Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

Lenna może warto załatwić sobie ten jeden dzień na badania, bo była na poprzednim wątku dziewczyna której mimo ciąży nie wychodziły testy, nawet jak miała już zdjęcie zarodka z usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi tak wzielam sie wgarsc i dużo w tym pomógł mi moj kochany mężczyzna pewnie gdyby nie on to bym była nadal załamana i dlatego teraz wzielam sie za badania tym bardziej ze moj gin mówił żebym je zrobiła w pierwszych pięciudniach cyklu czyli podczas @ no a ja w niedziele dostalam ttakże dzis rano poszlak zrobić i mam to za sobą.. :-) Nie ma co sie załamywać a tym bardziej lepiej sie tak nie nakrecac bo na prawdę można sie zalamac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Maomi to będziemy się wzajemnie motywować na badania ;) Mój mąż twierdzi, że my się nie staramy, my się nie zabezpieczamy. Takie ma podejście. Ale wiem ze juz bardzo by chciał dzidziusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenna22
no to chyba trzeba będzie jutro albo w czwartek udać się i zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna lepiej idź jutro to już nie będziesz o tym myślała, i będziesz miała czas żeby iść do gina jeszcze w tym tygodniu z wynikami :) Olilila mój twierdzi że mamy czas i że na spokojnie możemy się starać, ale nie bierze pod uwagę tego że mi już 30 stuknęła w zeszłym roku i szkoda mi czasu na zastanawianie się czy to kwestia przypadku czy może jest u nas coś nie tak ze zdrowiem i dlatego się nie udaje :) tym bardziej że do zdrowego trybu życia nam obojgu trochę daleko, a zwłaszcza mojemu mężowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia2705
Witam. Byłam dziś u ginekologa! 5tydzień i 4 dzień ciąży z usg. Z ostatniej miesiaczki wychodzi 5 tydz 5 dzień. Kropeczka ma 4 cm równe:-) serduszko też już słychać. Wam też zycze takiego szczescia :-*:-*:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Oliwia2705 gratuluję ! ♡ Maomi, no to możemy sobie przybic piątkę. Zdrowa żywność to zdecydowanie coś, co należy do naszej specjalności :p Myślę, że to nieszczęśliwy traf ze jeszcze II kresek nie mamy. A może ten cykl będzie szczęśliwy ? Kochane, trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Oliwia2705 to gratuluje :-) No trzymaj za nas wszystkie teraz kciuki :-) hi hi *Olilila i Maomi jestem z wami bo @ dostalam w niedziele (gdzies chyba przeczytalam ze jakoś tak tez zaczelyscie) no i ten cykl zaczelam tak jak wspoominalm od 9 badan. Teraz wasza kolej dziewczyny.. Trzeba jakiś kroczek do przodu robic. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
*Nie należy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olilila
Blondi1 ja to w sobotę mam dostać.. Chociaż może nie dostane ? W ostatnim cyklu @ przyszła z 2 tygodniowym opóźnieniem. Tak franca ze mną pogrywała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziękuje dziewczyny za miłe słowa :-) mam nadzieje że tym razem mi się uda donosić. Oliwia gratulucje strasznie Sie cieszę :-) róbcie dziewczyny badania bo to bardzo ważne ja też przed lekami zrobiłam wszystkie i wiedziałam co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olilila AA myslalam ze juz zaczęła @ no u mnie tez różnie bywało ale teraz 2 ostatnie cykle to jeden miałam po 28 dni a ten tu ostatni 27 i teraz badania.. :-) Evi no jajuz wzielam sie za siebie i mam nadzieje ze cos moze sie wyjaśni juz po tych badaniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka wiesz moze nie tyle te badania ale ta myśl że może teraz wszystko sie wyjaśni że już będę jakiś krok do przodu i wgl bo ja nie moge już tak dalej stać w miejscu musze zacząć coś robić bo tak jak do tej pory wiesz obliczanie owu potem przytulanki z ukochanym a potem to czekanie to mnie by w końcu wykończyło.. teraz jestem myślami przy badaniach i licze na to ze teraz sie dowiem moze co jest nie tak (o ile tak jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie mam przed sobą wyniki badań ale co mi z tego jak nie wiem czy dobre .