Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Dobrze Blondyneczko jak coś to na pewno sie zgłoszę.. :) No co ty tak długo u facetów ?? to na serio jak wieczność :/ No ale to jakoś sie da.. w tym tygodniu pogadam z moim M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni bo,moze nie ma takiej potrzeby, skoro doszlo do zaplodnienia to znaczy ze owu jest i pecherzyki pekaja, i dlatego sporo badan Ci odeszlo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi serio tak dlugo, ja to bylam w szoku bo u kobietu to lykasz proszki i zaraz widac,roznice a u mezczyzn tak to nie dziala... jesli nic nie,pomylilam to dojrzewanie plemnikow trwa 72dni, a wiec jak facet od tego momentu zaczyna cos lykac to poprawa bedzie dopiero za,3miesiace, to tak w ogolnym skrocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie nie trafiamy w owu,ale od tego cyklu jedziemy na spontan tylko mój T.... bardzo sie martwi bo już by chciał,a może to ja bardzo się stresuje bo jest kierowca i mam bujna wyobraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane my sie staramy co weekend tz.ja bo on bardziej ma potrzebę ;-) Wiec pojemniczki nie maja szansy się zregenerować,ale jak tutaj wytrzymać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni jak sie widzicie tylko w weekendy no to ciezko trafic w owu wiec,dlatego tak sie zchodzi dlugo... a co tam sobie wyobrazasz? ja tez mam buja ale moja to,szaleje ze cos strasznego sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi bardzo Ci gratuluje:)!! No ja w końcu nie poszłam do gin bo pojawił mi sie ten sluz i mam nadzieje na owulacje na dniach. Bardzo bym chciała zajść tak po prostu:) jak juz gdzieś wcześniej pisałam to jest mój ostatni cykl starań bez leków, No a ze trwa tak długo to czekam dzis 71dc.. Moja gon mowi ze taki mój urok z tymi cyklami tylko ze jak to mówiła to miałam długie ok45 dni ale były raczej regularne a od dwóch cykli to normalnie jakiś cyrk!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni to popros go zeby 2-3 dni przed weekendem sie wstrzymal wtedy jakosciowo beda lepsze i bedzie ich wiecej i oczywiscie zwiekszy sie szansa na to ze plemniki poczekaja na,owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 my tylko żyjemy od soboty do soboty ze staraniami wiec ma czas na regeneracje niestety mam nieregularne @ tak od zawsze bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni nie wiem czy to od tego ale jak ja zaczęłam łykać kwas foliowy to nie wiem czy uwierzysz czy nie to mi na chwile sie wyregulował na 27-28 dni :) zobaczymy jak bd dalej.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz wole iść do gina blondyneczka po co niepotrzebnie kasę wydawać i odrazu z ta prolaktyna moja jej pokazać. Co do prolaktyny to 25 to jest chyba tak na granicy bo ja u siebie miałam normę 23.3 teraz mam 20.8 a miałam 28 zbijam bromkiem ale jak masz owulacje to może u ciebie jest ok Reni Evi tak się cieszę że wszytko jest ok. a co u was Oliwia Pełna Nadzieji Iczozord qserra?dawno nie pisalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz jestem po rozmowie z tym moim tzn musiał być mały kompromis tzn taki ze on sie przebada w Tedy kiedy będzie konieczność.. Także to zależy tylko teraz od tego czy moj gin cos takiego za proponuje lub zleci... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie norma to 29.20 ng/ml a ja mam 25.0 ng/ml wiec chyba dobrze dopiero w piatek ide do gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to Renii faktycznie w normie :) dziwne ze każde laboratorium ma inne normy i taka rozbieżność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez prolaltyna ma norme do 29, aga moze masz jednostki inne i stad ta roznica :-) Blondi a mowilam ze nie bedzie latwo, tak to jest z tymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No blondyneczka myslalam ze gdzie łatwiej jak w tedy tak mówił i wgl. No ale dobre i to ze jak cos to pójdzie na to bez problemu :-) No a ja juz po pobraniu krwi na badania i za te 9 badan zaplacilam łącznie 288zl teraz tylko muszę czekać na wyniki i wiem ze na jakies z nic muszę czekac nie cale 2 tygodnie także troszkę czasu jeszcze heh:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
blondi tak to jest z facetami,ja swojego dlugo namawialam i tez mowil ze jak bedzie trzeba to zrobi.... A co do badan to wazne ze zrobione :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka no tacy sa faceci ale to sie da :-) No tak to ważne ze zrobione teraz trzeba czekać na wyniki no i ogromny siniak po pobraniu tej krwi jako pamiatka tez została heh ale to sie da.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi kiedys tez tak krew pobrala w szpitalu az wielki siniak został,chyba zle sie wbila bo bolalo,ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniii123
Witajcie dziewczyny:) Czytam już ten wątek od dłuższego czasu i w końcu postanowiłam do Was dołączyć. O dziecko staramy się z mężem od czterech miesięcy, ale jak narazie bezskutecznie. W tym cyklu też nie robię sobie dużych nadziei. Od owulacji minęło 7 dni, a mnie pobolewa podbrzusze i jajnik, piersi są wrażliwe na dotyk(ale to jak zwykle przed @ bywa) no i od trzech dni mam ogromny apetyt. Na testowanie jeszcze za wcześnie, więc pozostaje mi czekać do terminu @.Mam nadzieje, że wkrótce każda z nas doczeka się II kreseczek na teście. Pozdrawiam obecne i przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
hej wam jeszcze nie robiłam kolejnego testu zrobie jutro a @ jak nie było tak nie ma tylko plecy mnie bolą strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Hej wszystkim, w końcu odważyłam się dołączyć do was. Z mężem o dzidziusia staramy się już 8 miesięcy. Jak narazie bezskutecznie. Juz sobie troszkę odpuściłam i nie doszukuje się żadnych objawów, teraz czekam do @. A mam termin w sobotę. Mam nadzieje, że jeszcze troszkę i zobaczę owe II kreseczki. Powodzenia wszystkim staraczkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) moniii witaj :) blondi widzę że odzyskałaś humor :) super że wzięłaś się za badania, nie ma co na nie czekać :) ja też się w końcu zbiorę do lekarza i do badań na urlopie :) Lenna a może idź na hcg? będziesz miała pewność czy jesteś w ciąży czy nie i zawsze wtedy możesz wziąć coś na wywołanie @ ja dziś mam 2dc i czekam aż @ się skończy :) znów biorę wiesiołka i liczę że w tym cyklu zobaczę jakieś efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilila witaj :) trzymam kciuki żeby Ci się udało :) a robiłaś jakieś badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni @ mam mieć 23-24 lutego. To czekanie jest najgorsze, bo im bardziej się chce dzidzi to jakoś nie wychodzi wtedy;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Jeszcze żadnych badań nie robiłam, czekam ostatni cykl. Jeśli @ przyjdzie to wybieram się do gina, żeby sprawdzil owu.. A co dalej będzie to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
nie mam zabardzo kiedy iść na hcg bo u mnie laboratorium jest od 7 do 10 a w tych godz nie mogę no ale chyba będzie trzeba wygospodarować trochę czasu i udac się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilila to jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji :) ja też wybieram się niebawem do gina żeby sprawdził czy mam owulację i porobić badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×