Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochający22

Poznałem kobietę z 5 dzieci

Polecane posty

Gość gość
miłość nie wybiera,wybierz Hitlera miłość często przegina,wybierz Putina miłość cenniejsza od złota,wybierz Pol Pota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie po tylko sie mysli przed a nie potem wyciaga reke po kase i sie ma pretensje do kraju do siebie sie powinno miec co ja zrobilam a nie narazac dzieci na biede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O jakim wyciaganiu pieniedzy wy idioci tutaj piszecie,ja zadnych zasilkow na moje dzieci nie dostaje od Niemcow i nie wyciagam. Kazdy obywatel EU,ktory przepracowal w Niemczech min 182 dni,oficjalnie i odprowadza wszystkie skladki otrzymuje od panstwa Niemieckiego rodzinne,takze na dzieci zamieszkale np.w Polsce,otrzymuja tez osoby rozwiedzione.np.ojciec pracuje w Niemczech to dostaje matka rodzinne zamieszkala w Polsce,mimo ze malzensto jest rozwiedzione.Co w tym dziwnego?ze ja biore pieniadze,ktore mi daja,nie musze ich nikomu wyciagac. To wy jestescie Patologia,boli was ze ktos zarabia,cos jeszcze do tego dostanie,bo pracuje,a wy d**y nie ruszycie. Tutaj mi nikt nie powiedzial,ze urodzilam zaduzo dzieci,wrecz przeciwnie. To wy jestescie tymi co do kosciola lataja,udaja wierzacych,demonstruja przeeciwko aborcji,ale mnie wyzywaja od patologi i suk. Masz racje,ze moj maz nie placil wiecej skladek jak ty i mielismy ubezpieczenie rodzinne,ale glupi czlowieku kiedys ze skladek tych 6-ki dzieci ty dostaniesz rente,a co zrobicie jak kazdy bedzie myslal tak egoistycznie jak wy i przestaniemy rodzic dzieci,ten Problem juz mamy w Europie. Niemcy jak zwykle mysla do przodu ,a Polska? W tym, roku wprowadzili przepis,ze za kazde urodzone dziecko kobieta bedzie miala doliczone 2 lata pracy skladkowej i zupelnie slusznie wiec ja bede miala 12 tez mi to wyplujecie. Tutaj urodzenie dziecka jest wynagradzane,bo dzieci brakuje,szczegolnie europejskich. Macie Problem z Islamizacja Europy,najglosniej krzycza Polacy,wyzywaja Arabow,ze Maja tyle dzieci,ale wyzywaja takze Polke,wiec zastanowcie sie i czytajcie dobrze o czym ja pisze zanim wstawicie komentarz. A teraz oblicze wam czy naprawde jestesmy az tak duza rodzina: ja i moj byly maz jestesmy jedynakami(stad plan duzej rodziny) a wiec 2+6=8,gdybysmy byli oboje z przynajmniej jednym rodzenstwm to prawdopodobnie byloby 4,gdyby kazdy mial 2-ke dzieci to juz 8-ro dzieci +rodzice tez 8 to ile? 16,a nas jest tylko polowa na dzien dzisiejszy,wiec o co wam chodz?ja urodzilam 6-ro,a inna wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dopier jest chore nie zajmujesz sie dziecmi one biedne w polsce a ty jeszcze dostajesz kase na nich dzieci powinny byc przy matce i wtedy to rozumiem jeszce ze cos otrzyma a tak to niby z jakiej racji.i zrob sobie jeszce 6 to ci dolicza nastepne lata w koncu masz w tym wprawe a i tak je zostawisz to co za roznica ile ich bedziesz miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie dostajesz od niemcow kasy skoro sama piszesz ze rodzinne ci placa tylko z jakiej racji skoro dzieci nie masz przy sobie pewnie nawet o tym nie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes idiotka i nie obrazaj nas bo my nie zostawili dzieci zeby w p**du wyjechac i miec wszystko gdzies masz te dzieci a i zadnych obowiazkow zwiazanych z nimi w wychowaniu wiec nawet nie wiesz pewnie ile to pracy jest przy nich zwalilas wszystko n ainnych a nie sztuka jest urodzic tylko sztuka jest wychowac a jakim ty przykladem dla nich jestes powinni ci je zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź sobie chłopie zimny prysznic, puknij głową o murek i znajdź gdzie indziej miłość swojego życia bo potem będziesz żałował, wspomisz moje słowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny chlopcze masz 22 lata??? i chcesz sobie s*******ic zycie to twoj problem ale nie osmieszaj sie juz na forum. ja mam syna w twoim wieku i jest studentem powiem ci tak wez sobie skoncz jakies studia zrob cos z soba przygotuj sobie przyszłosc albo wez sie za robote zebys mial z czego zyc a za baba i jej dziecimi to daj sobie spokoj ty chuba rozumu nie masz i twoi rodzice rwoniez jak mozna akceptowac zwiazek mlodego chlopaka z kobieta ktora jest obarczona 5 dzieci czy ty nie masz rozumu tylko sieczke??? twoi rodzice powinni ci to narysowac jak nie trafia do ciebie slowo pisane i mowione... jak sie ma tyle lat to masz czas na ukladnaie sobie zycia z kobieta wolna nie oabrczona takim bagazem doswiadczen zyciowych. ty sie dobrze zastanow co ty chcesz zrobic bo jeszce sobie strzelisz z nia dzieciaka i dopiero bedziesz mial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierze ze tacy idioci jak autor chodza po tym swiecie gdzie ty czlowieku masz mozg ? to patologia kazdy bachor ma innego ojca zenada znalazla se frajera ktory bedzie na nia pracowal i utrzymywal 5 cudzych bachorow walnij sie w leb i to porzadnie zeby ci sie poprzestawialo znajdz se normalna dziewczyne w swoim wieku a ta patologie wywal z domu bo to pasozyty i nic wiecej nei jestes im nic winien niech ida do pomocy spolecznej narobila se tyle bachorow to niech teraz sama se radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam 22 lata i nie wyobrazam sobie by zajmowac sie 5 dzieci. czlowieku to jakas patologia ogarnij sie masz przed soba cale zycie a ty juz chcesz je sobie zmarnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłe ziółko z tej twojej kobitki autorze, skoro sam mówisz, że tych 5 dzieci to z przypadkowymi pijakami gdzieś na disko zrobiła. Gdyby miała choć odrobinke rozumu to po pierwszym dziecku by się ogarnęła, ale ona powtórzyła taką wtopę jeszcze 4 razy :classic_cool: masakra. Widocznie gustuje w niegrzecznych chłopcach, a takich jak Ty traktuje jako zabezpieczenie dzieciom i sobie bytu. Jakbym miała 5 dzieci i nie miała się gdzie podziać to tez bym się mizdrzyła do takich zaradnych jak Ty, co mają domek i kasę na nasze utrzymanie. Też mówiłabym że kocham:) nie takie rzeczy się mówi gdy się pilnie potrzebuje pomocy. Otwórz oczka, bo potem będzie za późno. Zamiast utrzymywać 6 obcych osób lepiej gdzieś odłóż sobie te pieniądze, na przyszłość gdy znajdziesz prawdziwie kochającą kobietę i stworzysz z nią WŁASNĄ rodzinę, a nie łożysz na dzieci z genem patologicznym odziedziczonym po ich tatusiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie pomysl ile pieniedzy wydasz na te pasozyty. za te pieniadze bedziesz kiedys szczesliwy z normalna dziewczyna z ktora zalozysz rodzine i bedziesz utrzymywal SWOJE dziecko a nie 5 patologicznych bachorow puszczalskiej k***y. nie wierz jej ze ona cie kocha bo to jedna wielka sciema. w tej sytuacji ona ci wszystko powie bo znalazala frajera bez mozgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor bajkopisarz :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię oceniać ludzi, ale z doświadczenia wiem, że jak kobieta raz się zawiedzie na meżczyźnie i ma dziecko, to potem inaczej już dobiera partnerów, a kobieta 30 letnia, nie szuka na partnera chłopaka w Twoim wieku, bo dzieli Was przepaść. Jej wygodnie, bo nie musi pracować, a Ty stracisz najpiękniejsze lata. Jedno dziecko owszem zrozumiałabym, to jeszcze spokojnie możecie mieć własne i razem wychodzić, żyć, ale 5 dzieci to ogromna odpowiedzialność i jak wyobrażasz sobie kiedyś jeszcze np. Waszą dwójkę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>O jakim wyciaganiu pieniedzy wy idioci tutaj piszecie,ja zadnych zasilkow na moje dzieci nie dostaje od Niemcow i nie wyciagam<<< .