Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochający22

Poznałem kobietę z 5 dzieci

Polecane posty

Gość gość
a wy nie widzicie, ze to prowokacja?? sytuacja jak za taniej telenoweli, w sam raz do komentowania przez znudzone kobiety. dodatkowo autor, wyobrazacie sobie, ze 22 latek z kobieta i 5 jej dziec***isze na kobiecym forum? co innego prawiki, nie maja swojego zycia. ale mlody chlopak z gromada dzieci siedzi na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem mozna byc kochliwym lubic seks ale to nie znaczy ze trzeba miec z kazdym dziecko a tym bardziej w takiej sytuacji gdzie sie nie ma nic.pracy mieszkania stabilnosci.jaki daje.przyklad dzieciom co im powie za.kilka.lat szanujcie sie jak sama sie nie szanowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 10.09.moze masz racje ze.ktos zarty robi nudzi sie i teraz ma nie zly ubaw z tych co odpisuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze1 Ona kocha nie ciebie, tylko twoje pieniądze a udaje że Cię kocha, bo boi się zostac sama z ta gromadą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu, to prowokacja jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to wyglada ze prowokacja bo mlody juz nie odpisuje albo ma dosc tlumaczenia.ale jakby taka sytuacja miala naprawde miejsce to dokladnie ta baba by kochala tylko jego i rodzicow kase.przeciez nawet nie mialaby gdzie mieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze nie ma juz teraz czasu bo musi sie dziecmi zajmowac bo jego pani poszla w tango.albo ma dosc juz tych opini bo myslal ze kazdy go poprze i napisze ze super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
Tak, dziś zajmowałem się dziećmi, ale ona nigdzie nie poszła, a bylismy cała rodziną na sankach., później zabrałem ich do sali zabaw w mieście. Nie sądzę, żeby ona była taka jak jej matka. Jej matka piła, ona tylko sporadycznie się napije. Te dzieci nie były wpadką (prócz pierwszego), one były planowane, moja kobieta po prostu bardzo kocha dzieci i chciała mieć rodzinę. Póki co żyje się nam dobrze, ona jest szczęsliwa ze mną- co mi dziś powiedziała, że tak odpowiedzialnego faceta nigdy nie poznała, który zapewni jej dzieciom prawdziwy dom. W poprzednich związkach jej dzieci z poprzedniego związku były traktowane gorzej niż zniż biologiczne przez faceta, a to jej się nie podobało, że ktos w równym stopniu nie kocha jej dzieci, że ktoś robi różnicę pomiędzy swoim biologicznym a jej z poprzedniego wiązku. Ona cieszy się, że ja je zaakceptowałem i daje im z siebie jak najwięcej i powiedziała, że to własnie ja zasługuję na miano ich ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ona mieszka i pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamieszkała już z dziećmi u rodziców jelenia / autora prowo. Własnego mieszkania nigdy nie miała. Nigdy też nie skalała rąk pracą zarobkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaa, czyli pasożyt. Nie taniej byłoby złapać tasiemca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
Zamieszkała z dziećmi w domu moich rodziców (mieszkamy na górze), zabrałem ją z domu samotnej matki, bo po rozstaniu z ostatnim partnerem została bez dachu nad głową.. Nie pracowała nigdy, ponieważ zajmowała się dziećmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Aaaa, czyli pasożyt.<<< I to w kolejnym pokoleniu :D. Jej matka miała siedmioro, każde z innym fagasem, a ta "zakochuje się" w kolejnym "dawcy", natychmiast po wykopaniu przez poprzedniego faceta :D. x Do osób z rodzin wielodzietnych: czym innym jest względnie normalna rodzina, w której rodzice PRACUJĄ, a dzieci zdobywają ciężką pracą wykształcenie, a czym innym PATOLOGIA w drugim pokoleniu, wszelkiej pracy unikająca i o przyszłość swoich dzieci nie troszcząca się. Chociaż znalezienie takiego jelenia, jak autor tematu, za troskę o przyszłość dzieci uznać można :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie jej pomiot ma patologię we krwi i powiększy za około 18 lat patologię w kolejnym pokoleniu. Ot, dumni beneficjenci mopsu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe tylko jak to wszystko sie jej znudzi to co wtedy bedzie nie odczepi sie i nie wyniesie bo nie ma gdzie a jak znowu bedzie w ciazy to juz w ogole bo wszystko ma darmowe.inni tez maja dzieci i pracuja to w niczym nie przeszkadza zeby isc do pracy.i sie wlasnie tak poglebia patologia zadnego dobrego przykladu te dzieci nie maja.pije tylko troche ,dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę, że jej nie kochasz, tylko tak jak twoich rodziców WZRUSZYŁA CIĘ JEJ HISTORIA i jest Ci jej żal. jesteś z nią z litośc****ewnie masz jakieś braki w psychice i podświadomie chcesz się nią zaopiekować bo czujesz się wtedy taki dobry...lepszy od niej. Dziewczynie w swoim wieku nie zaimponowałbyś tak łatwo. Co to jest praca u ojca w firmie? nic. wiedzie ci się w życiu bo masz szczęście i rodziców. gdyby nie było tatusia, albo gdyby tatuś nie miał firmy, gdybyś nie dostał