Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Sarilec
Hej dziewczyny! Spore tu zmiany :) Żołnierzyki na korepetycjach. I super, to idzie w dobrym kierunku. Baaardzo mocno trzymam kciuki, to musi troszke potrwać pewnie nim sie nasienie poprawi, ale to wszystko to sa zmiany w dobra stronę :) Nie żałujcie sobie seksu dziewczyny, takiego bezzadaniowego. Wierze, ze to jest tez ważne. Nitka :) Gratuluje! Cudownie. Ja miałam wczoraj usg II trymestru, córa wazy 370g i wszystko z nią w porządku. Brzuchol rosnie jak na drożdżach, czuje sie bardzo dobrze. Maomi, Annamaria, Asia- odezwijcie sie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitka jak dobrze pamiętam, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! pewnie osiemnastka co?!:D:D:D:D kiedy masz termin wizyty u gina? zdecydowałaś że powiesz dzis m? olilia, blondyneczka ja tez mam termin @ gdzieś za tydzień, to chyba do mnie też nie przyjdzie hehe justyneczka, sarilec jak znosicie upały? moja szwagierka jest w 9 miesiącu , mówi że masakra się czuje w taką pogodę :/ wy macie małe brzuszki jeszcze to chyba dajecie rade co? aga kiedy macie to badanie na bakterie? doris nie zabiłaś jeszcze nikogo? :D:D:D u mnie już po śluzie, więc chyba faktycznie owu się przesunęła, czekam teraz na efekt :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku jeszcze nikogo nie zabiłam tylko szkoda mi mojego męża po tym tygodniu :) U mnie chyba powoli zaczyna się @, w sumie nie wiem bo nigdy nie miałam różowego śluzu na początku, zawsze brązowe plamienie ale też nigdy nie miałam łyżeczkowania, może teraz być zupełnie inaczej niż bywało. Jajniki też bolą jak nigdy. Czekam więc na rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Sarilic ciesz się z justyneczka 2 trymestrem :-) no ja juz 31 TC leże w domku przy wiatraku i rzeczywiście w taki upał zakupy SA nie możliwe. Brzuszka AZ takiego dużego to nie mam bo naradzie jestem 10.5 kg na plusie a mała to już nie długo 2 kg będzie miała :-) ostatnio widziałam zdjęcie w 4d mała wygląda jak bulinka taka zaokrąglona. Dziewczyny w naszych przypadkach gdzie pierwsze ciąże były stracone albo walka bardzo długo trwała to ciąża jest też walką i strachem że znowu coś będzie nie tak aż będzie nam smutno że nie możemy cieszyć Sie tym tak jak inne osoby... u mnie musi być dużo leżenia bo mam co 2 tyg kontrole szyjki macicy bo się skraca plus leki było podejrzenie cukrzycy wiec kontrola jedzenia i glukometr robisz wszystko a lekarz powtarza ze nie gwarantuje ze wszystko będzie dobrze ... juz nie wspomne o wydanych pieniądzach jakie wydał am bo przestałam liczyć :-) trzymam za was kciuki i czytam was codziennie i wiem że wam też się uda i podejmiecie dalsza walkę ... Agnieszka były przypadki że u par nie dochodziło do inseminacji bo nagle Sie udawało tego tez wam rzycze, blondyneczka mam nadzieje ze pregnyl zadziałał i to będzie was miesiąc :-) pozdrawiam kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec ja bylam w zeszłym tygodniu na polowkowym:) Waga 275 g i okazalo się, ze to dziewczynka. Jeżeli chodzi o samopoczucie to slabo śpię i jak cos wiecej porobie to mam takie zakwasy w nogach, ze czuje sie jakbym miala 80 lat :) Nadal nie czuję ruchów cos tam mi burczy i sie przelewa ale tak to mialam nawet przed ciaza :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnnaMaria gratuluje dziewczynki!!!!!!!:)Myślisz już na imieniem? U mnie dziś 26 dc, piersi bolą strasznie od 4 5 dni, najgorzej rano jak się budzę( jakbym dzwigała kilogramy:P) od wczoraj czuję kłucie w brzuchu, podejrzewam że @ się zbliża, chociaż ten miesiąc był ciekawy bo kochać się zaczęliśmy odrazu po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczek w poniedziałek bo szybciej się nie da a wynik się czeka ipk 4 dni. Evi może masz rację z tym seksem :-)Blondi jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziewczyny ja pisze z tego mojego chorego tel i czasami jak się rozpisze to nie sprawdzam tekstu a słownik jest do d*** jak widzę potem te błędy i zamienione słowa to mnie trzesie... jak też to widzicie to ignorujcie to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annamaria gratuluje dziewczynki! Super! Kamyczku dziekuje!!! Oczywiscie ze 18stka!:D nie powiedziałam jeszcze m ale moze dzis, zrobie kolacje i podzielę sie nowiną:) zobaczymy w jakim humorze wróci :p do lekarza idę w piatek, tak mi kazała bo potem wyjeżdża.. Kamyczku a przytulance w końcu były??:) Dziewczyny No to czekamy na efekty tych przytulanek! Blondyneczko, Olilia cos czujescie czy wszystko jak zwykle, czy moze cos innego sie dzieje? niech te upały juz pójdą precz!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie czy duze jest prawdopodobienstwo ze bóle które odczuwam przed okresem mogą świadczyć o ciąży? 4 dni przed, są takie same jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka wlasnie nic sie nie dzieje, czasami jakis skurcz w podbrzuszu , ciagnie czasami i dol kregoslupa mnie delikatnie boli:-/ a tak to zupelnie normalnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nitka, byly przytulance :) tylko nie wiem kiedy ta owu byla w koncu bo jakies wszysyko pomieszane w tym miesiacu. Czekam na efekty do konca nast tygodnia. Wiec jeszcze czas :) Gosciu my naprawde nie jestemy w stanie ci odpowiedziec. Skoro piszesz ze objawy sa zawsze takie same to czym sie ludzisz?Jedyna odpowiedzia jest test w dniu spodziewanej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko mam wyniki ale nic z nich nie rozumiem bo są po jakimś innym języku chyba wypisane także póki nie odwiedze swojego gin to chyba sie nic nie dowiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
