadnie mocniej to wielce prawdopodobne że następnego dnia będzie skok. renii to może być za wcześnie na betę, choć nie musi, nie chcę Ci robić nadziei. HCG zaczyna się intensywniej wydzielać po implantacji a ta ma miejsce nawet 9 dni po zapłodnieniu Jeśli będziesz miała wysoką temp osiemnasty dzień to ciąża na 99% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
iczozord dzieki ;-) nie martw sie nie robisz mi nadziei poniewaz ja sobie sama nie robie czekam z niecierpliwoscia na @ i staranka wznowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Maomi tak,pracuje w nowym zakładzie od dwóch miesięcy.Czekam właśnie na nową wiążącą umowę na czas trochę dłuższy niż próbny;) Jeszcze trochę i będę mogła się wyluzować w pełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Kochane nasze ciezaroweczki :p przypomnijcie sobie i przyblizcie nam swoje dni przed brakiem @ a niewiadomo ze to ciaza :) objawy emocje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnowa
Renii, umowilam wizyte u mojej Pani ginekolog, prywatnie, ma w gabinecie usg wiec juz poczekam do czwartku i dam znac co i jak dziekuje a Tobie zycze 2 kreseczek na tescie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
gośćnowa to czekam na dobra wiadomosc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Reniii meka takie czekanie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 straszna niepewnosc przynajmniej wiem,ze jest wszystko ok skoro bylam u gina ale tak naprawde to on sam do konca nie jest pewny mowi albo okres albo mozeee ciaza no coz trzeba czekac do 10.02 a pozniej kto wie :-) Cuda czasami sie zdążają jakas taka bardzo spokojna jestem jak nigdy wczeniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży miałam wyraźnie napięte piersi od 9 dc (ale wcześniej przed okresem raczej mi się to nie zdarzało). Około 7 dc pojawiło się uczucie jak na okres (też zwykle tego nie miałam). Poza tym takie objawy jak ból głowy, metaliczny posmak w ustach. No i pobolewanie jajnika od czasu do czasu. W dniu implantacji wyraźny pulsujący ciągnący ból w dole brzucha. Byłam wyraźnie nerwowa. W dniu okresu leciutko różowy śluz i nic więcej. A potem pozytywny test :) Inne objawy przyszły później W drugiej ciąży też napięcie piersi i też ból podbrzusza w okresie implantacji ale już trochę inny. Ból jajnika też występował ale innych objawów brak. Obecnie nie miałam żadnych objawów. Jedyne co to baaaaardzo delikatnie napięte piersi ale to naprawdę minimalnie. W dniu miesiączki pojawiła się krew. Później już nic nie było. Chyba za każdym razem przed okresem miałam uczucie jak na okres. Miałam też cykle po poronieniach z dokładnie takimi objawami ale w ciąży nie byłam. Dlatego w pewnym momencie zgłupiałam i już nie wiedziałam co myśleć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Oo a ja czekam do 11.02 wiec czekamy razem . Ale ja sie nie mam co nastawiac bo te bole o niczym bie świadczą ; ( a Ty kochana moze owulacja byla pozniej i noz widelec sie udalo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Hehehe napewno supper uczucie jak sa te II kreseczki ahhh moze doczekam w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 gin tez tak mowil ze bardzo pozna owulacja mogla byc i kobiety organizm lubi platac figle,ale ja nie sadze czekam spokojnie na @ i juz.Moze razem bedziemy cieszyc sie 2 kreseczkami !!! :-) Zawsze przed @bola mnie ostro piersi a teraz nic a nic tylko odswierzacz powietrza mnie drażni jak cholera chyba w koszu wyląduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Heheh reniii duzo bym dala zeby nam sie udalo :) Zauwazylam biaky serkowaty sluz ehh moze jakas infekcja? I 37,3 temperatury wiec mnie cos rozbiera i pewnie nici ze sstaranek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Wyrzuc go, wyrzuć dajesz :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
