Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

hehe to nieźle, ja zawsze jestem spokojna , bo moja dr zawsze zakończy usg zdaniem, że jest bardzo dobrze to cóż będę szukać dziury w całym :P idę serio ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooorciaaazabcia
Hej dziewczynki. Właśnie wrocilam od położnej. Z Zosia wszystko super. Rośnie książkowo :-) główkę ma na dole :-) chciałabym żeby tu była. Ja dziewczynki niestety narazie nicnie piore oprócz zabawek. Muszę czekać. Niestety musimy się wyprowadzić z tego mieszkania dla dobra Zosi. Wczoraj zalowazylam ze w każdym rogu jest mokro i grzyb. Czeka mnie szybka wyprowadzka tylko musimy znaleźć mieszkanie. A ja mialam prenatalne w 20 tygodniu ciąży a teraz juz żadnego scanu nic... Tylko wizyty z położna. No i 7 lutego cały dzień mamy spędzić w szkole rodzenia cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj Dorcia - to kiepsko z przeprowadzka, teraz z brzuszkiem .... ale z drugiej strony lepiej dla dziecka jak sucho bedzie :) dobrze ze z Zosia wszystko ok :) szkoda ze nie masz usg, bys zobaczyla jak wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci narazie nic nie kupowałam do pepuszka bovw szpitalu oni sami a potem położna mówiła coś o pioktanina jakoś tak albo to co napisałaś :-) domi ja robiłam tęsknię papa płaciłem 200 zł ale wszystko było ok bo genetyczne usg było ok potem miałam w 22 tc genetyczne i ok a teraz właśnie tak jak merci w 32 tc będę miała wizytę to pan doktor w gabinecie zrobię juz usg i reszte badań. ja o dolegliwośćiach tez wole nie czytać jedynie co to zmienia się u malucha w każdym tygodniu to mnie interesuje fajnie się czyta na babyonline i zapytajpolozna:-) jest u was śnieg umnie nic i świeci słonko beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam książki i pytalam położnej tu nie używają nic do pępka nawet żeby dziecka nie kąpać dopóki nie odpadnie ale ja w Polsce kupilam ocenisept.moja kolezanka używała malej odpadł po 3 dniach. A jak Merci beatka wasze pachwiny??? Ja w nocy nie mogę się przekrecic taki bol jak by mnie ktoś rozgrywał.i tyle. Miały wasze bobaski juz czkawke ?? Moja Zosia właśnie ja ma :-) hihi Merci mamy przyjaciół którzy nam pomoga wiec sieniemartwie. A ja miałam juz zapalenie płuc z tego grzyba wiec wiesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia - u mnie z pachwinami ok, nic nie boli :) wlasnie ten octenispet tez chyba kupie, zeby potem nie biegac i na szybko nie szukac :) ja juz czkawke przerabialam :) fajne uczucie, podskakujacy rytmicznie brzuszek, super! dobrze, ze macie przyjaciol, ktorzy Wam pomoga, wazne zebys nie nosila nic i sie oszczedzala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak kup sobie. Na pewno nie zaszkodzi a jak cos się będzie dzialo to będziesz miala kosztuje parę groszy. Tak pomogą ja muszę się oszczędzać i nie denerwowwac. I jeść regularnie przede wszystkim a z tym mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, znalazłam Was :) Mam wrażenie, że prześladuje nas jakiś trol na forum Dominika testu PAPA nie robiłam, dla mnie to zbędny wydatek. Dorcia trzymaj się kochana. Nie martw się ja dopiero dziś wstawiłam pierwsze pranie, ale pewnie będę musiała się streszczać, bo po ostatniej wizycie okazało się, że moja szyjka jest w nie najlepszej kondycji :( . Teraz mam się oszczędzać i łykać nospe, magnez i luteine do końca tygodnia, a potem czekamy. Mam nadzieję, że doczekam kolejnej wizyty w dwupaku, choć wolałabym by Synuś posiedział w brzuszku jeszcze do 14 lutego, bo potem już będzie bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Gdyby było źle, to pewnie leżałabym w tej chwili w szpitalu i dostawałabym zastrzyki ze sterydem, po tabletkach nie mam już tak częstych skurczy i szyjka miej kuje, więc jest lepiej :) . Mały waży 2,300 kg, codziennie ma min 3 razy czkawkę więc płucka się rozwijają i to mnie cieszy. Magiczna granica skończonego 35 tc będzie przekroczona w czwartek, ale wolałabym dotrzymać do 37 tc, bo wtedy ciąża uważana jest za donoszoną, no i zdążę poprać, poprasować i spasować się na spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Mantar a masz już wybrane imię dla synusia? A z tym prasowaniem to