Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Lenna22
No pewnie trzeba być dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_taki_tam
czesc dziewczyny! mam potrzebe sie wygadac, a poniewaz nie mam z kim o tym porozmawiac to przeleje swoje zale na klawiature... wybaczcie za najscie :) jestem 7 dni po mojej pierwszej iui... i czuje, ze sie nie udalo. nie mam wlasciwie zadnych objawow, nic mnie nie boli, nic mi nie doskwiera. wiekszosc dziewczyn w ciazy twierdzi ze jednym z pierwszych objawow jest bolesnosc piersi, klucie jajnikow itp. - ja nie obserwuje nic takiego u siebie, po prostu NIC. a wydawac by sie moglo, ze mialam perfekcyjne warunki, pecherzyk pekl doslownie pol godz. przed iui, nasienie super... jest mi jakos smutno, wiem ze to dopiero pierwsze podejscie, ale i tak mam dola :( do testowania jeszcze tydzien bo bralam zastrzyk hcg ktory 'trzyma' az 10-14 dni, wiec nie chce sie ludzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja piersi też nie czuje ani żeby bolały czy mrowienia brzuch tylko i plecy bolą bedzie dobrze głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Gosciu taki tam to jak sama nazwalas jest pierwsze tulii tulii niektóre tu dziewczyny tez mialy monitoring i nic.. poczekaj spokojnie u mnie to juz 5 miesiac.. i nic.. kochana niektóre wogole nie miały objawow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lenna22, kasik92 - dziekuje za slowa otuchy. pozostaje mi 7 dni czekania... nie znam nikogo wokol siebie kto by tak wyczekiwal ciazy. moje kolezanki i kobiety w rodzinie zachodza w ciaze jak za dotknieciem czarodziejskiej rozczki - najczesciej w nieplanowane. a ja sie juz 1,5 roku staram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Gość znam to.. wszyscy w kolo ale nie ja.. dawniej myslalam ze jedna niekontrolowana zabawa i dziecko jest. Chodz mam kolezanke ktora z prezerwatywa i to pierwszy raz i wpadla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja w pierwszej ciąży 2 miesiące po zajściu sie skapnełam że jestem w ciaży była nie planowana ale cieszyłam sie ale niestety 10 tydzień poronienie dlatego teraz czekam tak na dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka17
hej dziewczyny a ja miałam 16@ i zaczełam nowy listek tabletek ale 2 zapomniałam wziąść chyba w pon i wtorek a w środe dostałam brązowego plamienia w piatek byłam u lekaża bo takie coś miałam przy poronieniu a on powiedział że była za mała dawka hormonu czy coś i zapytał się jeszcze czy nie zauważyłam czy piersi się nie zwiększyły i powiedziałam że nie a od kilku dni boli mnie podbrzusze plecy głowa i od tego plamienia już nie biore tabletek bo myślałam że jestem w ciąży bo w tamtym miesiacu też 2 pominełam co myślicie o tym wszystkim czy jest możliwe że to będzie ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dostać @ za tydzień gdzieś 12 wie dziewczyny razem czekamy, Wiem ze takie roztrojenie jelitowe nic nie znaczy ale po prostu tak sobie pomyślałam bborzadko naprawdę rzadko miewam biegunkę w zasadzie nigdy od kad jestem dorosła i jeszcze ten nawrót po jednym dniu. Czas pokaże czy to coś znaczy. U mnie obecnie zaczął się remont sypialni matko zawalony cały salon mam masakra jakoś to przetrwam i ten czas do @ szybciej i minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
mnie strasznie boli dół pleców od paru godzin miałyście kiedyś coś takiego przy jakichś dolegliwościach kobiecych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja miałam tydzień pprzed podziewanym @ którego nie dostałam :-) dziewczyny mam nadzieję że za tydzień zobacz tutaj pełno wpisów o 2 kreskach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ale okresu spodziewam się dopiero 12 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
dziewczyny na jakimś portalu gdzie można sie poradzić lekaża dziewczyna coś pisała że może być w ciąży i kiedy może test zrobić a jakaś dr ginekolog powiedziała jej że 2 tygodnie od współżycia z partnerem czy to jest możliwe żeby 2 tyg od współżycia test wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna 2tyg od współzycia , zgadza sie ale współzycie musi byc w terminie owulacji... a jak wiadomo 2tyg po owulacji przychodzi okres wiec nie powiedzial nic innego jak test w dniu spodziewanej @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
a mi test wykazał w 6 mc ciąży dopiero w tamtej ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
przepraszam pomyłka tygodniu nie miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna bo to tez zalezy od tego kiedy sie malensto zagnieździło bo wtedy zaczyna rosnąc hcg i u kazdej rośnie inaczej... moglas miec niskie hcg ktorego test nie wykryl bo wykrywa dopiero przy okreslonym stezeniu... a normy hcg są bardzo rozległe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baletka
