Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochający22

Poznałem kobietę z 5 dzieci

Polecane posty

Gość gość
Moze tak masz racje.moze cos z nim nie tak ze nie ma dziewczyny w swoim wieku i znalazl pierwsza lepsza zuzyta i rodzice sie ciesza z tego powodu ze jakas go chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede chyba prosic o zmilowanie nad tym wstretnym narodem. na innym Forum przeszkadzaja wam muzulmanie,ze tyle dzieci rodza,tutaj Maja Polke i tez zle,to dla was patologia ,kobieta z dziecmi.To przeciez wy mezczyzni z nas d***** robicie. Przeciez to normalne,ze przy 5-ce dzieci ona nie pracuje,a kto by ja przyjal? Co w tym dziwnego,ze ona jest starsza od niego?pelno takich zwiazkow(wrecz nowy trend),ale promineci moga,a ona nie. O zapobieganiu ciazy powinny myslec dwie strony.Ona rodzi i wychowuje,wiec jej Problem.W innym panstwie juz by sie cieszyli i dostalaby od panstwa i mieszkanie i dostateczna pomoc finansowa(np.Niemcy),a Polska zostawila ja MATKE Z DZIECMI,wiec szuka pomocy i milosci majac nadzieje,ze tym razem bedzie dobrze.Ale naturalnie,jezeli beda z chlopaka sie wysmiewac to kiedys niewytrzyma nacisku i zostawi ja. Zycze wam wszystkiego dobrego,moze uda sie Wam stworzyc normalna rodzine,te dzieci na to zasluzyly i moze kiedys sie tobie odwdziecza i Twoim rodzica tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi ze starsza czy ma tyle dzieci tylko o cos innego.ona nie ma nic mieszkania pracy i szuka jelenia kazde prawie z kims innym ledwo sie roztaje i juz nastepny i dziecko za kazdym razem.ostatnie ledwo rok a ona juz szukala nastepnego czyli taka zrozpaczona po roztaniach to nie jest po prostu musi miec caly czas cos do ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytalam co to jest to prowo i nie otrzymałam odpowiedzi. To prosze o odpowiedz moze to sie wydac smieszne ale naprawdę nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>bede chyba prosic o zmilowanie nad tym wstretnym narodem<<< Pomódl się do ojca Brzydzyka :D :D :D. x >>>tutaj Maja Polke i tez zle,to dla was patologia ,kobieta z dziecmi<<< Tak. kobieta, która dała się zbrzuchacić w wieku 15-stu lat, a mimo to robi sobie z tym samym NIEODPOWIEDZIALNYM bucem, kolejne dwoje dzieci, nie posiada żadnego wykształcenia, nigdy nie skalała swoich rąk żadną pracą zarobkową, zawsze żyła z tego, co wyciągnęła od mężczyzn, próbowała kolejnych dwóch półgłówków złapać na dziecko, a oni i tak przed nią uciekli, i bezwzględnie wykorzystuje naiwnego prawiczka, jest dla mnie patologią x >>>To przeciez wy mezczyzni z nas d***** robicie.<<< Jak suka nie da, to pies nie weźmie. Ja z żadnej kobiety dzi_ki nigdy nie zrobiłem, ani żaden z moich dobrych przyjaciół. To kobieta wybiera z kim do łóżka idzie, więc za swój wybór sama odpowiada. x >>>Przeciez to normalne,ze przy 5-ce dzieci ona nie pracuje,a kto by ja przyjal?<<< Nie, to nie jest normalne, że 30-stoletnia kobieta nie ma ŻADNEGO wykształcenia i NIGDY nie pracowała. To jest normalne w KRĘGACH PATOLOGII. x >>>Co w tym dziwnego,ze ona jest starsza od niego?pelno takich zwiazkow(wrecz nowy trend),ale promineci moga,a ona nie.<<< Tak, bo tzw. prominentka może wyglądać w wieku lat 30-stu lepiej od większości 22-latek. Jest też stabilna psychicznie i ma własne mieszkanie i pracę. W tym jest lepsza od 22-latki, więc ma nad nią jakąś przewagę. Opisany tutaj kocmołuch, nigdy nie posiadał własnego mieszkania i nie pracował. Oznacza to, że do końca życia, będzie siedzieć na utrzymaniu złowionego jelenia (emerytury własnej również mieć nie będzie). x >>>O zapobieganiu ciazy powinny myslec dwie strony.Ona rodzi i wychowuje,wiec jej Problem.