Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Mango ja też jestem mięsożerna, ale ciekawi mnie ta wersja vege mimo wszystko. Dobra, czyli od poniedziałku startujemy! Ja dziś sobie kupiłam wszystko co potrzebne i mogłabym w zasadzie już jutro rozpocząć Oxy, ale jak już zaplanowałam poniedziałek, to niech tak będzie. Każda niedziela będzie dla mnie dniem podsumowania. Też się nie mogę doczekać, bo ostatnio poszło mi naprawdę ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Ja jutro zrobie zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
A kupilas produkty na shake ? Czy stosujesz zamienniki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza ura
I ja zaczynam dietę oxy od jutra ciekawe jak to będzie byłam na diecie 3d chilli przed wakacjami i tez super ale znudził mi się jadłospis teraz czas na nowy :-) ogólnie jest fajny ciekawy zobaczymy . W jedności siła łatwiej z kimś iść przez ta ciężka drogę bo jak są zawirowania zawsze ktoś pomoże ci wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza ura
To od jutra zaczynamy fazę detox :-) może będziemy opisywać co w danym dniu jemy ciekawe czy te indywidualne są podobne :-) Ja zaczynam od jogurty naturalny z słoneczniki Otrebami i malinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Ja mam kanapki :) a kupilas prod do shake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! Od jutra detox, a ta nazwa pasuje także dlatego, że po tych świętach naprawdę potrzebuję detoxu. Mój organizm dopomina się zdrowego jedzenia, aż się ślinię widząc warzywa :P Mam chyba tak skojarzone już, że na oxy zawsze się lepiej czuje. Mango ale o jakie zamienniki Ci chodzi? Żurawinkę kupuję regularnie na allegro, bo nawet gdy nie jestem na diecie to i tak piję oxushake'a, resztę składników w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Tam jest żurawina liofilizowana, ksylitol,otręby i babka jajowata. Czy można używać tylko suszonej żurawiny , kefiru i otrębów ? Czy mija się to z celem i lepiej kupić wskazane produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach Tobie chodzi o ten oxybox http://www.dietaoxy.pl/oxy-box ? Ja powiem szczerze, że nie próbowałam tego jeszcze. Brzmi fajnie, ale mogłam kupić sobie zanim kupiłam sam plan. Może później spróbuje. Ja jak dotąd szejka robię starą metodą, ale można spróbować tego zestawu. Jak tam w ogóle dietka Mango? Ja pierwszy dzień za sobą i jest fajnie. A Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Właśnie o to mi chodziło :) trochę wydałam w tym miesiącu więc kupię suszoną żurawinę, otręby i babkę :) Czuję się świetnie tylko dzisiejsze sniadanie mialam do d**y ;) Wczoraj byłam na siłowni 1,5 h i mam takie zakwasy na udach, tyłku, brzuchu i rękach że ledwo się poruszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam wszystkich, ja też od dzisiaj na oxy, kupiłam na cały rok bo mam tych kg troszkę do zgubienia, dostałam dietę ok 1500 kalorii, tylko czy ja na tym schudnę dość sporo tego jedzenia, mam tak słabą motywację, że sama nie wiem czy dobrze zrobiłam zastanawiałam się jeszcze nad dietą z vitalii, a jak wasze diety i efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango a co na śniadanie? Ja na siłkę też chodzę (staram się) ale na chwilę obecną tylko bieżnia i podobne, więc obchodzi się bez zakwasów. gość - kaloryczność jest dopasowana do Ciebie, nie martw się oni tam wiedzą co robią. Trzymaj się swojego Oxyplanu i efekty się pojawią. Motywacja skoczy od razu, gdy zobaczysz pierwszy sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Kanapki z żółtym serem i kechup jak dla mnie masakra :) a w zamiennikach nic ciekawego nie było ale reszta dnia zapowiada się smakowicie :) Gosć- ja nigdy nie byłam na tej diecie to jest mój pierwszy raz ale wiele diet mam za sobą a ta wygląda zachęcająco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Malinowa żyrafo jeśli mogę spytać to skąd jesteś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango a dla mnie to prosty i fajny smak, który mi się z przedszkolem kojarzy. Trochę jak kanapka z szynką i majonezem - mniam :P, więc nie marudź, nie było źle :PP Jestem z Poznania, a Ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta dieta nadaje się, żeby szybko zrzucić bez joj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa Żyrafa
