Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

beatka - ja z tymi nogami szalu dostaje, myslalam ze jak bede brala magnez to przejdzie, na poczatku brania spalam normalnie, nogi tak nie krecily ale znowu zaczelo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mdłości jako takich codziennych też nie było. Mogę nawet stwierdzić, że jest lepiej jak przed ciążą gdzie wymiotowałam non stop, nie jadłam nieraz cały tydzień. Ale wróciła zgaga :( biedne dziewczynki, teraz nie możecie spać, przyjdą bobasy też nie będziecie spać :P ja też się budzę sikać po dwa razy w nocy i jak się rozbudzę to też się nie śpię :( w sumie to codziennie w nocy nie śpię po 3h.. :( ale w dzień nadrabiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Odebrałam dzisiaj wyniki badań i powiem Wam szczerze, że nic z nich nie wiem :) Nie wiem co z toxoplazmozą i różyczką, której nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Gdy miałam mdłości w ciąży a musiałam gdzieś wyjść to zawsze miałam ze sobą plasterki cytryny. Jak mdłości "łapały" to ssałam je. Pomagało :) Może którejś z Was się przyda taki sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Sylwia napewno wykorzystam twoją radę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis jak toxo nie miałam i nie mam. Jeszcze dwa razy będę musiała powtórzyć . A różyczki nie robiłam... Sylwia i jak? Jakieś przeczucia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe korci mnie żeby jutro zatestować:) W poniedziałek rano (10 dni temu) miałam zastrzyk pregnylu. Już powinno go nie być w organizmie. Ale czy gdybym była w ciąży to test by wyszedł? Ehh Testy mam z czułością 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Wyżej to ja Sylwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra znalazlam Was :) Sylwia moze poczekaj jeszcze z testem... Pozdrawiam Was wsystkie Kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantar
Cześć Dziewczyny, Uniś pisałam wcześniej, że synuś będzie miał na imię Kajetan, a na drugie (tego nie pisałam) Filip. Współczuje mdłości, miałam je tylko 2 tygodnie. Możesz wypróbować na nie migdały, herbatkę z imbirem, słyszał też o coli, a sama stosowałam uciski na nadgarstek (na nadgarstkach, po wewnętrznej stronie są punkty, które można uciskać) i było o niebo lepiej :) Sylwia sama robiłam test też o czułości 10 w 26 dc i wyszła druga bladziutka kreseczka :) Jeszcze tydzień temu mówiłam wszystkim, że czuję się dobrze, a teraz zgaga dopada mnie w nocy i wstaje 3-5 razy na picie mleka i siusiu (nigdy nie miałam zgagi i nie wiedziałam jak potrafi piec przełyk, to straszne), kopniaki w żebra, pęcherz, czy żołądek mojego Skarbka, to przy tym pryszcz. Doszło jeszcze puchnięcie kostek, stóp, łydek i dłoni, pobolewanie brzucha jak na okres i pleców. Ostatnio też złapał mnie taki skurcz w łydkę, że nie mogłam się ruszyć. Szczerze mówiąc myślałam, że ominą mnie te dolegliwości, albo chociaż będą łagodniejsze :). Jak tak dalej będzie, to po 37 tg (czyli za 2 tygodnie) zaczynam generalne sprzątanie mieszkania i zacznę nadrabiać zaległości z Mężem :) z naciskiem na masaż sutków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mantar - juz niedlugo bedziesz z maluszkiem :) Kajetan - ladnie imie :) Sylwia - po pregnylu tez w 26 dc robilam test i mialam blada kreske, a za pare dni juz duzo ciemniejsza :) dziewczyny nie wiem czy sie orientujecie, ale jak macie obok siebie gdzies Rossmanna, to mozecie sobie wyrobic karte ROSSNE, i za kazde zakupy dla dziecka i dla kobiet w ciazy jest nabijany rabat, maly bo maly ale zawsze cos :) potem ten rabat sie zwieksza, a czasami na polkach widac jest informacja ze jakis produkt jest pare zloty tanszy przy zakupie z ta karta :) ja np jak kupuje kwas foliowy lub witaminy, lub teraz kosmetyki dla dziecka lub ciazowe kosmetyki