Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Gość gość209
BÓL*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga poki nie ma @ Jest nadzieja mimo wszystko :-) ja juz po wizycie i jestem w szoku, w prawym pecherzyk 21mm, w lewym 22mm i 23mm :-D zastrzyk byl i Pani doktor powiedziala ze pekna w ciagu najblizszych 8 godzin wiec dzis dzialamy :-D :-D :-D pytalam o droznosc i powiedziala ze ti drogi zabiag bo okolo 600zl bo plyn jest drogi i powiedziala ze pomysli nad tym aczykolwiek ona nie widzi zebym miala problem z droznoscia wiec sie raczej nie zdecyduje na to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość209, wiem, że jest większe prawdopodobieństwo złapania zakażenia dróg moczowych w ciąży ale, że jako objaw wczesnej ciąży? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Cześć dziewczyny, dużo czytania miałam do nadrabiania. Kiedyś będzie dzień, że wejdę i zobaczę radosną wiadomość o dwóch kreskach, a nie ukrywam, że najbardziej kibicuję Kamyczkowi, Blondyneczce, Agnieszce i Doris - bo Wy zapadłyście mi w pamięć dziewczyny. Ale kciuki trzymam za wszystkie bez wyjątku! :) Maomi, AnnaMaria, Justyneczka - szybko czas leci, co nie dziewczyny? U mnie 23t1d, wciąż pracuję i czuję się wyśmienicie. Co do hemoglobiny, to też zaczęła spadać niestety i muszę wdrożyć ten sok z buraka. W przyszłym tygodniu idę na krzywą cukrową. Brzusio mocno teraz pączkuje.. Evi, tak z Twojej perspektywy, to kiedy najbardziej skoczyła Ci waga i brzuszek do przodu? Pozdrawiam Was i ślę dużo otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarilec
Aha! Maomi, gratuluję córeczki :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarelic dziekuje za kibicowanie :-* :-* :-* Kamyczku no sama w szoku bylam, i Pani doktor,mowi do mnie moze beda blizniaki a potem a niech i trojaczki beda :-P :-P a mi wszystko jedno wazne zeby zdrowe :-) i spytalam moja Pania doktor o ten celibat przed owu i ze moj M mowi ze jak jak jest przytulanie przed owu to na owu jest mniej, i ona powiedziala ze to prawda i ze to jest prosta matematyka i ze bardzo dobrze ze tak zrobilismy... wiecEvi miala racje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Sarilec był okres gdzie co mniej więcej 3 tyg tyłam 2 kg wzrost był stopniowy od 4-5 MC teraz tyje 1 kg jestem aktualnie w 34 TC a moja waga to 12,5 na plusie. Blondyneczka ale masz pęcherzyków ja to nawet tyle nie mialam z clo ... niech pękają skubane !! A dała c***ani doktor luteine albo duspathon ? Aga po wakacjach bardziej przypilnujesz cykle a teraz korzystajcie i Sie bawcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi tak mam duphaston i mam brac od 18dc nie wczesniej :-) Evi tez bylam w szoku, pierwszy raz tak sie tych pecherzykow naprodukowalo i to wszystkie prawie tej samej wielkosci, normalnie szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez objawy,które mi towarzyszą mam ochotę zrobić test jak wrócę z pracy :-) oj korci. Ale boję się zawieść :-(. Wszystkie dziewczyną życzę dwóch kresek na teście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku jem wszystko bez roznicy jaki smak ;)) w dzien wiecej owocow,w nocy czekolada.Alw lasuchem jestem od zawsze. Sarilec,Maomi czas leci tak szybko,ze az!! Tak wlasnie.dopiero do nowej pracy szlam ,wznowione starania a tu juz prawie polowa ciazy za mna! Zdrowka dla naszych babli! Blondyneczko! Oby...obyyyyyy! Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Blondyneczka to dzisiaj przytulanki tylko nie parę razy :-) zrobcie to raZ i jutro po 24 h powtórka - ja tak mialam robione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku robimy co mozemy :-P :-P Evi tak zrobimy, jutro wieczorem powtorka a moj M cos wspomnial zeby powtorzyc rano ale nie wiem czy jest sens:-/ chyba tak jak mowisz powtorzymy jutro wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko nie robiłam nigdy monitoringu, nie wiem nawet jakie tego koszty i na czym to polega.. Nad morzem było tak dużo małych dzieci ehhh Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok i 2 miesiące. K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko wiem,wiem.Dajecie z siebie tyle ile mozecie.Ehhhh...nikt nie wie co przezywacie co miesiac,przyjamniej nikt kto nie stara sie tyle ile Wy.Z calego serca Wam zycze powodzenia.Tyle juz czasu.Jestescie dzielne! Aga,Kamyczek u Was ile to juz trwa? Tez juz jakis czas. Buziaki dla Was dziewczyny.I dla reszty rowniez:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka dziekuje Ci za dobre slowo :-* faktycznie dlugo juz walczymy , ale co nas nie zabije to nas wzmocni i mam nadzieje ze ta walka wkoncu przyniesie upragniony efekt i zycze tego i sobie i wszystkim staraczkkom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczko u nas prawie rok staran. Przy corce od razu zaskoczylo a teraz To trwa i trwa i trwa. Dziekuje za wszystkie mile slowa. Jestem bardzo wdzieczna ze tak wspieracie, lepiej sie przechodzi niepowodzenia wtedy. Blondyneczko to bedzie dobry miesiac, zobaczysz Reszcie dziewczyn tez zycze powodzenia, nieskromnie sobie tez hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serlic dzięki kochana ! wow Blondyneczka to działajcie podwójnie ja jednak bym poprawiła rano. Ładnie ci urosły te pęcherzyki! ja nawet nie liczę ile czasu się staram ale będzie 2 lata :-( no dużo dzieci nad morzem było :-( Olila testowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilia92
Agnieszko u mnie aktualnie jest 14 dc, jestem po CLO, wiec mam nadzieje ze i mi tak jak i blondyneczce ładnie pęcherzyki urosły, chociaż jeden :) w środę jadę do lekarza. A od 17 dc mam brac duphaston :) od 11 dc codzienne starania :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaria88
Sarilec u mnie dzisiaj dokladnie 23 t :) Jutro ide do lekarza zobaczymy jak tam. Brzuch mi sie wydaje naprawde spory, jestem 6 kg na plusie ale wszystko faktycznie poszlo w brzuch. Mam ostatni tydzien wakacji bo od wtorku po dlugim wolnym wracam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia1981
Witajcie dziewczyny. .. trzymam za wszystkie kciuki. U mnie starania od 2 lat i jak na razie to tylko endometrium mam 12mm gdzie zawsze było max 7. Do testowania mam jeszcze tydzień. ..długi tydzień :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oilia ja dziś 15dc tak jak i Ty:)) Blondyneczko myślę nad monitoringiem ale mój uważa że nam się nie udaje przez to że nie trafiamy w owulację albo mówi że musi mieć przerwę. Mi się wydaje że na tyle sposobów co próbowaliśmy i w różnych dniach to trzeba zrobić więcej badań. Wczoraj i dziś mam wrażliwe sutki, trochę kuje mnie momentami brzuch czyli coś tam się musi dziać. W głębi serca coś mi się wydaje że może te morze coś nam dało,ale jeśli nie trzeba będzie próbować dalej. Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila bylo roznych juz tutaj prxypadkow ze wszystko wskszywalo na owu a na usg wyszlo ze pecherzyki nie rosly albo nie pekaly, jakby Wam sie teraz nie udalo to wybierz sie na wizyte i sprawdz jak wyglada sytuacja z owulacja u Ciebie bo juz ponad rok sie staracie wiec nie ma na co czekac Aga jednak,z poprawka czekamy do wieczora bo moj M mial na 6:30,do pracy Olilia dawaj znac jak Twoje pecherzyki na clo zareagowaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×