lokum od rodziny nie byłoby już tak kolorowo. twoja kobieta też raczej "nie kochałaby cię" gdybyś nie miał tak korzystnej dla niej sytuacji. ona będzie tańczyć jak jej zagrasz bo naprawdę nie znam faceta który byłby tak naiwny jak ty. gdybyś był biednym studenciakiem mieszkającym w akadmiku myślisz, że wasz związek by wypalił? znalazłbyś pracę za 1300 netto (nie u tatusia) i prawie całość z tego dawał jej i jej dzieciakom? jasne...nie wierzę w tą bajeczkę. to musi być prowo. nie ma takich naiwnych ludzi. no chyba, że naprawdę ejsteś wybitnie głupi + masz jakieś zaburzenia psychiczne. MŁODY, BOGATY, Z WŁASNĄ CHATĄ, UCZĄCY SIĘ "SPORTOWIEC" zakochał się w starej "rozjechanej" kobiecie z 5 bachrów. Nie no, walt disney normalnie, aż się wzruszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to nie prowo to gorzej trafić nie mogłeś. jeszcze ok gdyby to była kobieta z jednym dzieckiem, ale z 5? to jakaś patologia. każde dziecko ma innego tatusia jeszcze...masakra! chcesz być z taką nieogarniętą kobietą? każda kobieta powinna trzymać się zasady, że nie uprawia seksu z facetem który nie dorósł do ojcostwa lub który nie chce mieć dzieci bo uprawiając seks zawsze jest jakieś prawdopodobieństwo ciąży. owszem, można się przejechać raz...ale 5??? mieć 3 facetów, z nimi dzieci i każdy z nich spierdolił? ona nie miała pecha, ona jest po prostu głupia albo coś z nią nie tak! nikt jej nie traktował poważnie, wszyscy ją dymali i zostawiali. pomyśl o tym, gdzieś leży pies pogrzebany. jej matka nie lepsza. znałam taką jedną. jej matka miała 7 dzieci, biedna, starsza już kobieta, bez męża. jej synowie wyrośli na jakąś patolę, sami alkoholicy, bezrobotni, mieszkający w jakiś melinach ze swoimi dupeczkami. miała tylko jedną córkę, dziewczyna miła, ale co z tego jak w wieku niespełna 17 lat już miała zrobionego dzieciaka z kolesiem którego nawet nie znała! jeszcze się głupia cieszyła...nie ma nawet alimentów, koleś spierdolił. zawaliła szkołę, potem cykała sobie pół nagie foty na fotce.pl i szukała "tatusia" (w tle zdjeć oczywiście burdel i stare prlowskie meble) Wyrwać taką laskę to jak wygrać los na loterii! nie ma co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jest zgadzam sie z ostatnimi goscmi w stu procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 wpadek to masakra jak mozna dawac kazdemu kto sie nawinie.i jak mozna byc dumnym z takiej kobiety.taka wyrwac to nie sztuka skoro idzie z kazdym i napewno nie bedziesz jej ostatnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze!! facet 22 lata całe życie przed nim, a bierze sobie zużyta 30 do łóżka!! nie wierze!! idiota to mało powiedziane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wierze w taka historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję,że to jest prowo,bo jeżeli nie to bardzo szkoda mi bohatera tematu,całe życie przed nim,dopiero zaczyna przygodę życia,a on na starcie już wszystko zaprzepaścił. Autorze,,patrzysz na nią jak na swiętą I na wszystkie jej błędy znajdujesz wytlumaczenie.gdybym ja była na jej miejscu to po pierwszej wpadce stroniłabym od seksu albo miala na uwadze zabezpieczenie,a wiesz dlaczego,bo jak ktoś ma dziecko to powinnien być odpowiedzialny I mysleć o jego przyszłości,a nie wskakiwać w kolejne związki jako rozwiązanie swoich problemów.watpię,żeby ona cię kochała,raczej jest jak pies przygarniety ze schroniska,jest ci wdzięczna ,że dałeś jej schronienie,więc zagra każdą role ,którą jej się narzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uciekaj skoro swit bo potem będzie wstyd daj spokój spieprzaj od niej tyle dzieci i pewnie każde z innym fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 13.55.masz racje mysle tak jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fascynacja dojrzala kobieta,bo to twoj pierwszy zwiazek,po czasie niestety zaczniesz szukac towarzystwa w swoim wieku,uwierz ale 22letni chlopak nie sadze,by byl juz gotowy do poswiecenia sie rodzinie i tpo nie swojej.Dzieci cie lubia,to dobrze,ale ojcem dla nich nigdy nie bedziesz,bo oni swoich tatusiow juz maja,przekonasz sie,kiedy podrosna..nie wroze ci poukladanego zycia z nia,dlatego,ze potrzebujesz sie wyszumiec,poznac inne kobiety,zycie,a nie wiazac sie juz i bawic w ustabilizowana rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba bylo sie troche zabawic nauczylaby cie seksu skoro to twoj 1 raz i po sprawie a nie zaraz do domu sciagac z calym balastrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka ludzka komunistyczna mentalność..... nie przejmuj się.. Życzę szczęścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opcje wynikające z tej historii są takie: Albo to prowo, albo ty jesteś opóźniony w rozwoju, albo oboje jesteście opóźnieni w rozwoju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może autor jest chory psychicznie, wskazywałby na to fakt, że musiał podjąć pracę w firmie ojca. I już wszystko jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×