Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AzotanzBaru

Idealne kobiety, z którymi nikt się nie chce wiązać.

Polecane posty

Gość AzotanzBaru

Piękne, stylowe, albo tylko mają w sobie to "coś". Za wszelką cenę starasz się taką zdobyć, a nie jest łatwo. Czasem Ci odpisze na maila, czasem nie. Sprawdzasz pocztę, czekasz, potem cieszysz się jak dziecko. Trzyma Cię na dystans....nie dzwoni, nie zawsze ma dla ciebie czas. W końcu jakoś ją zdobywasz, łapiesz boga za nogi, ale...po tych wszystkich gierkach wcale nie masz ochoty dzielić z taką osobą przyszłego życia, nie wyobrażasz sobie rozwiązywania wspólnych problemów, masz dość ciągłego walczenia i zdobywania. Role się odwacają, teraz ona chce. Chce z Tobą być, ale nie jest miła, tylko ma pretensje, żal. To dalej zniechcęca. Potem się okazuje, że piękna dziewczyna , już kobieta, inteligentna, dusza towarzystwa, ale nikt nigdy nie chciał z nią być. Wszytkie jej poprzednie związki były skażone tym samym scenariuszem. Mówisz jej "jesteś piękną , wartościową kobietą, na pewno sobie z kimś ułożysz życie" , a ona odpowiada...słyszę to już któryś raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my lubimy goracych troszczacych sie o nas egipcjanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windykator terenowy
idealy nie istnieja a na sile to sie gwozdzie wbija jak nie rozumiesz slowa nie to je przepraktykuj na wlasnej skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kretyn ,musisz byc nieszczelsiwy autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzotanzBaru
Dlaczego tak uważasz, że kretyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piekne maja juz swoich partnerów zyciowych , a ty frajerze szukaj do zastranej chyba że kupisz dziewice za bawoła w Agypt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealne kobiety szukają idealnego faceta dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzotanzBaru
Widać ani ja ani moi poprzednicy nie byli idealni, co nie przeszkadzało, żeby nie chcieć się z nią związać na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze mną nigdy nikt nie chciał być. może to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty znasz jej byłych i od nich wiesz, dlaczego nie chcieli się wiązać? Bo to że słyszy tekst "jesteś wartościowa bla bla" któryś rat to nic dziwnego - w końcu to wyświechtany tekst każdego szmaciarza, nawet jeśli przyczyną zerwania była zdrada albo to że kazała mu myć się przed seksem i tak powie to samo. Kobitka pewnie ma po prostu pecha do facetów i wcale nie jest taka idealna, ale chyba też nie najgorsza, skoro jednak jakieś powodzenie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzotanzBaru
Właśnie nie jest najgorsza, jest fajna, jest inteligentna, ładna, super seks, ale te jej gierki, foszki, nie okazywanie uczuć , niestety przeważyły szalę na "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jak nie miała "byłych" czekała na tego jedynego? e tam takie dywagacje,do idealnych większość nie podbija albo robi to nieudolnie,bo się boją,inteligentna kobieta przeraża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się nie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealne są z idealnymi i możecie nam skoczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xe mna tez sie facet nie chciał wiazać bo już miał dzecii z inna ,o czym mi nie powiedzial,czy to oja wina?,a potem znalazl jeszcze inna,nigdy go nie zdrafzilam,był moim pierwszym.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Może sobie być idealna po wieloma względami, ale jeśli nie umie np okazywać uczuć, bo nikt jej tego nie nauczył , a na dodatek poczyta / posłucha tych bzdur o udawaniu niedostępnej to potem jest właśnie taki efekt. No i koniec końców wszyscy na tym cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklonowana40
AzotanzBaru dziś Właśnie nie jest najgorsza, jest fajna, jest inteligentna, ładna, super seks, ale te jej gierki, foszki, nie okazywanie uczuć , niestety przeważyły szalę na "nie". xxx mylisz ideały :D Kobieta inteligentna pewna siebie to nie chwilowa maska by cię złowić to sposób bycia :) a to co opisałes to zakompleksiona kobieta, która zakąłda maskę na okazję poznania i złowienia faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12333
