Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochający22

Poznałem kobietę z 5 dzieci

Polecane posty

Gość Djjjana
to jest prowokacja jednak na pewno gdzieś w kraju jest taki chłoptaś co to utrzymuje swoją biedulkę i je bękarciątka współczuję serdecznie i powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i ty kolego pojawiłeś się jako królewicz na białym koniu i dasz jej i jej dzieciom szczęście, prawdziwą rodzinę i wyjście z patologii... ... na razie musisz dorosnąć bo jeżeli poruszasz taki temat to znaczy tylko tyle, że sam jeszcze nie jesteś stabilny emocjonalnie i jeszcze nie dojrzałeś ... Ja to widzę w prosty sposób. Spermą oczy ci zaszły i mylisz to z dojrzałym związkiem. Najgorsze jest w tym jednak to jak to odczują dzieciaki kiedy związek ci się znudzi i będą musiały nowego domu szukać. Mimo to życzę powodzenia i szczęścia. Pamiętaj też, jaką odpowiedzialność na siebie wziąłeś bo tworzenie związku i rodziny to nie tylko sex. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tamta jest inna pracyje i sie sama utrzymuje nie prosi o nic nikogo.tak to prawda nie ktore tematy sa ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowokacja ale yemat ciekawy.a tamta to bredzi raz jej niemcy daja potem nie daja jakas nawiedzona pewnie nawet dzieci nie ma bo jaka normalna matka by zostawila dzieci i wyjechala ja bym tak nigdy nie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dramat to jest autorze - to prowokacja ale prawdziwa gdyż znałam takiego jelonka jak TY szczerze Ci współczuję i namawiam na jakąś terapię by ktoś Ci pomógł bo jeszcze nie jest za późńo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROWO! pomijając już wszystkie aspekty, o których wspomnieliście to jakże głupio wymyślone zostało to,że ona wylądowała w domu samotnej matki z 5 dzieci...przecież na tą 5 dzieci ma alimenty i to z pewnością nie małe także na wynajem mieszkania i życie stać by ją było spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę by te alimenty były nazbyt duże, a w domu samotnej matki zaopiekowali się jej dziećmi i miała czas szukać frajera :D. Łażąc z piątką dzieci odstraszyłaby go od razu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale temat ciekawy popisac mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia1191
Chcesz kochać i dzielić obowiązki? To nie pytaj się ludzi,tylko żyj jak chcesz.Wedlug mnie jesteś Mężczyzną.Życzę Wam wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam podobny przypadek:on dużo młodszy,ona kilkoro dzieci, każde z innym(była starsza od niego),on kilkanaście lat pracował na nią i jej be karty,które kiedy dorosły odwdzięczyły mu się po stokroć- łamaniem żeber, okradaniem i pomocą w wyprawie na drugi świat. A taka była dobra kobieta skrzywdzona przez Los,a jej słodkie dzieciaki takie krzywdzone niby przez jej byłych zapasów.Pogoń ją chłopie bo już po tobie,k******a niczym nie wyplemisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy pies z innej budy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to się mówi człowiek uczy się na błędach. Na początku są motylki w brzuchu a potem to dopiero będzie ;-/..... Chłopak prawdopodobnie rozstanie się prędzej lub później bo fascynacja minie i zaczną się problemy dnia codziennego, kłotnie itd. Będzie wiedział na przyszłość, żeby uciekać od Matek Polek. Taki los jest kobiety, która kocha każdego męzczyznę i rodzi mu dzieci. Niech lepiej zakupi sobie pigułki "po". Urodzi 6 dziecko i znowu zostanie sama?? A tak na marginesie to facet chyba pisze jakąś książkę, bajkę , poradnik i dlatego podała taką historię..." za siedmioma morzami mieszkała sobie matka z 5 dzieci i przyjechał książe i zamieszkali w pałacu". Czarno to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce sie wierzyc ze tak moze byc naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznalem arabke z 13-dziecmi.Mam 27 lat lubie rowniez miec stosunki plciowe z kozami i baranami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup prezerwatywy, bo niedługo twoja przyszła Była będzie z kolejnym dowodem miłości na ręku. Życzę Wam szczęścia,ale od dawna nie wierzę w Swietego Mikołaja i cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochający22 to nie facet! Facet by nie pisał w takim stylu.. :) Kobieca prowokacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie tez wydAje ze to kobieta pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochający22 2015.01.30 Nooo,nikt nie wątpi że jest świetna,każdy z tatusiów tych dzieci też o tym wie i owocem tego są biedne dzieci które nie wiedzą co znaczy prawdziwa rodzina.Mamusia zamiast pomyśleć o przyszłósci swoich dzieci płodzi każde następne bo przeciez to obraz kobiety kochającej sex. Powiem ci tak,gdybyś był moim synem to pokazałabym ci drzwi i więcej nie wpuściła do domu.Marnujesz młode lata zamiast się uczyć,zdobyć wykształcenie i dobrą pracę zadajesz sie ze z zbiornikiem na sp..