Tak. Zresztą w ogóle jak chcesz zrzucić jakiś balaścik szybko i zdrowo, to ta dieta jest do tego chyba najlepsza (no i kopenhaska, ale po kopenhaskiej masz jojo na bank, po oxy nie masz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Jestem z Siedlec :) Dziś dzień zaczęłam od pasty z tuńczyka z bułką, a teraz pije koktajl z banana i mandarynek mniam :) A jak wam idzie dziewczęta? Dzisiaj dzień wolny, siłownia nieczynna, może wieczorem jakiś stretching zrobie,bo nadal zakwasy mi dokuczają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja serek wiejski, warzywka - zazdroszczę Ci tego koktajlu :D Mam ochotę sobie przyrządzić oxyszejka, ale obiecałam sobie, że nie wychodzę poza plan. Robię oxy tak jak nakazali, tym razem nic nie kombinuje :P U mnie siłownia była czynna do 15tej, ale ostatecznie nie dotarłam (zrzućmy to na ten śnieg co spadł i nie drążmy tematu :P). Widzisz już jakieś spadki? Ja jeszcze nie weszłam na wagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Ja też na wagę nie wchodziłam zrobię to może po 1 lub 2 tygodniach :) Jak zobaczę spadek to będę chciała to uczcić, wiec wole się wstrzymać :P M.Żyrafo a ile Ci tam kalorii wyliczyli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Ja trochę wychodzę poza plan, pijam kawę i zdarza mi się inka z mlekiem 0,5 %. Myślisz że powinnam to odstawić i ściśle się trzymać określonego planu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można gdzieś więcej o tej diecie poczytać? Chodzi mi o źródła inne niż strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłkaa32
To możesz sobie obejrzeć http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/dieta-oxy-zdrowa-nastepczyni-diety-dukana,120519.html Wywiad z laską, która opracowała tą dietę (jeśli dobrze rozumiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mannola82
Ja dziś zaczynam moją przygodę z dietą Oxy. Ustawiono mi kaloryczność 1500 kcal (uwzględnili to, że chodzę już na siłownie i dość aktywnie zaczęłam ćwiczyć). Podoba mi się sposób w jaki wszystko jest zorganizowane. Myślę, że będzie fajnie powiązać tą dietkę z treningami, dam znać jak mi idzie a i Wy piszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mango ja zawsze na oxy piłam kawę czy inkę, ograniczałam jedynie mleko. Nadal je dodaje po prostu mniej i nigdy mi to w żaden sposób nie szkodziło, więc spokojnie. Jak Ci idzie w ogóle? Ja w niedziele wejdę na wagę, na razie nie chcę sprawdzać. Czuję się świetnie, taka wewnętrznie "czysta" :D Czuję, że będzie dobrze :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango90
Hey, idzie mi dobrze, mam dużo energii i motywacji do działania :) mam takie samo wrażenie jak Ty, czyli jestem "czysta" :P Zawsze w weekendy sobie sobie folgowałam a tu ani trochę :) na uczelni nawet kasze z warzywami i kurczakiem wcinałam :) I jak Żyrafko ważyłaś się ? ja z ważę się za tydzień :) AAAAA i pokochałam siłownie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nie zważyłam się, bo 1. nie było mnie dziś w pobliżu wagi haha (wyjechana) 2. dziś w sumie dopiero ostatni dzień detoxu miałam, więc z samego rana będzie ważenie i dokładnie zobaczymy ile w pierwszej fazie Żyrafce spadło z dupki :) Mango my jedziemy równolegle prawda? To Ty też dziś detoź kończysz, dlaczego dopiero za tydzień chcesz się ważyć? Mnie Twój sukces na Oxy zmotywuje jeszcze bardziej niż własny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalinka1983
Witajcie dziewczyny ja startuje jutro z dietka oxy. Waze duuuuuuuzo az uwaga 111 toz to potwór. Wlasnie koncze karmic swoja 5misieczna corke wiec powiedzialam dość musze cos zmienić. Oby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamalinka1983
Hej zwazylam sie jeszcze rano zeby potem zdziwienia nie bylo waga pokazala 109.5 hmm... Zawsze to troszke mniej ale yo i tak duzo. No ale nie ma co rozpaczac trzeba spiac poslady i do przodu. Dostalam trampoline ale musze do niej schudnąć bo ma obciazenie tylko do 100kg nie lubie typowych cwiczen nudza mnie i warunków zbytnio w domu nie mam. Wole tańce albo wladnie takie wyzycie sie na trampolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamalinka ja dziś wystartowałam z Oxy! Jestem właśnie po śniadanku. Będziemy miały siostrzane dietki :P Ja ruszam z mniejszej wagi, ale moja ciąża skończyła się 5 lat temu (w lutym 2011 urodził mi się synek :D ). A jeśli lubisz tańce i taki rodzaj aktywności fizycznej to może mata ddr? Ja bawiłam się na tym u koleżanki, trochę mi nie szło jak na pierwszy raz, ale jej to super wychodziło :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×