Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość Leniwiecc
Witam wszystkie koleżanki ☺ dzisiaj wykupiłam dietę OXY na 2 miesiące. Zaczynam od piątku z wstydliwymi 91kg przy 170cm. Mój cel to 70kg. Przepisy mi się podobają, jednak korzystałam z wymiany składników i dań żeby dostosować je trochę bardziej do mojego trybu życia i smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a jaka Wam wyszła kaloryczność? Bo mi ok. 1300 i się zastanawiam, czy to nie za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyrafa to moje pierwsze podejście. :D Mi wyszło 1600, myślałam, że to za dużo. Czy ćwiczycie coś? Ja chyba węźle się za Mel B brzuch+uda+pośladki. Kiedyś próbowałam, szczególnie pośladki mi się spodobały. Leniwiecc (Mam jakieś problemy z zalogowaniem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy któraś z was korzystała z wege? Ja zdecydowała się na tą wersję, bo fanką mięsa nie jestem. Leniwiecc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa77
Witam dziewczyny. Kiedyś odkupilam dietę oxy od "znajomej" trwała 21 dni schudłam marne 4 kg. Jedyny Plus tej diety to supersamopoczucie. Bóle głowy ustały,zawroty i miałam energię. Niestety kg sie namnozyly a ubrania skorczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada89
Dieta bardzo fajniusia Ja do tego jescze biorę iq green na łaknienie i jest na prawde pe ta rda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria86_
Moniaa, ale oxy jest akurat indywidualnie dopasowywana do każdego osobno i nie ma pakietu na 21 dni, nie pomyliło Ci się z czymś aby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaa77
Daria dzięki za odp. Nie pomyliło się,bo kiedyś pakiet był na 21 dni i 3 fazy. Potem była dieta udoskonalana i zmieniły sie dni i fazy oraz pewnie wiele innych rzeczy. Chyba sie skusze i wykupie dietke,może ta będzie dopasowana do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokłądnie tak Monia, Ty piszesz o starej wersji Oxy. To są zasadniczo dwie różne diety :). Teraz każdy ma indywidualnie dopasowany plan, który możesz modyfikować sobie i jest to w pełni interaktywne. Spróbuj, spodoba Ci się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chyba kiedyś byłam właśnie na tej starej wersji... ale uooojej jak to daawno było :P coś tam nawet schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niespecjalnie ufam dietom, które są raz rozpisane i dla każdego identyczne. Dobrze, że powstała indywidualna wersja Oxy. Takie diety, które mają 1000 kcal dla kogoś kto ma do zrzucenia 5kg i 25kg są trochę bezsensowne, ta kaloryczność jednak musi jakoś współgrać z nadwagą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobrze pamiętam to możesz zrobić test i założyć sobie u nich profil i potem płacisz tylko za samą dietę, ale profil nie jest płatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy można zrobić teraz nowy test i porównać go z poprzednim... Mam wrażenie, że mogłabym mieć skrajnie inne wyniki, niż gdy zakładąłam konto :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy wersja wege też jest białkowa? Na ich stronie piszą, że "białkowa albo wege" i trochę zgłupiałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obie wersje oxy mają podobną konstrukcję, w tym białkową fazę. Wege jest po prostu bezmięsna. Masz inne źródła białka, np. serek wiejski i roślinne. Ja osobiście nigdy nie próbowałam, ale koleżanka ją robi, stąd wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoo3
Ja robię wege i przepisy są smaczne ☺ także nie bójcie się brać wege, dzisiaj mój pierwszy dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saann
Ja też zmieniłam sobie na wege. Ja normalnie jem mięso, ale miałam ochotę spróbować. Zaczęłam właśnie fb, wcześniej zrobiłam 4 tygodnie normalnej Oxy, po którym mam 4kg w dół (no wielkanoc mi trochę zaburzyła)... Zobaczymy jak będzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam dziś moją Oxy, ale ja mam wersję z mięskiem. Zrobiłam wczoraj wszystkie zakupy, jadłospis mi się podoba i nie będę na razie nic zmieniać. Kaloryczność mam +-1400. Nie wiem czy to dużo czy nie, wieczorem zobaczymy czy będę głodna. Na razie jest fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaloryczność w Oxy masz dopasowaną do Twoich potrzeb, więc myślę, że jest w sam raz :). Obserwuj swoje wyniki i konsultuj się z ich dietetykiem, jeśli będzie potrzeba to zmienicie coś. Powodzenia i wytrwałości! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tą dietę robiłam po diecie 1000kcal i też mi dali jakieś 1400. Myślałam, że nic nie schudnę ale schudłam, nie wiem jak skoro 40% więcej kalorii miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoo3
Hejka dziewczyny! Ja już 4 dzień na wege-oxy i jak narazie jest fajnie. Nigdy nie wpadłabym na to jakie potrawy mogę zrobić z "niczego" typu sałata, soczewica, jarmuż i całe inne zielsko które omijałam szerokim łukiem. Jedyne z czym mam problem to picie dużej ilości płynów, bo nie jestem do tego przyzwyczajona. Przynajmniej nie mam problemu co gotować na obiad... Do zrzucenia mam całkiem dużo- 20kg. Narazie się nie wazę, zobacze jak będzie po trochę dłuższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość - bo kalorie to nie wszystko, poza tym po diecie 1000 kcal to stabilizacja i dożywienie chyba i tak było wymagane :P @Mikoo3 - przeglądałam sobie przepisy na Oxy wege u koleżanki i muszę przyznać, że są naprawdę fajne. Ja jednak wolę niąsko ;) Dużo masz do zrzucenia, ale przez to i spadki duże będą. Będę Ci kibicować, więc dawaj znać co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikoo3
Dziękuję kochana!! Jestem na diecie prawie tydzień. Ważyłam się dwa tygodnie temu i dzisiaj. Spadek 2kg! Może część tego to błąd pomiarowy, ale mimo wszystko motywuje :) (takie błędy lubię haha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikoo3 2kg w 2 tygodnie to jak najbardziej normalny spadek, połowa tego mogła być po rozpoczęciu Oxy. Szkoda, że się nie zważyłaś przed rozpoczęciem diety, miałabyś lepszy wgląd. Na tej diecie spokojnie można chudnąć szybciej oczywiście w zależności od tego ile masz do zrzucenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×