ę. Z ciebie ojciec dla tych dzieci jak z koziej d/u/p/y saksofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezły materiał społeczno psychologiczny. już zacząłeś(aś) pisać pracę. gratuluje pomysłu ludzie napisali pracę za Ciebie. chapeau bas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to gej? I dlatego pisze w takim stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia27
ja sama mam 2 dzieci z byłym mężem , a obecnie po 3 latach samotności mam nowego partnera z którym jestem obecnie w ciąży. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i nie mam wrażenia że jesteśmy jakąś patologią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>nie mam wrażenia że jesteśmy jakąś patologią<<< A kto Ci mówi, ze jesteś ? ? ? Przeczytaj dokładnie, to zrozumiesz dlaczego tak tą kobietę oceniamy. Tu nie chodzi o liczbę dzieci, ale o jej sposób na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,nie tutaj nie chodzi o to ile masz dzieci tylko o logike tego pana kuratora,czy pomocnika kuratora. jezeli pobierasz rodzinne to juz jestes patologia w jego mniemaniu,bo to wszystko idzie z jego kieszeni,on juz w Polsce sie bardzo duzo naplacil podatkow przez 20 lat,ale ze moj ojciec placil 45 lat,a matka 40 i mieli jedno dziecko to juz sie nie liczy,ze placili na jego 3-ke. ten mily "Kurator" nie potrafi odroznic kryminalisty od matki z dziecmi i Taki antysocjalny czlowiek zajmuje takie stanowisko,moze mu jeszcze za to placa. Moze potrafisz "kuratorze"pisac ale napewno nie liczyc,ale jeszcze raz sprobuje tobie wytlumaczyc "jak krowie na rowie" Za 2 lata moje najstarsze corki(blizniaczki)skoncza studia(dla patologi to normalne),przyjada do Niemiec,beda pracowac i odprowadzac podatki,ja nie dostane juz wiecej dla nich rodzinnego,za 4 lata(mam nadzieje)skonczy studia moj syn i tez zacznie pracowac i placic podatki.W tym momencie ja bede wiecej odprowadzala skladek jak otrzymywala rodzinnego. Teoretycznie za 10 lat beda moje wszystkie dzieci pracowaly i ja takze z tym ze juz nie bede miala rodzinnego,ale w dalszym ciagu jeszcze nastepne 15 lat do emerytury bede odprowadzala skladki . Tak funkcjonuje panstwo. Nie opowiadaj,ze ludzie siedza u ciebie w kieszeni,zainteresuj sie zlodziejami-politykami i korupcja. A ten Jakis procent patologi jest w to wszystko wkalkulowany i wystepuje w kazdym kraju. A teraz z innej beczki, pracuje z Arabka,ktora ma 9-ro dzieci,kiedy jej powiedzialam,ze mam 6-ke to byla zachwycona i zdziwiona,ze Europejka i tyle dzieci,bardzo mnie lubi i szanuje,takze jej rodzina,poniewaz czuje sie samotna zapraszaja mnie czesto do swojego domu i bardzo bylbys zdziwiony gdybys ten dom zobaczyl.Cos pieknego,z podlogi mozna jesc,wszyscy sobie pomagaja,tylko papa ma bonusy i to napewno nie patologia madry "kuratorze". Jeszcze moge rodzic(medycyna poszla do przodu) i mysle,ze jeszcze pare pieknych synow urodze muzulmaninowi,pewno mnie bardziej docenia jak moji rodacy. Dziekuje skonczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięcioro dzieci? Co to za patologia? Pięcioro dzieci to może mieć Angelina Jolie albo Madonna, a nie samotna kobieta... Jessu kryste, a potem same lamenty w tym kraju, że za 1500zł trzeba rodzinę utrzymać. Jak Cię nie stać, to rodziny nie zakładaj - ale to już na marginesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Nie,nie tutaj nie chodzi o to ile masz dzieci tylko o logike tego pana kuratora,czy pomocnika kuratora.