Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochający22

Poznałem kobietę z 5 dzieci

Polecane posty

Gość gość
nie mam nc przeciwko duzej ilosci dzieci, jesli jest sie zaradnym i ma sie co dac im jesc itd a to wiadomo kosztuje :) kobiety tutaj z 5tka dzieci nie potepiam z tej racji, nie zabila, nie zg****ila, duza rodzina to skarb, ale rodzenie dzieci muzulmaninowi nie no wybacz.. kobieto, mozg ci wyzarlo? poczytaj co oni robia.. chcesz takiej przyszlosci dla swojej corki/syna?? w takich rodzinach na pozor wszystko jest pieknie ladnie, wiem bo od nastu lat mam z takimi kontakt, ale uwierz mi nie wszystko zloto co sie swieci, przemoc jest tam na porzadku dziennym i mowie o czyms z czym z racji wykonywanego zawodu mam kontakt na co dzien, tam zadna kobieta nawet nie mysli o wniesieniu oskarzen, teraz siedz i pomysl dlaczego??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymamkciuki
Myślę, że to cudowne, że się znaleźliście na tym świecie i dzieci mogą mieć fajnego ojca (tym bardziej, że ich ojcowie okazali się draniami). Wierzę, że wasza miłość jest prawdziwa i nie powinieneś słuchać ludzi, którzy piszą: to tylko sex, tylko kasa, ona Cię wykorzystuje, miłość wyparuje. Nic o Tobie nie wiedzą :) Ty to najlepiej wiesz, a cudowni znajomi niech się wypchają - jak nie potrafią zrozumieć to do tyłka z takimi znajomymi. Najważniejsze jest Twoje i jej szczęście. Mam nadzieję, że dalej będzie się u was tak układało i że znajdziecie prawdziwych przyjaciół. Na przyszłość nie polecam pisać czegoś takiego na forum, bo jest tu pełno sfrustrowanych ludzi, którzy nic nie wiedzą, a mają się za najmądrzejszych. Ludzie - znajdźcie też swoje szczęście, to że wasze związki są do tyłka nie znaczy, że wszystkich muszą tak skończyć :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzina wielodzietna to nie patologia.jak mysli i wie ze da.rade moj btat ma 3 ale ma firme ona siedzi w domu i zajmuje.sie rodzina od nigogo nie biora kasy i nie maja pretensji.ale jak ktos idzie z kazdym i od razu dziecko i nie ma pracy mieszkania to juz jest patologia i potem szuka.nastepnego jelenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta, która ma 5 dzieci z różnymi facetami i jeszcze dorwała kolejnego, w dodatku młodszego, nie jest normalna. Ja rozumiem, że komuś może się nie ułożyc, rozumiem nawet wpadkę w wieku nastoletni, chcociaż ja w wieku 16 lat o seksie jeszcze nie myslałam, pierwszy raz miałam w wieku 19 lat i pamietam, że bałam się ciąży, brałam tabletki i jeszcze mój facet zawsze gumkę zakładał :) Jak miała juz 1 dziecko, to powinna na męża wziąć odpowiedzialnego, a nie imprezowicza i najpierw sprawdzić kilka lat jak to będzie razem, a nie machnąć sobie trójkę dzieciaków, rozstać się znaleźć kolejnego i znowu dziecko i rozstanie. Czy to nie jest patologia? Później ledwie urodziła, a już kolejnego znalazła w dodatku młodszego. To jest patologia jak nic. I nie piszcie o zazdrości, bo tu nie ma czego zazdrościć, a jedynie współczuć. Zarówno jej jak i autorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>a tu jeden koles ladnie odpisuje i duzo pewnie sie nudzi ale ma racje.a mam pytanie do tego co pomaga koledzie kuratorowi czy ty odpisujesz tez na inne tematy czy tylko ten cie zainteresowal?<<< Chyba wiem, kto mnie pyta :). Odpowiem skromnie :): ...To co się pytasz, skoro wiesz ... :D :D :D x >>>Temat nadal dziala a tamten. Mlody nic juz nie pisze pewnie ma juz co mu potrzebne bylo.<<< Tamten Młody, czyli autor/ka tematu wyczerpał/a swoje pomysły na love-story z życia "królewicza, czarownicy i pięciu gnomów" :D :D :D. Teraz odpisuje nam jako bezmyślny, pozbawiony wyobraźni i życiowego doświadczenia PRZYGŁUP, życzący młodemu jeleniowi szczęścia :D :D :D. Tyle, że te prowokacje są tak głupie, że nikomu nie chce się polemiki z nimi zaczynać :D :D :D. Myślę, że matka sześciorga może istnieć w rzeczywistości i z powodu braku wykształcenia uważać, że rodząc 6-cioro dzieci ratuje świat. Trochę mi tylko nie pasuje, że najpierw te dzieci miały świat przed islamizacją ocalić, a teraz postanowiła rodzić islamskich bojowników :D :D :D. Ciekawe co autor-prowokator wymyśli nowego :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wam sie nudzi:) Ach ide robic 7-me,to moze wiecej szmalu wyciagniemy,i se bomby zbudujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 07.05 To znaczy ,ze ci wszyscy Polacy ktorzy wyjechali za chlebem i zostawili dzieci w Polsce,zazwyczaj dziadka (Euro-dzieci) sa wedlog ciebie nienormalni. Jak mam w Polsce utrzymac rodzine 7-mio osobowa za 1.200 zl? Dobry kontakt z dziecmi nie polega na ilosci czasu jaki z nimi spedzasz,ale na intensywnosci. A ty gorylu "kuratora" to sie ciesz,bo masz jedna patologie mniej. Jezeli twoj kolega mysli tak jak ty,to bardzo dziekuje za motywacje,napewno ma duze osiagniecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>Jak mam w Polsce utrzymac rodzine 7-mio osobowa za 1.200 zl?<<< Przecież napisałaś: ...Ktos jeszcze pisze,ze w tych czasach nie rodzi sie tyle dzieci,a co komu do tego jezeli ja tak chce... Więc SAMA stwierdziłaś, że urodziłaś te dzieci, bo miałaś takie WIDZIMISIĘ, a dopiero teraz szukasz pieniędzy na ich utrzymanie. To nie świadczy ani o Twojej mądrości, ani odpowiedzialności :(. x >>>Dobry kontakt z dziecmi nie polega na ilosci czasu jaki z nimi spedzasz,ale na intensywnosci.<<< Faktycznie :D. Te najmłodsze wcale nie potrzebują matczynej czułości :(. Wystarczy im jeden weekend w miesiącu :(. Czy może jeszcze rzadziej przyjeżdżasz :( ? x >>>A ty gorylu "kuratora" to sie ciesz,bo masz jedna patologie mniej.<<< Po pierwsze: nigdzie Ciebie, ani Twojej rodziny patologią nie nazwałem. Nawet pogratulowałem Ci tego, że sama pracujesz i swoje dzieci obecnie utrzymujesz. A jeżeli chodzi o Twoje dzieci, to jak wspomniałem wcześniej: nadal uczą się za polskie (a nie niemieckie) podatki i nadal korzystają z polskiej służby zdrowia (zresztą Ty też). Wynika z tego, że nadal "doją" polskie podatki :( (które m.in. ja płacę) i nadal stoją przede mną, w kolejce do lekarza specjalisty :(. Podsumowując: nadal nie rozumiesz nawet tego, co sama piszesz :(. x >>>Jezeli twoj kolega mysli tak jak ty,to bardzo dziekuje za motywacje,napewno ma duze osiagniecia<<< Tak. On z całą pewnością zrobił więcej dla POLSKICH dzieci od Ciebie. Ale Ty tego NIGDY nie zrozumiesz :(. Moja koleżanka - psycholog (dla której też czasami robię za "goryla" :D ) ma normalną rodzinę, ale nie wpadła na WIDZIMISIĘ zrobienia sobie szóstki dzieci. Za to pracując w jednostce opiekuńczej, przynajmniej raz w tygodniu zostaje ZA DARMO, kilka godzin dłużej w pracy, czekając, aż zapita mamusia odbierze swoja pociechę. Potem dzwoni do mnie lub innego kolegi i razem wędrujemy to dziecko odprowadzić do "rodzinnego domu". Wędrujemy przez dzielnicę, którą pewien znajomy komendant policji, proponował ogrodzić drutem kolczastym :D i w ten sposób rozwiązać problem przestępczości w mieście :D. Dlatego wiem jak wygląda patologia i co patologia potrafi ze swoimi dziećmi zrobić :(. Zarówno pani psycholog, jak i pan kurator wyprowadzili "na prostą", więcej niż szóstkę dzieci, dlatego są bardziej wartościowi od kobiety, która rodzi szóstkę, bo ...co komu do tego jezeli ja tak chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej po piatce dzieciakow to ma rozklapioche jak z gdanska do warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dobry kontakt polega na czasie jaki sie dzieciom poswieca co mozna widziec o dzieciach widzac ja raz na miesiac potem sie dziwic ze problemy sa z nimi.a nikt nie kaze miec tyle dzieci a potem pretensje ze za 1200 nie da sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem ze piszesz tylko pytalam dla pewnosci i ciekawosci.podobaja mi sie twoje odpowiedzi i sie zgadzam z toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz kochany "kuratorze" z twoich wypowiedzi wynika,ze jestes tylko totalnym egoista,myslacym tylko o swojej kieszeni,o swoich chorobach i nic wiecej. Wypisujesz ladnym stylem takie glupoty,jakie polscy politycy tez wygaduja. Ja jestem tylko po szkole zawodowej,ale bardzo uzdolniona krawcowa(w tym zawodzie pracuje takze w Niemczech),ale o zyciu potrafie myslec. Opowiadasz bzdury,ze