>>>To Niemcy utrzymuja moje dzieci,tylko samego rodzinnego dostaje ponad 1.000 Euro,dopiero teraz wiem,ze moge utrzymac rodzine<<< Czy te dwa cytaty z Twoich postów, nie przeczą sobie przypadkiem :D :D :D ? x >>>Co w tym dziwnego?ze ja biore pieniadze,ktore mi daja<<< Dziwnego nic, ale nie zmienia to faktu, że PAŃSTWO (w tym przypadku - niemieckie) UTRZYMUJE TWOJE DZIECI. x >>>To wy jestescie Patologia,boli was ze ktos zarabia,cos jeszcze do tego dostanie,bo pracuje,a wy d**y nie ruszycie.<<< Nas boli tylko GŁUPOTA Twoich twierdzeń o SAMODZIELNYM UTRZYMYWANIU DZIECI. Ostatnio pewna samotna, niepracujaca NIGDY matka czworga dzieci, zażądała od miasta WIĘKSZEGO mieszkania. Ona też twierdziła, że je utrzyma... z ZAPOMOGI URZĘDU MIEJSKIEGO :D :D :D. x >>>Tutaj mi nikt nie powiedzial,ze urodzilam zaduzo dzieci,wrecz przeciwnie.<<< Oczywiście :), Niemców problem starzenia się społeczeństwa dotknął ćwierć wieku wcześniej niż Polskę. Tak na dobrą sprawę, to gdyby nie WYMUSZONA przez przepisy Unii, emigracja młodych, to w dalszym ciągu Polska nie byłaby tym problemem dotknięta. x >>>Masz racje,ze moj maz nie placil wiecej skladek jak ty i mielismy ubezpieczenie rodzinne,ale glupi czlowieku kiedys ze skladek tych 6-ki dzieci ty dostaniesz rente<<< Jak ja mam dostać rentę z podatków, które Twoje dzieci będą PŁACIĆ w Niemczech ??? Rzeczywiście: jedno z nas JEST GŁUPIE (niestety :( ). Na razie, to z moich składek zdrowotnych, leczone były przez ponad 15 lat, Twoje dzieci i teraz fundusz nie ma środków na moje leczenie. Dlatego nie widzę ŻADNEJ własnej korzyści w urodzeniu przez Ciebie szóstki dzieci. x >>>Niemcy jak zwykle mysla do przodu ,a Polska?<<< A Polski nie stać na mechanizmy gospodarcze, które umożliwiły Niemcom, osiągnięcie potęgi gospodarczej :(. Po wejściu do Unii nasza sytuacja POGORSZYŁA się znacznie. Nie mamy np. możliwości wykorzystania własnych zasobów energetycznych (węgla) i przepisami Unii ZMUSZENI jesteśmy do KUPOWANIA ICH "ekologicznych" technologii. To tak jakbym miał sprawne auto, ale władza (Unii) zmusza mnie do jego zezłomowania i KUPIENIA nowego, "ekologicznego". W ten sposób nasze pieniądze są z Polski regularnie i zgodnie z prawem (Unii) WYPROWADZANE :(. x >>>Tutaj urodzenie dziecka jest wynagradzane,bo dzieci brakuje<<< Ich jest na to stać. Po co mielibyśmy w Polsce premiować urodzenie dziecka, które zostanie wychowane i wykształcone na koszt Polski, a potem wyjedzie pracować na rzecz innego kraju ??? x >>>A teraz oblicze wam czy naprawde jestesmy az tak duza rodzina: ja i moj byly maz jestesmy jedynakami(stad plan duzej rodziny) a wiec 2+6=8,gdybysmy byli oboje z przynajmniej jednym rodzenstwm to prawdopodobnie byloby 4,gdyby kazdy mial 2-ke dzieci to juz 8-ro dzieci +rodzice tez 8 to ile? 16,a nas jest tylko polowa na dzien dzisiejszy,wiec o co wam chodz?ja urodzilam 6-ro,a inna wcale<<< Głupszej analizy nie czytałem już dawno :D :D :D. Nie jest ważna ilość, ale jakość. Dziec***atologi w swojej większości POWIELAJĄ życie rodziców. nie chcę teraz obrażać osób, które własną, ciężką pracą z patologii wyrwały się :). Gratuluję im :) . Podziwiamy te osoby dlatego, ze wszyscy doskonale wiedzą, że patologia jest przenoszona z pokolenia na pokolenie. Mówiąc prościej: jedno dziecko urodzone w normalnej rodzinie, będzie prawdopodobnie pracowało i podatki dla państwa płaciło, a czworo...sześcioro dziec***atologi, będzie przez całe swoje życie, krzyczało DAJ i uprzykrzało życie normalnym ludziom. Dlatego na takich dzieciach Polsce nie zależy. Jako osoba pomagająca kuratorowi w pracy, wiem doskonale, o czym piszę. Tylko oderwanie dzieci od patologicznego środowiska, daje szansę na ich normalne wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem masz szczęście ! Ja mam 24 lata i nie byłem w związku jestem prawiczkiem. Lepszej kobiety nie znajdziesz. Doceń to, że Cię wybrała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ te prawiczki na Kafe są ZDESPEROWANE :D :D :D. x 92: może i ty poszukasz sobie takiej kobiety i twoja mama, będzie mogła utrzymywać siedmioro NIEROBÓW :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościama
