Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochający22

Poznałem kobietę z 5 dzieci

Polecane posty

Gość kochający22
Pięcioro narazie wystarczy, a kiedyś byc może i będę miał własne- biologiczne. Ona lubi dzieci bardzo, pewnie dlatego, że sama pochodzi z wielodzietnej rodziny- ma 7 rodzeństwa, ona jest najmłodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze lubi dzieci nie znaczy ze ma miec ich tyle ma dopiero 30 lat do 40 to bedzie miala jeszcze 8.a jak sama ma tyle rodzenstwa to tym bardziej powinna sie zabezpieczac bo powinna wiedziec jak ciezko jest utrzymac tyle dzieci bo nie sztuka urodzic tylko wychowac.no jak widac chciales dobrych rad a tu niestety kazdy mysli realnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dopiero 22 lata nie marnuj sobie zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie związki się zdarzają.Jestem juz dojrzałą osobą i sama znam kilka par w których to kawaler bezdzietny związał się z kobietą z dziećmi.I wbrew opinii innych trwają długie lata. Autorze powodzenia i wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
Tak, jej matka ma tyle dzieci. Było im strasznie cięzko, żyli w biedzie, gdyż każde z jej rodzeństwa ma innego ojca, a ona sama swojego ojca nigdy nie widziała- ma tylko jego nazwisko. jej najstarszy brat ma 50 lat. W dzieciństwie była bardzo biedna, matka sama tyle dzieci utrzymywała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
Jak widać, ona miała takiego samego pecha jak matka, bo także żaden z jej facetów nie myslał powaznie o rodzinie. Po prostu trafiłem na bardzo biedną kobietę, której życie nie oszczędzało. Przez biedę w domu nawet nie mogła skończyć szkoły. W pierwszek klasie zawodówki zaszła w ciążę z pierwszym dzieckiem i już później tylko macierzyństwu się poświęciła. ja nie miałem takiego zycia, rodzice zapewnili mi dobry, ciepły dom, zagwarantowali odpowiednie wykształcenie, ojciec nauczył mnie pracowitości, gdyż od 15 roku życia na swoje potrzeby dorabiałem sobie w jego firmie, przy czym uczyłem się wielu przydatnych rzeczy. Mogłem po liceum iść na studia i jednoczesnie na nie zarabiać w firmie ojca. Studiuję jeszcze, pracuję, jestem sportowcem. Za to wszystko dziękuję swoim rodzicom i tym bardziej podziwiam moją kobietę, która niczego od życia dobrego mieć nie mogła, podziwiam za wytrwałość i że się nie stoczyła, a dzielnie wychowuje swoje dzieci, nie oddała ich po domach dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzisz jej matka usiłowała każdego złapać na ciążę, ale każdy w końcu zrozumiał, że taniej będzie mu płacić na swoje dziecko niż utrzymywać je wszystkie. To samo robi teraz jej córka. Nadal twierdzę, że to jest tylko głupie prowo, bo nie potrafię wyobrazić sobie rodziców, którzy cieszyliby się z takiego wyboru ich 22-letniego syna. Nikt nie jest aż tak głupi :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
Ja nie wiem, czy oni się cieszą, ale widzę, ze ją lubią i dzieciaki rozpieszczają, kupuja im zabawki itp. Moi rodzice to dobrzy ludzie, oni by każdemu pomogli, poruszyła ich jej historia życia, ja im także wytłumaczyyłem, że jestem na tyle odpowiedzialny, że nie zostawię ją z kolejnym dzieckiem lub nie pobawię się nią. Moi rodzice maja wielkie serca, zawsze pomagali obcym, tata ma firmę, często robi przelewy na cele charytatywne. Rodzice mnie tak wychowali, by być pomocnym i nie odwracać się od ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
A czy jej matka usiłowała złapać facetów na dziecko? Tego nie wiem, raczej z jej opowiadań wynika, że po prostu wpadała. Za młodu bardzo duzo piła, wciąż zapraszała męskie towarzystwo. Moja kobieta jest jej ostatnim dzieckiem. Urodziła ją jak dobiegała 40 i już wtedy ponoć była inna jej matka, bo mopja kobieta nie pamięta, by póxniej byli jacyś faceci w domu, tylko za młodu tak szalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Twój tata ma firmę, to już dawno życie nauczyło go powstrzymywania odruchów serca. W innym przypadku nie miałby obecnie ani firmy, ani domu. Czym innym jest okazywanie ludziom pomocy, a czym innym branie na siebie zobowiązania na całe życie. Dlatego nie wierzę w to, co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
