Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego skasowano temat w którym gimbusiara Kciukiem się osmieszyła?

Polecane posty

ten w którym upierała sie, że w subkulturze metalowej nie tylko muzyka jest wazna, ale też "inne aspekty", ale nie potrafiła ich wskazać, gdy wskazano jej, że pieprzy od rzeczy, i że właśnie subkultura ta opiera się tylko na muzyce i ewentualnie ubiorze? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pięt jej nie dorastasz i to ty się skompromitowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty się ośmieszyłaś kretynko jak zawszę zresztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za żal ona cię słusznie wyzwala od gibazy a ty na nią to samo? Ie masz lat dziewczynko tysiąca tu cały dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Do pięt jej nie dorastasz i to ty się skompromitowalas " Jak ja mogłam się skompromitować, skoro to ona pisała bzdury, nikt nie poparł tego co napisała i gdy zadano jej konkretne pytanie odpowiadała bluzgami i wyzywała wszystkich od trolli zamiast odpowiedzieć na temat? :) A moze ty powiesz, na czym jeszcze oprócz muzyki opiera się niby subkultura metalowa skoro twierdzisz, ze to ona miała racje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie pisała bzdur a ciebie poparła jedną Orange która pewnie sama byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To ty się ośmieszyłaś kretynko jak zawszę zresztą. " Pomarańczko, wiem, ze jestes tylko jedną osobą(pewnie tylko jakąś jej psychofanką), nie powtarzaj kilka razy tego samego, udając że jestes kilkoma osobami :D pewnie nawet nie czytałaś tego tematu wczoraj, a nawet jak czytałaś, to z metalu znasz tylko żelazo i stal i nie zrozumiałas o czym ten temat był :D a jeśli uwazasz że miała racje, to tak jak napisałam, odpowiedz na pytanie, na które nie potrafiła odpowiedzieć - na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ona nie pisała bzdur a ciebie poparła jedną Orange która pewnie sama byłaś. " skoro nie pisała bzdur, to odpowiedz - na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? :D kciukiem napisał, ze na czymś jeszcze, a zapytana na czym niby nie potrafiła odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ciebie poparła jedną Orange która pewnie sama byłaś. " Pomarańczka mnie poparła, bo miałam racje i poparłaby mnie każda osoba, która z subkulturą metalową miala jakikolwiek związek, a ona wymyślała jakieś basnie tysiąca i jednej nocy o jakichś tajemniczych "innych aspektach" subkultury metalowej, które rzekomo istnieją i sa tak samo ważne jak muzyka. Jesli uważasz, ze miała racje to je wymień :D Ona nie potrafiła, poprzestała na bluzgach zamiast argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój post był pierwszy pod twoim, nie bądź dzieckiem boi cię ze większość uważa cię za emo ? Kciukiem nie ma tu fanów ale jest mądrzejszy od ciebie, widać to chociaż po wczorajszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka nie denerwuj się bo żyłka pęknie ;;;;;ssdd1989 kciuk cię znokautowala riposstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie chcesz odpowiedzieć na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru, skoro twierdzisz że kciukiem miała racje, tylko argumentujesz ad personam, zwyczajnie bluzgasz? :D tez nie masz argumentów, jak ona? :D " nie bądź dzieckiem boi cię ze większość uważa cię za emo" Nikt mnie nie uważa za emo, oprócz kciukiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę to jest śmieszne. Przypomina mi to płomienne dyskusje pomiędzy wierzącymi, ale różnych wyznań, różnych religii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trochę to jest śmieszne. Przypomina mi to płomienne dyskusje pomiędzy wierzącymi, ale różnych wyznań, różnych religii" Tylko, że w takich dyskusjach erystykę stosują wszyscy, a tutaj ja znowu zadaje konkretne pytanie, na które kciukiem ukrywająca się pod pomarańczką znowu nie potrafi odpowiedzieć, tylko jak zwykle bluzga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama stosujesz erystykę, na miarę swoich skromnych możliwości. Ale nie o to mi chodziło, tylko o twój, nazwałbym to neoficki zapał w głoszeniu i obronie "dobrej metalowej nowiny". Kasiu, to jest naprawdę śmieszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyskusja jak osobami z szpitala psychiatrycznego: ja:Moze ty powiesz, na czym jeszcze oprócz muzyki opiera się niby subkultura metalowa skoro twierdzisz, ze to ona miała racje? pomarańczowa kciukiem: Ona miała racje!!! to ty się ośmieszyłaś! ja:odpowiedz na pytanie, na które nie potrafiła odpowiedzieć - na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? pomarańczowa kciukiem: boli cię, że większość uważa cie za emo? Kciukiem jest madrzejsza od ciebie. Co za dno. Najgorsze jest to, ze ten przygłup myśli że na tym polega dyskusja - na unikaniu