zycie powinno sie planowac,a potem rodzic dzieci,to ja ciebie pytam dlaczego ty swojego zycia nie zaplanowales? Przeciez swoja chorobe mogles przewidziec i zaplanowac prace dp 70-go roku zycia.Dlaczego stoisz w kolejkach do lekarza? Przeciez tylu mlodych wyjechalo z Polski i nie opowiadaj bzdur,ze lecza sie w Polsce,bo mi slabo ,my mamy tutaj mnostwo polskich lekarzy,dobre ubezpieczenia,ja nie musze nikogo podkupywac,a do dentysty przywoze dzieci na ferie tutaj,bo w Polsce moje dziecko musi czekac 3 miesiace na wyleczenie zeba i jeszcze musze doplacac a tutaj takie rzeczy robi sie wrecz natychmiast u dzieci. Ja swoje zycie zaplanowalam majac 20 lat razem z 5-6 dzieci i mezem i politykami,ktorzy nam lepsze czasy obiecywali,i tak jak u ciebie sie stalo,niestety niektorych wydarzen nie jestes w stanie przewidziec,ty swojej choroby tez nie.Mimo niektorych niepowodzen planuje dalej,oszczedzam pieniadze,wiem kiedy i ktore dziecko pojdzie na studia,a ktore jest mniej zdolne i skonczy tylko tak jak ja zawodowke(i tez wystarczy).Mam plany krotkoterminowe jak wyjazd z dziecmi na wakacje,zakup samochodu itd.Takich planow nie moglabym realizowac przy polskich zarobkach,zamiast mnie potepiac,spodziewalabym sie bardziej wspolczucia dla mnie,bo to nie jest latwe zyc z daleka od dzieci na Telefon i tylko 2 razy w miesiacu widziec.Ale wy jestescie zlosliwi i zazdrosni,ze kobieta z 6-ka dzieci daje sobie rade i niokogo o nic nie prosi(nawet moje dziewczeta na studiach nie otrzymuja nic od panstwa),gdybym prosila o pomoc socjalna to tez byscie mna wzgardzali,a wiec o co wam chodzi? I tak i tak wam nie pasuje i tobie "kuratorze"tez,bo naogladasz sie moze naprawde patologi i wszystkich wrzucasz do jednego worka. Nikt nie rozumie,ze sa ludzie ktorzy chca tyle dzieci miec i gdyby wszyscy byli tak odpowiedzialni jak ja to twoj Kurator bylby bezrobotny. Nigdy nie widziales wielodzietnych super rodzin?bo ja takie znam i to z 9-ka dzieci. Nie opowiadaj tutaj bzdur o wyciaganiu pieniedzy,bo podniecasz i ustawiasz negatywnie innych czytelnikow. Wejdz na inne Forum,gdzie mlodzi ludzie opisuja zycie w Polsce,inne znowu matka pisze,ze niema pieniedzy na studia corki,poczytaj i moze nareszcie mnie zrozumiesz. A pania psycholog zapytaj jak to jest z wychowaniem dzieci,bo ja wiem ze najwazniejsze sa pierwsze trzy lata przy matce.Moje dzieci Maja super dziadkow i wiele milosci,a to najmlodsze takze duzo milosci od starszego rodzenstwa,a co mialyby ze mnie gdybym musiala w Polsce pracowac po 14-16-godzin i jeszcze nie byloby mnie stac na wakacje czy inne rozrywki?To dla mnie poswiecenie ,wyjazd do Niemiec,a nie rozrywka i unikanie obowiazkow. Tak wiec zastanow sie zanim zaczniesz krytykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie wlasnie wydaje ze unikanie obowiazkow na rodza dzieci a potem cale wychowanie zrzucaja na innych i potem sie dziwic ze narkomania seks w mlodym wieku bo kto ma z nimi rozmawiac kto im ma dac przyklad nawet nie wiecie jak takie dzieci sie czuja to wy jestescie egoisci zostawiajac dzieci.bo myslicie tylko o sobie.bo dla ciebie wazniejsze jest wyjaz na urlop itp jak czas z dziecmi.i nie tylko do lat trzech dzieci nas potrzebuja ale w wieku dojrzewania tez.a nie 2 razy w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niby daje rade z 6 dzieci jak wyciaga kase od panstwa naszego albo innego.ty nie masz dzieci to nie masz pojecia jaki wklad i wysilek trzeba w to wlozyc a nie narobic zostawic i wyjechac to najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowczyni1