Ludzie są rózni. To, że mój ojciec ma firme nie przesadza o tym, że ma być z tego względu egoistą, który mysli tylko o forsie i brakuje mi ludzkich odruchów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwny chlopiec z ciebie ona kcohala wszystkich ojcow jje dzieci ajk ciebei :-))) mlody ciulik na starej harfie sie uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieku zastanow sie, ok poczatek ok,wpadla za mlodu,to rozumiem.glupia decyzja o rzuceniu szkoly.coz.potem maz i trojka dzieci.tez ok.ale jak ona mogla praktycznie zaraz po rozwodzie przygr***** faceta i tak szybko strzelic kolejnego dzieciaka?? poza tym co to za kobieta ktora wiaze sie z taka patologia? dobrze sie zabezpieczaj i nie melduj jej w domu rodzicow.lepiej dmuchac na zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym przezyła biede w dzieciństwie to nigdy bym na nia nie naraziła własnych dzieci, Twoja laska to idiotka i niestety jestes frajerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
Z tego, co wiem, to ona po każdym z tych rozstań prawie natychmiast kogos poznawała. Po ostatnim męzczyźnie pozostał jej tatuaż z imieniem Sławek w serduszku, co mnie denerwuje trochę. Wiem, ze kochała ich wszystkich, ze mną tez nie miała problemu, by mnie pokochać, zakochała się niemal odrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
Ale to, że ktoś szybko się zakochuje, chyba nie oznacza, że nie jest stały w uczuciach? jak to jest wg Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>To, że mój ojciec ma firme nie przesadza o tym, że ma być z tego względu egoistą, który mysli tylko o forsie i brakuje mi ludzkich odruchów<<< Wybacz ale to zdanie w kontekście mojej wcześniejszej wypowiedzi, świadczy jedynie o Twoim zaślepieniu i braku obiektywnego spojrzenia na sprawę. To, że ktoś nie daje się naciągać i egzekwuje od swoich pracowników poprawne wykonanie umówionej pracy, nie oznacza, że jest egoistą. No chyba, że to Ty nie rozumiesz znaczenia słowa egoista. x >>>Ale to, że ktoś szybko się zakoch*je, chyba nie oznacza, że nie jest stały w uczuciach? jak to jest wg Was?<<< Jedyne kobiety, które znam i wiem, że tak błyskawicznie "zakochują się" w kolejnym mężczyźnie, to albo totalne kretynki, albo panie żyjące z prostytucji. Innych przypadków nie znam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co piszesz o jej matce to totalna patologia i ona robi te same bledy ,powiela swoj schemat rodzinny zamiast zmienic .jedno dziecko wpadka to rozumiem mogla potem szkole skonczyc i pracowac a ona wolala sie puszczac jak jej matka i zyc z alimentow.to nie jest bieda ze jej matka pila czy miala kazde z kim innym to glupota i k******o i zadne wytlumaczenie tego nie zmieni.jestes mlody pracowity to cie wykorzystuje i twoich rodzicow.daj sobie chlopcze spokuj poki jeszcze czas.i ona jest nie dojrzala emocjonalnie skoro sie zakochuje w kazdym kogo zobaczy i nieodpowiedzialna w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze zyla w biedzie to nie znaczy ze nie mogla skonczyc szkoly glupoty ci wciska i tyle tym bardziej by zmienila cos w zyciu zeby miec lepiej.a skoro jej matka pila to biedy az takiej nie mieli glupote mieli a nie biede.i to kazde dziecko z kim innym masakra.nie bylo by.dziwne jakby sama miala ktores dziecko z jakims wujkiem co przychodzil do matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie uwierze ze twoi rodzice sa zadowoleni z takiej sytuacji i twojego wyboru.zadna normalna matka nie chcialaby takiego zycia dla swojego syna i jeszcze ten tatuaz porazka totalna.opamietaj sie mlody jestes nie marnuj zycia na jakas wywloke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze to ze po