<<< W takim samym stopniu, odpowiada za swoje czyny, suka mojego sąsiada. Ona również nie jest w stanie utrzymać swoich szczeniaków. Więc problem dotyczy tego, kto ten miot wychowuje, a nie samej suki. x >>>Polska zostawila ja MATKE Z DZIECMI<<< dając jej wikt i opierunek w domu samotnej matki, skąd do domu rodziców naszego jelenia, przeniosła się jak najszybciej. x >>>wiec szuka pomocy i milosci majac nadzieje,ze tym razem bedzie dobrze<<< I szukając tej miłości zmacha sobie kolejne 5 bachorków. x >>>Ale naturalnie,jezeli beda z chlopaka sie wysmiewac to kiedys niewytrzyma nacisku i zostawi ja.<<< Trudno, by mu gratulowali jego ARCYGŁUPOTY. x >>>Zycze wam wszystkiego dobrego,moze uda sie Wam stworzyc normalna rodzine,te dzieci na to zasluzyly i moze kiedys sie tobie odwdziecza i Twoim rodzica tez.<<< Okradając firmę twojego ojca, jak na solidną patologię przystało :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo - to skrót od słowa: prowokacja. Autor/ka tematu usiłuje sprowokować nas do napisania swoich ocen, by spłodzić wypracowanie, które zadali jej/jemu na psychologi :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 18.20 nawet patologi nalezy sie pomoc cywilizowanego spoleczenstwa. Ach!zapomnialam dali jej miejsce w domu matki,czy ty wiesz jakie sa tam warunki? Pomysl logicznie,gdyby miala swoje mieszkanie i stabilizacje finansowa szukalaby wtedy "Jelenia",pewno tak ale juz tylko w 50%. Chlopak pisze,ze kocha dzieci,wiec to jest w jej mniemaniu walka o dobro tych dzieci a nie jak piszesz "bachorow". Sa matki,ktore kradna,pracuja w burdelach itd.zeby dziecia zapewnic byt. Wszystkiemu jest winny System w tym panstwie,ktory osoba slabszym,moze nawet nazwijmy to nieudacznika nie pomaga wyjsc z tego problemu.To wszystko chore i Polacy,ktorzy nienawidza wszystkiego co slabsze tez chorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>nawet patologi nalezy sie pomoc cywilizowanego spoleczenstwa< Wybacz matko Tereso :D, ale po ćwierć wieku pracy dla tego społeczeństwa, zostałem zupełnie na lodzie. Żebrząc o pomoc u lekarzy zrozumiałem, że za moje składki leczone są dwie, albo trzy "patologie", które od zawsze żyją z moich m.in. podatków. Ja muszę czekać za nimi w kolejce do leczenia, o ile wcześniej nie zdechnę. Dlatego proponuję, byś utrzymywała patologię NA SWÓJ koszt, a mi społeczeństwo niech odda tylko to, co na ubezpieczenie zdrowotne wpłaciłem. To mi wystarczy na wyleczenie. Niestety patologia już moje składki "przeżarła", więc pozostanie mi tylko zdechnąć, czekając za nią w kolejce. Dlatego mam głęboko w d_pie to, z czego i jak patologia żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to patologia i wlasnie takie suki puszczalskie zawsze sobie zycie uloza i zawsze im sie uda a porzadne maja przesrane.!6 lat i pierwsze dziecko jak to o niej swiadczy % dzieci 3 roznych ojjow ,dom samotnej matki widac ,ze nieodpowiedzialna baba,I dostala nagrode za puszczanie sie faceta mlodszego z domem gdzie moze mieszkac za free i podobno jeszcze rodzice ja lubia.Poczekaj az rodzice kopna w kalendraz i ci ten dom zabierze a potem bedzie szukala kolejnych tatusiow.Dla mnie to zwykla puszczalsna idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 23.55 a to sie usmialam,ze z twoich podatkow 2-3 patologie zyja i sie lecza,a co to