Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość Evi1705
Maomi jest na wakacjach i tam za bardzo Neta nie ma z tego co pamiętam... ja chowam Sie w domu bo jest strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ginekolog mówi że wszystko ok i zaprasza do siebie w ciąży. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu KAmila dobrze by było , żeby twój mąż zrobił badanie nasienia. nic się dalej nie diagnozuje bez tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka razy mu mówiłam ale się oburza, może za jakiś czas zrozumie, ogólnie ciężko chyba jest dotrzeć do facetów w tej kwestii, mała garść chyba się decyduje na badanie bo myślą zapewne co to nie oni są pewnie zdrowi jak tyle nasienia mają.. Cieszy mnie to, że Wasi mężowie się zdecydowali, czytam Was od jakiegoś czasu i wiem że się zbadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest nam bardzo śpieszno do dziecka, ale jak będzie, będziemy się oczywiście cieszyć. Niepokoi mnie jednak te półtora roku częstego współżycia... Obecnie mam 27dc ( 30dni) bolą mnie strasznie piersi i kuje w brzuchu, takie objawy zawsze zwiastują u mnie okres. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila ale może oddać nasienie w domu. jeżeli masz niedaleko laboratorium to śmiało możesz za niego zanieść jeśli się wstydzi. ja tak zrobiłam. mój siedzial w samochodzie a ja poszłam i oddałam próbkę, a potem to samo zrobiłam z wynikami. więc może taka wersja mu odpowie. ja mojego męczyłam kilka miesięcy zanim się zgodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Kamila przerabiałam to ze nie chial iść na badania i w końcu się przekonał i oddał na miejscu. Najgorzej ze wyszły fatalne i ciesze się ze w końcu się odważył jednak mam odważnego przyszłego męża :-) i naprawdę jeśli możesz to powiem Ci z perspektywy czasu ze tak późno go zagonilam na te badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamila a jakie badania krwi miała bo warto sprawdzić hormony i TSH ... w ogóle Sie dziwnie że twój ginekolog nie zaproponował chociaż raz monitoringu żeby sprawdzić czy dochodzi u ciebie do owu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi!!:), Kamyczku świetna rzecz że można w domu, spróbuje go zagadać:) Właśnie też się dziwiłam gin że nic nie zaproponował ale może uważał że jeszcze czas hmm... A na te badanie hormonów to mam normalnie pojść na pobranie krwi i powiedzieć że to poproszę czy do gina po skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzisz do ginekologa prywatnie to i badania robisz prywatnie i placisz za nie, a jak na nfz to trzeba skierowanie U mnie dziewczyny jakies klucie w podbrzuszu wystapilo i chyba takie delikatne skurcze wiec idzie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja chodziłam prywatnie a wcisnął mnie na NFZ. Ja polecam monitoring owulacji bardzo jest przydatny no i badanie nasienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
Zgadzam sie z evi, te dwie rzeczy daja mnostwo informacji. Tak jak u kobiety monit tak jak u facia bad nasienia to podstawa. Blondyneczka ale u ciebie termin @ za tydz wiec jeszcze czas zeby stwierdzic ze idzie @. Trzymam za ciebie kciuki bardzo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamyczku tylko ja w niektorych cyklach tak mialam ze wlasnie tydzien przed @ byly jakies delikatne skurcze czasami i klucie wiec nie ma sie co ludzic , pozatym skurcze to raczej nie normalny objaw wczesnej ciazy, raczej okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjrisua
hej mam pytanie wy monitorujecie cykle więc macie wprawę ostatni okres miałam 8 lipca cykle ok 35 dni dziś plamię czy to może być implantacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, moze ale nie musi... Blondyneczko masz racje nie nakręcaj sie, lepiej sie pozytywnie zadkoczyc:) choć bardzo bardzo bardzo życzę Ci dwóch kresek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu tak jak Nitka pisze,moze ale nie musi, poczekaj kilka dni i testuj :-) Nitka Kochana Moja dziekuje Ci bardzo :-) ale w tym cyklu to wogole nie czuje zeby mialo sie udac, no kompletnie nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałaś monit u były przytulanka ti jak nie ma się udać :-) może juz jest w tobie maluszek blondyneczka :) ja dziś idę zanieść nasienie na posiew do labo zobaczymy co pokaże. miłego upalne dnia kochane. dziś chyba pojadę oglądać sobie suknie ślubne może coś przymierze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili00
Cześć dziewczyny;) może wy mi doradzicie, a wiec moje cykle trwają ok 31-33 dni, dzisiaj mija 36 dc a okresu brak, moja temp jest podwyzszona, dzisiaj mialam 37,1 ( mierze codziennie o stałej porze), śluzu mam bardzo dużo mleczno białego, piersi mnie nie bolą a brzuch jedynie czasem lekko kłuje. Od 3 dni pali mnie zgaga po posiłku. Dzisiaj rano zrobiłam test ale niestety wyszedł negatywny... ;( jak myślicie, mam brać wynik juz jako wiarygodny? nie wiem co myśleć ;( chciałabym być w ciąży. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no niby wszystko bylo ale wiesz jak jest, to nie takie proste :-) wkurza mnie tylko to ze wszystko na dole brzucha mnie boli, i strasznie mam brzuch wzdety, no nie idzie nic fajnego zalozyc, masakra.... a kiedy wyniki posiewu beda? lili moze Ci sie owu przesunela , zatestuj za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
Blondyneczko ja mam tak samo, brzuch kluje co chwila, wczoraj to miałam wrażenie ze mnie macica boli...:/ I bądź tu człowieku normalny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja wiele już czułam boki i wzdec przy @ myślałam że się udało a okres @ przychodzi wiec to jest różnie może być na ciążę jak i na @. Blondyneczka wyniki do 7 dni ale gin mówił ze ok 4 dni się czeka. W poniedziałek mój idzie na badania krwi jak juz będziemy mieli wszystkie wyniki dopiero kupie leki bo może być tak że będzie bakteria i będzie mósial brać antybiotyk wiesz jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz zupelna racje :-) ja juz tez mam mnostwo cykli za soba wiec w tym nie dzieje sie nic co by wskazywalo ze cos sie swieci, a wrecz przeciwnie, czuje sie jak co miesiac na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez się z Tobą zgadam Aga :) tez juz wiele razy myślałam że to właśnie ten cykl a mój organizm tez dawał mi różne objawy wzkazujace ciążę :) dlatego teraz tez się nie łudzę ze się udało :) teraz to śmieje sie ze tak się czuje bo w końcu owu miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się zaczynają płodne i postanowiliśmy ze będziemy działać mimo takich słabych zolmierzykow a może jeden zaskoczy a co tam :-) nic nie mamy do stracenia ale jak myślicie lepiej w takim wypadku codziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Aga dzialajcie dzialajcie może jedna k nie ma co sie poddawać :) Dziewczyny 3mam za was mooooocno kciukasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik922
Kochane poradzcie mi coś na temat wiesiołka. Chciałabym go zaczac brać/pić ale nie wiem kiedy co i jak? wy jestescie bardziej doświadczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×