dla siebie zawsze jakas znizke mam, a ze smaruje sie balsamem Palmers (normalnie kolo 30zl) kiedys byla promocja na karte i kupilam za 20 zl :) wiec warto :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Merci jesteś zadowolona z tego balsamu Palmers? Ja właśnie też go kupiłam żeby zacząć już smarować piersi a potem brzuch, uda :) narazie mam mdłości więc poszedł w odstawkę (oj nie podchodzi mi ten zapach). Ale rozstępy na piersiach mam po okresie dojrzewania i wolałabym uniknąć teraz nowych, kolejnych.... A reszta co stosuje? Jakie efekty? Mantar napewno poczytam o tych nadgarstkach ;) Basiak dobrze, że nas znalazałaś :) Ciekawe jak tam nasza Luśka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - jestem zadowolona z Palmersa, zapach ma intensywny to prawda ale lubie takie zapachy czakoladowo-kakaowe :) narazie zadnych rozstepow nie mam, a po tym kremie skora staje sie mniej napieta, nawilzona, jak dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci ja sobie wyrobił ta kartę w Rossmanie kupie sobie teraz kilka kosmetyków dla siebie i malucha a właśnie jaki kremik kupiłaś do pupki ja bephanten musze jeszcze coś do Buzki kupić unis ja używam oliwki zwykłej z bambino teraz smaruje nią piersi i rozstępów nie ma smaruje nią tez w pachwinach między nogami położna kazała żeby skóra była elastyczna i oliwka oklepuje tez brzuszek wczoraj w szkole rodzenia położna nam powiedziała żeby nie smarowac kulistymi ******* brzucha kremami ani nie głaskać bo to sprawia że zaczynają się skorcze macica się zaczyna stawiać i może dojść do wcześniejszych skurczów. bo pobudza się mięsień macicy unis ja palmers od początku ciąży używam teraz więcej oliwki i nie mam odpukać żadnych rozstępów. juz mogę odebrać wózek mąż jutro pojedzie:-) a ja dziś byłam porobić wyniki beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - do pupy kupilam sudocrem, jest drozszy ale uzywaly go wszystkie znajome i w rodzinie i polecaja, wiec tez kupilam, polozna w szkole rodzenia tez mowila o sudocremie. do buzi mam krem z "nivea baby". w rossmanie kupilam tez dzisiaj wkladki laktacyjne, 30 sztuk za 5zl z groszami. a powiedz mi kupujesz sobie majteczki poporodowe? myslisz ze beda przydatne? bo teraz sa cuda dla rodzacych :)) co do smarowania brzucha to mi nawet lekarz mowil, ze jak sie smaruj****lsamami to nie codziennie, tylko co pare dni, zeby nie pobudzac macicy i palmersem smaruje sie co 3-4 dni. oliwek nie lubie, po nich mam wrazenie ze jestem cala tlusta :) dziecku tez oliwki nie kupuje, wole kremik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
A wy dziewczyny macie blisko szpital gdzie chcecie rodzić czy raczej kawałek?? Rodzicie tam gdzie wasi lekarze są prowadzący czy jest Wam to bez różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrezygnowałam z Palmersa , ma jakiś tam składnik (Diazolidinyl Urea - chyba, ze go wyeliminowali-nie wiem)co pod wpływem temperatury może wydzielać formaldehyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj straszny ból głowy :( na chwilę przestało i na nowo :( niech ten dzień się kończy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis wiem, że pytanie nie do mnie ale mój chłop chce, żebym rodziła w Łodzi i jeszcze za kasę... mnie się to nie widzi ale w okolicy nie mam szpitala z dobrą opinią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do dobrego szpitala mam gdzies z 15 km i tam bede rodzic, juz raz tam lezalam jak poronilam i opieke mialam dobra a i szpital tez ma 1 miesjce w województwie :) moj lekarz tam nie pracuje, niestety :) ale do szkoly rodzenia tez tam jezdze :) wlasnie dzisiaj zamowilismy wozek!! bylismy w sklepie, obmacalismy, porozkladalismy i juz zamowiony, bedzie do 14 dni :) jupi :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci ja dzisiaj była w Częstochowie