kasik92 ja tez mialam taki sluz ale doslownie przez godz dzien przed wizyta u gina a pozniej nic cisza.Dzisiaj zauważyłam,ze szyjka macicy poszla mi nieco do góry a ciagle mam wysoko ale teraz to juz wyżej sie nie da,ciekawe czy to cos znaczy hmm? A wyrzucę bo ten zapach doprowadza mnie do szaalu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Ale pewnie ten sluz to moze jakas infekcja albo cos.. kochana vczekam z TOba z niecierpliowscia do tego 10-11.02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniiii
ja tez myslalam ze infekcja ale jak widzisz nic zlego sie nie dzieje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja pokładałam nadzieje w śluzie.... 4-5 dni po owu spadła mi taka bańka śluzu i wtedy zaczął mi Sie śluz biało szklisty i wtedy już Sie zastanawiałam czy to to :-) nitka ja mam wizytę 16 lutego :-) a jak tam u ciebie idziesz w końcu do Gina na badania ? Ja to ci pole am tryb jaki ja miałam :-) luteina clo d**ek bo twoje długie cykle przypominają mi moje a nic z nich nie wynikało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi a ja myślałam ze 16 to była godzina dzisiaj:D sorki, zakręcona jestem jak baranie rogi:) idę w następny poniedziałek ale mam nadzieje ze owulacja przyjdzie na dniach bo sluz mi sie pokazał:) a jak nie to zastosuje Twoja metodę:) oj jaki ja mam dzis dobry humor! Dziewczyny zarazajcie sie, dobry humorek wskazany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Nitka super ze masz dobry humor :) Mi to sie on nie udziela klade sie do lozia bo raz zimno raz cieplo oka pieka wiec nic tu po mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu się gwarno zrobiło :-) Zaczęłam dni płodne. Boję się, że mnie zwolnią jednak choć mam mnóstwo pracy. Niestety u nas mało kto ma dzieci i mało kto o nich myśli. Raczej kult pracy panuje w tym nowym dziale. Chciałabym być w ciąży choć się boję kolejnej porażki i złego samopoczucia które zmusi mnie do l4. Wolałabym wiecie.. pracować i się ujawnić jakby było ok. Ale ostatnio 100 metrów nie umiałam przejść sama bo nogi mi się trzesly że zmęczenia:-) mój M twierdzi że mam się nie zamawiać praca, ale jakoś nie potrafię.dobre mam warunki A w nowym miejscu musiałabym znów czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baletka a ty juz po wszystkich badaniach jesteś bi miałaś zrobić jakieś przed kolejnymi starania mi żeby znaleźć przyczynę poronien? ja już się dobrze czuje. Owulavja była przez te 3 dni które nie mierzyłam bo byłam chora ale dzisiaj temp w fazie wyższych wiec przypuszczam że była w sobotę ko test owulacyjny w pt pozytywny. Wiec teraz czekamy do @. Ale jakoś nie robie sobie nadzieji bo w okresie owulavji miałam jelitowke. Ale staranka były przed. W sobotę idę zbadać prolaktyne ponownie cxy po bromku spadła i zobaczymy. Ale z moich cykli wychodzi ze owulacja się odbywa. Wiec czemu nie ma dzidzi. Może z lekko podwyższona prolaktyna nie pekały jajeczka no nie wiem. Blondyneczka co u ciebie? Justyneczka wracasz do starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
agnieszka a miałaś kiedyś taki monitoring jak ja ? wiesz aż zobaczyliście że jajka nie ma ? bo mi jajko rosło ból był jak na owulacje a skubane nie pękało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus jestem jestem, poczytuje Was ale nie pisze bo u mnie sie nic nie dzieje, 11lutego ide do gin wyjasnic ta moja infekcje co byla na poczatku cyklu i dla mojego M po dodatkowe leki bo tych co mamy bedzie malo.... do staran wrocimy kolo swiat bo on akurat wroci i cos kolo swiat prawdopodobnie bedzie owu :-) 3mam za Was kciuki :-) dobre pytanie Evi zadala, bylas Aga chociaz raz na monitoringu zeby sprawdzic czy peka? a jak meza nasienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajo rosło ale nie wiem czy pekało bo nie byłam typowo na monitoringu. A jeśli chodzi o nasienie to mój się nigdy nie badał. Powiem wam tak jeśli do czerwca nic nie wyjdzie. Robie przerwę do ślubu i wtedy idę intensywnie na monitoring i ew badania nasienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Moze moglabym do was dołączyć? Lepiej byłoby w grupie 'pogadac' niż tak samej.. Jeśli tak to opowiedzialabym wam co mi nie daje spokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×