Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego skasowano temat w którym gimbusiara Kciukiem się osmieszyła?

Polecane posty

Gość gość
U naszej Kasi Google aż wrze :) jesteś głupia niż noxa ona chociaż umie obronić konstruktywnie swoje zdanie i wiedzę też ma większą a nie klepie 3 po3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ona ci odpowiedziała ty jej po prostu nie zrozumialas. " Nie odpowiedziała mi na to pytanie. A jeśli twierdzisz że odpowiedziała, to zacytuj ta odpowiedź 🖐️ " Niekiedy wystarczy jedno zdanie " No to przytocz jakies zdanie bedące odpowiedzią na moje pytanie. Potrafisz, czy może jedyne co potrafisz to krażyć wokół tematu, unikac konkretów i bluzgać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożegnała się i wyszła z tej rozmowy bo z tobą nie ma sensu za długo ciągnąć bo mało kumasz, nawet kciuk to widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesteś głupia niż noxa ona chociaż umie obronić konstruktywnie swoje zdanie" 1. Znowu ad personam, gimbazo. 2.Bronie kontstruktywnie swojego zdania - zadając pytanie, na które ani ona wczoraj, ani ty dziś, gimbazo, nie potrafisz odpowiedziec.A skoro uważasz, ze kciukiem ma racje to na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pożegnała się i wyszła z tej rozmowy bo z tobą nie ma sensu za długo ciągnąć bo mało kumasz, nawet kciuk to widzi " Skoro uważasz, ze kciukiem ma racje to na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż tak pusta jesteś?zalozylas temat o kciuki bo szukałam poparcia i nic więcej, o żaden metal ci nie chodzi bo jakby to było najważniejsze to byś zapamiętała jej odp nt muzyki a nie tylko ja glupiooczerniala. Boli cię fakt że cię r*******ała w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e mam twój marny gust. Kciuk ci wczoraj konkretnie odpisala, a że nie umialas się do tego odnieść to się plujesz jak prawdziwy gimbus. I jak widać nie jest to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie jestem przekonany i to nie od wczoraj, ale od lat 80. Tak się mówi, jak napisałaś, ale w praktyce, to wcale tak nie wygląda" cieszę się, że wreszcie ktoś przedstawia merytoryczne argumenty :) "Estetyka sataniczna (tak to nazwijmy) tak się spopularyzowała, że ludzie już nawet nie wiedzą, co to jest, ale to jest" No właśnie - twierdzisz że metal jest podszyty estetyką satanistyczną, która często trudno wychwycić. Estetyką. Za to uznawanie satanizmu za jakas ideologie przewodnią metalu upada w momencie, w którym zauważymy, że jest sporo wierzacych metali, jest sporo muzyki metalowej propagujacej zupełnie inne wartości niż satanizm. Bo żadnej ideologii przewodniej nie ma - metal to tylko styl w muzyce, zwiazany też(ale nie nierozerwalnie), z określoną estetyka ubioru i pewną, jak to ująłeś "satanistyczną" poetyką, aurą(choć nieobecną w absolutnie całym metalu). Nie ma ideologii. Albo inaczej - każdą ideologie można propagować tą muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wie i czym piszemy tylko będzie sięwypierac. Idę bo to jak grochem o ścianę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia napisała post pod siebie, swoje zdanie, swoje racje więc takjest! Nie ma ideologii bo Kasia tak mówi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Aż tak pusta jesteś?zalozylas temat o kciuki bo szukałam poparcia i nic więcej, o żaden metal ci nie chodzi bo jakby to było najważniejsze to byś zapamiętała jej odp nt muzyki " Których nie było? było tylko wyzywanie od emo, trolli, gimbazy i upieranie się przy tych "innych aspektach" bez ujawnienia jakież to niby aspekty są. A skoro uwazasz, ze ma racje, to na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W d***e mam twój marny gust. Kciuk ci wczoraj konkretnie odpisala," Tak się składa, ze istnieje ciagle kopia google tego tematu. To wypowiedzi kciukiem: "1. naucz się czytać ze zrozumieniem. 