Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego skasowano temat w którym gimbusiara Kciukiem się osmieszyła?

Polecane posty

"tempa jesteś" Gimbusie, ucz się lepiej ortografii, zamiast pisać na forum, bo ani na metalu, ani na ortografii, ani na sztuce prowadzenia dyskusji się nie znasz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko ty słyszałaś , a kinderka w tamtej dyskusji też byłaś tylko ty. Zgłoś ten temat nieośmieszajj się " 1. Naucz się ortografii. 2. na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero przy kopiowaniu drugi raz zauważyłaś ten ironiczny błąd ??:-) a sama nosisz stopkę z błędem i ludzie musieli cię uświadomić : o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dopiero przy kopiowaniu drugi raz zauważyłaś ten ironiczny błąd ??usmiech.gif a sama nosisz stopkę z błędem i ludzie musieli cię uświadomić : o " na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczyła się jednej startej lacinki i powtarza to 3x w kazdym poscie, buah ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nauczyła się jednej startej lacinki i powtarza to 3x w kazdym poscie, buah ; d " Powtarzam, bo ciągle stosujesz chwyt erystyczny, który się nazywa "argument ad personam", zamiast argumentowac merytorycznie. Poczytaj o erystyce Schopenhauera, to może coś zrozumiesz. Na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno czemu na siłę temat zmieniasz, ludzie toczą belkę z ciebie, bo cię kciukiem zagiela intelektualnie i uwierz mi ze nie zakryjesz tego pisaniem o metalu. Spaliła cię i ci wstyd . Nikt tu nie chce pisać o muzyce w tym momencie a pośmiać się z twojej przegranej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisał o erystyce ta se dogooglala i kopiuje od kogoś żal !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może, ale teraz i w zdecydowanej większości wypadków, gadasz z ludźmi, którzy nie słuchają i mają to gdzieś. To jest jałowe. Nawet jeśli masz w czymś rację, to i tak, nie wykażesz tego w sposób skuteczny, bo to jest forum, gdzie powszechnie lekceważy się argumenty, ośmiesza się rozmówcę, robi się po prostu pyskówkę. Ty nigdy nie pogadasz tutaj z ludźmi normalnie, bo jesteś łatwa do podburzenia, sprowokowania. Trolle to wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dziewczyno czemu na siłę temat zmieniasz, " Gdzie zmieniam temat? Temat cały czas jest o kciukiem, i o jej idiotycznej tezie, której nie potrafiła uzasadnić i przez którą się ośmieszyła w oczach kazdej osoby mającej jakiekolwiek pojęcie o metalu. To wy zmieniacie temat. W każdym poście pytam was, jakie macie argumenty na jej teze, a wy zamiast odpowiedziec piszecie ad personam. "Spaliła cię i ci wstyd " Skoro uważasz, ze kciukiem ma racje, to na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym sęk łatwo ją sprowokować bo nie jest zbyt mądra, niestabilna emocjonalnie do tego i robi z siebie metalowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ktoś napisał o erystyce ta se dogooglala i kopiuje od kogoś żal !!!!! " O erystyce dowiedziałam się na 1 roku studiów, wiem, ze dla takiej gimbazy jak ty, to niepojete dowiedziec się czegoś z innego źródła niz kafeteria. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś, co jest pewną "ideologią". Jest, bo się powtarza. Nie wszystkie zespoły, nie wszyscy metalowcy się tym jarają, ale to jest bardzo mocno obecne w tekstach i estetyce i to chyba od samego początku metalu, od jego pradziejów, korzeni kiedy to Plant i Page, budowali wizerunek LZ. Nie wiem, czy o to chodziło Kciukiem, bo tego nie czytałem, ale to jest i także ty się tym ekscytujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o tobie i o tym Jak cię kciukiem skompromitowala a że nie rozumiesz że kciuk ma rację w tym co pisała i o czym to tylko o tobie świadczy i nikt ci tego przekładać na twój prosty tok nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt tu nie chce pisać o muzyce w tym momencie a pośmiać się z twojej przegranej " 1.temat jest o muzyce metalowej 2.Nie było żadnej mojej przegranej - drogi gimbusku, w dyskusji zwycięża się merytorycznymi argumentami, a nie bluzgami. Po raz który to powtarzam? "Być może, ale teraz i w zdecydowanej większości wypadków, gadasz z ludźmi, którzy nie słuchają i mają to gdzieś. To jest jałowe." To niech nie wchodza na takie dyskusje skoro się tym nie interesują, i nie piszą kto wygrał, skoro się na metalu nie znają. "Nawet jeśli masz w czymś rację, to i tak, nie wykażesz tego w sposób skuteczny, bo to jest forum, gdzie powszechnie lekceważy się argumenty, ośmiesza się rozmówcę, robi się po prostu pyskówkę" To ciekawe, bo ja już wiele razu znalazłam tu rozmówców potrafiących dyskutować merytorycznie. Na przykład Moorland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się już tak chwalimy ;) to ja o erystyce i "Erystyce czyli...", dowiedziałem się, chyba w późnej podstawówce. Książeczkę, zresztą bardzo zabawną :D przeczytałem w liceum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiedziała