Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polska Kraj nędzarzy i kłamsta

Polecane posty

Gość gość
Francuzi maja Le Figaro a my Wyborcza , zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie przespana noc przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja muszę iść spać, juz, Dobranoc. Ja nie mogę założyć konta bo mam juz dwa nieprawdziwe. Czekam aż ktoś się odważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska Kraj nędzarzy i kłamstwa,tak się zaczęło ja myślę że Polska to kraj wielkich ludzi,mądrych patriotów którzy w czasach kryzysu dla kraju potrafią się zjednoczyć i walczyć o swoje,kto będzie naszym patronem?może Józef Piłsudski?co wy na to?Dla mnie to wielki patriota i wzór do naśladowania i inspiracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę pisać na poranek obywatelskich mail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez się żegnaj dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale powinniśmy zrobić wszystko by zachęcić do siebie wszystkich-czyli nie powinniśmy się utożsamiać za bardzo, bo zawsze znajdzie się ktoś kto nie lubi tego czy tamtego. Powinniśmy pisać o tym co nas połączy jak najliczniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hannibal1977 dziś piszmy tu co nas boli,co trzeba robić,doradzajmy sobie,zjednoczmy się. napisz to tysiącom polaków mieszkającym za granicą to cie wyśmieją i powiedzą że mają Polske... .. ..... gdzieś i nie będą o nic walczyć ani sie jednoczyć, ja też jestem za granicą z przyczyn finansowych ale nigdy nie powiedziałabym że mam na swój kraj wyj.bane ...kraj w którym sie urodziłam i wychowałam,w każdej chwili chce do niego wrócić a tutaj takie komentarze wyczytuje, zastanawia mnie kto tak może pisać co juz nie raz w necie wyczytałam na pewnym forum, co za j****a znieczulica i nic dziwnego że nasz kraj słabnie bo jak ma nie słabnąć jak tu zamiast sie wspierać to ktoś ma wychlapane na wszystko. aż mi żal normalnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poranekobywatelski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może i wyśmiejecie nas bracia na emigracji,ja nie mam do was nic,macie rację że wyjechaliście bo nie ma tu perspektyw ale was wyjechało ok.6 milionów a nas 32 miliony zostało i musimy sobie tu jakoś radzić,zrozumcie nas że nic innego nam nie zostało jak własne wsparcie i spektakularne metody by przetrwać,ja was nie wyśmiewam i wy nas nie wyśmiewajcie,zrozumcie nas,nasze upokorzenia,biedę i chęć poprawy naszego położenia,pozdrawiam wszystkich emigrantów,w was też jest siła,nie ulegnijcie przed wyborami fałszywym prorokom co będą wam obiecać gruszki na wierzbie.proszę was o zrozumienie i poparcie i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Protesty nie mają sensu bo zaraz policja się weźmie za zbuntowany motloch. Akurat policja ma dobrze w tym kraju,niezła emeryturka po 15 latach pracy, dostaja mieszkanie, mają liczne przywileje, dobre pensje, renty; więc oni się za was bidnych nie wstawia, nie liczcie na to. Niestety jedyne wyjście to emigracja. Jak biedni wyjadą to nie bedzie miał kto robić na tych uprzywilejowanych i może wtedy coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego Francuzi mogli wyjść w takiej liczbie na ulice w marszu przeciwko terroryzmowi,a ja i mi podobni nie możemy głośno powiedzieć władzy ze uciska nas,ze niszczy,ze mamy dość obecnej polityki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest juz to konto? Dajcie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś założył maila a nie konto na FB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie jeśli to nasza strona, którą przesłałam to zapełniajcie ją pomysłami, artykułami lub swoimiprzemyśleniami. Myślę, że to pierwszy krok w dobrą stronę. Moglibyśmy też prowadzić dyskusje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO = Partia Oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydalby się jakiś banerek w tle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech da znak życia ten, który założył stronę :) trzeba omówić plan działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO = Puste Obietnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyła stronę i bardzo proszę o pomoc w administracji gdyż nie jestem w stanie poświęcić jej wystarczającej ilości czasu.chętnych proszę o zgłoszenie się poprzez FB lub podany wczesniej e mail z gory dziekuje:) a naradzie muszę spadać po dzieciaki do przedszkola wpadne wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i jeszcze przyda się ktoś kto by chociaż zajol się wyglądem strony nie wiem jakieś robocze logo czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PO=>Partia Oszustów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×