Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość Unis30
Merci zobaczymy jak w realu ten wózek będzie wygladał ;) Co do żłobka to Wojtuś dzielnie chodzi- co prawda jest smutny, ale nie płaczę. Bardzo polubił jedną z opiekunek. Bardzo poprawiło mu się jedzenie pokarmów innych aniżeli mleko :) Zaczął świadomie mówić"nie, am, daj i tata" ale "mama" nie słychać :( Dużo mu tłumacze, że muszę wrócić do pracy, że złobek jest fajny itp. Zawsze mu mówię "Myszko pobaw się z dziećmi, bądź grzeczny, mama/tata po Ciebie wrócą. Kocham Cię".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Wrzuciłam na e maila parę zdjęć jakie robiłam teraz Wojtusiowi- nie ma czasu te moje dziecko na zdjecia.... Ehhh wszystko go interesuje tylko nie aparat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - Wojtuś rośnie jak na drożdżach, fajny chłopak, Ty też fajnie wyglądasz! Do kogo bardziej jest podobny? do Ciebie czy do męża? Fajnie też tłumaczysz Wojtusiowi swój powrót do pracy :) Domi - co u Was? Beatka - ? merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci jedni mówią że Wojtuś jest podobny do mnie inni że do męża a jeszcze inni mówią że jest "mixem" :) Ciężko powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy fajnie czas tak szybko leci dużo mam zadań obowiązków i dokumentacji ale staram się wszystko wykonywać na czas. trochę się stresuje wiadomo chce żeby wszystko było dobrze, atmosfera jest tam super zresztą znam osoby pracowałam juz tam 6 lat temu :) Studia podyplomowe od października z arteteriapia narazie czekam na rozpatrzenie dofinansowania. W ogóle w państwowce jest inaczej są dofinansowania teraz w nosek do wypoczynku niebo a ziemia Moja Emilcia mówi mama w pracy i nie płacze jest u babci zawsze grzeczna ze mną tez i daje mi nawet coś porobić jak mam do 11. Ząbki myje codzienie teraz ma już nowa większą szczoteczkę Wczoraj nauczyła się mówić gumka Strasznie zna dużo słów i łączy w mini zdania hihi Mi się wydaje ze ładnie waży nie jest chudzinka nosi 86 i wszystko na nią dobre :) Teraz w październiku dostanie odemnie nowe zabawki klocki itp bo długo jej nic nie kupowałam a trochę rzeczy poszło do babci z zabawek Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś30
Hej dziewczynki dzisiaj przyszedł wózek i muszę Wam powiedzieć, że jest super tj lekki (6kg) i ładny. Rozkłada się prawie na płasko do spania, jeździ też fajnie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Unis - jak Wojtusiowi podoba się spacerówka? zadowolony? :) co u Was? Domi, Beatka - a co u Was? Michaś rośnie jak na drożdżach, ostatnio ma etap naśladowania zwierzątek, fajnie mu te dźwięki wychodzą :) wszędzie szczeka i miauczy :) ja jutro idę do lekarza, mam nadzieję, że dowiem się jaka płeć, to już 19 tydzień :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci powiem Ci szczerze, że Wojtuś ma w "nosie" ta spacerówkę- on teraz by tylko chodził ;) Ale mino jego niezadowolenia chodzimy na spacer (na zakupy) ok 40 min i 40 min wychodzimy też pieszo na dwór (zazwyczaj koło bloku chodzimy). Taki kompromis ;) Wojtuś potrafi udawać tylko pieska :) Merci daj koniecznie znać czy chłopak czy dziewczynka :) A jak się czujesz? Robisz prenatalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
U nas jakoś leci. Wszystkie czwórki za nami :P Jula jest juz w lepszym humorze :) nawet zaczęła znowu od wczoraj spać 2 razy dziennie. Bo przez okres ząbkowania to była jedna drzemka na max godzinę. Co do zwierzątek bardzo lubi książeczki z nimi. Umie naśladować kotka ale tak jej śmiesznie wychodzi to miau :D na pieska robi "am am" :D a dzisiaj udało się naśladować krowę :P a tak to umie powiedzieć daj,am -znaczy ze jest głodna :P, mniam,nie i po swojemu jak zacznie gadać to ze śmiechu nieraz się poplaczę, np miniom miniom :D nie wiem co to ale bardzo często to mówi. Naprawdę teraz z dnia na dzień zaskakuje nas coraz bardziej :) bardzo dużo