Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość guma_85
A po za tym to nie o p*****lach mieliśmy tu rozprawiac tylko o chorym systemie i metodach wyzwolenia się z tego bajzlu.co będzie trudne ale ja się na razie nie poddaje,juz samo to ze się nawzajem o pewnych rzeczach uswiadamiamy jest dla mnie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma_85
Nie to moje IQ jak chcesz wiedzieć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż być może nie po to co nie zmienia faktu, że wciąż jestesmy na etapie piertolenia i obawiam się, że na tym etapie sie zakończy. ta dyskusja w ogóle nie powinna mieć miejsca. to jak machanie czerwoną płachtą przed nosem byka i jak znam życie to mi sie oberwie po d***e dla przykładu:) A wy wrócicie do swojego szczęśliwego życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gameover ma juz cala niezbedna wiedze na temat systemu. To jest przykre bo ta wiedza go nie wzbogaca. Po co wiedzieć w takim razie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma_85
Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"guma_85 dziś Nie to moje IQ jak chcesz wiedzieć ;p" xxx jedynka ci sie przewróciła:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu pytał o rozwiązania Otóż nie są one polityczne, strukturalne ani biurokratyczne. po pierwsze trzeba zlikwidować obecny system bankowy i monetarny oparty na długu i dodruku będącym prerogatywą prywatnych banków centralnych a po drugie od dawna istnieją technologie darmowej prawie energii, która zapewniłaby wszystkim względny dostatek. Napisalem "względny" bo osoby majace obecnie władze są nienasycone. Muszą mieć więcej wszystkich dóbr niż inni. Uświadcza ich to w przekonaniu o swojej przewadze intelektualno - moralnej. I to jest jedyny powód, dla którego te technologie nie zostały jeszcze wprowadzone w życie. Mało tego. wizjonerzy, którzy ośmielają sie je wdrażać samemu (a jest to proste) często giną w "niewyjaśnionych okolicznościach" korporacje naftowe, gazowe i wszystkie inne będące w posiadaniu paliw kopalnych, na których zbiły fortune dzięki, której ubezwłasnowolniły świat oraz dystrybutorzy energii nigdy nie pozwolą na odebranie sobie władzy (oczywiście chodzi też o banki. to jeden organizm. Np general electric, który "zarudnia" w polsce kika tysięcy ludzi ma też swój bank: "GE Capital Bank" zainteresowanych odsyłam do google. nie jestem inzynierem ani naukowcem ale mogę podać kilka haseł: zimna fuzja, ogniwa paliwowe, "darmowa energia oparta o magnetyzm, teraz będzie egzotycznie plazma, antygrawitacja i wiele wiele innych oryginalnych rozwiazań opieraających się o podstawowe prawa fizyki. setki takich pomysłów są permanentnie tłamszone w zarodku i wyśmiewane przez tzw racjonalistów czyli tępaków z wj******i w łeb i przybitymi gwoździami dogmatami opartymi tak naprwadę na wierze w nieomylnosć swoich profesorów dopiero wstałem więc przepraszam za skleroze. szczegóły będę dostarczał na bieżąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bardziej zaawansowane technologie, o których student przyszły inżynier nie będzie miał dane usłyszeć nigdy są wykorzystywane miast dla ludzkości to przeciwko niej. Obecna technika i nauka pozwala na zapewnienie dobrobytu wszystkim i przestawienie sie na nowe modele społeczne. Ale kurfa nie c***a. Banda piertolonych złodziei, morderców, psychopatów, dewiantów seksualnych i innych "ponadprzecietnych" jednostek z silnym rysem zwierzęcego stadnego instynktu dążenia do dominacji za wszelką cenę (w imię wymyślonej albo przeinterpretowanej na potrzeby manipulacji hołtą teorii ewolucji) prędzej nas wszystkich pozabija niż pozwoli na to żebysmy korzystali z dorobku ludzkości. Dodam, że te menty nigdy w życiu nic same nie wymyślily oprócz tego jak pasożytować na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieźle 3 zł na 100 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi sie to podoba ale to spora strata dla wielu bogatych ludzi.:) Poza tym to są najprostsze rozwiązania. Istnieją tysiące innych wykorzystwanych głównie przeciwko nam. I nie mówie tu już o energetyce. inżynieria genetyczna, biotechnologia, robotyka, nanotechnologia. To wszystko znalazło już swoje zastosowanie.głównie do szpiegowania, mordowania, to są technologie głównie dla wojska i tajnych agencji. Przewaga się powiększa i jak nic z tym nie robimy to pewnego dnia spadną na nas jak Cortez na indian i nas wytłuką albo zniewolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kosmosie jest pełno rożnych sił jak chociazby ciśnienie próżni. ale geniusze po studiach cały czas twierdzą, że jak coś sie opłaca to musi byc perpetum mobile. tak mają wj****e w łeb młotkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to juz jesteśmy zniewoleni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy z was mógłby być szczęśliwym i twórczym człowiekiem. W watsze samiec alfa rzadzi dla dobra stada. U nas samce alfa to degeneraci moralni. W zasadzie to przy nieskończonych mozliwościach nie wznieśli ponad zachowania instynktowne. Chcą naszego unicestwienia i co najlepsze dorabiają do tego teorie twierdzące, że to z pożytkiem dla naszego gatunku. Tzn c, ktorzy w ogóle sie nad tym zastanawiaja. Większość z nich ma za proteze etyki fałszywy model drapieżnika i ofiary. I sie kurfy pławią w tej mega naukowej teorii a żeby ją udowodnic to doprpwadzą do zagłady gatunku. Jak dla mnie to kretyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem jesteśmy ale ten tręd będzie się utrzymawał i dążył do najprymitywniejszej formy zależności. Musicie zrozumieć, że ci ludzie to dewianci. Uważają, że mają prawo każdego w każdej chwili zabić i wykorzystać w sposób jaki im odpowiada. To nie jest jakaś inteligentna siła kierująca nas drogą wyrzeczeń do lepszej przyszłości. To jest banda staruchów marzących o wiecznym życiu i młodości oraz władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samce alfa to degeneraci, juz dawno to odkrylam, to przez nich ten cały burdel. Ale nie wierze ze samce są w ogóle w stanie żyć w pokoju, zawsze chcą cos roz******lac, nawet kiedy to robią w imię słusznej idei to gdy osiągną cel, po prostu muszą o cos nowego walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NSA ma dostęp do każdego waszego urządzenia elektronicznego. Nie ma prywatności. wierzcie bądź nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie jest to jakaś mega technologia. Po prostu założyli "podsłuch na kablach:D +pere innych nowinek technicznych. W okienkach produkcji billa gatesa globalisty est pelłno wbudowanych luk a on wie jak je wykorzystać. Bill jest jednym z tych starych capów. w samej konstrukcji komputerów są otwarte drzwi, dla tych którzy je projektuja. Jak se sam nie zbudujesz człowieku od podstaw komputera łacznie z układami elektronicznymi i tranzystorami to możesz zapomnieć o tym, że cos na nim jest bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
użyłem pojęcia samca alfa dosyć umownie. Ludzkie stadła działają na nieco innych zasadach. Samo upowszechnienie tego pojęcia i zastosowanie do tłumaczenia zachowań jednostki w społeczeństwie to celowa manipulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zachowania instynktownie są najbardziej zadziwiajcym zjawiskiem. Wychodzi na to ze rządzą nami malpy, sprytne, cwane i podstępne, bo to nie są ludzie. Ludzie się tak nie zachowują. W dobie takich postępów naukowych na szczycie świata siedzą małpy które wykorzystują ludzki intelekt przeciwko nim samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie mówiąc o tym ze widza nas przez nasze kamerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×