kazdym niby roztaniu kogos poznawala to nie byla taka zalamana bo normalna szanujaca sie kobieta to sie zajmuje dziecmi a ona z kim te dzieci zostawiala jak szla szukac nastepnego c***a do d**y i to ledwo po urodzeniy skoro te dzieci takie male i od razu musiala nastepne robic?prosze cie mlody ogarni sie jeszcze jakas choroba cie zzarazi.czy ty nie widzisz ze tak jak jej matka i ona to zwykle k***y sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no nie wierze. To musi byc prowo. Jakas kochliwa i *****iwa ta Twoja " Julia" hahaha 30 lat i 5 dzieci, 3 roznych tatusiow. Gratulacje wyboru zyciowego w wieku 22 lat. Laska sie dala zalewac kazdemu z ktorym byla. Moze se jeszcze niech z Toba 3 machnie co by mamusie przegonic. Masakra. Co za patologia. Ona ma TRZY DYCHY i co rok to prorok? Jakas niedorozwinieta jest ze se dala tyle dzieci zrobic? Bo tylko z tym mi sie skojarzyla. nie dziwie sie wcale Twoim znajomym. Tez bym sie miala z takiego naiwniaka ;D zycze powodzenia dobry samsrytaninie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co chłopie zakochałeś się w tej kobiecie? Bo sam popatrz ma 5 dzieci i tutaj chyba każde dziecko jest z innym ojcem to pomyśl jakby to wyglądało jakbyś Ty tutaj przyszedł ? To byś był 6 ojcem możliwie...Nie wiem po prostu co tutaj Ci doradzić ale według mmnie daj sobie spokój i nie pakuj się w coś takiego O ciuchach zawsze trzeba pamiętać :)Można olać dzieci i można sie już więcej tym nawet nie zajmować hihi oczywiście zarcik tu jest to o czym mowie - http://ciucholandiowo.bloog.pl/id,347886116,title,Tanie-kupowanie,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam sporo dziewczyn ktore mialy w domu biede i ciezko, ale nie poszly w tango i nie narobily se dzieci z kilkoma roznymi facetami- przeciwnie, dazyly do tego by w swoim doroslym zyciu szybko odbic sie od dna, cos osiagac i nie powielac historii tylko zapewnic byt sobie i swojemu potomstwu. Twoja " kobieta" nie czarujmy sie jest zwykla puszc,alska. Po pierwszym dziecku jeszcze w tak mlodym wieku mogla zastopowac. Ale wolala nadstawiac tylka dalej w nadzieji ze jakos to bedzie. Teraz znalazla sobie mlodego wiesz czemu? Bo zaden normalny facet w jej wieku by jej zwyczsjnie nie chcial, chyba ze taki patologiczny co dorobil by jej z 2 i uciekl. A Ty jej nie tlumacz bieda. Ona zwyczajnie poszla w slady mamusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie robi to samo co jej matka i daje kazdemu.moze bym zrozumiala jaszcze taka sytuacje ze ona ma mieszkanie pracuje i ty ja poznajesz podoba ci sie i chodzisz do niej na seks skoro nie miales kobiety i ona mozna tak ujac cie uczy seksu to moze jeszcze ale w taka sytuacje sie pakowac to porazka.no powedzcie mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli jestes na tyle odwazny to ciekawi mnie czy dajesz jej to czytac.jezeli tak to ja chcialam jej ta wiadomosc przekazac.kobieto zostaw tego chlopaka w spokoju i szukaj sobie frajera w swoim otoczeniu i daj mlodemu zyc jestes nic nie warta i sama napewno to wiesz.jest mlody zycie przed nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwie sie znajomym.przeciec ona daje kazdemu i pojdzie sie puscic skoro ma to we krwi i powie ze to twoje .ja cie prosze opanuj sie puki czas.ja nie pisze po zlosci chciales rad liczyles sie ze moga byc takie opinie wiec niech dadza ci one do myslenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodze sie z ostatnim goscie .tez znam duzo osob z rodzin wielodzietnych ktore sa zaradni w.zyciu maja prace itp ale robili wsystko.zeby miec lepiej w zyciu a nie jak mieli sami.a tu chodzi mi sie wydaje o cos innego ona nie.robi nic zeby miec lepiej i zeby dzieci mialy lepiej nie ma pracy nie ma mieszkania zyje na.koszt innych facetow tula.sie.z tymi dziecmi gdzie popadnie jaki one maja przyklad z matki zaden beda takie jak ona bo mysla ze to normalne.szkoda mi tego mlodego i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×