Nie no dobijaja mnie dzisiejsi faceci:-D Facet ledwo poznaje kobietę i liczy ze to ona go bedzie zdobywać???? Czys ty zgłupiał człowieku?? Ja też NIGDY na poczatątku znajmosci się nie wychylach, nawet jak mnie skręca to nie będę uganiać sieza facetem i pisac mu wiadomości. To facet ma zdobywac kobietę, kobiec kropka! Ty jestes zwykłą cipką a nie facetem i daltego takie kobiety cie zniechęcaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12333
I ja tez jestem taka idealną kobietą ale wyobraż sobie że faceci za mna szaleją. Nie okazuję uczuć na początku, udaję obojętną, nie piszę wiadomości, za to daję się zdobywać. I faceci nigdy się nie zniechęcali jak ty tylko jak juz mnie któiryś upolował to bylismy przez kilka dobrych lat ze sobą:-) Jesteś naprawdę jakiś dziwny i niedowartosciowany jesli liczysz ze to kobieta bedzie cie zdobywać. Wiekszość kobiet jest tradycjonalistkami które wyznają zasadę ze to facet ma się o jej względy postarać. Ja tez taka jestem i nigdy jeszcze nie trafiłam na taka cipke jak ty która by to odstraszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tępaki przeciez on pisał ze zdobywa tylko potem w związku kobieta się nie stara bo ona taka cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzotanzBaru
Ile osób, tyle opinii. Topik jest o idelanych kobietach, z którymi nikt się nie chce wiązać, bo grają niedostępne, zimne, nie okazują uczuć. Niby nic im nie brakuje, ale nikt nie chce z nimi być. Mam na myśli wspólne plany na przyszłość, formalny związek , dzieci. Z pewnością są też takie idealne kobiety, które są dobre, uczuciowe, a poza tym piękne, inteligentne , ciekawe, dla takich warto się dać pokroić. Jest to taki typ kobiet, z którymi się chce mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zwane pseudoksiężniczki, najgorszy typ, tu zresztą ze dwie takie bździągwy też się wpisały. Mają przerośnięte ego, odpisanie na sms albo wyjście od czasu do czasu samej z inicjatywą to dla nich niepojęte, korona by z głowy spadła, to według nich już jest "zdobywanie" faceta albo co jeszcze lepsze "bieganie za facetem". Omijać szerokim łukiem i olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORZE pewnie jestes" frajerem" kobieta to wyczula i w ten sposob wlasnie cie traktuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda tylko knuje i chce wykorzystać jak ma okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AzotanzBaru
Tak myślisz? Traktowała tak mężczyzn, bo liczyła że zawsze znajdzie się ktoś lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jaki wiec masz problem? znajdz sobie niewymagajacą kobietę, nieinteligentną, brzydką, o którą walczyć nie będziesz musiał, bo i po co skoro chętnie cie przyjmie. nie wiem jaki miałeś cel zakładając ten post, ale dla mnie jesteś dziwnym, niedojrzałym emocjonalnie chłopczykiem. Który z jakiegoś powodu skacze zbyt wysoko a spada nisko. chciałeś spotykać się z tamtą kobietą po to by coś jej udowodnić? tylko co? przypuszczam ze sam nie wiesz, o co ci chodzi, a z takim podejściem mój drogi związku nie utworzysz. pozostaje opcja : rolnik szuka żony, coś dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany, ile jest głupich i pustych flądr w tym kraju, to masakra. Lalom się wydaje, że są jakimiś boginiami, nie stać ich na odpisanie sms albo zadzwonienie do faceta, grają w jakieś kretyńskie gierki, bo facet ma "walczyć". Przewrócone w głowach mają tępe kretynki i takie to tylko olać. Są dziewczyny, które są normalne, naturalne, bez tej beznadziejnej próżności nie wiadomo z czego wynikającej, którym zależy i to okazują. Z roszczeniowymi babami to najwyżej na raz i won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj jak mozesz pisac że są lalami skoro w wiekszościz nich nawet normalnie nie porozmawiałeś, ładne zawstydza wiem , ksieżniczek nie znam ,ty jestes bucem zadufanym i nie potrafisz jak kazdy facet porozmawiać :d od tego zacznijmy skoro twierdzisz jednogłośnie że ksieżniczki'' które to ksieżniczki wedgług ciebie , te ładniejsze?,przyzwoite? ?które , bo z kazdą porozmawaisz , tylko ty jesteś takim typem że nie da sie , to wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żal mi jak czytam ten temat . a jak tak taka idealna dziewczyna pokaże swoją prawdziwą twarz jest kochana czuła do rany przyłóż to dostaje kopa od życia ;) i już wybray książe jej nie chce. oh co za życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×