konkretnych argumentów, tylko na bluzganiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sama stosujesz erystykę, na miarę swoich skromnych możliwości" Jak na razie, to ja, tak samo jak wczoraj zadaje konkretne pytanie, na które kciukiem nie potrafi odpowiedzieć. Wysuneła durną tezę, i nie potrafi jej uzasadnić, tylko pisze bluzgi i wyzywa od emo. A jeśli ja też stosuje erystykę, to wskaż konkretny przykład. :) "Ale nie o to mi chodziło, tylko o twój, nazwałbym to neoficki zapał w głoszeniu i obronie "dobrej metalowej nowiny"." Tyle, że ja się z nią nie kłóce o to, czy metal to dobra muzyka, tylko staram się ją zmusić do udowodnienia swojej idiotycznej tezy :D pisała że każdy metal powinien znać się na anarchiźmie( :D :D :D) , że jestem emo skoro interesuje się tylko muzyką, bo subkultura metalowa opiera się nie tylko na muzyce, ale też na "innych aspektach" ( :D :D :D) a nie potrafiła tych rzekomych "innych aspektów" wymienić, i do tej pory nie potrafi, tylko bluzga spod pomarańczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też cię uważam za emo i zrób ankietę nie będę jedyny Nie powiem nic nt tej głupiej muzy mówię tylko ze kciuk cię znokautowala ripostami. Wpisz sobie nicki albo starsze nicki kciuka i sobie poczytaj o muzyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem kciukiem , za młodą jesteś żeby ogarnąć emocjonalnie krytykę większej grupy osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem jest tu od kilku dni za sroxelia nie siedziItu od rana do nocy jak ty. Ogarnij się młodą : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie powiem nic nt tej głupiej muzy mówię tylko ze kciuk cię znokautowala ripostami." Chyba bluzgami, i unikaniem merytorycznych argumentów - czyli tym co robisz ty :D Skoro nie znasz się na metalu, i nie potrafisz w jej zastepstwie, uzasadnić jej durnej tezy o "innych aspektach subkultury metalowej oprócz muzyki i ubioru" to jak możesz przyznawać jej racje, trollu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz swoją działeczkę, mnie to nie bardzo obchodzi. Wchodzę na twój temat, bo pełnisz rolę rozśmieszacza. Argumenty za, czy argumenty przeciw, tyczą tak błahej sprawy, że szkoda w to w ogóle wnikać. Właśnie to jest śmieszne, że rozpalasz się, nieproporcjonalnie do problemu. Prawdopodobnie Kciuk, specjalnie cię podpuściła (ona jest złośliwa i potrafi zrobić z niczego g****oburzę) i zostawiła, bo ma ten temat w tyłku. Ty natomiast, będziesz to przeżywała, przez cały następny dzień i może jeszcze trochę. Idź pogadaj ze swoimi kolegami, czy naprawdę, tak bardzo im zależy, na promocji metalu, na Kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie jestem kciukiem , za młodą jesteś żeby ogarnąć emocjonalnie krytykę większej grupy osob " Dlaczego znowu ad personam, zamiast odpowiedzieć na pytanie, na które nie potrafiła odpowiedzieć kciukiem, skoro uwazasz, ze ma racje - na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty bluzgalas kretynko ;) ktoś wyżej ma rację kciuk mogą specjalnie zrobić aferę jak to ona a ty się dałaś i skompromitowalas :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty naprawdę tak tempa jesteś? Hahaha, mówię że cię zagiela tekstami i ripostami nie chodzi mi o twoja głupia muzykeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Prawdopodobnie Kciuk, specjalnie cię podpuściła (ona jest złośliwa i potrafi zrobić z niczego g****oburzę) i zostawiła, bo ma ten temat w tyłku." a mi się wydaje, że po prostu napisała jakieś swoje kinderpunkowe bzdety i się wściekła że nie ma racji, gdy przyszło do uzasadnienia tego co napisała, i nie potrafiła uzasadnić tego co pisze, dlaczego zaczeła bluzgac. " Idź pogadaj ze swoimi kolegami, czy naprawdę, tak bardzo im zależy, na promocji metalu, na Kafeterii " to nie promocja metalu, tylko dyskusja, jest tu troche osób słuchających metalu i z nimi dyskutuje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie tłumaczenia Kaśka straszliwie odrobinę madrzejsza a to co robisz od wczoraj to jakiś żal.... nieźle cię musiała wkręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ty słyszałaś , a kinderka w tamtej dyskusji też byłaś tylko ty. Zgłoś ten temat nieośmieszajj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy ty naprawdę tak tempa jesteś? Hahaha, mówię że cię zagiela tekstami i ripostami nie chodzi mi o twoja głupia muzykeb " W dyskusji, takiej między ludźmi na poziomie, a nie menelami i gimbusami, liczą się merytoryczne argumenty, a nie bluzgi ad personam, gdy już skończysz gimbaze i dowiesz się o sztuce prowadzenia dyskusji, i o tym co to jest "erystyka" to zrozumiesz to. "Ty bluzgalas kretynko" kciukiem cały czas bluzgała i nie potrafiła uargumentować swojej tezy. Skoro uwazasz, ze kciukiem ma racje - to na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×