Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość gość
Ja nie mówię, żeby od razu obalić rząd i przejąć władze. Powinniśmy najpierw zmienić siebie. Może i ktoś jest bierny, ale jeśli nie chcę walczyć o dobro ogółu to nie należy go zachęcać albo zmuszać. Spójdzmy prawdzie w oczy, ale nasz kraj to nędza i rozpacz. W szpitalach nie liczą się z życiem drugiego człowieka, bo typowa pielęgniarka zarabia marne groszę. Kobieta ta myśli sobie: po co mam być dla tego faceta miła skoro on i tak niedługo umrze? Nie dziwmy się lekarzom, że nie chcą nas normalnie leczyć. Ci ludzie uczą się całe życie i wydają kupe kasy na zdobycie wiedzy, bo szkoły medyczne kosztują full pieniędzy. Nie doceniamy tego, a wymagamy, że gabinety będą otwarte dla nas 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać petycje do rządu,założyć ruch obywatelski. Sami musimy wziąć się w garc. A nie czekać na to co nam zrzuca ze stolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No sorry ale chyba nie jestem obojętna na zło. Kiedyś byłam świadkiem jak miłośnicy kotów przyglądali się takiemu malutkiemu kociaczkowi który utknął między torami na wiadukcie Stali i się gapili jak głupki Ja z dzieciorami przechodziłam pchałam wózki i zakupy taszczyłam ale jakoś trzecią ręką wygrzebałam telefon9nie jestem maniaczką zwierząt ale też nie jestem jakaś otępiała umysłowo) zadzwoniłam po straż i powiedzieli że już jadą ale muszę na nich zaczekać-więc się chciałam dogadać z kimś z tych gapiów czy nie podłożyliby się za mnie bo dziecko muszę nakarmić itd. A ci że nie mogą itp. generalnie problem był. Zaczekałam:O debilizm w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię kwiatki
Przecież ta osoba również ma marzenia, studiuje w Warszawie bo tutaj są warunki i tutaj szuka pracy. Znajoma cały czas gada, że słoiki to i tamto, że zabierają pracę, że niszczą rynek pracując za marne grosze. x Idiotyzm. Ludzi się na siebie napuszcza, aby nie widzieli prawdziwej przyczyny polskiej biedy. Londyn też przyciąga ludzi, Berlin, Paryż, to jest naturalne. Trzeba być zmanipulowanym idiotą, aby widzieć w napływie ludzi do wielkich miast problem. Po prostu pracy jest mało, bo dynamika rozwoju gospodarki, jest bardzo niska. I nie o samo PKB tutaj chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko nadzieje ze naród polski w końcu "tupnie noga" i powie dosc tak stanowczo ze zaczną się z nami liczyć i ze to oni będą dla nas a nie my dla wladzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem, że rząd się boi - nagle spada im płaca z 20 tysięcy na 5 tysięcy. Ja rozumiem ich obawy skąd wziąć na prywatną szkołę dla córki, skąd wziąć na wakacje w Hiszpanii, na nowy garnitur...Niech ci politycy zarabiają po 20 tysięcy ale niech przynajmniej dadzą nam zakładać firmy, świadomość, że nie umrzemy pod szpitalem samotnie, godne warunki zatrudnienia, i myśl, że nasze dzieci będą budować jeszcze lepsze państwo, że inni będą przyjeźdzać do nas, a nie my do nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomysł polityczny?i co to da>jak ci powiem co trzeba robić to ty to przeczytasz i jutro zapomnisz,już wiele pomysłów miałem,skończyło to się tym że ci co najbardziej mnie popierali i najwięcej mieli do powiedzenia zdradzili mnie i skończyło się interwencją policji,zwolnieniem z pracy,dyscyplinarka itp.najlepszy pomysł na początek to iść wszystkim na wybory i zagłosować na takie opcje polityczne które nie mają szansy wygrać,bez względu czy popieramy ich,czy się z ich programem zgadzamy czy nie lub na partie na które chcemy zagłosować,nie mam nic przeciwko oby nie na terazniejszych idiotów,zagłosować musi większość by rządzące bydlaki nie przywłaszczyli sobie waszych głosów czyli ludzi którzy nie głosują na wyborach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie naród polski jest podzielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 tysięcy?śmieszne,nie było by ich tu gdzie są jak by zarabiali po 20 tys.mówię o politykach.myślę że jak bym powiedział że zarabiają po 200tys.miesięcznie to bym nie skłamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo poleceń film na yt "kto sądzi unia europejska" po obejrzeniu go zgasla we mnie nadzieja,jesteśmy sprzedani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze, że w polsce panuje ogólna znieczulica i nienawiść. Pani od kotów - szacun. Zapewne sama bym tak postąpiła. Ja byłam świadkiem gdzie ciężarna, której nikt nie ustąpił w tramwaju źle się poczuła i zwymiotowała. Ludzie ją odpychali od siebie, a do tego ktoś rzucił tekst, że jak się d**y dawało to trzeba cierpieć... Coś we mnie pękło wtedy, a mąż nie chciał uwierzyć, że