Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Dziewczyny co oznacza śluz taki biały o konsystencji jakby to powiedzieć hm... lekkiego kremu do twarzy? I to jest 15 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka jest to po prostu śluz niepłodny, chociaż mój ginekolog zawsze mi mówi, że po samym śluzie nie można niczego określać i jak sam miałby wyrokować owulację tylko po śluzie to by się nie podejmował nawet jakby mu ktoś pistolet do głowy przystawiał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny olilia tak wlasnie wrocilam od gina i niestety moj pecherzyk nadal jest. wiec moj cykl stracony. plan mam taki ze mam jeszcze w nast cyklu zrobic monit i wtedy podejmie decyzje co do leczenia. trzy miechy temu pekl a teraz nie wiem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny olilia tak wlasnie wrocilam od gina i niestety moj pecherzyk nadal jest. wiec moj cykl stracony. plan mam taki ze mam jeszcze w nast cyklu zrobic monit i wtedy podejmie decyzje co do leczenia. trzy miechy temu pekl a teraz nie wiem czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dzieki ze mnie namowilyscie abym poszla sprawdzic czy pekl bo mialam wogole nie isc. tak wiec tutaj chyle wam czola za nieoceniona czuknosc :) a co do sluzu to wlasnir jest namacalnym przykladem ze sluz byl i bol tez a owu nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila to czekamy do terminu @ ale ja to czuje ze dostane, brzuch mnie tak boli i to tak klojaco ze az po nospe siegnelam i caly czas czuje jak mi cos leci i latalm do lazienki co chwile sprawdzac co sie dzieje i czy juz dostalam i jak narazie sucho Agaa witaj spowrotem :-) jak bylo na weselu? Kamyczku to teraz wiesz w czym problem, najwidoczniej raz peka a raz nie, za slaby jest skok lh, dlatego moja pani doktor mimo mojego lh w normie i na jednym monicie bylo widac ze pekl daje mi zastrzyk dla pewnosci.... szkoda ze ten Twoj gin chce czekac jeszcze jeden cykl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyczku może to Twój cykl bezowulacyjny. Podobno każda z nas ma w roku jeden-dwa cykle w których nie dochodzi do owulacji i jest to sprawą najnormalniejsza na świecie tylko wiadomo, że starającym się psuje szyki. Nie wiem czy tak jest, kilka lat temu mocno spóźniał mi się okres i jak poszłam do mojej ówczesniej ginekolog to okazało się, że nie miałam owulacji w tamtym cyklu i wtedy tak mi powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego chce sprawdzic kolejny cykl czy peka i dopiero wtedy wdrozyc ewentualne leczenie. powiedzial ze musze byc cierpliwa i pewnych rzeczy sie nie przeskoczy. tak wiem oby @ przyszla w terminie i nastawiam sie na nastepny cykl a kto wie czy nie na kolejny listopadowy, coZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Blondyneczko ja kiedys u was pisalam troszke, a teraz tylko was podczytuje i az mnie skreca, zeby ci cos napisac :) Obecnie jestem w 30 tc, o ciazy dowiedzialam sie w koncowce 4 tygodnia. Zanim w ogole przeszla mi przez glowe mysl o dzidziusiu w moim brzuchu czekalam sobie spokojnie na okres. Akurat mialam dosc bezbolesne miesiaczki, bo bylam po leczeniu tabletkami anty, a wtedy w ciazowym cyklu mialam takie bole okropne, ze sie przerazilam, ze znow bolesne miesiaczki wroca. Az mnie zginalo w pol i slabo mi sie robilo. Ale okres nie przychodzil, wiec zrobilam test i wyszedl pozytywny :) Potem jeszcze jakies dwa tygodnie mialam takie bole, raz mocne, raz slabe, ale byly. Do tej pory jak jestem w terminie potencjalnej miesiaczki, to mnie troszke brzuch pobolewa. Nie chce ci dawac nadziei, ale bardzo ci kibicuje, z reszta jak wszystkim dziewczynom, aczkolwiek wlasnie teraz te twoje opisy przypominaja mi moje ciazowe poczatki :) Mam szczera i ogromna nadzieje, ze historia sie powtorzy i niedlugo