lepiec niz oddac do domu dziecka, molestowac czy glodzic!!! a co bylbys zadowolony jakby zabila i zakopala w beczce??!!! odpierd** sie od jej zycia!!!! zajmnij sie swoim, chyba tez nie jest takie krysztalowe skoro cie az tak boli, ze musisz wylewac pomyje na publicznym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sa pomyje tylko prawda.kazdy ma prawo do swojego zdania.to niech mysli jest tyle srodkow ze.nie trzeba zaraz byc w ciazy po to by zostawiac czy. zabijac bo to raczej nie jest rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem matką córki która ma 4-kę dzieci, jest w związku lużnym, jej s... jest z dwoma fakultetami /inżynier/ oraz skończył szk. ezo. ona była już ustawiona życiowo miała rodzinę za granicą, miała zawód,lokal w którym prowadziła działalność, mieszkanie, samochodzik,i on uznal że jest to dobry kąsek i zastosował terapię hipnozy, w stosunku do niej/17 lat starszy już po przejściach/dzieci rodziły się regularnie co rok/każda kobieta wie co to znaczy,tym bardziej że trzymał ją odizolowaną od rodziny,i z nią nie mieszkał, jak szła na zakupy, to musiała wszystkie brać ze sobą. do porodu to chodziła sama zostawiając dzieci licząc na pomoc sąsiadów, tak ją zaprogramował że wszyscy byli żli,żadnych znajomy ani koleżanek nie dopuszczał, a my jako rodzina nie mamy prawa się wtrącać, tylko dawać pieniądze na utrzymanie dzieci. całą naszą rodzinę skłócił ona z zawodu pielęgniarka a ojciec po wypadku, kaleka. To jest tylko odrobinka naszych przeżyć. ciekawa jestem wypowiedzi innych. siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama mam jedno, na ktore mnie stac, choc nawet nie bylo planowane w danym momencie- ogl tak, ale troche pozniej i podziwiam kobiety, ktore maja dwoje, troje dzieci i wiecej, przeciez to ciezka harowa ludzie, non stop latanie po lekarzach, sprzatanie, got, zakupy na akord, zero zycia , ciagle choroby, wywiadowki, stresy serio to juz wolalabym robic na pelny etat ciezko fiz i miec sw spokoj po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To inna sytuacja.anie mogla sie zabezpieczac?i czemu dala soba tak manipulowac skoro byla nie zalezna i dlaczego ty jako matka jej nie pomagalas jak szla rodzic.ja czegos tu nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZROB JEJ 6 DZIECKO i bedzie git hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że to bujda wyssana z palca. Nie ma takiej opcji, żeby 22-letni chłopak, mający zamożnych rodziców, wykształcenie, dobra pracę w firmie rodzinnej sprowadził do rodzinnego domu jakąś zagubioną 30-latkę z gromadą małych dzieci. To nawet w bajce się nie zdarza. No gdyby on był 40-letnim dojrzałym facetem a ona wdowa lub rozwódka z dorastającymi dziećmi to być może jeszcze ktoś by się pokusił. Kobieta, która w wieku 30-lat ma 5-tkę dzieci i trzech partnerów z którymi ma te dzieci to jakaś totalna patologia lub niedorozwinięta. Nikt nie uwierzy w taką sielankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i bujda a moze prace jakas pisal socjalna bo mi się wydaje ze tez nie realne.ale poczytac i popisac jakie zdanie maja inni to nic zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak tam panie kuratorze?cos pan zamilkl i jakos brakuje odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Kurator stoi w kolejce do lekarza specjalisty i sie wkur......,ze z Niemiec tylu wchodzi bez kolejki i to jeszcze za jego podatki. Nic do smiechu,bo moze biedak ataku serca Dostal:( Daj znac,fajnie pisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochający22
Ona nie do końca jest na moim utrzymaniu, gdyż pobiera pieniądze z MOPS-u na siebie, a dzieciaki mają alimenty- co prawda niewielkie alimenty, ale jednak to zawsze jest jakiś grosz. Ktoś wcześniej wspomniał, że mam się poświęcić nauce, a ja się również poświęcam nauce, gdyż jeszcze studiuję. Moja kobieta jak się okazało ostatnio ma trochę długów do spłacenia sprzed kilku lat. Nie jest to znowu aż tak dużo, ale spłacić muzi ponad pięć tysięcy zł. Zastanawiam się, co zrobić, rodzice kategorycznie radzą mi, bym żadnych długów za nią nie płacił. Chyba będzie musiała sobie sama te długi spłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej ze sama musi splacic bo niby jak inaczej .jazeli to jest prawda a watpie to sobie nie zlego jelenia znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo gdzie jest nasz kurator tak fajnie pisał ,brakuje go pewnie nie ma juz czasu nate glupoty a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yg
co za sranie, ten burek to troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes troll ktos prawde pisze to zaraz zly jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×