blondi takie buty ;-) to kiedy wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko nie wiem. Na razie on jest na urlopie także go nie ma i nie wiem kiedy będzie miał wolne terminy po powrocie. No a czytając wyniki to prędzej sobie język połamię zanim to przeczytam. he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Cóż Kamyczku, pozostaje czekac.. Taki nasz los, ciagle czekamy.. Na @, na owulke na dwie kreski na wizytę:) Blondyneczko, jeszcze pare dni:) bardzo trzymam kciuki za Was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Cóż Kamyczku, pozostaje czekac.. Taki nasz los, ciagle czekamy.. Na @, na owulke na dwie kreski na wizytę:) Blondyneczko, jeszcze pare dni:) bardzo trzymam kciuki za Was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_
Boże dziewczyny zauwazylam dzis rano ze mam różowy sluz:( nie było czystej krwi ani skrzepów ani nic brązowego. Tylko na papierze różowy sluz:( strasznie sie boje, czy któraś z zafasolkowanych tak miała? Odpowiedzcie mi proszę. Jak zaczne plamić to pędzę do lekarza... Strasznie sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Dzieki dziewczyny :) Imię to będzie ciężka sprawa bo kazdy ma inny typ. Teraz tylko przezyc te upaly bo widzialam pogode do 17 sierpnia i caly czas tak samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie miałam raz jak wstałam rano teraz nic nie widze.. Szukam w necie informacj na razie nic nie widze, gin nie odbiera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nitka czasem w terminie @ występują plamienia. ale oczywiście dzwoń do gina , jak ponowia się plamienia a on nie odb to leć na ip. wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka nie czytaj beta bo tam same pierdoły są... do dzwon się do Gina a stosujesz dalej luteine czy duspathon bo nie powinnaś przerywać brać tabletek jeżeli po owu je brałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Nitka, spokojnie - jak jednorazowa i drobna sprawa, to nie martw się. To ma się prawo zdarzyć. Internetu unikaj na tym etapie ciąży, bo przeczytasz całą masę strasznych historii i się tylko dodatkowo zmartwisz. Jednak i tak postaraj się skontaktować ze swoim lekarzem. A jak się to powtórzy, to pojedź na IP. Głowa do góry. AnnaMaria - obie nosimy córeczki :) Ciekawe, czy Maomi zna już płeć, może pisała nawet, ale nie pamiętam. Evi, ja rzeczywiście doznaję błogosławieństwa jakim jest II trymestr i cieszę się nim. Nawet praca mnie cieszy jak nigdy. Pozdrawiam dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Hej,hej ja nad jeziorkiem z moim brzdacem.Upaly jakos znosze,troche czesciej zadyszki dostaje...w srode mam wizyte,17 tygodni.A Wy dziewczyny kiedy poznalyscie plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Chcialam dowiedzieć się co myślicie. Przez półtora roku przytyłam 18 kilo, teraz waga stoi w normie przez rok, ( 71 kg przy 174 ) ale obcierają mi się uda, odczuwam zdecydowanie te 18 kg ale nie w tym rzecz... przez rok czasu waże tyle samo, odżywiam się wymiarę dobrze ( w porównaniu z tym co jadłam czym podskutkowało wzrost wagi), badanie krwi ok, cytologia ok, aktywny tryb życia, brak chorób w rodzinie, kochamy się z partnerem często a mimo to w ciąże nie mogę zajść( przestudiowałam dni płodne, owulację( która wg testów owulacyjnych nie występowała często a wręcz czasem wogóle na testach, ale może kupione hurtowo były do kitu). Partner waży sporo ale zawsze tyle ważył, pali papierosy:( Nasienia nie badał, nie chcę się odważyć. Okres mam regularny co 30 dni, staramy się półtora roku. Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Gość a co na twój lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, troche sie uspokoiłam, na razie czysto... W tym wypadku net mi chyba pomógł czytałam ze to mogło pęknąć jakies naczynko bo macica sie rozciąga, albo końcówka zagnieżdżania, do gina sie dodzwoniłam i powiedział to samo, jak bedzie nadal cos sie działo mam dzwonic i na wizytę sie umawiać. Evi biorę luteine, ale progesteron miałam 62 wiec gin mi troche zmniejszyła dawkę i w poniedziałek mam powtórzyć progesteron jeszcze. Justyneczka zazdroszczę Ci jeziora, mój termometr pokazuje 38 stopni! Maomi co u Ciebie? Odezwij sie kobieto!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×