Polska jest krajem socjalnym,cos sie zmienilo? To teraz Tobie powiem,jestem matka 6-ki dzieci z jednym mezczyzna,bylym mezem.Po rozwodzie moj sie zwinal i jest nieosiagalny,nedzne alimenty placi mi panstwo,mam szczescie,ze dzieci Maja dziadkow i ja moglam wyjechac za chlebem do bardziej zyczliwego panstwa,gdzie oficjalnie pracuje,bo w Polsce zadnych szans w malym miasteczku. To Niemcy utrzymuja moje dzieci,tylko samego rodzinnego dostaje ponad 1.000 Euro,dopiero teraz wiem,ze moge utrzymac rodzine,ale ile emocjonalnego bolu w tym momencie!!!! Walcz lepiej o lepsza Polska i ciesz sie,ze dzieci sie rodza bo niedlugo bedzie to tylko wielki dom starcow. Ale to wszystko typowo polskie ,tylko duzy "pysk" i nic wiecej. Zycze tobie zdrowia,ale to sami nauczyliscie lekarzy leczyc za pieniadze,bo wam sie wydawalo,ze jak podplacisz to bedziesz Kims lepszym i teraz cierpimy wszyscy.Taka zbudowaliscie Polske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jestes sobie winna wiesz jakie sa czasy ciezkie nikt normalny nie zrobic sobie 6 dzieci ,zeby potem musial wyjechac do innego kraju i zebrac o benefity :O zalosne wstydu nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>Taka zbudowaliscie Polske< Ja swoje dla tego kraju zrobiłem i wstydzić się nie muszę :), z pewnością nie przed kimś, kto oddał swą duszę Niemcom :(. Następnym razem przeczytaj ze zrozumieniem, a potem komentuj. Napisałem o składkach ZDROWOTNYCH, a nie o podatkach, co nie zmienia faktu, że tych ostatnich również całkiem sporo zapłaciłem :(. Z moich obserwacji w przychodniach wynika, że z osób leczących się, składki opłaca średnio jedna na czworo. W takiej sytuacji NIE JEST możliwe poprawne funkcjonowanie służby zdrowia. W Twoich kochanych Niemcach, pracuje też sporo ludzi, którzy potem korzystają z polskiej służby zdrowia. Widziałem ich w przychodniach. Innymi słowy: Polacy pracują na rzecz Niemiec, ale swoimi chorobami obciążają pozostałych Polaków. Dlatego Niemcy mają z czego płacić na Twoje dzieci, które też, jak przystało na dobrych Volkswagendeutschów :D, będą dla nich pracować :(. Każdy lekarz pracuje za pieniądze, więc nie rób z Polski jakiegoś potwora. Zdarzyło się, że lekarz leczył mnie za darmo, bo wszystkie miejsca na jego "liście" były już wykorzystane (w większości przez nie płacące składek osoby), albo zamiast przewidzianych pięciu minut, poświęcał mi 40 :). Gdyby ci, którzy pracują w Niemcach itp. leczyli się tam, gdzie płacą podatki, to z kolejkami do lekarzy w Polsce, nie byłoby takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram goscia 18.20 co napisal i pisze dalej.ato prawda kto w tych czasach tyle dzieci rodzi i potem je skazuje na tulaczke i jeszcze inne panstwo musi ja utrzymywac wstyd normalnie ,narobia sobie dzieci i potem pretenje do calego swiata i jeszcze chca zeby im panstwo dawalo.tamta tez mogla myslec glowa a nie dupa i wcale mi jej nie szkoda tylko szkoda.mi tego mlodego ze taki naiwny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co jestes z siebie dumna ze.inne panstwo utrzymuje twoje dzieci to wstyd i w ogole jak mozna obarczac dziadkow dziecmi oni juz swoje przezyli i wychowali teraz im sie spokuj nalezy i odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 1.48 zobacz dobrze co napisales,wyraznie o twoich podatkach z ktorych utrzymywana jest patologia w Polsce, Tak bede szanowala panstwo Niemieckie,co nie znaczy ze jestem sprzedawczykiem,pracuje tutaj uczciwie place podatki i z tego zbieram