Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy faceci lubią pomalowane paznokcie u dziewczyn?

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite 135
im mniej makijazu tym lepiej . Mi się podobają naturalne kobiety https://www.youtube.com/watch?v=b9tNoy5DpMQ nakladanie kremu na pysk mi nie przeszkadza , ale walenie jakis kredek pod oczami mnie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładny makijaż ale po prawdzie, jakie to ma znaczenie, czy cię denerwują, czy nie? i tak nie masz żadnej kobiety nawet, gdy wreszcie będziesz miał, to będzie to raczej typ szarej myszki, która nigdy się nie pomaluje, najwyżej nałoży niewidoczny błyszczyk na usta więc PYTAM, po co TY SIĘ TAK TYM ZAJMUJESZ, gdy ciebie to NIE DOTYCZY? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamykamy temat :D prawictwo ma swoją niagare i już się człowiek w dyskusji nie przebije :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie patrz przecież to nie jest twoja dziewczyna nie musisz pytam się dlaczego zajmujesz się tak zawzięcie czymś co ciebie nie dotyczy? x tak jest nieźle umalowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi się podobają wymagania prawictwa. Ale z takimi wymaganiami mało kobiet będzie miało u niego szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
Ja cenie naturalne kobiety , jak widze umalowaną mocno mordę ze zrobionymi rzęsami , to jest zirytowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
jesteście po prostu puste i strasznie niedowartościowane jeśli musicie sobie urodę poprawiać kilogramem tapety, kremikami, szminkami, farbowaniem włosów, malowaniem paznokci itp Czy to jest prawdziwy obraz Ciebie? NIE! A potem idziesz z taką na randke, niby piękna wyfiokowana, a rano się budzisz obok jakiegoś wampira, bo usta już nie tak czerwone, bo szminka zlazła, tapeta cała wytarta w poduszce, eyeliner i cała oprawa oczu też w poduszce i sie nagle okazuje ze to całkiem inna kobieta. To jest jawne oszukiwanie mężczyzn i takiemu zachowaniu mówię stanowcze NIE! Jeśli miałbym być z jakąś kobietą, choć nie potrzebuje jej, jestem samowystarczalny i najlepiej czuje się w swoim własnym inteligentnym jednoosobowym towarzystwie, ale nawet gdyby, to chciałbym tylko i wyłącznie naturalną kobietę, a nie jakiegoś klauna z cyrku umalowanego, pod którego skorupą jest zupełnie inna osoba, a do tego taka kobieta jest po prostu głupia bo sama sobie szkodzi. Ciągłe farbowanie, czy rozjaśnianie włosów niszczy te włosy i cebulki, a potem już jest siwa w wieku 30lat albo jęczy na kafe, że jej włosy wypadają, to właśnie od tych wszystkich waszych "zabiegów kosmetycznych" niby wielce upiększających, a potem efekty tych zabiegów po paru latach są tragiczne. Ide se zwalić bo aż sie wkurzyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
post z 11 28 nie jest mój , to jakiś podszyw .. Poza tym ja nie prowadzę takich długich wywodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEN35 185CM KRK BMW DUŻY BIC
I FIUT, WŁASNE M Odpowiadam: Na stopach: TAK Na rękach: NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 135
post z dziś to dopiero podszyw, koleś chce ze mnie debila zrobić, że ja niby nie potrafię dłuższych wypowiedzi napisać i uargumentować ich, że wam sie chce tak podszywać, ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEN35
*190 CM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEN35 190CM KRK BMW DBIFWM
nienawidze dzieci ale chętnie podupcze jakiś towar, najlepiej blachare ala mandaryna, doda, lisowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEN35 190CM KRK BMW DBIFWM
oczywiście z ładnie umalowanymi paznokietkami NA STOPACH ! orange lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEN35 190CM KRK BMW DUŻY BIC
I FIUT, WŁASNE M tu jest mój numer telefonu: 504-735-101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessica 1998
Wiem , że to pytanie zostało zadane dawno , ale postanowiłam odpowiedzieć . A mianowicie prawictwo pospolite 135 czy jaki Ty tam masz nick (mało istotne) niby jesteś prawnikiem , a tak serio... Jestem modelką , a moi rodzice są prawnikami i np. mój tata nie pisze takich p********h rzeczy chcąc sobą zaświecić bo tego nie musi . Ty natomiast tak , ale bez przesady ... Człowieku prawdziwi prawnicy nie wypowiadają się tak głupio jestem tego pewna bo tak jak wcześniej wspominałam moi rodzice nimi są jak i większość mojej rodziny również . A wracając do tematu Ty nie jesteś lepszy od innych przez te komentarze tylko się upokorzyłeś . A tak na przyszłość to pisze się na pewno , a nie napewno i wiele innych Twoich błędów też widać . A co do zadanego pytania to myślę , że chłopakom/mężczyznom pomalowane paznokcie się podobają długie są mega ok ... krótkie też mogą być jak kto woli . Kolory : Czerwony , różowy pudrowe są ok , czarne , brąz , granat itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie podoboają takie wlasnie , , malowane na różne kolory :) Pomaranczowy dość często widzę , zawsze spoglądam , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missss3
jako 30 stka,uwazam ze tylko debil z downem albo schizforeniczna bezdomna zbierczka zlomu m akolorowe paznokcie,neonowe,czy kazdy palec inny. Ja uznaje -czerwony na eleganckie okazje. bezbarwny na codzien...do pracy pudrowe roze.,beze,nude,frenche. na sylwestra i karnawal brokatowe. zadne tak kurfa fiuubzdziu wzorki ,neony,czernie i granaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już kobieta skrytykowała inne co malują :) ok , @missss3 - takie jak podalas opcje tez ok , mnie to nie przeszkadza, dzis np widzoalem na miescie paznokcie kobiet - czerwone , różowe, bordowe , błękitne , oczywiscie raz sie spotka taka z jednym innym paznokciem , kolorem, mnie sie podoba ze tak malują , widocznie zalezy to od nastroju takiej pani. Jak dla mnie pomalowane jak najbardziej ok ale byle nie dlugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inni jak sądzą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×