Jeśli to prawda, a nie prowokacja to napiszę tak : dziś ludzie traktują dzieci jak zło, przed którym się należy bronić, ograniczać, uciekać. Szczęścia szukają w seksie i zabawie. Na dzieciatych, szczególnie - wielodzietnych patrzą jak na świrów i patologię, zatem nie można się spodziewać sympatii, zrozumienia, czy empatii ot co. Ale prawda jest taka, że rodzina daje szczęście i wiele osób wewnętrznie pragnie takiego spełnienia w rodzinie. Nie ma NIC dziwnego w tym, że facet zakochuje się nie tylko w kobiecie, ale w RODZINIE, w wariactwach z dziećmi, w tuleniu maleństw, zabawach. To jest ludzkie i dobre, ale niemodne i wyśmiewane. Ja w macierzyństwie rozsmakowałam się dopiero po urodzeniu drugiego dziecka, odblokowało mi to wszelkie psychiczne bariery, jestem gotowa mieć więcej dzieci bo zrozumiałam, że jest FAJNIEJ z większą ilością dzieci!!! Bywają tak mile i ciepłe rodziny, że każdy chciałby stać się ich częścią, być może autorze Ty właśnie taką spotkałeś. A znajomi? Jak są głupcami- nie żałuj ich. Ci mądrzejsi zrozumieją, choć po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 14.18 wiekszej glupoty nie slyszalam,docen to ze ciebie wybrala po prostu smieszne.gosc 13.59 masz racje ale tobie sie chce az tyle pisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ąćź
Jeżeli wybierała dla siebie i swoich przyszłych dzieci takich partnerów, to też nie dobrze o niej świadczy. Dzieci same się na świat nie pchały. Jak było tak źle jak mówisz, to dlaczego pojawiały się kolejne dzieci? Może wymyśliła sposób na życie? Być biedną, krzywdzoną przez kolejnych partnerów i na ich częściowym utrzymaniu? Pewnie już niedługo usłyszysz wspaniałą nowinę o swoim potomku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>ale tobie sie chce az tyle pisac?<<< Robię na tym komputerze dość skomplikowany projekt, więc pisanie na Kafe jest dla mnie oderwaniem się od cyferek i dość żmudnej analizy :). Po takim pisaniu, lepiej myśli mi się w temacie projektu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta,ktora laduje sie5krotnie w chore zwiazki i za kazdym razem zaraz wydaje na swiat potomstwo,jest chyba ograniczona z lekka na umysle.Jeszcze bardziej,kiedy parnera szuka sobie w mlodym chlopaku.Sa chyba dostepne srodki antykoncepcyjne?Nie stac cie na wolna,mloda dziewczyne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czuję się przez Wasze komentarze jak jakiś odpad ze społeczeństwa.. Jestem rozwódką- ex mąż -pies na baby- przede mną jedno dziecko miał uznane,jedno nie uznane...dałam szansę-wierzyłam,że to ten z którym spędzę reszte życia. Jako 19latka urodziłam pierwsze dziecko,po 3 latach kolejne. Gdy młodsza pociecha miała rok -pognał (ex mąż) za kolejną- ode mnie 10 lat starszą. Od niego 7- bezdzietną panną. Są małżeństwem od 4 lat,dzieci nie mają. Zostałam sama,bez mieszkania,pracy,dochodu,bez mężczyzny i ojca. Na mojej drodze stanął chłopak z technikum.Zamieszkaliśmy razem w wynajętym mieszkaniu,poszłam do pracy,zatrudniłam nianię do rocznego brzdąca. Niestety układało się różnie,chłopak wtedy mając 25 lat nie był gotowy na bycie ojcem. Przytrafiło nam się dziecko-wpadka (chciałam usunąć- bo dopiero co zaczęłam żyć po rozwodzie) w przeciągu niespełna 3 letniego związku.Nasze drogi się rozeszły.On sobie kogoś poznał.. Byłam sama z trójką dzieci. Szkoda gadać,wielkie miasto,wynajmowane mieszkanie i obejrzany każdy grosz po 20 razy. Przetrwałam rok. Poznałam kogoś. Facet zaakceptował mnie z moim "dorobkiem"-kawaler który nie chce mieć dzieci. Ma 30 lat...Jak to,że teraz to piszę -bzykając się od 10 lat pierwszy raz pękła mi guma podczas :( omówiliśmy sprawę,antykoncepcja- zabezpieczenie przed kolejną ciążą. Jesteśmy rok razem...Nie mieszkamy razem (ja nadal wynajmuje,on mieszka z rodzicami) Nie daje mi pieniędzy (bo niby dlaczego?) Czytam Was i się zastanawiam jaką jestem pokraką życiową,że mam troje dzieci i że mi się nie ułożyło w życiu...