się na 1 roku studiów ale użyła minutę po tym jak zobaczyła to w poście innej osoby. Google jej podpowiedzialo w linku szopenhalera i gwiazda świeci " mądrością" żal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest coś, co jest pewną "ideologią". Jest, bo się powtarza" Nie ma ideologii w subkulturze metalowej. Są metale-faszyści, metale-nacjonaliści metale-katolicy, metale-sataniści, metale-rodzimowiercy słowiańscy, metale-lewicowcy, metale-prawicowcy, metale całkiem bezideowi interesujący się tylko dobrą zabawą. Pełne spektrum światopogladowe. Subkultura metalowa NIGDY nie miala związku z żadną ideologią. Opiera się tylko na miłości do muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przegrała podwójnie bo ty bluzgaas jak już ci się argumenty skończyły a kciuk miała tylko polew z twojej złości : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak cię kciukiem skompromitowala" Niby jak mnie skompromitowała? Blizgając, zamiast merytorycznie argumentować i nie potrafiąc uzasadnić swojej tezy? "a że nie rozumiesz że kciuk ma rację w tym co pisała" Skoro uważasz, ze kciukiem ma racje, to na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciuk cię na spokojnie zagiela. Ty się wscieklas i zaczelas ja obrażać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dowiedziała się na 1 roku studiów ale użyła minutę po tym jak zobaczyła to w poście innej osoby." Jakim poście innej osoby? Pisze o erystyce na tym forum od dłuższego czasu, nawet w tym temacie użyłam tego słowa jako pierwsza w poście o 9:15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To przegrała podwójnie bo ty bluzgaas jak już ci się argumenty skończyły" Niby kiedy skończyły mi się argumenty? Ja miałam argumenty, a kciukiem nie, wy tez, więc wygrałam dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tłumacz się to normalne u gimb że podchwytuja mądre słowa i się nimi posluguja żeby mooondrzej zabrzmiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyły się w momencie twoich bluzg. Przegrała podwójnie z kretesem odejdź w spokoju i przeżyj jakoś te kompromitacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kciuk cię na spokojnie zagiela. Ty się wscieklas i zaczelas ja obrażać " To ja ją zagiełam, bo nie potrafiłą odpowiedziec na moje pytanie, co obaliło jej "argument" o "innych aspektach subkultury metalowej". A skoro uważasz, ze kciukiem ma racje to na czym niby subkultura metalowa polega, oprócz muzyki i ewentualnie ubioru? odpowiesz wreszcie, czy znowu napiszesz coś ad personam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie tłumacz się to normalne u gimb że podchwytuja mądre słowa i się nimi posluguja żeby mooondrzej zabrzmiec " gimby takie jak ty stosują erystykę, a szczególności argumenty ad personam, i ad hominem, nawet jak ci je wytknieto to nadal je stosujesz, gimbazo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ci odpowiedziała ty jej po prostu nie zrozumialas. Niekiedy wystarczy jedno zdanie nie tony bezsensownych powtarzających się słów a tym charakteryzują się twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Skończyły się w momencie twoich bluzg." Ona jako pierwsza zaczeła mnie bluzgać, nazwała mnie miernotą intelektualną. Potem nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytanie, czym zwyczajnie przyznała ze nie ma argumentów na poparcie swojej tezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem przekonany i to nie od wczoraj, ale od lat 80. Tak się mówi, jak napisałaś, ale w praktyce, to wcale tak nie wygląda. Możemy tu pogadać, na ile to jest stereotyp, to co mam na myśli, ale główny nurt metalu i jego estetyka, jest bardzo mocno otrzaskana z czymś, co właśnie mam na myśli ;) Metal lewacki, prawicowy, ekologiczny ;) i rozmaity, istnieje, ale to i tak, nie zmienia znacząco smaku tego sosu. Nawet mam wrażenie, że pewna symbolika, aura, tak przylgnęła do metalu, że już nawet nikt jej nie zauważa, nie utożsamia z tym, co ta symbolika, elementy tej symboliki znaczą, skąd pochodzą. Owszem jest mnóstwo metalowców, którzy zaprzeczyliby, że metal jest podszyty satanizmem i neopogaństwem (chociaż to oczywiście nie działa na takiej zasadzie, jak anarchizm w punku!) ale, to po części wynika z tego, że oni już nawet tego nie zauważają, że dana treść, estetyka wywodzi się z satanizmu, neopogaństwa. Estetyka sataniczna (tak to nazwijmy) tak się spopularyzowała, że ludzie już nawet nie wiedzą, co to jest, ale to jest. Jest to jakiś duch, jakaś aura, która otacza metal. Oczywiście, jest mnóstwo zespołów, które literalnie nie zajmują się satanizmem, ale jakiś smaczek pozostał. Teraz napiszesz jakiś elaborat, ale ja ci już nie odpowiem, co też będzie formą erystycznego chwytu ;) ale głównie dlatego, ci nie odpowiem, że nie mam już czasu i jakoś nie sądzę, abyś mogła mnie przekonać, bo się na ten metal napatrzyłem od jakichś 25 lat, więc wiem co mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×