Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AzotanzBaru

Idealne kobiety, z którymi nikt się nie chce wiązać.

Polecane posty

O to widzę, że to nie tylko ja byłam i dalej jestem mimo grobowcowego wieku wg. kafeterian ;-) traktowana często jako obiekt seksualny. I np. u mnie często to decydowało, ze się nie starałam, tylko chciałam żeby facet o mnie zabiegał, bo ja np. nigdy nie byłam traktowana jako kumpel, nawet przyjaciel od przedszkola się we mnie zakochał. zawsze jako potencjalna partnerka. A mi zawsze tego brakowało, zaprzyjaźnienia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AMEN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja nikogo niechce w moim domu,po co mi oblesny facet?pol impotent,niech sobie zyja sami i nie narzekaja na nas :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, ONA nigdy nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre kobiety tak się zachowują, bo wcale nie prowadzą gierek, po prostu nie zalezy im na stałym związku, z różnych powodów. Każdej powód jest zapewne inny. Niektóre nie uznają kompromisów, inne odzwyczaiły się mieszkania z kimś i to zakłocałoby ich przestrzeń a jeszcze inne nie maja czasu, nie maja już ochoty bawić się w poznawanie, randkowanie i te dyrdymały. A jeszcze innym opowiadanie po raz setny o sobie juz im się przejadło, a i tak wiedzą że zakończy to się fiaskiem - maja złe doświadczenia, albo przeżyły już swoją wielką miłość i każdy następny nie jest w stanie sprostać temu, poprzeczka została podniesiona zbyt wysoko, dlatego się już nie emocjonują, pogodziły się ze swoim stanem i choć tli się nadzieja że moze jednak kiedyś kogoś takiego poznają, to nie szukają go i raczej sa bierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele kobiet przecenia wartość atrakcyjności fizycznej przy wybieraniu partnerki przez mężczyznę przez feministyczną teorię zmniejszającą wartość mężczyzny w społeczeństwie ludzkim do roli zwierzęcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiele kobiet przecenia wartość atrakcyjności fizycznej przy wybieraniu partnerki przez mężczyznę przez feministyczną teorię zmniejszającą wartość mężczyzny w społeczeństwie ludzkim do roli zwierzęcia. 

😂👍

BezImienny w swoim żywiole w dniu kolejnym 😁 Dzień dobry 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wiele kobiet przecenia wartość atrakcyjności fizycznej przy wybieraniu partnerki przez mężczyznę przez feministyczną teorię zmniejszającą wartość mężczyzny w społeczeństwie ludzkim do roli zwierzęcia. 

Zgodzę się, że kobiety niesłusznie uważają, że wygląd ma kluczowe znaczenie przy wyborze partnerki przez mężczyznę, ale nie sądzę, by odpowiadały za to feministki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgodzę się, że kobiety niesłusznie uważają, że wygląd ma kluczowe znaczenie przy wyborze partnerki przez mężczyznę, ale nie sądzę, by odpowiadały za to feministki...

Może nie kluczowe ale pierwsze decydujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Może nie kluczowe ale pierwsze decydujace

Nie twierdzę, że wygląd nie ma znaczenia w ogóle, natomiast nie powiedziałbym, że jest decydujący...

Dla nas naprawdę liczą się też inne rzeczy. Często jesteśmy w stanie pokochać i związać się z kobietą mniej atrakcyjną, ale fajniejszą z charakteru i bardziej "dopasowaną", z którą dobrze się dogadujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie twierdzę, że wygląd nie ma znaczenia w ogóle, natomiast nie powiedziałbym, że jest decydujący...

Dla nas naprawdę liczą się też inne rzeczy. Często jesteśmy w stanie pokochać i związać się z kobietą mniej atrakcyjną, ale fajniejszą z charakteru i bardziej "dopasowaną", z którą dobrze się dogadujemy.

No tak, ale czy kiedyś ta iskierka nie zgasnie i nie zaczniemy czegoś szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak, ale czy kiedyś ta iskierka nie zgasnie i nie zaczniemy czegoś szukać?

Nie sądzę. Jeżeli partnerka jest jednocześnie przyjaciółką, to dlaczego mielibyśmy szukać innej? To właśnie osoby, które patrzą tylko na wygląd są bardziej skłonne, by szukać nowych wrażeń i zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie sądzę. Jeżeli partnerka jest jednocześnie przyjaciółką, to dlaczego mielibyśmy szukać innej? To właśnie osoby, które patrzą tylko na wygląd są bardziej skłonne, by szukać nowych wrażeń i zdradzać.

A wiesz może i masz rację. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zgodzę się, że kobiety niesłusznie uważają, że wygląd ma kluczowe znaczenie przy wyborze partnerki przez mężczyznę, ale nie sądzę, by odpowiadały za to feministki...

Feministki wtłaczają kobietom obraz toksycznej męskości jako normy występującej w społeczeństwie. Uznawanie wszystkich mężczyzn za gwałcicieli tylko z powodu płci to jeden z takich przykładów. Czy mógłbyś powiedzieć, że wszyscy mężczyźni to gwałciciele? Czy to prawda? Wiele nieprawdziwych teorii głoszą feministki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Feministki wtłaczają kobietom obraz toksycznej męskości jako normy występującej w społeczeństwie. Uznawanie wszystkich mężczyzn za gwałcicieli tylko z powodu płci to jeden z takich przykładów. Czy mógłbyś powiedzieć, że wszyscy mężczyźni to gwałciciele? Czy to prawda? Wiele nieprawdziwych teorii głoszą feministki. 

Nie musisz mi tego mówić. Wiem, jak szkodliwa jest działalność feministek, ale akurat za to o czym pisałeś, nie odpowiadają. Kobiety już wcześniej uważały, że patrzymy tylko na wygląd, feminizm nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie musisz mi tego mówić. Wiem, jak szkodliwa jest działalność feministek, ale akurat za to o czym pisałeś, nie odpowiadają. Kobiety już wcześniej uważały, że patrzymy tylko na wygląd, feminizm nie ma tu nic do rzeczy.

Kiedyś było, że część mężczyzn co rzeczywiście jest prawdą ale dziś wmawia się, że każdy. A to już zazługa feministek. Wyciąga się najgorsze męskie jednostki i ocenia, że każdy taki jest. Sam przyznasz, że to manipulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kiedyś było, że część mężczyzn co rzeczywiście jest prawdą ale dziś wmawia się, że każdy. A to już zazługa feministek. Wyciąga się najgorsze męskie jednostki i ocenia, że każdy taki jest. Sam przyznasz, że to manipulacja?

BezImienny, czy feministki śnią Ci sie po nocach? Tak o nich namietnie wspominasz, jeszcze w taki sposób, że smiech na sali... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt się nie chce wiązać to nie takie idealne.

Ta idealność to przeważnie kobieta ładna z buzi, z ładną figurą, która ładnie umie się ubrać. I przeważnie na tym etapie ideał się kończy a zaczynają rzeczy, które dyskwalifikują kobietę jako poważną partnerkę do związku. Ładne opakowanie tylko do czasu daję ułudę ładnego wnętrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

BezImienny, czy feministki śnią Ci sie po nocach? Tak o nich namietnie wspominasz, jeszcze w taki sposób, że smiech na sali... 

To poczytaj, do czego doprowadziły feministki w Hiszpanii...

rp.pl/Publicystyka/308289913-Orwell-w-Hiszpanii.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×