Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Merci dziękuję, że pytasz. Minimalnie przeszło jak wzięłam nospę. Niepokojący ten ból :( kładę się, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) co slychac? Domi jak sie dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej :):) a u mnie zimno :( zagniotłam ciasto na kajzerki ciekawe czy mi wyjdą :) bo nie chce mi się jechać po tej ślizgawicy do piekarni ... i jeszcze ruskie mam w planach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze lepiej :) a na pierogi sie wpraszam ;P uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak jak mam takiego powera to od razu widać ,że lepiej :D Zapraszam :) ja uwielbiam ruskie, z kapuchą i grzybami tylko w święta a z mięsem nie jem, bo nie lubię mięcha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatecznie zjem kurczaka i to tylko pierś. Ale ostatnio i on mi śmierdzi :P mężowi robię na obiad różne mięcha ale sama ich nie ruszę. Kiedyś jadłam wszystko ale jakoś mi się odwidziało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio uwielbiam pierogi ze szpinakiem :) pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robiłam, ale ja mam problem ze szpinakiem bo dla mnie jest bez smaku taki :P chyba że będzie dużo czosnku i do tego ser pleśniowy to już coś nabiera smaku :) a Ty jak doprawiasz do pierogów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat tych ze szpinakiem nie robilam, ale ma duzo czosnku i pieprzu - lubie takie wyraziste smaki i ser chyba bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki umnie od rana słoneczko a mi się coś ubzduralo ze dziś położna przychodzi a to jutro. dziś mam ostatnie zajęcia w szkole rodzenia na poprzednich dyplom dostaliśmy :-) jak wam się śpi dziewczynki mi brzuch tak ciąży coraz większy poduchy podkladam noga lewa cierpnie bo śpię na lewym boku a córcia w nocy potrafi dobrze pokopać:-) szykujemy jakieś prezenty dla męża na walentynki macie jakieś pomysły:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Ale się tu smakowicie zrobiło. Ja szpinak uwielbiam! Pyszne są naleśniki ze szpinakiem i fetą polane roztopionym serkiem :) A ja zawzięcie dzisiaj też zrobiłam test :P Kreska jest coraz bardziej widoczna. Jest mega blada, ale nie ma wątpliwości, że tam jest. Miałam dzisiaj zrobić betę, ale jak zobaczyłam ceny to się przeraziłam, 1,5 roku temu płaciłam połowę mniej...Teraz prawie 50 zł kosztuje, więc jeszcze trochę poczekam, przynajmniej do terminu @. Tak bardzo bym chciała, żeby się udało... Powinnam dziś odstawić duphaston, ale ze względu ma to, że widać kreseczkę biorę go dalej. Mam nadzieję, że niedługo zobaczę mocną krechę! :) A w ogole to łapie mnie jakieś przeziębienie, swoją drogą na początku ciąży z córką też byłam chora:/ Może ciąża tak na mnie działa :P Gardło mnie boli, ale chyba mam jeszcze jakieś tabletki dla ciężarnych, na wszelki wypadek nic mocniejszego nie biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - super! droga beta u Ciebie, u mnie 33 zl chyba, ale jak kreseczka jest to super! trzymam kciuki! ja szpinak tez uwielbiam i lubie takie mocne wyraziste smaki, duzo czosnku, pieprzu, mocno przyprawione wszystko, nawet teraz w ciazy kazdy sie dziwi ze takie lubie, ale nie znudzilo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia to faktycznie droga ta beta, ja płaciłam 21zł. Ale świetnie, że druga kreska się pojawia, nadal trzymam kciuki, zeby było wszystko po Twojej myśli :) Merci ja właśnie szpinak też lubię dobrze doprawiony,dopieprzony i mega dużo czosnku :P Beatko my od lat nie robimy sobie prezentów na walentynki.. my mamy to święto codziennie :D Jedynie co to jedziemy gdzieś na kolację we dwoje i cieszymy się sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez walentynek jakos szczegolnie nie obchodzimy, nie kupujemy sobie nic, maz kupuje mi tulipany ktore uwielbiam, ja pieke ciasto i tak spedzamy walentynki :) czesto sobie robimy randki, wiec walentynki nie sa czyms szczegolnym dla nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny jak z Waszą cerą? Ja miałam taką ładną przed, bo kupiłam sobie szczoteczkę soniczną do czyszczenia a teraz na nowo mam taką brzydką :( czy to się poprawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