2. dziecko , subkultura to też muzyka, ale nie tylko. trafiłam w jakiś lichy choćby murek pośród twej próżni międzyusznej?" Czyli wyżej widzimy argumenty ad personam i upieranie się przy tych innych aspektach bez ich wymienienia. Dalej: "z rozmowy , o ile tak mozna nazwać, wynikło,. że dla Ciebie subkultura to tylko ubranie i muzyka. Supcio" Upieranie się przy "innych aspektach" bez ich wymienienia. Dalej: "o boshe, przybij piątke z finlandia, pustaki u mnie za płotem maja silną konkurencję" Zery merytoryczności, unikanie odpowiedzi na pytanie. "I jeszcze jedno. Podstawa twoje słabości. nie dawałaś rady argumentowac, ponizżalaś się na tyle, że musiałaś załozyć temat z moim nickiem szukając w ten sposób pomocy w ataku na mnie. Fail, przecież sama wiesz, że mam racje, a Ty się tylko bardziej upadlasz...;D" Ad personam, unikanie odpowiedzi na pytanie. "Kasiu, nareszcie osiągnełas, pomoc w postaci trolla, którym się teraz podpieraszoczko.gif Idę, zrozpaczona, ze nie mam pomocy od żadnego głąba pomarańczowego" Unikanie odpowiedzi na pytanie, nazwanie trollem pomarańczki która przyznała mi racje. "Aniu no wiec właśnie chba spiżdżam, bo zaraz bedę na pudlu" Bełkot. "Miarą sukcesu w dyskusji jest ilość epitetów rzuconych przez przeciwnika. Yuppi. Argumenty emotikona się skończyły, zaczeło się mieso." sama nie podaje argumentów i bluzga a oskarża o to mnie, zadającą jej proste pytanie i jeszcze wyzywa. I tak dalej, i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez zakończę te marna dyspute, finał taki ze Kasia nam sie osmieszyla. A mnie samemu nie chce się jej tłumaczyć ze sie pograzasz. I nie powtarzaj namiętnie ad personam jako że wczoraj bardzo namiętnie To stosowa'las w stosunku do kciuka. A dziś cię to boli bo nie masz poparcia a wręcz przeciwnie. Adios !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga, napiszę post, jedno zdanie, albo tym razem pięć i Kasia odpowie dziesięcioma, dwudziestoma zdaniami :D Powiedzmy sobie jasno, że Kasia jest od nas UZALEŻNIONA. Tańczy, jak jej zagramy. Kasia nie rozumie, że jeśli z kimś się nie zgadza, nie może nawiązać dialogu, to powinna zrezygnować z JAŁOWEJ gadki. Kasia jest opętana szatanem kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tak to jest wśród gimb jak nie ma tegos amego zdania to nie ma normalnego dialogu;) A 2 strony kasza nasza wykorzystuje chwilę sławy, która chwilowo zapewniła jej rozmowa z kciukiem. Szkoda że to tak słaba sława z powodu osmieszejia. Ale nareszcie któryś z jej głupich tematów minął drugą stronę a nie przeszedł jak zawsze bez echa ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tez zakończę te marna dyspute, finał taki ze Kasia nam sie osmieszyla" Osmieszyłam się podawaniem merytorycznych argumentów, w przeciwieństwie do was, i zadawaniem pytania, na które nie potraficie odpowiedzieć? "I nie powtarzaj namiętnie ad personam jako że wczoraj bardzo namiętnie To stosowa'las w stosunku do kciuka" Moja argumentacja opierała się na merytorycznym argumencie - pytaniu o to, czy wymieni te "inne aspekty", skoro twierdzi że istnieją. Jej argumentacja opierała się na upieraniu się że inne aspekty istnieją "bo tak", bez poparcia tego niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kasia nie rozumie, że jeśli z kimś się nie zgadza, nie może nawiązać dialogu, to powinna zrezygnować z JAŁOWEJ gadki" Po prostu oczekuje po was merytorycznych argumentów. Cywilizowani ludzie przy ich pomocy dyskutują, wiecie? a zostawienie