że nic nie mam i jak śmiałam właściwie znów się z kimś związać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 14.58.sa wyjatki ty sie staralas.znalazlas prace mieszkanie nie szukalas kogos zeby ci dawal.ona to patologia kazde z kim innym bez pracy mieszkania szla z kazdym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka28
Ogólnie autorze wydajesz się być fajnym chłopakiem.Niestety zgodzę się częściowo z przedmówcami,że związek z kobietą po przejściach i to jeszcze z 5-tką dzieci nie jest widziany zbyt dobrze,choćby z tego powodu,że w wieku 22 lat mało kto jest 100% pewny swoich decyzji.Druga strona to intencje Twojej partnerki-ma ciężką sytuację,ale czy jej miłość jest prawdziwą miłością do Ciebie czy raczej do dóbr,które jesteś w stanie jej zapewnić? Nie chcę Cię urazić w żaden sposób,po prostu uważam,że dzisiaj ludzie są zbyt dobrymi aktorami i potrafią bardzo dobrze maskować się ze swoimi zamiarami jak i uczuciami,aby tylko osiągnąć cel. Wiem,że nie należy generalizować i zawsze jest jakiś procent ludzi,których zamiary są szczere i oby Twoja partnerka taka była w swoim postępowaniu. Niemniej jednak,te 6 miesięcy znajomości to zbyt mało,żeby wiedzieć,z kim się tańczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 14.50 a jak trafiles na forum dla kobiet i czemu akurat ten temat cie zainteresowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to sciema a moze nie.Dla mnie ktos taki jak ty jest bardziej meski i ma wiecej ,,jaj'' niz wszystkie te koksy z silowni.Podejmujesz odromne wyzwanie.Jesli znajomi nie potrafia cieszyc sie twoim szczesciem to ich problem.Pamietaj tylko,ze poki co jestescie w poczatkowej fazie zwiazku czyli sielanka i nie bedzie to trwac wiecznie.Jednak szanse powodzenia tego zwiazku masz takie same jak z jakakolwiek inna kobieta.Nikt nie zagwarantuje ci,ze z mlodsza i bezdzietna zbudowalbys bardziej udany zwiazek.Wszystko zalezy tu od was.I jeszcze jedno,nie proboj byc ojcem dla jej dzieci.Nigdy nim nie bedziesz.Badz przyjacielem i oparciem-to znacznie wiecej niz zrobili ich pseudotatusiowie.Zycze powodzenia i duzo szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Jesteśmy rok razem...Nie mieszkamy razem (ja nadal wynajmuje,on mieszka z rodzicami) Nie daje mi pieniędzy (bo niby dlaczego?)<<< I właśnie w tym tkwi różnica :) pomiędzy Tobą, a tamtą "matką". Nie wprowadziłaś się NATYCHMIAST do jego domu i nie żyjesz na jego utrzymaniu. Jest też różnica między urodzeniem pierwszego dziecka w wieku lat 19-stu, a w wieku lat 16-stu. Ty pracujesz i sam utrzymujesz się. Tamta kobieta nigdy swych rąk pracą nie skalała. Ty posiadasz jakieś wykształcenie, jej nigdy nie było ono do życia potrzebne. x >>>Czytam Was i się zastanawiam jaką jestem pokraką życiową,że mam troje dzieci i że mi się nie ułożyło w życiu...że nic nie mam i jak śmiałam właściwie znów się z kimś związać<<< Każdy przypadek jest INNY. Ty RÓŻNISZ się od bohaterki tego tematu, więc nie bierz do siebie ostrych postów, tutaj napisanych. Pozdrawiam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Gosc 14.50 a jak trafiles na forum dla kobiet<<< Koleżanka dała mi namiar. Czasami, gdy robię coś na tym komputerze, to tutaj zaglądam. x >>>czemu akurat ten temat cie zainteresowal?<<< Wg mnie temat jest prowokacją. Niektóre posty są jednak dość sensowne i ciekawe. Ja nie potępiam kobiety od szóstki dzieci, ale bawi mnie jej logika :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×