Agnieszka jeszcze nie zrobiłam wszystkich badań. Teraz mam iść na resztę, a potem zostana tylko genetyczne. Przepraszam, że bywam tutaj w kratkę i się nie udzielam, ale mam mnóstwo pracy. Jestem skonana po dwóch tygodniach pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny na już nie zniosę tego czekania... Bo u mnie najprawdopodobniej @ powinna przyjść gdzieś 16-18 Luty o ile sie nie przesunęło.. :/ Bo już sama się gubię w tych moich cyklach.. Ale wiem że Owu miałam w niedziele albo poniedziałek według mojego gin a przytulałam sie w sobotę i niedziele.. Jejku tak bardzo bym chciała żebym w końcu zobaczyła te II kreseczki bo przez ostatnie 9 sykli cały czas jedna :( Ale znając moje szczęście pewnie znowu przyjdzie @ i znów będzie załamka. A najgorsze jest to że nie mam z kim o tym pogadać jak już to tylko z wami tutaj ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wiem że może to głupio zabrzmi. Ale teraz po owu czasami pobolewa/zakuje mnie podbrzusze, a o bólu sutków nie wspomnę (A dodam że nigdy mnie nie bolały przed @) no i powiem wam jeszcze ze ogólnie pale (nie nałogowo tylko można nazwać to z nudy) ale teraz juz nie bo jakoś mnie wgl na to nie ciągnie a jak dziś zapaliłam to od razu wyrzuciłam bo mnie zemdliło po tym. Nie wiem co sie dzieje.. Chciałabym żeby juz nadszedł dzień testowania bo juz nie wyrabiam powoli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi tak to już jest ze musimy być wytrwale żeby wiecznie czekać czekasz na dni płodne potem na @ i z nadzieją a potem patrzysz znowu przyszła i tak w kółko aż w końcu nie przyjdzie jak masz szczęście. Eh.... szkoda gadać. Ja tylko się ciesze ze jakoś mi ten tydzień zleci bo mam remont w domu i jakoś minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to Ci to na pewno jakoś juz sieci.. Mi niestety praktycznie jeszcze 2 tygodnie zostało do czekania. Wgl chciałam test zrobić przed Walentynkami ale to chyba nie ma sensu co? Bo bd za szybko. Czy jak wy uwarzacie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
możesz zrobić test. mi tydzień przed @ wychodziła słaba 2 kreska... ale wiesz jak jest czasami wyjdzie słaba tydzień przed albo w dzień @.... 2 bycze kreski zobaczyłam 3 dni po spodziewanym @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik92
Blondi wiem ci Czujesz i kazdy bol nie wiem swędzenie itp bierzemy za objaw moze to to.. ale noo niessetystety nie udalo nam sie do tej pory.. trzymajmy sie razem bedzie razniej ja czekam do przyszłego tyg .. juz sie nie nastawiam bo to rozczarowanie kiedy @ przyszla.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
ja już sama nie wiem jak przyjdzie@ to przyjdzie jak nie to bedzie świetna wiadomość na walentynki brzuch mnie cały czas boli jak na @ zawsze a teraz już któryś dzień z kolei a @ dopiero za 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba sprubuje kilka dni szybciej niż spodziewana @. A to rozczarowywanie co miesiącjest okropne. Niby sobie moiwie ze w tym mmiesiącu nie będę sie tak nastawiac i niby tego niue robiue ale jak @ to było mi za każdym razem zle i smutno :-( Czasem sie zastanawiał czy wgl mogę miec? czy czasem ze mną cos nie tak? Czy po prostu jest to tez winna tego ze mam strasznie nie regulasrne cykle i moze ciężko trafić? Ale w tym miesiącu gin mi powiedzial kiedy była oowi także jak wszystko ok ze mną to myslke ze powinno sie udac.. Az sie boje powoli.. No a wolalabym jak najszybciej wiedziec czy sie udalo czy nie ponieważ pracuje jako fryzjera na cały etat a wiadomo ze wdfycham bardzo dużo oporow od farb,lakierów itp itd a tez wiadomo ze to mogłoby zaszkodzić mojej fasolce jeśli by tam była..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi ja nie chce nic mowić, ale jak dwie kreseczki zobaczyłaś tak wcześnie to znaczy ze hcg szybko rośnie a to z kolei znaczy, ze możesz miec dwie fasolki a nie jedna!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
eeee Nitka wcześniej zobaczyłam cień cienia normalnie ledwo widoczny a to było 6 dni przed @ dopiero w środę było widać lepiej ten cień a to było już ok 13 dni od owu.... słyszałam że niektórym dziewczyną pokazuje już test 8 dni po owu (moja kuzynka już miała tydzień po 2 kreski szok!) więc nie nakręcam się na bliźniaki .... Nie wiem czy pamiętacie ale w październiku pisałam wam o tym jak wróżka mi powiedziała że w styczniu zajdę w ciąże i będzie to chłopiec a za 3 lata dziewczynka :) na razie się spełniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wam moj przypadek jest dosyć dziwny 16 miałam@ potem zaprzestałam brania tabletek tydzień po po 2 dniach miałam brązowe plamienia więc 30 stycznia udałam się do lekaża powiedział że to normalne ale nie powiedziałam mu że odstawiłam tabletki dał mi jakieś tabletki na ukrwienie tabletki wziełam 2 i przestałam plamić pod koniec już na różowo 3 dni tego plamienia miałam z nażeczonym kochamy się zazwyczaj codziennie lub 2 razy dziennie od tego 29 stycznia bez żadnego zabezpieczenia i tak też było podczas brania tabletek a od paru dni jest mi strasznie niedobrze boli brzuch głowa i czasami mam udeżenia gorąco przecież w tym cyklu nawet jak bym zaszła to jest niemożliwe żebym już miała jakieś objawy co to może być pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×