rozumie. Nawet mam małą pomocnice do sprzątania :D zabiera mi scierki i sama pucuje :D Unis Wojtus śliczny :) Dzisiaj byłyśmy na kasztanach na podwórku i dziadków i szalała mała,rzucała, zbierała :) Merci czekamy na wieści kogo tam masz pod serduchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domi to u nas podobny zasób słów "daj, am, nie, tata, ide" :) My też codziennie wieczorem z mężem podziwiamy Wojtusia :) Jaki on mądry i bystry :) No i też zaczął sprzątać tj notorycznie chusteczkami nawilżonymi wyciera ławę w gościnnym :) Baaaa no i naczynia chętnie myje (dobrze, że mamy zmywarkę i ręcznie mało co myję :p). Teraz mój mąż wyjeżdża na tydzień do Włoch i zostajemy od jutra sani z Wojtuniem :( Pierwszy raz taka rozłąka tatusia i synusia :( Ciekawe jak to będzie.... Co prawda Wojtuś jest teraz bardzo za mną, ale tatuś jest zawsze :) U nas na razie nie widać czwórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż wczoraj wyjechał ale dzisiaj późno wraca. I mala chodziła z rana szukała go po całym domu :( stukala po wszystkich drzwiach i plakala :( jest bardzo za tatusiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Nawet mi nie mów ... Boję się trochę jego wyjazdu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj sobie popłakałam,zresztą jak wyszedł to obie plakalysmy :D ja jestem bardzo zżyta z mężem i zawsze przeżywam rozłąki nawet na pół dnia, takie z nas papużki nierozłączki :) więc tydzień nie wiem jakbym przeżyła :( ale wierzę że dacie radę, w sumie musicie :( Wysłałam Wam kilka zdjęć mojego małego nygusa. Nie wiem dziewczyny co się z nią dzieje..zawsze była taka ostrożna a ostatnio w ogóle nie patrzy gdzie leci,na co leci. Co chwilę gleba.. roztrzepana się robi i bardzo szybka :P Co do zdjęć to ostatnio trochę zaniedbalam sprawę bo przy tych zębach nie było jak ale powoli wracamy do fotek :D Merci i co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie dziewczynki :) wyglada na to ze Michas bedzie mial siostrzyczkę :) :) teraz czas wymyslec imie i kupic trochę sukienek ;) no chyba ze okaze sie pozniej ze to jednak chlopak haha :) moj mąż też szykuje się na tygodniową delegację, już się boję, narazie jeszcze nie wie kiedy :/ Michas tez tak ma, ze idzie i nie patrzy pod nogi, nawet w mieszkaniu sie przewraca, nieostrozny potrafi byc, ale to bardziej jak jest zmeczony, gleba co chwile :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Super Merci gratuluje :) No Wojtuś też jak jest zmęczony albo mocno rozbawiony to gleba za glebą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wy już troche przeszłyście więc może któraś z was bedzie potrafiła mi pomóc z kazdym cyklem w którym biorę clo teraz brałam w podwójnej dawce pęcherzyki rosną a zaraz sie zmniejszaja.Sytuacja z tego cyklu 11dc pecherzyk 17mm 13dc już 15mm na lewym były dwa został jeden i też malutki. Czy ktoś z was spotkał się z tak dziwnym i beznadziejnym przypadkiem?Chciałam jeszcze dodać że rok 2 lata temu jak brałam 1 tabletke to tylko przez dwa cykle miałam owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci super :) takie tyci tyci sukienki są przesłodkie ale później jak juz raczkuje to sukienki idą w kąt :P A czujesz juz jakieś ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie. Jula była bardzo ostrożna a tu takie rzeczy :D zawsze upadala na pupkę a teraz..no szok dla mnie :D Wczoraj wpadła w taką radość jak zobaczyla tatusia :) tak się wtulila i puścić nie chciala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Gościu ja nawet nie słyszałam o takim przypadku.... Domi ja się boję, że po tygodniu czasu Wojtuś nie będzie chciał iść do taty.... On już teraz tylko "mama mama" a co dopiero jak nie będzie widział tydzień tatusia.... No zobaczymy jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu - też nie wiem co poradzić, jedyne co, żen ie na wszystkich clo dziala i musisz moze z innymi tabletkami :) zycze