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni tak widocznie mam sama byłam w szoku bo właśnie zalogowałam sie na tą stronę jaką mi babki na ośrodku zdrowia podały i patrze a są wyniki. Robiłam 9 badań z tego 8 wyników mam bo jedne bedą w późniejszym czasie.. Blondyneczko za raz ci skopiuję mniej więcej to co mam tu napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***TSH WYNIK: 1.78 JEDNOSTKA: mIU/l WARTOŚĆ REFERENCYJNA: 0.27-4.20 metoda ECLIA system Cobas e W ciąży zależny od trymestru: I-0.33-4.59, II-0.35-4.10, III-0.21-3.15 ***ANTY-TPO WYNIK: 9.05 JEDNOSTKA: lU/ml WARTOŚĆ REFERENCYJNA: <35 W ciąży zależny od trymestru: I-<64, II-<51, III-123 ***LH WYNIK: 4,82 JEDNOSTKA: mlU/ml WARTOŚĆ REFERENCYJNA: faza folikularna: 2.4-12.6 mIU/ml faza owulacyjna: 14-95.6 mIU/ml faza lutealna: 1.0-11.4 mIU/ml menopauza: 7.7-58.5 mIU/ml mężczyźni: 1.7- 8.6 mIU/ml metoda ECLIA System Cobas e f-ma ROCHE ***FSH WYNIK: 6.78 JEDNOSTKA: mlU/ml WARTOŚĆ REFERENCYJNA: faza folikularna: 3.5-12.5 mIU/ml faza owulacyjna: 4.7-21.5 mIU/ml faza lutealna: 1.7-7.7 mIU/ml menopauza: 26-135 mIU/ml mężczyźni: 1.5-12.4 mIU/ml metoda ECLIA SystemCobas e f-ma ROCHE ***ESTRADIOL WYNIK: 97.43 JEDNOSTKA: pmol/l WARTOŚĆ REFERENCYJNA: Kobiety fazy: folikularna 98-571, owulacyjna 176-1153, lutealna 122-1094 ciąża trym: I-563-11249, II-5729-69547 III-36810->110100 , menopauza: <183 mężczyźni: 99-192 1-10 lat M: <18,4-73,4 K:22-99 metoda ECLIA System Cobas e Zmiana generacji testu i wart. Refer ***PROLAKTYNA WYNIK: 296.5 JEDNOSTKA: ulu/ml WARTOŚĆ REFERENCYJNA: 102-496 ***TESTOSTERON WYNIK: 1.11 JEDNOSTKA: nmol/l WARTOŚĆ REFERENCYJNA: 0.29-1.42 uwaga: zmiana wart. ref. u dorosłych ***DHEA-s WYNIK: 307.2 JEDNOSTKA: ug/dl WARTOŚĆ REFERENCYJNA: 65-407 ***SHGB – JESZCZE BRAK WYNIKÓW (jak będą to na pewno wam tu przekaże )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi bo jak sie płaci i robi sie rano badania to wyniki są tego samego dnia... a na te bezpałtne to sie czeka dluzej;P no to czekamy na wyniki Twoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko no zapłaciłam dobrą sumkę ale to tam nic.. No już przesłałam moje wyniki i co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie rzecz biorąc to nie ma sie zbytnio do czego przyczepic, bo wszystko masz w normie, estradiol na dolnej granicy... słyszalam tez ze stosunek LH do FSH powinien byc blisko 1... napewno musisz sie wybrac do lekarza z wynikami, ale wg mnie jest okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko aż mnie uspokoiłaś :) Aż kamień z serca mi spadł :) Na pewno sie wybiorę ale jeszcze musze poczekać na ten ostatni wynik. jak będe miała wszystkie 9 wyników w tedy przedzwonię do niego i sie umówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi są podane normy wiec łatwo stwierdzic czy są wyniki w normie czy nie:) wiec nic strasznego nie wynika z tych wynikow:) mozesz spokojnie odetchnąc :) chociaz moze bedzie trzeba sprawdzic czy pecherzyki pekają, ale to CI lekarz powie bo ja sie nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko a to czy pęcherzyk pęka to z tych badań on bedzie wiedział czy to juz z innych badan bedzie wiadomo które bym musiała zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi lh odpowiada z pekanie pecherzykow, no i go tez masz w normie i stosunek lh do fsh masz powyzej 0,7 wiec wydaje mi sie ze tez jest okej i nie ma powodu do niepokoju wiec****ewnie pecherzyki pękają :) a masz śluz płodny przy owulacji? tak mi sie wydaje ze przy Twoich wynikach nie powinnas miec problemu z zajsciem w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko tak wydaje mi sie że mam. No własnie tak na nie patrze i szperam w necie to wydaje mi sie ze wszystko ok i też myśle ze nie powinnam miec problemów ze zajściem w ciążę a nie wiem czemu mam taki problem.. No chyba że to własnie ten mój ma "winę" bo tak sobie myśle i pamietam że kiedyś jak wiesz były początki z tym moim facetem i wiesz jeszcze sie nie było miedzy nami spraw łóżkowych to wiem że kiedyś sie skarżył ze któreś z jąder pobolewało i ze na razie własnie nie chce sie kochac i wgl to nalegałam żeby udał sie z tym do lekarza ale mówił ze sie wstydził i potem już sie nie skarżył na to i teraz nie pamietam czy był z tym u lekarza w końcu czy to tylko mu przeszło.... hmmm... Teraz nie wiem co myśleć i wgl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blodni skoro byla taka sytuacji to go wyslij jak najszybciej na badanie nasienia, jąda są bardzo wrazliwe, a na nasienie wpływa absolutnie wszystko-niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug norm masz wszystko ok ;-) Może swojego czas przebadać,skoro cos go bolało a nie był u lekarza,niestety nie wolno lekceważyć takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×