takie coś miało miejsce. Ja nie mówie, że jestem dobrym człowiekiem, bo różnego rodzaju grzechy popełniłam i jeszcze popełnie, ale czemu jesteśmy dla siebie tacy obrzydliwie okropni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam o kwocie 20 tysięcy, bo nie wiem ile taki typowy polityk zarabia, a ile się jeszcze nakradnie z koryta. Napewno każdyzrozumiał co mam na myśli jeśli chodzi o wynagrodzenie na Wiejskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak jest z każdym ruchem obywatelskim. Musimy założyć cos innego, taki ruch w ktorym nie będzie mowy o walce o przywództwo. Ruch dla ludzi dojrzałych, słownych i odpowiedzialnych. Haha utopia. Skoro się cos uzgadnia jakiś plan a potem niektóre osoby wypinaja d**e i psują cala inicjatywę to nic z tego nie hedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest to ze bardzo bardzo dozo ludzi pojechało by pod sejm ale nie maja za co kupić dziecku butów a co dopiero na bilet do Warszawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniała inicjatywa, może zaczniemy od jakiejś strony na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest to, że zdaje sobie sprawę z tego, że samemu nic się nie zdziała. Mojego pracodawce nie interesuję, że zarabiam marne grosze - w końcu zgodziłam się na to, żeby opłacić rachunki i móc kupić jedzenie, a jak się uda to coś do skarbonki odłożyć. Najgorsze jest to, że jeśli się zwolnie to na moje miejsce przyjdzie 100 innych osób, które przyjmą tą marną pracę z pocałowaniem w rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten kraj skazuje ludzi na wegetację, to nie jest życie,to wegetacja i czekanie na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś mógłby założyć stronę na FB i wrzucić tu link? Jakieś pomysły propozycje? Moglibyśmy prowadzić tam dyskusje i wstawiać różne artykuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie problem w tym ze ludzie nie mają na bilet do Warszawy bo są takie organizacje co by was tam za bilet zapłacili ale po co was tam zawiozą?za pięć minut by was policja pozamykała bo strajk,akcję protestacyjną trzeba zgłosić,zorganizować i ustalić z rządem ile ludzi,w jakim ceku,którędy itp.Problem w tym że my nie wiemy za kim jesteśmy,za czym jesteśmy i po co tam mamy iść bo dezinformacja jest taka że wszyscy są pe a platforma good.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę skrajna bieda wypchnela mnie z tego kraju na obczyzne ,widzę jak ludzie tu żyją,są dla siebie uprzejmi są radośnie maja paśmie i radość życia nie widzę takiej znieczulicy jak w Polsce a ustępowanie miejsca w tramwaju ciezarnym,staruszkom czy nawet matkom z małym dzieckiem jest na porządku dziennym i myślę ze tak tu jest dlatego ze ludzie maja godne warunki bytowe choć tez niektórzy narzekają,i wydaje mi się ze gdyby w Polsce takie były to ludzie nie byliby tak sfrustrowany,ich głowy nie zaprzatalo by skąd wsiąść na raty czy na kolonie dla dziecka np. A tak to właśnie jest ludzie maja za dozy ucisk i nie są w stanie rozmyslac o innych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może "Nowa Polska"? albo "Polsko obudź się" coś w ten deseń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak by było najlepiej, wzajemnie się edukowac. Jak założyć taka stronę i czy to jest legalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz cos więcej napisać o tych organizacjach co by mogły pomoc w ewentualnym dojeździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie = godne warunki. W innych krajach marudzą, że mogłoby być lepiej, ale tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślam się że dokument ,,kto rządzi unia europejską" mówi o tym że rządzą nią najbogatsi ludzie świata? Obejrzę sobie ale jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Poranek Obywatelski haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładanie stron na fb chyba nie wymaga jakichś uprawnień? Jeśli się mylę to niech ktoś mnie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poranek Obywatelski brzmi godnie :) W sam raz do porannej kawy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:20 Może nie jest tak że nie mają czasu,ale boją się są sfrustrowani Kowalski jedzie tym tramwajem i nie ustąpi tej staruszce bo podobne star**** napisała na niego donos przez który teraz tymi tramwajami jeźdźi-JA myślę że bardziej w ten deseń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłaszał się do ewentualnej pomocy w prowadzeniu takiej strony jeśli juz ktoś się by zdecydował bo ja niestety miała bym problem z dyspozycyjnoscia niestety nie mam za wiele czasu na siedzenie w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×