Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość blondyneczka87
Nitka jeszcze dzis chyba poprawimy i potem to jak najdzie ochota... Moj M wczoraj po przytualnkach powiedzial: jejku jak dobrze ze te starania o dzieci sa takie przyjemne hehe A co do trojaczkow to nie jest latwo jedno ustrzelic a co mowa az 3 hehe Blondi a 30 to bedzie ktory dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko, mój dokładnie to samo mówi :) mężczyźni :D A Ty dostałaś zastrzyk z pregnylu czy otrivelle? :) idziesz na sprawdzenie czy pękły ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiiM
Blondyneczka - 30-ty to dzień @ czyli 28dc. @ przychodzą do mnie regularnie, co 28-29d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No będziemy działać dalej. ale widzę boje się ze przez te 3 miesiące nie będzie efektu lepszego z nasieniem. i co wtedy zrobimy nie wiem zastrzyki nas czekają. mam wolny weekend bo mój wybiera się na kawalerski od piątku w sumie to teraz go potrzebuje a wybywa. a za tydzień idziemy na wesele do znajomych. a wtedy juz nasze i przygotowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
aAgnieszka spokojnie leki ba pewno za działają :-) następnym razem moze Sie uda ... a może tez pomyslcie o celibacie żeby wzmocnić pielemniczki :-) kamyczek ja gdzieś czytałam że odpowiednie pęcherzy ki powinny mieć od 20-25 moje nie dorastały nawet do 20... wiec pogadaj z lekarzem bo mi Sie wydaje ze SA przerosniete. Nitka ja tez pracował am przed kompem i lekarz mowil żeby oddalić sie od skrzyni bo to promieniuje itp ogólnie pracował am do prawie 4 MSC a powiedzialam wszystkimnw 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Oliśs przykro mi naprawdę, wiem co czujesz :( Ale pamiętaj, że właśnie zaczynasz nowy cykl, nowa szansa przed wami, w końcu się uda!! Dziewczynki badające wielkość pęcherzyków - życzę wam, żeby za jakiś czas słowo "pęcherzyk" kojarzyło się wam tylko z pęcherzami pod stopami od biegania za ruchliwym bobasem :) Ja nadal czekam na @, coś mi się faktycznie popierniczyło w tym cyklu, gorzej się czułam i nie pamiętam już kiedy mi się okres spóźnił choć o jeden dzień. Tak sobie myślę że chyba jeszcze raz zbadam progesteron i prolaktynę, coś mi się wydaje, że w tym temacie może coś szwankować i przez to się tak źle czuję przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia nie ide sprawdzac czy pekly, a dostalam pregnyl a Ty? Blondi to testujesz w niedziele :-) Aga a to plodne Was mina ?i nie przejmuj sie na zapas, leki napewno,pomoga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę dodać wiadomości ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
BlondiiM Trzymam kciuki, ja w sobote bede testować. Diewczyny ja jestem po pierwszym cyklu z Clo i zastrzyku z pregnylu. Narazie zadnych objawów ale nadzieja jak zawsze jest. Zobaczymy czy te leki pomogą :-) Mi sie testy owulacyjne nie sprawdziły bo miałam monitoring i inaczej niz na testach wychodziła owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiiM
Dziękuję, dam znać co i jak :) Iva, ja również będę za ciebie trzymała mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jestem pierwszy raz tu z Wami. Czytałam kilka tygodni wstecz Wasze posty. Może powtórzy się moje pytanie ale mimo wszystko zapytam. Dzisiaj mija mi tydzień od owulacji. Od wczoraj ciągle chodzę siusiu. Czy może to być wczesnym objawem ciąży? Staramy się z mężem od trzech miesięcy. Może to nie długo ale dla mnie to już długi czas; -) może juz się nakręcam ;-)Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Dzieki justyn88, jak nie wyjdzie to juz za chwilke zaczynam nowe staranka i przetrzymam męza az do owulacji :-) musimy byc silne i nie poddawac sie! Dobrze, ze mamy wsparcie Tu miedzy sobą. Trzymajcie sie Kobitki i działajcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa331
