Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blondyneczka87

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? kontynuacja

Polecane posty

ja sie staram tylko niestety w weekendy bo moj luby tylko wtedy jest w domu,trudno trafic chociaz moze sie uda kto wie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka_25
Evi specjalnie dzis zaglądam, zeby sprawdzic jak Twoja wizyta!:) pisz szybciutko:) trzymam kciuki od rana:) mi sie chyba zbliża sie owu bo sluz sie pojawił i szyjka otwarta tylko skoku temp jeszcze nie było, ale czekam moze w końcu wzrośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko no już wszystko wiem i jutro ide te badania zrobić tzn ide na pobranie krwi bo te wszystkie 9 badań są z krwi badane także ciężki jutro będzie poranek :) No a co do badań mojego M. to myślę że najpierw ja sie przebadam i myśle ze jak coś będzie nie tak to mój gin sam mnie poprosi zeby mój mężczyzna się przebadał.. Chociaż nie wiem.. zobaczę jak dostane wyniki i mój gin je zobaczy tzn muszę te wyniki wszystkie wysłać mu na e-mail bo tak mnie poprosił bo po co mam tyle km jeździć według niego ale i tak pewnie zadzwonię i spytam sie czy mogę przyjechać z nimi do niego czy jednak woli na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi bardzo dobrze ze ruszylas z miejsca, i jak bedziesz miala wyniki to sie nimi z nami podziel :D a co do badan Twojego M to ja uwazam ze nie zaszkodzi... jesli wyjda wporzadku to odetchniecie a jesli cos bedzie do poprawy to zaczniecie dzialac... ja to wogole slyszalam gdzies ze badania to sie powinno zaczac od mezczyny, bo to jedno badanie i wiadomo co i jak a u kobiety to jest mnostwo tych badan i szukania przyczyny trudnosci zajscia w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka bo raz mnie swędzi i dziwne upławy a raz nie wiec musze się jednak wybrać na wizytę. Evi jak wizyta? ??? Reni idziemy praktycznie równo ja mam 7 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Blondyneczka powiem Ci że sama z siebie jestem zadowolona że za to sie biorę i na szczęście moge wszystkie badania bez problemu u siebie na ośrodku zdrowia zrobić no i wszystkie 9 badań wyjdzie mi około 290zł :) A co do seri badań to to co słyszałaś jest prawda. Facet ma jedno badanie i już wiadomo czy moze czy nie moze czy trudno czy co a u kobiety jest masa badań, sama widzisz ja dopiero zaczynam a już na sam początek mam 9 badań ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni84
agnieszka5gja w walentynki mialam 8dc winko kolacja i przytulanki,a dzisiaj biały gesty sluz,hmm pewnie dni niepłodne ale nie myślę już tak o tym ;-) Co ma być to będzie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Reni masz racje "co ma być to będzie".. Ja już się też nie bede tak nakręcać dlatego zaczynam od serii badań i zobaczymy co dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus a moze sróbuj Lactovaginal, a na swdzenie masc jest taka na c... nie pamietam nazwy, ona jest bez recepty... blondi ja te badania juz przeszlam i kilka innych jeszcze, a co do badan mezczyzn to fakt faktem jedno badania a tyle zachodu robią , a Twoj M łyka jakies witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 ja zrobilam TSH 3-cia generacja -1.302 mU/L Prolaktyna - 25.0 ng/ml Niby wszystko w normie,awy co o tym sadzicie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez chciała bym by mój sie przebadał ale niestety nie ma kiedy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni najlepsze tsh na ciaze jest miedzy 1 a 1,5 :) wiec masz super, a prolaktyna miesci sie w normie :) reni a ile sie staracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 tak samo mi w laboratorium powiedzieli ze wszystko w normie coś czuje,ze nie trafiam w owu niestety nieregularne cykle od zawsze bez przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Przepraszam że tak późno ale byłam jeszcze u rodziców. Zobaczyłam moją fasolke :-) jest to ok 7 tydzień widać było serduszko wszystko jest dobrze i zarodek ma 8 mm .... ostatnio w 7 tyg byłam już na zabiegu a zarodek miał 3 mm wiec jak usłyszałam że jest ok to prawie padłam z radości.... nadal mam brać duspathon no i za 3 tyg badania .... mam też zastanowić Sie nad badaniami penatralnymi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Nitka a rozmawiałaś już z lekarzem na temat swoich długich cykli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi1705 gratuluje i jednocześnie zazdroszczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi super:) reni czyli do zaplodnienia doszlo wiec nie stresuj sie tym ze partner nie zrobil badan, jak zaskoczylo raz to zaskoczy drugi i wtedy juz sie wszystko uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie stresuje się juz postanowiłam,ze co ma byc to będzie jestem bardzo pozytywnie nastawiona skora raz się udało to się uda i nie myślę podczas przytulanek o fasolce tak jak wcześniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety,a może postarajmy sie nie stresować podczas tego cyklu i zboczymy co z tego wyjdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reni kazdego cyklu , kazdna z nas sobie to mowi, ale sie nie da tak całkiem wyluzowac i zapomniec... tym bardziej jak ktos ma monitoring, robi badania albo stosuje chociazby testy owu... tak samo wydaje mi sie ze inaczej mysli kobieta u ktorej doszlo do zaplodnienia tak jak u Ciebie a inaczej ta ktorej sie to jak narazie nie udalo... ahhh zycie jest ciezkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 ja tez tak mam podczas przytulana nie myślę o dzidzi ale dzień po zastanawiam się --hmmm a może tym razem sie udało ;-) Jednak mam nadzieje,ze tym razem nam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Blondyneczka co do tego czy ten mój łyka jakieś witaminy to wiesz jak to facet jak pamięta to tak a jak zapomni to nie.. A faceci niestety z pamięcią czasem mają problemy hi hi *Reni no ja jeszcze nie wiem jutro dopiero ide na pobranie krwi na te 9 badań także jak beda wyniki (a mam nadzieje ze już za tydzień wszystkie bedą do odbioru) to dam wam znać chociaż wgl pewnie nie bede sie na tym znała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka87 to była biochemiczna dala mi nadzieje niestety pomyłka bo jeden gin powiedział,ze coś tam widać, a na drugi dzień okropny ból brzucha szpital, ciąża biochemiczna i od 4 miesięcy po tym się nie udaje ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi1 wszystko bedzie ok zobaczysz widocznie tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni84 musi być dobrze.. Wiesz jestem młoda i kurcze chce w końcu mieć już swoje maleństwo ale niestety to takie proste nie jest jak kiedyś zawsze myślałam.. No także jutro pobranie krwi - a za tydzień (mam nadzieje) odbiór wyników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi powinnas miec przy wynikach podane normy a jak nie to niektore Ci bede mogla podac bo u mnie podawali normy :-) a ja tak mowie o tych badaniach mezczyzn bo po tym co przeszlam to wiem ze to naprawde wazne, bo zeby cokolwiek sie poprawilo u mezczyzn to trzeba czekac az 3miesace az leki dadza rezultat, a przy naszysz dlugich juz staraniach to 3 miesiace to wiecznosc... Reni wspolczuje Ci ale juz niedlugo napewno zobaczysz 2 kreski i bedzie to zdrowa ciaza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ciekawa jestem wyników,mój gin zlecił mi tylko TSH i Prolaktyne wczesniej cytologie i grupe krwi powiedział ze to jest najważniejsze jeśli chodzi o zajście,a chodzę prywatnie wiec teraz już nie wiem czemu tylko to mialam zrobić skoro dziewczyny miały wiecej badan hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×