profity,a gdzie sa wasze podatki i tysiecy polakow? Napewno nie korzysta z tego spoleczenstwo,ja juz przez wszystko przeszlam. Jestes niezorientowany w sytuacji,Polacy ktorzy Maja ubezpieczenie w innym panstwie Maja prawo leczyc sie takze w Polsce,ja za taka opcje place tylko 6 Euro rocznie i idac do lekarza w Polsce biore rachunek a nastepnie placi to moje ubezpieczenie i tak robi wielu,moje dzieci tez sa ubezpieczone razem ze mna w Niemczech,a lecza sie w Polsce,a ty naiwnie myslisz,ze to z twoich skladek. A jakie prawo do leczenia w Polsce ma ktos kto niema statusu bezrobotnego,nie oplaca skladek itd?zadnego prawa,a juz napewno nie z twojej kieszeni. Jestes chory,ale na glowe i masz jakas fobie,ze wszyscy cie okradaja. Ktos jeszcze pisze,ze w tych czasach nie rodzi sie tyle dzieci,a co komu do tego jezeli ja tak chce. Gdybym miala szanse utrzymania tych dzieci w Polsce na normalnym poziomie to bym napewno zostala,a nie obciazala rodzicow. Wstydzcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flx
Będziesz sobie w brodę pluł, życie zmarnujesz.. Piątka dzieci CUDZYCH na start - gratulacje :) Niestety, uważam że znajomi mają rację, a ona Cię nie kocha, tylko robisz za jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem skoro jesteś taki zakochany i ona w Tobie, i tak się Wam dobrze układa, to nie powinieneś się przejmować tym co mówią inni, sam wiesz najlepiej jak jest z Wami i co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze niestety ale wg mnie twoja kobieta znalazła sposób na łatwe życie, zrobiła sobie 5 dzieci a teraz znalazła "jelenia" co je utrzyma, ja również zaszlam w ciążę w wieku 16 lat identycznie jak twoja "kobieta" też wpadka, pierwszy rok zawodówki oblalam, później wzięłam się jednak w garść poszłam do liceum, wyszłam za mąż, później zaczęłam studia i mam wiele innych jeszcze planów na przyszłość, jak widzisz takie błędy popełniane w przeszłości czegoś mnie nauczyli, i mam teraz inne priorytety w życiu a nie robienie kolejnych dzieci, twoja "kobietę" nic to nie nauczyło, eh współczuję autorowi, dzieci nie są niczemu winne, ale ta kobieta ma coś nie tak w głowie?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze niestety ale wg mnie twoja kobieta znalazła sposób na łatwe życie, zrobiła sobie 5 dzieci a teraz znalazła "jelenia" co je utrzyma, ja również zaszlam w ciążę w wieku 16 lat identycznie jak twoja "kobieta" też wpadka, pierwszy rok zawodówki oblalam, później wzięłam się jednak w garść poszłam do liceum, wyszłam za mąż, później zaczęłam studia i mam wiele innych jeszcze planów na przyszłość, jak widzisz takie błędy popełniane w przeszłości czegoś mnie nauczyli, i mam teraz inne priorytety w życiu a nie robienie kolejnych dzieci, twoja "kobietę" nic to nie nauczyło, eh współczuję autorowi, dzieci nie są niczemu winne, ale ta kobieta ma coś nie tak w głowie?:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>zobacz dobrze co napisales,wyraznie o twoich podatkach z ktorych utrzymywana jest patologia w Polsce<<< Tak. WSPOMNIAŁEM o tym, że patologia utrzymywana jest M.IN. z moich podatków. Pomagam koledze, który jest kuratorem, więc WIEM O CZYM PISZĘ. x >>>Tak bede szanowala panstwo Niemieckie,co nie znaczy ze jestem sprzedawczykiem,pracuje tutaj uczciwie place podatki i z tego zbieram profity<<< A więc płacisz co miesiąc ponad 1000 euro podatku, bo tylko wtedy masz prawo napisać "z tego zbieram profity (w wysokości 1000 euro)". x >>>gdzie sa wasze podatki i tysiecy polakow?