My walentynek też jako tako nie obchodzimy, czasami dostanę kwiatka, czasami gdzieś wyjdziemy, ale to już nie to co 10 lat temu :) Co do cery nie pomogę bo nie miałam z nią problemów. Słuchajcie... Dzisiaj też robiłam test i kreska jest ale znowu blada :/ Fatalnie się czuję, pół nocy nie spałam, mam katar, głowa mnie boli. I ze względu na to samopoczucie poszłam na betę, żeby wiedzieć czy mogę po jakiś fervex sięgnąć. Wyniki mam za 1,5h. Około 14 dam znać co tam wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ja tez problemow z cera nigdy nie mialam, jedyne co to teraz bardziej wlosy mi blyszcza i wszyscy mysla ze farbowalam :) Sylwia - no to czekamy :) a mi od paru dni genialnie sie spi, wreszcie, spie na pollezaco :) na 3 poduszkach, jak ksiezniczka na ziarnku grochu :D dzieki temu skurcze mnie nie lapia, wygodnie mi nawet na boku i przesypiam prawie cale noce :) wyspac sie to cos wspanialego :) :) a jutro usg, mam stresa ale mam nadzieje ze bedzie ok, i zobacze buzke mojego malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci no to dobrze, że znalazłaś sposób na wysypianie się :):) Sylwia czekamy :):) Basiak a u Ciebie jak tam ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domi ja mam cerę tłusta i ogólnie problemów dlatego często chodzę na mikrodebrazje z kwasami ale od momentu ciąży zawiesiłam kosmetyczne usługi ale moja cera nie pogarsza się czasem jakas kosteczka. za to włosy i paznokcie ekstra merci fajnie ze lepiej ci się śpi ja też śpię wyżej właśnie zgaga nie łapie :-) jeszcze 2 dni i wizyta mam nadzieje ze z emisia wszystko dobrze :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Jestem. I jestem zła. Beta wyszła 5,1. W normach ciążę mam od 5,3. :( Dziś 28 dc, owulacja prawdopodobnie 15 dc. Widzicie tu jakieś szanse? ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Sylwia, ja chyba w normach ciaze mialam od 5 ... wiec sama nie wiem, moze owulacje mialas pozniej, a dzisiaj dopiero 28dc ... warto za 2 dni zrobic znowu badanie krwi albo test ciazowy :) szczegolnie, ze druga kreseczka na tescie byla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Też zawsze miałam od 5. Tym razem byłam w szpitalu a tam wyraźnie napisane, że ciąża o 5,3 :( Mam jeszcze nadzieję, że zacznie rosnąć, że do zagnieżdżenia później doszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poczekala z beta jeszcze 3 4 dni i zrobić w 31 dc może owulacje masz przesunięta no ta beta nie jest taka niska hmmm umnie normy tez od 5 beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Sylwia i znow nie wiesz czy sie udalo. Mimo wszystko przy takim wyniku chyba jest jeszcze szansa.... Trzymam kciuki zeby nastepny test ciazowy pokazywal dwie grube krechy. Chociaz powiem ci, ze moja przyjaciolka robila testy po terminie @ i kazdy wychodzil jej z ta bardzo blada kreska a teraz te blade kreseczki skonczyly 5miesiecy i to dwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia - odszukalam stare wyniki i u mnie norma powyzej 5 oznaczala ciaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Dziewczyny a czy wiecie może czy podczas brania duphastonu można dostać okres? Ja go dzisiaj odstawiam. Tylko ciekawa jestem czy tym samym o 2 dni wydłużyłam sobie cykl? Bo brałam 12 dni zamiast 10. Dziś test pokazał baaardzo bladą kreskę, moim zdaniem nic z tego. Być może do zapłodnienia doszło, ale dalej coś nie poszło :( Brzuch mnie dzisiaj boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Sylwia trudno coś powiedzieć, zostaje czekać i być dobrej myśli. Dominika z cery w ciąży jestem bardzo zadowolona, nigdy tak ładnej nie miałam i jakoś szczególnie o nią nie dbam :) Ciekawe jak będzie wyglądała po porodzie U mnie kilka dni temu brzuch się obniżył i zgaga przeszła jak ręką odjął :), za to dalej puchnę i od wczoraj Synek mniej się rusza. Wyniki krwi i posiew OK i teraz czekam do piątkowej wizyty. Zobaczę w jakim stanie jest szyjka i co powie lekarz. Torba już prawie spakowana, jeszcze kilka rzeczy wrzucę do pralki, wyschną i zostaje czekać. Mam nadzieję, że Sykatynka się jeszcze do nas odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×