i ty bedziesz sie cieszyc upragnionym brzuszkiem i maluszkiem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wlasnie pojawilo sie plamienie wiec koniec marzen o trojaczkach... znalazlam sie w miejscu z ktorego poprostu nie widze zadnego wyjscia i nie wiem co dalej.. Justa pamietam Cie... dziekuje Ci za te slowa i gdyby nie to ze przed chwila na papierze bylo troche sluzu koloru rdzy to Twoj opis dalby mi ogromna nadzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko a ja myślę że to nie @ do Ciebie idzie tylko to plamienie implantacyjne :D no wszystko wg mnie składa się do jednego ! :) jeszcze sekunda i się wszystko okaże :D A mnie taki ból jednej piersi złapał i tak jest nabrzmiała ze chyba zaraz eksploduje... :/ może tak być po luteinie? Bo nigdy tak nie miałam... Kamyczku a nie chciał Ci przepisać zastrzyku na pęknięcie? Żeby Ci się torbiel żadna nie zrobiła. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko wcześno masz plamienie w porównaniu ze mną, mnie cały czas bolą piersi i raz co jakiś czas zakuje brzuch ale plamienia zwiastującego okres narazie nie mam, podejrzewam że punktualnie 10 mocno zakuje mnie brzuch i nadejdzie plamienie a za godzinę okres( tak zawsze mam) Bóle trwają u mnie jakieś 3 godziny a później jakbym okresu nie miała:) Ale te 3 godziny są nie do znieniesienia, masakra jakaś, kładę się na zimnej podłodzę i biorę 2 nospy albo biorę zimny prysznic... Kamila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek922
Blondyneczko nic straconego kochana badz dobrej myśli ta co wszystkich podnosi na duchu a sama mysli pesymistyczne. . :( wszystko sie ulozy :) agnieszka to do dzialania ja dopiero mam te dni na dniach przed soba ale juz duze kroki do przodu poczynilismy ja zapisana za tydzien do gina chodz strasznie sie denerwuje i moj jutro rano oddaje nasienie koszR badania 80 zl mam nadzieje ze tam wszystko bedzie napisane pewno to podstasowe badanie ehh nerwowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olilia nic mi nie dal kazal czekac na @ i ide na kolejny monit w nast cyklu. on przynajmniej cos dziala, no i teraz nie place za usg. lekarz ktory prowadzil moja pierwsza ciaze mnie wysmial jak poprosilam o monitoring wiec przynajmniej tyle dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej Kamyczku to co to był za niepoważny lekarz... K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Witajcie ! Blondyneczko może to faktycznie nie jest jeszcze @? Nic straconego ! :) Ja byłam dziś u lekarza i martwię się jeszcze bardziej niż przed :( Pani zbadała mi macicę stwierdzając "chyba coś mamy" Mówiła, że jest rozpulchniona i wskazuje na ciążę, znalazła też jakąś małą torbielkę (jej pochodzenie też przypisała wczesnej ciąży) ale... ani śladu pęcherzyka :( Mówi, że to może być za wcześnie i kazała wrócić w czwartek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naomincia życzę dużo cierpliwości, oj ja bym nie mogła spać po nocach co i jak tam jest. k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Ja też spać nie będę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Kamyczek żeby ten pęcherzyk nie zmienił Sie w torbiela, poza wydaje mi się że twój lekarz przeciąga ti trochę bo ostatnio wyraźnie miałaś przerośniety pęcherzyk teraz z kolei nie pękł ... ja to od razu bym spróbowała z clo i duspathonem i monitoringiem... zobaczymy co będzie dalej... blondyneczka coś jest chyba nie tak bo te plamienie to cos za szybko wystąpiło. Ty blondyneczka stosujesz duspathon bo zawsze zapominam ? Olilia ja po luteinie tak nie mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa2704