prymitywowi ostatniego słowa, to w jego oczach przyznanie mu racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo tak to jest wśród gimb jak nie ma tegos amego zdania to nie ma normalnego dialogu" czekam na jakikolwiek merytoryczny argument.Skoro uważasz, ze kciukiem ma racje to na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znecjacie się nad nią niby odpisuje ale pewnie ryczy po swojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałaś bardzo ad 0personam mówiąc o niej ze jest piłka itd. To się nazywa hipokryzja. Nie używaj hmmm mądrych słów tylko po to by używać, sama też się tego trzymaj, bo później wychodzisz na emo dziecko i tak cię traktują. Jak widać slusznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ciebie obchodzi, zdanie nieznanego ci prymitywa z anonimowego forum? :D Spać potem nie możesz? Koniecznie musisz udowodnić, że masz rację, komuś, kto i tak, drze z ciebie łacha, bo tylko po to tutaj wchodzi? Nie widzisz swojej śmieszności? Ludzie nie chcą rozmowy, na temat, który chcesz podjąć i de facto, dyktują ci formę i w znacznej mierze treść pyskówki. W taki sposób, będziesz tu siedziała do śmierci, bo zawsze znajdzie się jakiś żartowniś, który podbije ci temat, pisząc coś z czym się nie zgodzisz. Naprawdę uzależniłaś się, od tych nic nie wnoszących pyskówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie znecjacie się nad nią niby odpisuje ale pewnie ryczy po swojej stronie " Musisz z każdym kolejnym postem udowadniac, jaką gimbazą jesteś pomarańczką? Merytoryczne argumenty sa ci naprawde obce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pisałaś bardzo ad 0personam mówiąc o niej ze jest piłka itd." Powtarzam po raz kolejny - to ona się zaczeła, pisząc że jestem "miernotą intelektualną", bo uwazam ze metal nie ma ideologii i metal nie musi znać znaku anarchii. ". Nie używaj hmmm mądrych słów tylko po to by używać" Nie używam mądrych słów "tylko po to by ich używać", tylko używam ich w poprawny sposób - stosujecie argumenty ad personam to wam je wytykam. To, ze jestes nieprzyzwyczajona, ze ktos nie mówi potocznym językiem do ciebie, to nie znaczy, że to jest jakiś snobizm ze strony tej osoby, po prostu dla niektórych "mądre słowa" sa najzwyczajniej normalnym elementem języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre :-) kciuk nie dość że darla z niej łacha to jeszcze ja intelektualnie zagiela a ta dalej swoje będzie wciskać miMo że każdy widzi jaka komprome zaliczyła ;);););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad personam
mądre słowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co ciebie obchodzi, zdanie nieznanego ci prymitywa z anonimowego forum?" To obchodzi, żeby nie myślał, ze jest inteligetny i ze ma racje dyskutujac przy pomocy bluzgów, a forum dyskusyjne, jak sama nazwa wskazuje służy do dyskusji. Tutaj też sa osoby rozumiejące na czym polega dyskusja, a nawet jesli nie rozumieją, to może cos wyniosa z dyskusji z bardziej obytą osoba. Jak widać już jedna gimbaziara dowiedziała się ode mnie co to jest erystyka, co widać po jej oburzeniu, że smiem uzywać takich "mądrych słów" :D Wie już co to znaczy, może teraz zrozumie, że nalezy zaprzestac tej erystyki stosować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po raz kolejny pokazals jakim dzieckiem emo jestes , że ona zaczęła to też musialas? Dziecinada z twojej strony. A po 2 nie usprawiedliwia cię to. Nie chcesz ad personam to sama tego nie rób hipokrytko. I dla ciebie to może są mądre słowa, dla innych wytarte formulki używane w wwiększościdyskusji takich jak ty, którzy tylko kopiuja nic nie wnosząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×