Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość gość
Ok od jutra szukam na fb Poranku Obywatelskiego! Mam nadzieję że jak już zawiążecie partię polityczną to mnie do niej weźmiecie i nie przyjmiecie do niej nikogo z Platformy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie jeśli dogadamy się tu może nie od razu dajmy sobie czas może wątek nie umze to założenia to stronę i dla chętnych podań hasło żeby mogli moderowac ale musimy ustalić chociaż nazwę na początek i jakieś wezwanie napisać madre do ludu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zgłaszam do pomocy przy finansowaniu partii !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslcie, nazwa to polowa sukcesu. Ważne żeby właśnie nie była taka patetyczna i wzniosła tylko sympatyczna, zachecajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kontra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruszenie Obywatelskie no bo przecież nie ludowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemcy ostatnio ogłosili że najniższa krajowa musi w Niemczech być 8,50 euro i pracownicy przebywający w u nich lub przejeżdzający przez ich kraj muszą tyle zarabiać,dotyczy to głównie kierowców,od razu pierwsza sprzeciwiła się Polska gdyż polskich przewozników na to nie stać,ok.tylko nikt nie mówi że Polacy i Niemcy i inni przewoznicy ładują towary z europy za jednakowe stawki,za te same frachty jeżdzą i Niemca stać dać swojemu kierowcy 8,50 euro a Polaka nie.W Niemczech firma transportowa kupuje jedno auto nowe na rok lub dwa a Polak dziesięć lub więcej bo zabiera to swym pracownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obywatelskie spa -przyjemne jest przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, zacznijmy od strony na fb i krókiej notki dla ludzi. Zaznaczmy, że nie chodzi tu o wstanie i wyjście na ulice z pochodniami. Obudźmy jakąś nadzieje w narodzie. Dajmy pokazać innym, że jesteśmy w stanie wstać mimo, że strzela się nam w kolano. Udowodnijmy, że typowy Kowalski to nie tylko marudny prostak z kredytem i starym volvo na kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba by było zaznaczyć ze nie jestesmy narodowcami ani lewakami tylko głosem kowalskiego !głosem ludu nie podzielonego na takich czy owakich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa który wypowiadał sie jako drugi to nie Polacy posprzedawali ziemie a żydostwo które rządzi naszym krajem i robi co chce, bo wy na nich głosujecie, tam ,,czystego,, rasowego polaka nie ujrzysz, same q***y żydowskie taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:34 A wiesz że Polacy w 42% deklarują że bronili by polski w konflikcie zbrojnym a Niemcy tylko w 23% a kiedy ich pytano o powody to mówili że nie są zadowoleni z rządu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety muszę was dziś już opuścić, ale jutro tu zaglądam i mam nadzieje, że coś będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy taka strona powinna być założona z kawiarenki internetowej czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łzy mam w oczach,nawet nie masę ze się cos uda ze się faktycznie chociaż jedna osoba pofatyguje ale jest mi lżej na sercu dzięki wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to żydów tam nie chcemy bo żyd zawsze będzie kapitał to Izraela wyprowadzał! Czyli Kowalski nie żyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się nie boje mogę zakładać z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś do gościa który wypowiadał sie jako drugi to nie Polacy posprzedawali ziemie a żydostwo które rządzi naszym krajem i robi co chce, bo wy na nich głosujecie, tam ,,czystego,, rasowego polaka nie ujrzysz, same q***y żydowskie taka prawda to moja wypowiedz,zgadzam się z tym i podpisuję się pod tym dwiema rękami,żydostwo se stanów rządzi nami i ma tu wiele swych pachołków w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę że jesteśmy gotowi skoro o godzinie 2 w nocy na każdą minutę przypada po 4wpisy-to jesteśmy gotowi do pospolitego ruszenia tylko trzeba skrzyknąć więcej osób! Zapiszcie ten topik! Będziemy kombinować dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do kokosów i bananów to autor ma racje. Chciałabym żeby coś w tym kraju się stało, że będziemy mogli żyć godnie. Skończyłaby się ta nienawiść do ludzi nazwajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to żeby tepic Żydów ale o to żeby być świadomym Polakiem, który nie da sobie wcisnąć kitu. To nie może być ruch rasistowski bo znowu się skończy na agresji. Pamiętajcie agresji nikt nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość poniżania,dość plucia nam w twarz,dość sprzedawania naszego pięknego kraju,dość rządów niekompetentnych sprzedajnych idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej agresji,siłą argumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może utwórzmy sobie tą swoją partię,,nie wiem jeszcze jak ją nazwiemy" na wszystkich znanych portalach społecznościowych łącznie z grą ,,Second Life" tam też jest kilkanaście tys. Polaków Gdzie jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musimy być wszędobylscy jeśli chcemy dotrzeć wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze właśnie trzeba opracować program i kierunek działań, wysunac postulaty, a także krzewić dobre zwyczaje. Myślę ze program sam skrystalizuje mimowiednie poprzez dyskusje i debaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna nazwa kilka miejsc! Może wybierzemy kiedyś lidera i wkroczymy na wiejską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to jest w ogóle niepojęte jak ktoś kto przypisał sobie imie i nazwisko polskie uważa sie za polaka i jeszcze zasiada w rządzie polskim . k***a WSTYD jeszcze raz wstyd !! taka prawda co napisałam a co myślicie że Tusk i jemu podobni są czysto rasowo polakami ? sam sie gdzieś ch*j przyznał w wywiadzie ze ma korzenie szwabskie pewnie jego dziadek w ss pracował i mordował jak leci a taki s*******nek jego potomek zasiadał w rządzie ... to samo komorowski żyd itp. mój facet sie interesuje polityką i trąbi mi nieraz o tym w domu stąd posiadam tyle inforacji na nie interesujący mnie temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może "forum polskie" ? Chce żeby mi się rząd wytłumaczył dlaczego ma pieniądze na Ukrainę a na służbę zdrowia czy na mieszkalnictwo np nie ma! Pięknie by było gdybyśmy mogli zadać im pytanie jako nie szary Polaczek ale organizacja i mosieli by odpowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym wszedobylstwem dobry pomysł popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×