powodzenia ! Domi - Jula świetna! będzie miała powodzenie :D Unis - czuje ruchy ale malo jeszcze :) wogole tą ciążę inaczej przezywam, nie mam czasu sie wsluchac w siebie i poczuc na spokojnie ruchy :D wtedy czytalam tydzien po tygodniu, jak dziecko sie rozwija a teraz przy malym dziecku nie ma na to czasu, a poza tym juz raz to przechodzilam, to tez inaczej juz :) nie ma az takiej ekscytacji kazdym tygodniem :) w wolnej chwili tez wrzuce zdjecia Miska :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Domi dopiero teraz weszłam na e maila bo Wojtuś drugi dzień daje "popalić"- czyżby czwórki? Jula śliczna dziewczyna :) A jaka chudziutka :) Ja tydzień temu wrzuciłam fotki w spodenkach a Ty dzisiaj w kurtce..... Ehhhh zimno się zrobiło.... Jak Ty to robisz że Jula ma czapkę? U nas czapka nie przechodzi- to po prostu walka.... Merci jeszcze Twojego Michasia brakuje na e mailu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci oj pamiętam nawet miałam aplikację na telefonie co się dzieje z dzidzia tydzień po tygodniu :D Unis powiem Ci ze czapka jej nie przeszkadza na szczęście :) bo np wszystkie opaski ozdobne zaraz ściąga :( ma takie opaski na uszy pin up i tez ściąga juz,mimo że np miesiąc temu nie przeszkadzała :P No niestety zimno się zrobiło i gdzieś mi ciśnienie nie odpowiada bo cały tydzień męczę się z bólem głowy :( jestem juz tym zmęczona..i rozdrazniona :/ Merci czekamy na fotki Michasia :) a ja bym zobaczyła jeszcze brzuszek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęcia dodane, jedno z brzuszkiem też :) merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Duzy chłopczyk z Michasia :) Też z niego przystojniak :) Do kogo on jest podobny? Pierwszy dzień bez męża nawet ok ;) Wojtuś jeszcze nie dał oznak tęsknoty. Zrobiłam mu na spaniu przegląd stomatologiczny no i idą nam dwie 4 na górze.... Niby idą razem, ale myślę, że z lewej strony wyjdzie pierwsza.... Ach teraz wiem skąd takie nocki i humorki w dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
A nie wiecie co u naszej Dorci słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my dzisiaj tez same :( jutro się pakujemy z rana i jedziemy do siostry na urodziny jej córki a mojej chrzesnicy :) robi w figloraju,ciekawe jak moja mała będzie się bawić w kulkach :D zostaniemy na noc..pierwsza noc same poza domem :D Unis nie wiem co u Dorci. Szkoda ze dziewczyny nas tak zostawily :( tak naprawdę zostalysmy tutaj we 3,no czasem napisze beatka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis no to masz już wyjaśnione dlaczego mały taki :( u mnie Jula znowu pcha wszystko do buzi :O następne idą?! Czas na trojeczki.. i coś mi się wierci dzisiaj strasznie :( U nas w jeden dzień wyczulam 2 czwórki na raz na dole ;) a dzień przed nie było ani jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję dziewczynki :) Unis - Michas podobny do taty :) co do zębów to pocieszające jest to, że to już końcówka, potem już nic boleć nie będzie i będą noce przepsane i spokojne :) my czekamy na piątki, ale one daleko i nic nie widzę :) a jak u Was ze spaniem, o której kładziecie i o której wstają maluchy? my kładziemy teraz spać o 20.30, a wstaje od 5.40 - 6.40 :( czemu to moje dziecko nie chce dłużej spać :( wczoraj położylismy spać o 21.20 i dziś wstał 5.40 :D ehh :D w brzuchu też ruchy czułam zawsze przed 6 rano, tak mu chyba zostało, ranny ptaszek, wrrr :D merci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unis30
Merci to witaj w klubie.... My dzisiaj pobudkę mieliśmy o 5.30 :) a max spiny do 6.20 ;) Wiec Ty do 6.40 zawsze o 20 min do przodu :p Merci nie wiem czemu to taki poranny ptaszek.... Ehhh z jednej strony mnie to cieszy, ale z drugiej chętnie bym też pospała. Domi to fakt, że jesteśmy tylko we 3 :( Czasem tylko Beatka cos napisze.... Szkoda.... Czasami zastanawiam się jak sobie radzą inne dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×