<<< Utrzymują mnożącą się jak zwierzęta patologię. x >>>Jestes niezorientowany w sytuacji,Polacy ktorzy Maja ubezpieczenie w innym panstwie Maja prawo leczyc sie takze w Polsce,ja za taka opcje place tylko 6 Euro rocznie i idac do lekarza w Polsce biore rachunek a nastepnie placi to moje ubezpieczenie i tak robi wielu,moje dzieci tez sa ubezpieczone razem ze mna w Niemczech,a lecza sie w Polsce<<< To dlaczego nie leczycie się w Waszych cudownych Niemcach? Wg Ciebie wycofanie z kolejki do lekarza, matki z 6-ciorgiem dzieci, wcale nie wpłynie na skrócenie tej kolejki? Jesteś głupia, czy tylko udajesz? x >>>A jakie prawo do leczenia w Polsce ma ktos kto niema statusu bezrobotnego,nie oplaca skladek itd?zadnego prawa,a juz napewno nie z twojej kieszeni.<<< O czym Ty piszesz? Ludzie, którzy czekali ze mną w przychodni mieli papiery bezrobotnego lub pracowali za granicą, a oficjalnie pobierali naukę w Polsce. nie chce mi się wymieniać pozostałych przykładów. x >>>Jestes chory,ale na glowe i masz jakas fobie,ze wszyscy cie okradaja.<<< Ktoś, kto przez 20 lat ma status bezrobotnego i żadnej pracy nie podejmuje, ma ubezpieczenie zdrowotne płacone Z MOICH PODATKÓW. Innymi słowy: OKRADA MNIE z moich pieniędzy. x >>>Ktos jeszcze pisze,ze w tych czasach nie rodzi sie tyle dzieci,a co komu do tego jezeli ja tak chce.<<< To je SAMA UTRZYMAJ, a piernicz, że Polska (lub Niemcy) ma je utrzymywać zamiast Ciebie. Niczym nie różnisz się od suki mojego sąsiada, która podczas cieczki nadstawia się psu. Ona także NIE MYŚLI O PRZYSZŁOŚCI tych dzieci, ani skąd wziąć pieniądze na ich utrzymanie. x >>>Gdybym miala szanse utrzymania tych dzieci w Polsce na normalnym poziomie to bym napewno zostala,a nie obciazala rodzicow.<<< Gdybyś miała choć troszeczkę oleju w głowie, to najpierw pomyślałabyś o tym, jak dziecko utrzymać, a dopiero potem je robiła. Tym różnimy się od zwierząt, że nad swoimi popędami panujemy. Kobieta, która nad swoim popędem nie panuje, niczym od zwierzęcia NIE RÓŻNI SIĘ. Namachałaś bezmyślnie dzieciaków, bo było Ci przyjemnie to robić, a teraz wyciągasz do NAS (czyli do państwa) rękę i mówisz: daj pieniądze na wychowanie tych dzieci "na odpowiednim poziomie". Czy Ty czasami czytasz to, co sama piszesz? x >>>Wstydzcie sie.<<< Wstydzimy... ZA TAKIE JAK TY :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram goscia z 12.56.taka jest prawda najpierw sie mysli potem robi.narobia dzieci i potem chca by panstwo dawalo.to ty sie kobieto wstydz my nie mamy czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosciu z 12.56 po pierwsze to z szacunkiem do kobiety;ktora urodzila tyle dzieci i ze zrozumienie;ze sa jeszcze tacy ktorzy planuja tak duze rodziny;a nie tak jak ty myslisz: ja jeszcze nigdy nie mialam statusu bezrobotnej;bo przez !15 lat utrzymywal rodzine moj ex;a ja zajmowalam sie dziecmi;juz w czasie rozwodu wyjechalam do niemiec bo tam skat pochodze to moge moze tylko w biedronce za najnizsza krajowa popracowac:czy ja tutaj pisalam;ze panstwo ma utrzymywac moje dzieci?pisalam o braku pracy i godnych zarobkach;nawet gdybym miala tylko 2_3 dzieci to i tak byloby mi ciezko: niemcy mnie nie utrzymuja;dostaje to co wszyscy;tutaj kazdemu dziecku nalezy sie rodzinne czy to dziecko milionera czy biednej rodziny wszyscy dostaja jednakowo;to wrecz polscy faceci oszukuja;bo kasuja rodzinne i traktuja to jak alimenty: zreszta to rodzinne otrzymuje z niemiec moja mama;bo ona jest wnioskodawczynia i zajmuje sie w tej