Kasia, na czeste siusianie chyba za wczesnie, chociaz róznie to bywa, kazda jest inna i inaczej reaguje na zmiany hormonalne. Bądz dobrej mysli i poczekaj jeszcze troszkę a potem zrób test. Z własnego doswiadczenia wiem, że lepiej sie nie nastawiac chociaz to bardzo trudne, ale zawsze trzeba wierzyc. Trzymamay za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko Ja dostałam otrivelle:) Orientujesz się może czy to się jakoś różni ? :) mam nadzieje ze zaskoczy u Ciebie i u mnie też! Trzymam kciuki ! :) a duphaston będziesz brać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś mój 17dc, od wczoraj mam wrażliwe piersi i biały śluz, test owulacyjny negatywny hmm... Kochałam się z mężem od 18 do 23.08. Za 2 tyg mam dostać okres, pewnie i tak go dostane. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko u mnie to jest taka sprawa ze ginekolog do którego chodzę kazał mi przyjść w następnym cyklu a od 17 dc czyli od dzisiaj brać duphaston.. Ale nie dawalo mi to spokoju wiec pojechałam do innego ginekologa i jak się okazuje, dobrze że tak zrobiłam.. bo inaczej juz mogłaby mi się torbiel zrobić... heh.. Ta pani ginekolog powiedziała ze owszem duphaston będę brać, ale dopiero po stwierdzonej owu. Jadę w sobotę właśnie do niej na sprawdzenie :) mam do niej ok100km, dość daleko, ale czego się nie robi dla dzidzi :) Czy coś czuje? Co chwila mnie brzuch boli i piersi mnie bolą... :) Jestem dobrej myśli, przeciez w końcu musi się udać :) Jak nie teraz to na pewno w następnym cyklu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Dołączając się do dyskusji, tez mamy rocznicę we wrześniu. Również wyczekujemy pozytywnego testu ;-)Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi nie wiem jeszcze czy się wstrzymamy do owulacji musze sobie przeanalizować wszystko. Blondyneczka dni płodne będą za 2 tyg wiec nas nie mina :-) całe szczęście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilia u mnie nie ma wiekszego problemu z pekaniem pecherzykow, ja zastrzyk dostaje tak dla pewnosci :-) Aga to bardzo dobrze ze Was nie,mina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane jestem po wizycie! Kropek ma 8 mm i bijące serduszko:) co prawda nie słyszałam, w sumie nie wiem czemu.. Ale widziałam jak pieknie pulsuje:)) usg pokazało 6 tydz i 4 dzien, troszkę dziwne bo ostatnio z wielkości pęcherzyka tez był 6 tydzien ale gin powiedziała ze to normalne. Strasznie sie ciesze i teraz kibicuje Wam juz podwójnie!!!! Wiem ze ciezko czyta sie takie rzeczy, mi samej było przykro tyle czasu, ale chciałam sie z Wami podzielić, w koncu znamy sie nie od dzis! Obiecuje duzo o sobie nie pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlondiiM
Gratuluję!!! Dużo zdrówka dla Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek922
Nitka kochana gratuluję! !! Kochana i fakt zazdrosne jestesmy ale zyczymy Ci jak najlepiej bynajmniej ja :) nam sie uda kiedys mam nadzieje. Super wiesci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka to musi być cudowne uczucie :), wspaniała wiadomość! Nie siedź tyle w pracy kochana, poobijaj się trochę i znajdź czas na leniuchowanie póki możesz bo ciąża zleci szybko a później będziesz zajęta jakbyś kilka etatów na raz ogarniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka mi się bardzo dobrze czyta takie wpisy jak Twoje, przypomina mi się czas gdy byłam w ciąży i jeszcze bardziej chce mi się starać o kolejne i nie poddawać :) Gratuluję Ci z całego serca i dbaj o siebie jak tylko możesz - pilnuj hemoglobiny żebyś się później nie musiała tak męczyć jak ja. Trzymaj się cieplutko kochana :* Reszta dziewczyn uszy do góry, damy wszystkie radę prędzej czy później, w kupie siła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×