Jejciu, Blondyneczka, sama nie wiem co teraz napisac :( Zasmucilo mnie to plamienie przeogromnie :( Ale moze dziewczyny maja racje? Moze jeszcze nic straconego? Bede trzymac kciuki do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi tak biore duphaston i termin @ mam na czwartek ale plamienie mam dzien max 2dni wczesniej... Nie wiem,co to bylo ale znow jest czysto i sucho :-/ zobaczymy co bedzie rano i czy sie rozkreci... nie chce narazie o tym wszystkim juz myslec , ide zaraz spac Dziewczyny jestescie niezastapione i nieocenione, naprawde dziekuje Wam za to ogromne wsparcie, dziekuje Wszystkim i kazdej z osobna :-* :-* :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naomincia nie martw się na zapas, po co Ci to? Po prostu poszlaś za wcześnie, jedyne co możesz teraz zrobić to czekać cierpliwie, zamartwianiem się i stresowaniem nic dobrego nie zrobisz a możesz se zaszkodzić, uspokój się kobieto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naomincia
Doris32 masz pewnie rację... Postaram się wyluzować, pochrupię marchewkę i pójdę spać. Jakoś przetrwam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek to masz podstawowe badanie, ale ono ci wystatczy w zupelnosci. daj znac jak wyniki. evi gdyby bral kase za monity to bym zrozumiala ale ja nie place wiec jakie on ma korzysci z przeciagania? w sumie to bylo tak ze ja na usg chodzilam kiedy mi pasowalo a nie kiedy on mi kazal. pamietasz jak radzilam sie co mam w pracy mowic bo mialam wychodzic na monit? hehe. teraz juz nie musze wymyslac bo powiedzialam co mam w planie. wiec ten nast cykl to powiedzial ze mamy zrobic bardzo dokladnie i zr mam przyjsc na wyznaczone terminy. wiec to troche tez moja wina,,,,,,, blondyneczka tobie nic nie bede pisac bo wiesz zreszta wszystko ode mnie co chcialabym napisac. ja swoje wiem i tyle :). przygotuj sie na wyskok z portfela hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
dKanyczek nie chodzi tylko o kasę tylko może o to ze nie chce mu sie wprowadzać leków bo musialby tego pilnowac... no ale nie ma co gdybac zobaczymy jak będzie teraz na minicie i co w końcu zdecyduje twój lekarz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze cos w koncu wykmini bo ilez mozna lazic bez celu na te usg. evi a ty dalej lezysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka może nic starconego ale z drugiej strony sama wiesz ze plamienia masz przed @ ja też ostatnio myślałam że może to implantacja i co przyszedł @. a takie plamienie się nie zdaza często może za ostro napisałam ale sama wiem jak to jest robić sobie nadzieje ja wolę zawsze myśleć ze dostane niż odwrotnie rozczarowanie jest mniejsze i zal. oczywiście tobie życzę jak najlepiej i żeby @ nie przyszła i żeby to była implantacja! a na weselu było super ubawilam się :-) kasiek takie badanie wystarczy w zupełności. zapytaj kiedy będą wyniki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi,Evi- dziękuję, że pytacie :) termin mam na 2.10 , ale Liwka coś czuję, że jeszcze w tym miesiącu się pokaże na świecie:) ogólnie dużo przebojów miałam, co miesiąc coś. Na początku ciąży był krwiak ale się wchłonął. Potem się okazało, że mam endometriozę, robili mi badania czy to nie nowotworowe przypadkiem ( której żaden lekarz wcześniej nie wypatrzył), była opcja cesarki z usunięciem jajnika bo torbiel nie chciała się zmniejszyć - po 20 tc się zmniejszyła i jest ok. Potem spadłam z kilku schodów, ale na szczęście było w porządku wszystko. Miesiąc temu zaliczyłam wizytę w szpitalu po małym krwawieniu, ale też już wszystko ok:) mam nadzieję, że już nic więcej się nie przydarzy i dobrnę szczęślwie do rozwiązania :) przy endometriozie lekarz zalecił mi starać się zaraz o drugie więc pewnie jeszcze tu się pojawię za jakiś czas:) Evi a Ty jak tam? Mamy zbliżone terminy przecież :) w którym szpitalu rodzisz? Blondyneczko, jeszcze nic straconego, trzymam kciuki! Pozdrawiam i ściskam Was wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×