Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego skasowano temat w którym gimbusiara Kciukiem się osmieszyła?

Polecane posty

Gość gość
To jest w gimbuseme boOwczoraj pierwsza zaczęłam jechać kciukowi ad personam a dziś jjak to powiedziałas nazwałam temat ad personam w stosunku do kciuka bo ci pomarańcze jechały ad personam. Cóż za logiką, co za dojrzałość !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla przeciętnego odbiorcy .?? Hahaha kolejna indywidualistka z koziej wolki. Słucha muzyki po angielsku nie znając własnego języka, w dodatku tak inteligencję ma, że tylko powszechne darcie ryja jest dla niej, bo zespoły metalowe które coś niewątpliwą za dużo dla ptasiego mozdzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha przenośnia czuję się oszukana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które coś niewątpliwie niosą, zjadlo Mi słówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj kompromitacja dzisiaj kompromitacja ile można? Dziś to totalnie sama się zgubisz we własnych zeznaniach szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to budzi moją ODRAZĘ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nam Kasia uciekła skompromitowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatanistko skąd jesteś?Z twoich wypowiedzi sugeruje ze z jakiejś wsi..Bo jak wiesniara się zachowujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu już nie mam już ochoty dyskutowac z gimbusami, nie potrafiacymi merytorycznie argumentować,potrafiącymi tylko pieprzyć o niczym, nie na temat i obrazać. Co do satanizmu już wypowiedziałam sie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Szatanistko skąd jesteś?Z twoich wypowiedzi sugeruje ze z jakiejś wsi..Bo jak wiesniara się zachowujesz " Z krakowa. Próbe merytorycznej dyskusji uznajesz za wieśniactwo? Wieś to zaprezentowała wiekszośc wypowiadających się tu osób, których jedynymi argumentami są argumenty ad personam i gadka taka jak "skompromitowałaś się bo tak!", zamiast merytorycznych argumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Które coś niewątpliwie niosą" a jakie zespoły za takie uważasz, skoro podziemie blackmetalowe uwazasz za pospolite(sic! :D ) darcie mordy? Pewnie jakieś disco polo dla plebsu w stylu Nightwish.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Słucha muzyki po angielsku nie znając własnego języka" Akurat spora cześc polskiego podziemia blackmetalowego śpiewa po polsku, ale co o tym może wiedziec taki plebejski przygłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ona nie pisała bzdur a ciebie poparła jedną Orange która pewnie sama byłaś." xxxx HAHAHAHAHA!!!!!!! debilka kciuk znowu żałośnie broni się pod orange i myśli że nikt nie zauważy :D nikt jej tu nie znosi i każdy wie, że to tępa mitomanka, która nie potrafi przyznać się do błędu kaśka - gadałaś z nią samą pod orange, bo nikt by jej tu nie bronił, zwłaszcz że to ona nie miała racji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jest coś, co jest pewną "ideologią". " Nie ma żadnej ideologii, kolejny bezmózgu na poziomie kciukiem. Od razu widać, ze nic nie wiesz, a zależy ci tylko na tym aby żałośnie obronić kciukiem. A idiotka kciuk pomyliła metali z punkami - co ma metal do anarchii? I będzie szła kretynka w zaparte mimo, że każdy wytknął jej błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
90% pomarańczowych postów należy do kciukiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no popierzyło jej się, a teraz próbuje się wybronić. "Pewna ideologia"....dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrbuhahahahahahahaha :D Ta subkultura opiera się tylko i wyłącznie na muzyce. Jako, że trzeba się też odróżnić od innych subkultur wchodzi w grę wygląd. Nie ma ideologii, jak w punku, czy u skinów. U skinheadów masz głównie ideologię, dopiero potem wchodzi muzyka. Ciemne, ciężkie, czy sat/anistyczne teksty i taki klimat jest wpisany w muzykę, ale podobne teksty możemy znaleźć w innych nurtach muzycznych, tak samo jak w muzyce metalowej teksty o miłości, czy chwalące Ch/ry/stusa. Sat.anizm nie jest wyznacznikiem tej subkultury. To dodatek, przyprawa w muzyce. Temat do tworzenia show. Sam(a) piszesz, że to estetyka. Tak to tylko i wyłącznie estetyka, nie aspekt w subkulturze. Chciałeś(aś) czymś zabłysnąć, ale ci chyba nie wyszło. 'gość często dokuczający Kaśce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 15:11 ciekawe rzeczy piszesz o tej całej kciukiem. Szkoda, że nie weszłam w ten wątek o którym piszecie, pośmiałabym się. 'gość często dokuczający Kaśce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kutwa, a ja myślałam że ludzie już od dobrych paru lat przestali utożsamiać metali z satanistami (i jeszcze pewnie tymi teistycznymi :D ) a tu nadal niektórzy prezentują mentalność jak na jakiejś zapadłej wiosce bez tv i netu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka: Pseudometal taki jak Nightwish, Od Nightwish'a, to ty się odp*****l. Jaki jest taki jest, ale to nie pseudometal. xx gość dziś no niestety jak widać:) Wiem! Znalazłam dodatkowy aspekt subkultury. Kulinarny, przecie my koty codziennie żremy. gość dokuczający Kaśce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mnie zaskoczyły wpisy - jaki satanizm? Jest tyle gatunków metalu, a oni z satanizmem wyskoczyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×