Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego białe dziewczyny tak bardzo pragną murzynów?

Polecane posty

Gość gość
Jeszcze zeby mialy troche oleju w glowie to puszczalyby sie za kase,ale sa za glupie zeby na to wpasc i liza spocone fiuty za free :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są własnością, można powiedzieć w gratisie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatus sam ja pewnie posuwal i stad te patologiczne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam żadnej białej kobiety która byłaby w uk i robiła to z czarnym. Wypisujesz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polek wcale nie uważa się za puszczalskie tylko za łatwe dla CZARNYCH. nie psuję żadnej opinii bo prawie wszystkie Polki które znam próbowały z czarnym. A do pozostałych- jesli macie pisać takie prostackie komentarze to ja nie bede odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda cie zabolala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo napisałem o tatusiu? Niewygodne pytanie? Poplątałaś się z zeznaniach, bo napisałaś że każdy biały to byle kto. Czyli wnioskuję że twój ojciec też. To znaczy że obracasz się w towarzystwie samej patologii. Jesteś jak suka, która pokazuje psu że ma sieczkę. W tym przypadku sieczkę rozumianą dwojako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz poważnie czy tylko prowokujesz? Ludzie którzy byli na emigracji opowiadają że są to bardzo rzadkie przypakdki, może 1/2 procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona bredzi i prowokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krotkie fiutki zawsze sa nerwowe ale musza przyjac do swojej lemingowej mozgownicy ze czarnoskory to jak mercedes a bialy niczym syrena R20 i wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet pewnie nie masz prawa jazdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna zmyslaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20:34 Polek wcale nie uważa się za puszczalskie tylko za łatwe dla CZARNYCH. nie psuję żadnej opinii bo prawie wszystkie Polki które znam próbowały z czarnym. A do pozostałych- jesli macie pisać takie prostackie komentarze to ja nie bede odpowiadac Coś w tym jest czytałem gdzieś tłumaczony tekst z angielskiej gazety gdzie pisano że czarni w Anglii mają największe powodzenie właśnie u kobiet z Polski podobno dlatego że są dla nich czymś nowym i egzotycznym. Pisano też że ciemnoskórzy szybko zdali sobie sprawę i bardzo aktywnie je podrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krotkie fiutki zawsze sa nerwowe ale musza przyjac do swojej lemingowej mozgownicy ze czarnoskory to jak mercedes a bialy niczym syrena R20 i wszystko jasne usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypominam że większość dzieci które rodzą Polki w anglii mają czarnych ojców. Matki tych dzieci to przedewszystkim bardzo młode Polki. Z jakiś względów jednak jeśli Polka ma możliwość wyboru prawie zawsze wybiera czarnego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzasz sie. Ograniczony zasob slownictwa? Ani troche nie jestem zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:29 mieszkasz w Anglii? Skąd masz takie dane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa takimi kretynkami,ze nie potrafia sie zabezpieczyc,a pozniej pozostaje zycie w Anglii gdyz boja sie przywiezc do Polski kolorowego dzieciaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem białym facetem który ma to wszystko w d***e. Dawajcie czarnym jeśli chcecie i wytykajcie białym małe fiutki. Tylko ktoś mało inteligentny może wytykać coś na co się nie ma wpływu. Ja mam przeciętnego i normalnej polce taki wystarcza. Mimo tego nie szukam kobiety i nie chcę mieć dzieci, jednym słowem mam to wszystko w d***e. :) Człowiek jest zerem niezależnie od płci, wybieramy przyjaciół tylko takich, którzy mogą nam coś zapewnić. Faceci wybierają zadbane laski, a laski wolą wielkie pały. Miłość nie istnieje. Na takim świecie grzecznie poczekam do śmierci i z radością umrę nie pozostawiając po sobie potomstwa, żeby nie cierpiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dane ma z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko raz uprawialam kopulacje z czarnuszkiem i do dzisiaj nie zapomne jakiego mial olbrzymiego penisa czulam go w calej sobie doslownie pod sercem a bylam tak mocno penetrowana ze plakalam ze szczescia i prosilam jeszcze pomimo ze cala pochwa i wargi sromowe byly obolale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"uprawialam kopulacje" hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś 20:34 Polek wcale nie uważa się za puszczalskie tylko za łatwe dla CZARNYCH. nie psuję żadnej opinii bo prawie wszystkie Polki które znam próbowały z czarnym. A do pozostałych- jesli macie pisać takie prostackie komentarze to ja nie bede odpowiadac Coś w tym jest czytałem gdzieś tłumaczony tekst z angielskiej gazety gdzie pisano że czarni w Anglii mają największe powodzenie właśnie u kobiet z Polski podobno dlatego że są dla nich czymś nowym i egzotycznym. Pisano też że ciemnoskórzy szybko zdali sobie sprawę i bardzo aktywnie je podrywają. to brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty jesteś brednią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbować zawsze warto usmiech.gif Zapewniam CIę, że do białych już nie wrócisz. Snów o czarnych! pa oczko.gif Ja dotychczas miałam tylko jednego partnera, byłam z nim 3 lata. Czy Ty nigdy nie kochałaś się z białym mężczyzną od Twojego pierwszego razu z czarnoskórym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z białym byłam raz od tamtej pory, bardziej przymuszona niż z własnej woli, żadnych emocji.. typowy bialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
nie wiem ,ale ja wcale nie pragnę , wręcz mnie obrzydzają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przymuszona? Czyli jak nie ma czarnego pod reka to bialy ci nie przeszkadza? Hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiedzialam ze nie przeszkadza a wręcz na odwrót, bo nie z własnej woli. wy biali nawet czytac ze zrozumieniem nie potraficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli na czym polega to przymuszenie? "Wy biali"-a ty co murzynka czy azjatka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×