chwili dziecmi: ja zarabiam 2.400 euro brutto;netto 1.600;czyli skladki 800;gdybym miala 2-je dzieci dostalabym tylko 370 rodzinnego;a skladki dalej takie same: ale niemcy maja wszysko skalkulowane i licza do przodu z nadzieja;ze kiedys moje dzieci beda pracowaly i odprowadzaly skladki i tak pewno bedzie bo wszystkie razem z rodzicami zabieram z tego malo zyczliwego kraju;gdzie ciagle sa ciezkie czasy:) tylko szkoda mi tej kobiety z sasiedztwa;ktorej place cale alimenty za to;ze pomaga mojej mamie w gospodarstwie domowym i tak bardzo lubi moje dzieci: znowu biedna zostanie bez pracy i bedzie czekala "na lepsze czasy"i bedzie musiala ciebie okradac: wy juz nie znacie zadnych wartosci porownujac matke do suki: wstretni ludzie;albo juz nawet nie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>po pierwsze to z szacunkiem do kobiety;ktora urodzila tyle dzieci<<< Szacunek należy się za coś. Nie mam za co szanować kobiety, która urodziła 6-cioro dzieci, pracuje dla gospodarki innego kraju i nadal korzysta z polskiej służby zdrowia. x >>>i ze zrozumienie;ze sa jeszcze tacy ktorzy planuja tak duze rodziny<<< Jakoś nie widzę ŻADNEGO planowania w tym, że zostałaś SAMA z szóstką dzieci, a Twój "współplanista" wypiął się na Ciebie i dzieci :(. x >>>a nie tak jak ty myslisz: ja jeszcze nigdy nie mialam statusu bezrobotnej;bo przez !15 lat utrzymywal rodzine moj ex;a ja zajmowalam sie dziecmi<<< Czy Twój mąż płacił WIĘKSZE składki zdrowotne, z powodu Ciebie i sześciorga dzieci? Nie. Więc nie rozumiem: z czego jesteś dumna ? Tak samo jak bezrobotny, Ty i Twoje sześcioro dzieci miały opiekę zdrowotną NA KOSZT PAŃSTWA POLSKIEGO. x >>>czy ja tutaj pisalam;ze panstwo ma utrzymywac moje dzieci?pisalam o braku pracy i godnych zarobkach;nawet gdybym miala tylko 2_3 dzieci to i tak byloby mi ciezko<<< Ciężko jest kobiecie wychowującej SAMOTNIE jedno dziecko. To, że NIEODPOWIEDZIALNIE zdecydowałaś się na szóstkę WYKLUCZA możliwość zarobienia na nie przez Ciebie w JAKIMKOLWIEK KRAJU. Teraz dajesz radę, bo Twoje niemieckie zarobki + niemiecki zasiłek na dzieci WYDAJESZ W POLSCE i korzystasz z pomocy rodziców. Bez ich pomocy skazałabyś swoje dzieci na totalną biedę. Szanuję Cię za to, ze sama na siebie i swoje dzieci zarabiasz :). Tak samo szanuję każdego, kto coś robi, a nie czeka tylko na zasiłki od państwa. x >>>tutaj kazdemu dziecku nalezy sie rodzinne czy to dziecko milionera czy biednej rodziny wszyscy dostaja jednakowo...ja zarabiam 2.400 euro brutto;netto 1.600;czyli skladki 800;gdybym miala 2-je dzieci dostalabym tylko 370 rodzinnego;a skladki dalej takie same<<< Ja tego nie kwestionuję. Stwierdziłem tylko, że suma płaconych przez Ciebie podatków, jest mniejsza od pomocy, którą od tego państwa dostajesz. x >>>ale niemcy maja wszysko skalkulowane i licza do przodu z nadzieja;ze kiedys moje dzieci beda pracowaly i odprowadzaly skladki i tak pewno bedzie bo wszystkie razem z rodzicami zabieram z tego malo zyczliwego kraju;gdzie ciagle sa ciezkie czasy<<< Trudno by były dobre, gdy styropian rozwalił kiedyś gospodarkę i SPRZEDAŁ ten kraj za judaszowskie srebrniki. Przyjmując kraje środkowej Europy, Unia rozwiązała swój problem starzenia się społeczeństwa, SKAZUJĄC takie kraje, jak Polska na powolną, ale nieuniknioną zapaść gospodarczą. x >>>bedzie musiala ciebie okradac<<< Wybacz, ale z powodu stanu zdrowia nie mogę normalnie pracować, a nie mogę poprawić tego stanu, bo stoję w kolejce, za osobami, które (w odróżnieniu ode