<<< Dość jasno napisałem, ze czasami pomagam w pracy mojemu koledze, który jest kuratorem. Szkoda, że nie rozumiesz tak prostej informacji :(. x >>>jezeli pobierasz rodzinne to juz jestes patologia w jego mniemaniu<<< A gdzie ja coś takiego napisałem :D ? x >>>ale ze moj ojciec placil 45 lat,a matka 40 i mieli jedno dziecko to juz sie nie liczy,ze placili na jego 3-ke<<< O jakiej 3-ce Ty piszesz ? x >>>ten mily "Kurator" nie potrafi odroznic kryminalisty od matki z dziecmi<<< Z czego takie coś wnioskujesz? Może chodzi Ci o tą panią, która na haju, otworzyła siekierą główkę swojego synka, by zobaczyć, czy wszystko ma tam dobrze poukładane? A może wolisz tą, która oferowała swoja 9-cioletnią córkę za jedyne 500zł każdemu, kto ma ochotę? Mam dalej wymieniać matki - kryminalistki z patologii ? Jako ciekawostkę powiem, że tej matce od siekiery, sąd nie odebrał praw rodzicielskich, kierując się "dobrem dziecka" :(. x >>>i Taki antysocjalny czlowiek zajmuje takie stanowisko,moze mu jeszcze za to placa.<<< Mi nikt nie płaci za to, że robię często za ochroniarza mojego kolegi. x >>>Moze potrafisz "kuratorze"pisac ale napewno nie liczyc,ale jeszcze raz sprobuje tobie wytlumaczyc "jak krowie na rowie" Za 2 lata moje najstarsze corki(blizniaczki)skoncza studia(dla patologi to normalne),przyjada do Niemiec,beda pracowac i odprowadzac podatki,ja nie dostane juz wiecej dla nich rodzinnego,za 4 lata(mam nadzieje)skonczy studia moj syn i tez zacznie pracowac i placic podatki.W tym momencie ja bede wiecej odprowadzala skladek jak otrzymywala rodzinnego. Teoretycznie za 10 lat beda moje wszystkie dzieci pracowaly i ja takze z tym ze juz nie bede miala rodzinnego,ale w dalszym ciagu jeszcze nastepne 15 lat do emerytury bede odprowadzala skladki . Tak funkcjonuje panstwo.<<< Państwo niemieckie. Nadal nie rozumiem: jaki profit będę miał ja, albo państwo polskie, z odprowadzanych przez Ciebie i Twoją rodzinę podatków W NIEMCZECH ? Na razie widzę, że Twoje dzieci pobierają ZA DARMO naukę w Polsce, czyli nadal DOICIE nasze podatki. Nigdy za tą naukę nie zapłacą, bo wyjadą pracować dla gospodarki niemieckiej. x >>>Nie opowiadaj,ze ludzie siedza u ciebie w kieszeni,zainteresuj sie zlodziejami-politykami i korupcja.<<< Ja nie dyskutuję teraz z politykiem, ale z Tobą. Twoje dzieci uczą się za PUBLICZNE pieniądze, więc pośrednio siedzą u mnie w kieszeni :D. Ty w Polsce ŻADNYCH podatków nie odprowadzasz :(. x >>>A ten Jakis procent patologi jest w to wszystko kalkulowany i wystepuje w kazdym kraju.<<< Oczywiście :D. Problem w tym, że każdy może sraczki dostać, ale nikt jej nie chce. Podobnie jest z patologią. x >>>A teraz z innej beczki, pracuje z Arabka,ktora ma 9-ro dzieci,kiedy jej powiedzialam,ze mam 6-ke to byla zachwycona i zdziwiona,ze Europejka i tyle dzieci,bardzo mnie lubi i szanuje,takze jej rodzina,poniewaz czuje sie samotna zapraszaja mnie czesto do swojego domu i bardzo bylbys zdziwiony gdybys ten dom zobaczyl.Cos pieknego,z podlogi mozna jesc,wszyscy sobie pomagaja,tylko papa ma bonusy i to napewno nie patologia madry "kuratorze". Jeszcze moge rodzic(medycyna poszla do przodu) i mysle,ze jeszcze pare pieknych synow urodze muzulmaninowi,pewno mnie bardziej docenia jak moji rodacy.<<< Ależ wyjdź za tego Araba :D :D :D. Życzymy Ci szczęścia :D :D :D. Mamy tylko nadzieję, że do Polski już nie wrócisz :D :D :D. Ps. Teraz rozumiem dlaczego tak narzekałaś na wrogość Polaków do Muzułmanów :D. Tylko nam jakiejś bomby nie przywieź :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Jak Cię nie stać, to rodziny nie zakładaj<<< Ta pani, która napisała post przed Tobą, ma 6 dzieci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest jej rodzinna karma. Moze ja zmienić jesli chce chociaż juz i tak ma duzo dzieci, ale moze chociaż na faceta trafi porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że ktoś kto to napisał świetnie się bawić jak wysilacie się żeby odpisać tożsamości czyste podpuszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat nadal dziala a tamten. Mlody nic juz nie pisze pewnie ma juz co mu potrzebne bylo.a tu jeden koles ladnie odpisuje i duzo pewnie sie nudzi ale ma racje.a mam pytanie do tego co pomaga koledzie kuratorowi czy ty odpisujesz tez na inne tematy czy tylko ten cie zainteresowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani ci niby pisze ze ma 6 dzieci to tez prowokacja bo jakos nie umie odpisac i sie wytlumaczyc z tego ze je zostawila i ktos za nia wszystko robi jakby naprawde miala te dzieci to by inaczej pisala a tak widac ze nie ma pojecia o dzieciach.bo nikt normarny nie zostawilby dzieci zeby wyjechac i miec je gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×