i weszliśmy do dwóch sklepów bo nie miałam weny przez tą głowę :( i już wiem, że wózek to będzie ciężki temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci mam majteczki poporodowa z siateczki będę nosić nawet w domu a mam jednorazowe ale położna mówiła ze nawet kilka pran wytrzymają a dałam jakieś parę groszy za 5 sztuk ja oliwke kupie do masażu relaksacyjnego a sudokrem unas w szkole odradzają bo to krem na odparzenia i później jak się odparzy pupcia to już on nie pomaga żeby inny bez cynku wybierać to zostane przy bephanten a malutki sudokrem mam jak coś na odparzenia. ja będę rodziła w swoim szpitalu w mieście unas jest odział po remoncie nowe sale do porodu mój lekarz tez z tego szpitala i polozna:-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Do pupy polecam linomag zielony. Używamy od początku, raz wieczorem po kąpieli. Córka ani razu nie miała odparzonej pupy. Sudokrem jest bardziej leczniczy jak już odparzenia się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia tylko położna mówiła ze pepke smarujemy po każdej zmianie pieluszki a jak wiadomo taki zmian na początku jest mega dużo i żeby był bez cynku na mniej uczyli wiec zostane przy bephanten choć to nie tani kremik może kupie jeszcze jakiś z Nivea bez cynku i zapytam położnej beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka89
udało mi się Was znalezc:) ja od poniedziałku leze w szpitalu, ale synus przybral na wadze i ma juz prawie 3 kg:) wczoraj zaczal sie 39 tydzien wiec juz mnie nie wypuszcza i musze czekac tu na porod:( staram sie go przyspieszyc chod ze po schodach i pije sok z malin:) mam nadzieje ze uda sie niedlugo bo juz mam dosc lezenia i chcialabym.przytulic synka:) jesli chodzi o rozstepy to polecam naturalny olejek z migdalow bardzo dobrze nawilza skore:) Luska89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
Linomag zielony jest bez cynku, różowy natomiast cynk zawiera. Ja nie smarowałam przy każdej zmianie pieluszki bo nie było takiej potrzeby. Ma 7 msc i nigdy nawet zaczerwienienia nie miała. Ale to może zależy od skóry, od częstości zmieniania pieluch itp. Same z czasem będziecie wiedziały co trzeba a co nie. Znam mamę, która za każdym razem smaruje pupę 2 latkowi bo korzysta z pieluch.... Ale w tym przypadku jego pupa się tak przyzwyczaiła do kosmetyków, że bez nich nie daje rady :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia 86
A swoją drogą bepanthen podobno też jest dobry. Ja akurat nie stosowałam bo jest silniejszy od linomagu (zielonego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Pozwolilam sobie dołączyć do grona starających się o Ukochane Dziecko Jestem kobietą przed 30 i od maja 2014 nie biorę tabletek anty i wtedy zaczęły się starania o potomka. Jeździłam trzy razy na ocenę a gdy nie pojawiała się @ to duphaston. Teraz od listopada 2014 nowy lekarz i w grudniu miałam wziąć clo ale oczywiście w swiatecznej krzataninie zapomniałam. Czekam na @ ale spóźnila się trzy dni więc czas na femoston hormony na wywołanie i potem szybko pakiet badań hormonalnych i kolejna ocena. Takie mały skrót co u mnie. czytam od dłuższego ten temat i mam wrażenie że znamy się. Trzymam kciuki za Nas wszystkie i gratuluję tym które miały już okazję zobaczyć dwie kreseczki. Musimy być wytrwale w dążeniu do celu. Mam nadzieję że zostane przyjęta do Waszego grona pomimo tego że są plany odnośnie utworzenia zamkniętej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbinkowe - witaj :) nie planujemy zamykac grupy wiec mozesz dolaczyc :) czytalas nas na poprzednim forum, ktore nam usuneli czy tylko tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej balbinkowe witaj z nami dziewczynki dzisiaj mąż przywiezie wózek :-) a ja skończyłam ubranka prasować uff;-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×