mnie) nigdy składek na służbę zdrowia nie płaciły. Dlatego uważam, ze mnie okradają. x >>>wy juz nie znacie zadnych wartosci porownujac matke do suki<<< Porównanie nie jest nazwaniem, więc się o nie nie obrażaj. Suka ma w jednym miocie 5...6 szczeniaków, więc analogia nasunęła się sama. Aha: ja nie nazwałem piątki dzieci bachorami, ale bachorkami, a to wyraźnie zmienia wydźwięk takiego słowa. x >>>wstretni ludzie;albo juz nawet nie ludzie<<< Wstrętni, bo SAMI MUSZĄ NA SIEBIE I SWOJE DZIECI PRACOWAĆ :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiat wdlg janusha mikke
"Tym różnimy się od zwierząt, że nad swoimi popędami panujemy. Kobieta, która nad swoim popędem nie panuje, niczym od zwierzęcia NIE RÓŻNI SIĘ." niestety taka jest prawda,normalny myślący człowiek najpierw robi gniazdo ,oblicza na ile dzieci go stać i dopiero wtedy płodzi te zaplanowane dzieci,a nie w odwrotnej kolejności ,tak robi tylko patologia,NIC się takim ludziom nie powinno należeć ,jedynym skutecznym sposobem walki z taka patologia jest przestanie wspierania jej(dawania kasy)gdy takie babsko będzie miało świadomość ze nikt jej nie da zasiłków i zdechnie na ulicy wraz ze swoim miotem to może w końcu pomyśli o antykoncepcji,tak jest ze wszystkim nie tylko z rozpładniaczami,z menelami ,ćpunami itd żadne odwyki fundowane z państwowej kasy ich nie wyleczą po prostu trzeba ich zostawić,niech zdechną,tylko darwinizm gwarantuje zdrowe społeczeństwo,precz z socjalizmem!! NIGDY nie będzie dobrobytu jeżeli będziemy marnować pieniądze na takie bezużyteczne cele,to jest nasza kula u nogi,trzeba przestać dawać kasę menelstwu i zmniejszyć ilość urzędasów którzy żerują na naszych portfelach.a NIEMCY kiedyś były potężnym krajem,szybko po wojnie się odbudowały ale pod zaborem eurosocjalizmu tępo wzrostu Niemiec spadło.ta baba co pisze że niemcy jej dają duży zasiłek na 6 dzieci w rzeczywistości ciągnie niemcy na dno wraz z innymi jej podobnymi.(arabami itd)popatrzcie na Amerykę XIX wieku,100 lat minęło bizony biegały po prerii i już drapacze chmur budowali bo NIKT NIKOMU NIC ZA DARMO NIE DAWAŁ i nie było armii urzędasów przejadających hajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 03.16 ze tobie sie chce tyle pisac ale masz racje narobia a potem mysla i pretenje do calego swiata jakbym miala juz tyle dzieci to w zyciu bym ich nie zostawila i nie wyjechala a tym bardziej przezucajac caly obowiazek wychowania na starszych ludzi,dziwne ze tych dzieci ci nie zabrali skoro je zostawilas i z czystym sumieniem wyjechalas.ja slyszalam co kobiety wyprawiaja na takich wyjazdach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre sobie kto planuje tyle dzieci w tych czasach chyba patologia dla mnie to sa wpadki przyjdzie taki pijany do domu bierze babe i juz a baba zamiast sie zabezpieczyc to potem wymaga od wszystkich i z czego tu byc dumnych ze wpedza swoje dzieci w biede jakos facet ma to gdzies zostawia i ma wolnosc a ty sie mecz jak chcialas twoja wina tylko trzeba myslec przed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska nie dala to od niemcow sie ciagnie dla mnie to chore tym bardziej oni nie powinni dawac bo z jakiej okazji w ogole maja utrzymywac nie swoich.a wy rodzicie tyle dziecin i potem od kazdego wymagacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam u mlodego slychac cos milczy biedny pewnie czasu nie ma albo juz ma wszystko co mu potrzebne bylo do napisania pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×