ostrażnie!!! Jak chcesz dotrwać do 37 tc :) Dominika ja mam wizytę 17.02. a prenatalne 27.02. :) trochę myślałam o tym prenatalnym i muszę wam powiedzieć, że sie trochę tego badania boję... ale to chyba normalne.... Mnie mój mąż "rozpieszcza" codziennie słodyczami :) codziennie rano idzie po bułeczki na śniadanie a przy okazji kupuje jakiś łakoć... Jak tak dalej pójdzie to szybko przestane mieścić sie w spodnie :) Beatko mi pani ginekolog kazała żeby stomatolog i internista zrobili wpis do karty przebiegu ciąży. Internista napisał, że nie leczę się na żadne przewlekłe choroby i tyle :) jeszcze teraz wpis od stomatologa muszę załatwić. A Wy nie musiałyście??? Dorcia no to trochę mało wizyt Wam zapewniają w UK, ale z drugiej strony jak wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unis mi nic lekarz nie kazał wpisywać wpisują tylko w kartę np jak się już coś liczyło zęba itp. np ja mam wpisane ze byłam w szpitalu np do karty ciąży. dorcia mnie odpukać pachwinach nic nie ciągnie jak narazie, ja dużo odpoczywam śpię po obiedzie robie sobie drzemki i ogólnie dużo lerze. mam nadzieje ze tak dotrwam do wizyty naspokojnie :-) beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Hej dziewczyny. W ogóle zauważyłam, że "czyszczą" kafeterię, ale mogliby usuwać tematy, które nic nie wnoszą, na które nie ma odpowiedzi a nie takie jak ten. U mnie dziś 21 dc, zastanawiam się kiedy testować. Same wiecie jak to jest, że chce się jak najszybciej:) W poprzedniej ciąży blada kreska, ale widoczna pojawiła się w 26 dc. Mam testy czułości 10. Pewnie pierwszy zrobię w niedzielę :) Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Sylwia znalazłaś nas :) pewnie że trzymamy kciuki :) Daj znać w niedzielę co i jak :) Bardzo nie ładnie ze strony Kafeterii, że usuneli nam forum... przecież było cały czas aktywne.... Myślę Merci, że nic Ci nie odpiszą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi_nikaa
Sylwia trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tockginoni1980pirne
Fajnie ze się odnalazlysmy tu dziewczynki ale nie wiem dlaczego nas temat został usunięty. do mnie położna przyjdzie w środę a dziś w szkole rodzenia miałam zajęcia o karmieniu piersią beatka Jasne http://min.do/18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzają mnie te buraki co tu piszą... może za to robią czystki bo siedzą jakieś debile i pewne te linki to jakieś wirusy i usuwają co się da.. powinnyśmy mieć jakieś miejsce inne jeszcze jakby nas usunęli znowu :( szkoda , że ten meil już nieaktywny. Ktoś też sobie z nas jaja zrobił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten wpis z 18 coś to nie mój i w ogóle jakiś link masakra pod nim to chyba wirus beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki - zapraszam na maila :) kafe@ interia.pl (bez spacji) napiszcie, ze Wy to Wy to odesle haslo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pocztę napisze dziewczynki w piątek bo nie mam laptopa pisze z komórki teraz:-) ale mąż mi przyniesie na weekend ja też mam za oknem słoneczko jutro idę na pobieranie krwi a teraz czekam na położna bo się trochę do mnie spóźni ma szkole beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Hej dziewczynki :) jak sie dzisiaj czujecie? Mnie męczą mdłości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis- wspolczuje, mdlosci to nic przyjemnego, mnie cale szczescie ominely :) ja za to w nocy spac nie moge, mecze sie i to bardzo, klade sie juz pozno, zasypiam i za godzine sie budze i juz wyspana jestem chociaz zmeczona i zasnac nie moge, wstaje, krece sie, klade i tak w kolko, jak zasypiam to na 2-3 godzinki i znowu to samo, a w dzien nie chce mi sie spac! jakas dziwna jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unis ja miałam mdłości do prawie 4miesiaca jadłam często ale małe porcje i spałam z głową wysoko na poduszkach i tak śpię do dziś bo zapobiega zgagi merci ja też się tak budzę co chwile śpię 2 3 godziny to już luksus a tak to półtorej godziny się budzę;-) ale zaraz zasypiam i śpię dalej mnie często noga kręci ja na noc pije mleko to szybciej zasypiam. ale w dzień tez śpię dziś tez zdrzemnelam się na godzinę beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×