Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Joart

Dieta OXY cd

Polecane posty

Gość gość
a suplementy jakieś bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko masz pod adresem, który Ci wkleiła Zielenii, więc sobie wejdź i poczytaj -> https://www.dietaoxy.pl/laktoplant W kontekście stosowania podczas diety oxy to myślę, że dość istotne są poniższe plusy: (szczególnie na fb) "Sprawia, że trawienie jest bardziej efektywne. Jest źródłem błonnika pokarmowego. Obniża poziom cholesterolu. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomaga na fb, ja mam dużą potrzebę warzyw i mi fb tak nie bardzo pasowała, ale z tym jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. To ja to sobie chyba zamówię. Nie miałam problemów na fb, ale troszkę zamulona chodziłam. Jak rozumiem, ten laktoplant można podczas każdej fazy? Ja akurat robię drugi miesiąc z oxy i w poniedziałek zaczynam kolejny fb... Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie czułam dobrze na fb, odpuściłam sobie nawet szejka, żeby lżej było, ale nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"odpuściłam sobie nawet szejka, żeby lżej było" możesz rozwinąć to zdanie? Jak brak oxyszejka miałby Ci pomóc, skoro to na nim się ta dieta niejako opiera? Głównym zadaniem oxyszejka jest ochrona nerek oraz usuwanie toksyn z organizmu. Jednocześnie ma dostarczyć Ci błonnika i odżywczych substancji. Przy tej fazie on jest Twoim przyjacielem nie wrogiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nieźleee, ja też tego szejka sobie odpuszczałam czasem :PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to nie trzeba maszynki do lodów, żeby na kość nie zmarzło??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez ta diete tylko nabawilam sie problemow i teraz waze 10kg wiecej niz normalnie wazylam. Uaktywanilam chorobe tarczycy nadmiareem bialka, przy hashimoto absolutnie nalezy wykluczyc nabial i laktoze z diety! Zaczelam tyc z miesiaca na miesiac teraz borykam sie z ta przekleta choroba i z zaje/bista nadwaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo hashimoto można się nabawić od tygodnia na białku. uciekaj stąd trollu mały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm na moje oko to jakaś wariacja, ale to nie jest typowy oxyszejk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admiralls
To jakiś koktajl po prostu, ale to nie jest oxyszejk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm to ja oxyshake robiłam inaczej jeszcze, bez ksylitolu ale podoba mi się tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak możesz, ale ta receptura, którą wrzuciłam jest lepsza szczególnie gdybyś chciała zamiast szejka zrobić lody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko są takie pomysły na takie urozmaicenia, ale czy w fazie białkowej nie powinno być jak najmniej cukru? a tu maliny do szejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maliny chyba akurat nie mają dużo kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maliny mają 5g węglowodanów na 100 :) Czyli w 20g malin jest 1 (dosłownie jeden) węglowodan :P Myślę, że spokojnie można je dodawać do Oxyszejka bez obaw o zachwianie fazy fatburn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie owoce jak maliny czy jagody można swobodnie traktować jak warzywa... Por ma więcej cukru niz maliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna kaska
czesc, mam ok 70 kg, idealna waga dla mnie to jakies 56 (165cm) przy takiej nadwadze to ile uda mi sie schudnac w np. 4 tygodnie? chcialabym jak najlepiej wygladac na poczatek lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, trudno tak powiedzieć. Nie wiem też jaki masz plan oxy, ile kcal. Ja rozpoczęłam oxy 4 kwietnia, po dwóch miesiącach mam 9kg mniej, ale wiem, że dziewczyny w dwa miechy na oxy robią np. 12 kg Jedno jest pewne, że po 4 tygodniach będziesz miała widoczny efekt, to na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna kaska
hmm dzieki za odpowiedz. przelicze to wszystko soie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×